تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود     

1. ساعت گذشته
  2. <ul> <?php $arms = array( 'post_type' => 'product', 'posts_per_page' => '10', 'offset' => 0, 'order' => 'DESC', 'post_status' => 'publish', 'tax_query' => array( array( 'taxonomy'=> 'product_cat', 'terms'=> 222, ), ) ); $the_query = new WP_Query( $arms ); ?> <?php if ( $the_query->have_posts() ) : ?> <?php while ( $the_query->have_posts() ) : $the_query->the_post(); ?> <li> <a href="<?php the_permalink(); ?>"> <?php if(has_post_thumbnail()){ the_post_thumbnail('thumbnail'); } ?> <br> <p><?php the_title(); ?></p> <p><?php woocommerce_template_loop_add_to_cart(); ?></p> <p><?php woocommerce_template_loop_price() ?></p> </a> </li> <?php endwhile; ?> <?php wp_reset_postdata(); ?> <?php else : ?> <p><?php _e( 'Sorry, no posts matched your criteria.' ); ?></p> <?php endif; ?> <ul> سلام بجای 222 ایدی دسته بندی مورد نظر را قرار دهید. تعداد محصول هم ک مشخصه..
  3. امروز
  4. USBcode

ایجاد بسته نصبی افزونه برای پوسته وردپرس؟

درود... ممنون امتحان می کنم ...
  5. Re1Team

ایجاد بسته نصبی افزونه برای پوسته وردپرس؟

بهترین روش که اکثر قالب های تم فارست ازش استفاده می کنند، استفاده از افزونه فعالسازی TGM است. این سایت رو مشاهده کنید: [محتوای مخفی] کلی مستندات وجود داره. راحت میتونید ازش استفاده کنید.
  6. درود دوستان... چگونه بسته نصبی افزونه پوسته وردپرس ایجاد کنم؟ مثلا کاربر پوسته وردپرس را نصب کرد پیامی در پوسته وردپرس نمایش دهد که اعلام کند که برایدرست کار پوسته باید افزونه خود پوسته نصب شود... خب می خوام یک پوشه به نام plugins ایجاد کنم و افزونه ها در آن بریزم و به خود قالب فراخوانی کنم که هنگام نصب کاربر با دستی افزونه های خود پوسته وردپرس نصب کنه... ممنون میشم جواب بدید..
  7. جاویدان

تغییر دکمه افزودن به سبد خرید

با سلام دوست عزیز این دکمه و فرم 2016 تقریبا پیش فرض وکامرس هست . ولی بدون دیدن سایت نمیشه راهنمایی کرد .آدرس سایت رو قرار بدید موفق باشید
  8. جاویدان

مشکل در ورود به سایت

با سلام از اینجا وارد بشید [محتوای مخفی] موفق باشید
  9. ممنون میشم به بنده هم کمک کنید
  10. alijhyu

ووکامرس

با سلام. بنده تو سایتم هم محصول فیزیکی و هم محصول دانلودی دارم. با این افزونه میشه کاری کرد وقتی مشتری محصول دانلودی خرید میکنه فقط فیلد ایمیل و مثلا اسمش فعال شه و وقتی یکی محصول فیزیکی خرید میکنه فیلدهای بیشتری مثل شهر و استان و ایمیل براش نشون داده بشه؟ اگه اینکارو میشه کرد چجوریه؟
  11. عرض ادب و سلام میخوام استایل دکمه افزودن به سبد خرید تغییر کنه و مثل پوسته 2016 بشه . پوسته من نیلسن هست . الان این دکمه بصورت زیره ولی پوسته 2016 به شکل زیره ممنون میشم کمک کنید . مشکلم رو در نیلسن مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم.
  12. soloman1945

مشکل در ورود به سایت

سلام دوستان من مشغول ورود اطلاعات در صفحه اول سایت بودم الان اصلا نمیتونم وارد سایت بشم این هم آدرس سایت هست [محتوای مخفی]
  13. جاویدان

امار ووکامرس

با سلام دوست عزیز اول اینکه یک بک آپ بگیرید که اگر مسیر رو اشتباه رفتید بتونید درستش کنید باید به مسیر مدیریت وردپرس - وکامرس - وضعیت - ابزار - بروید در اونجا لیستی رو مشاهده میکنید که هر کدوم می تونه بخشی رو حذف یا مجدد بازسازی کنه . کافیه از بالا دونه دونه بزنید تا تمامی موارد بخش به بخش رو حذف کنه ولی یادتون باشه بدونید کدوم رو میزنید توضیحاتوشون رو بخونید که بعدا به مشکل جدی نخورید موفق باشید
  14. دیروز
  15. سلام در دسته بندی های محصولات دو تا دسته ایجاد کردم A B در دسته حمل و نقل مختلف دارند و یکی ارسال پیشتاز هست و دیگری ارسال 10 روزه و نمیخوام مشتری یک موقع از هر دو دسته محصول انتخاب کنه و خرید انجام بشه و محصول رو نشه یک جا ارسال کرد میخوام در سبد خرید از هر روشی که میشه یک محدودیت بزارم اگر از دسته A کالا انتخاب شد و رفت محصول دیگه بزاره سبد خرید که از دسته B بود یک خطایی نشون بده که این کالا با کالای در سبد خرید همزمان نمیشه خرید کرد راهی افزونه ای پیشنهاد میکنید
  16. سلام چطور میتونم امار ووکامرس فروشگاهم رو صفر کنم و امار فروش تا الان رو حذف کنم
  17. برای فایل هایی مثل ترجمه قالب mo و po بهتره پرمیشن روی 770 باشه تا دانلود کردنش توسط کاربر امکانپذیر نباشه. البته روی عکس و فونت و... نباید این سطح دسترسی رو اعمال کنید.
  18. سلام، من یه روش برای آموزش مخفی کردن فایل در ویندوز و لینوکس بلدم که در اختیارتون میذارم، امیدوارم مفید باشه: برای مخفی کردن فایل تو لینوکس تنها نیاز به تغییر نام فایل دارید و برای این کار باید یک قانون رو رعایت کنید اونم اینه که فایل را rename کنید و یک نقطه یا اصطلاحا یک پریود در ابتدای نام فایل قرار دهید و بعد تغییرات را ذخیره کنید. به همین راحتی
  19. simonamiri0069

افزونه AIO Support Center

سلام دوستان مشکل در قرار دادن ویرایشگر در حالت دیداری است.رو حالت متنی گذاشتم اوکی شد.
  20. دوستان کسی بلد نیست راهنمایی کنه ؟
  21. Behzad_rad

سفید شدن بخش رسانه در مدیریت وردپرس

ظاهرا مشکل از افزونه اختصاصی قالب بود با غیرفعال کردن اون مشکل حل میشه ولی مشکل اینجاست که قالب بدون اون کار نمیکنه باید بگردم تداخل رو پیدا کنم ممنون از پاسخگوی شما دوست گرامی
  22. سلام وقت بخیر خیلی جالبه همچین چیز به این مهمی افزونه وجود نداره !! دوستان اگر راهکاری پیدا کردن لطفا تو این تاپیک اطلاع رسانی کنند دعا میکنیم
  23. Behzad_rad

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون قالب رو‌به پیش فرض تغییر دادم وردپرس هم از قسمت بروزرسانی ریست کردم متاسفانه حل نشد این دستور css به محظ باز شدن تصویر به element.style اضافه میشه
  24. جاویدان

با سلام دوست عزیز اگر با غیر فعال کردن افزونه ها مورد رفع نشده دو حالت باقی می ماند یکی تغییر توسط یک افزونه یا اشکال در قالب برای مورد اول یکبار از داخل وردپرس - پیشخوان بروزرسانی ها وردپرس خودتون رو بروزرسانی مجدد کنید اینجوری کدهای تغییر یافته به حالت پیش فرض بر می گرده . دوم بررسی با یک قالب پیش فرض است . گاهی این مشکل در اثر بازخوانی یک قالب از کدهای اصلی صورت می گیرد پس با یک قالب پیش فرض تست بگیرید . یک نکته مهم هم اینست گاهی سرور شما از کش و خود سایت شما نیز کش دارد حتما یکبار با ctrl + F5 مرورگر و یکبار خود سایت را اگر کش فعال دارید کاملا خالی کنید . موفق باشید
  25. ] معرفی افزونه پوشه بندی رسانه های وردپرس این افزونه بجز افزودن امکان پوشه بندی برای رسانه های وردپرس امکانات بی نظیر دیگری از قبیل فشرده سازی تصاویر ، افزودن ۴ نوع پوسته برای گالری وردپرس ، افزودن امکان ذخیره خودکار رسانه ها در گوگل درایو و دراپ باکس و … را دارا می باشد . دیگر لازم نیست تصویری را در بین هزاران رسانه پیدا کنید، بجای آن می‌توانید همانند دسکتاپ لپ‌تاپ خود فایلها را درون پوشه‌هایی قرار دهید و فایلها را درون پوشه‌ها و زیر پوشه‌ها بکشید و بندازید. افزونه WP Media Folder واقعا در وقت صرفه‌ جویی می‌کند و با این افزونه امکان مدیریت تصاویر و فایلها در وردپرس امکان‌پذیر شده است. این افزونه با تمامی افزونه‌هایی که دارید قطعا سازگار خواهد بود، همچنین به نکته اضافه‌ای احتیاج ندارد. گالری وردپرس با استفاده افزونه پوشه بندی رسانه های وردپرس قابلیت ایجاد گالری از پوشه خاص وجود دارد. ۴ پوسته برای این منظور در افزونه تعبیه شده است که نامهای آنها masonry، portfolio، slider و default می‌باشد. مشخصات این گالری شامل موارد زیر می‌باشد. ایجاد گالری از یک پوشه خاص اضافه شدن خودکار تصاویر با اضافه شدن فایل به آن پوشه خاص قابلیت تعریف اندازه تصاویر گالری قابلیت ایجاد لینک شخصی‌سازی شده برای تصاویر گالری انتخاب اندازه تصاویر دارای ۴ پوسته متفاوت مشخصات کلی افزونه WP Media Folder: گرفتن و کشیدن فایل به دورن پوشه‌ها ساخت و مدیریت پوشه ها در مدیریت وردپرس هماهنگ سازی تصاویر و حذف سایزهای اضافی تصاویر فشرده سازی تصاویر امکان ذخیره خودکار تصاویر در گوگل درایو ، دارپ باکس امکان FTP import پشتیبانی از WooCommerce، Visual composer، DIVI Builder، Beaver Builder و … سازگاری با تمامی ویرایشگرها و افزونه‌ها هدایت در میان پوشه‌ها با استفاده از AJAX بسیار سبک حجم و سریع دارای ۴ پوسته برای گالری تصاویر قابلیت فیلتر و مرتب کردن رسانه‌ها درج راحت تصاویر قابلیت مرتب سازی پوشه‌ها و تصاویر پشتیبانی از چند زبانگی پشتیبانی از به‌روزرسانی افزونه پشتیبانی از داشتن کاور پوشه قابلیت جستجوی آسان با استفاده از موتور جستجویش و … ورژن افزونه: WP Media folder v4.5.7 + افزودنی های WP Media Folder و WP Media Folder Gallery WP Media folder v4.5.7 + Addons.rar
  26. Mesmaili

افزونه AIO Support Center

سلام. پاسخ انگلیسی ارسال کنید ببینید بازهم ارور میده؟
  1. نمایش فعالیت های بیشتر