تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود     

1. دیروز
  2. app مناسب برای ووکامرس

کسی راهنمایی نمیکنه ؟
  3. بلاک شدن حساب من در تم فارست

اگه خیلی حیاتیه و دلیلش اینه که سهوا با آیپی ایران وارد شدین : شما میتونید ادعا کنید اکانتتون هک شده و اونی که با آیدی شما اومده خودتون نبودید. بعد از این ماجرا ازتون یه ID Card میخوان که اسکن پاسپورت یا گواهینامه رانندگی هم میتونه باشه. بصورت رنگی و با کیفیت باید براشون اسکن کنید بفرستید. این رو هم میتونید تو اینترنت گیر بیارید هم فیکش هست هم اصلش.
  4. بلاک شدن حساب من در تم فارست

متاسفانه کل دنیا رو به رومون بستن بیشتر از همه این عزیز های داخلی. چند راه دارین یا پی پال بخرین که اونم حساسیت و دردسرش خیلی بیشتر از تم فارست که باید یه سرور بخرین واسش چون به ایپی تغییر دادن شدیدا حساسه و خیلی گرون در میاد یا میتونید مستر کارت یا ویزا کارت فیزیکی تهیه کنید که دردسری نداره ولی بازم هزینش یکم زیاد تر میشه ولی عوضش دردسر کمتره. ولی حتما از یه جای تهیه کنید که معتبر باشه چون تو انجمنها پر شده از سایت های فیک پول میگیرن کارت نمیدن یا با فتوشاپ مدرک طقلبی میسازن باهاش افتاح حساب میکنن بعد یه مدت میفهمن هرچی پول دارین میپره از یه جای معتبر خرید کنید و حتما بهشون بگین که اگه اکانت بلوکه شد تکلیف چیه بعد اسکرین بگیرین واسه دردسرای بعدش
  5. تغییر کلمه "حراج"

@Mohammad مخلصیم استاد دمت گرم / عالی بود راهکاری که دادی!
  6. بلاک شدن حساب من در تم فارست

سلام ممنونم از توضیحاتتون آره چون یک ایرانی هستم نمیتونم خرید انجام بدم! چند کشور دیگه مثل سوریه، کوبا و کره شمالی هم بود... نه من به بروزرسانی دسترسی ندارم. درخواست هم فرستادم پاسخ میده میگه بخاطر شناسایی تابعیت شما امکان رفع مسدودیت نیست. همونطور که alaki1 گفتن رفع مسئولیت میکنن. راستش من بارها تماس گرفتم جواب نگرفتم. شما چه پیامی فرستادید؟ فروشنده هم فقط از طریق تم فارست فروش میکنه. سایت فرونده قسمت فروش مجزا نداشت وگرنه همینکار رو میکردم. من باید قالب را نسخه جدید را دریافت کنم چیکار کنم که دوباره مسدود نشه با ip ایرانی هم وصل نمیشم.
  7. معایب وردپرس و ووکامرس

این مشکل تجربه شخصی دوست بنده بود . که این مشکل روی تعداد محصولات 1000 عدد پیش امده بود .
  8. معایب وردپرس و ووکامرس

با درود فراوان من سایت ووکامرس فروشگاهی دارم و به گفت ی یکی از دوستان با افزایش تعداد محصولات ، سایت با مشکل روبرو می شود و سرعت ان خیلی کم می شود . و پیشنهاد دادند که از پرستاشاپ استفاده کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
  9. تغییر وضعیت سفارش در ووکامرس هنگام ثبت سفارش

سلام دوست عزیز من گشتم پیدا نکردم میتونی از این استفاده کنی اگه خیلی برات مهمه : YITH WooCommerce Custom Order Status
  10. عدم بارگزاری محصول

سلام permalink فروشگاه شما چیه ؟؟ تازگیا تغییری ایجاد کردید ؟؟ از چه افزونه ای برای کش و افزایش سرعت استفاده میکنید ؟؟ کش افزونه و خود مرورگرتون رو خالی کنید 90 درصد به تنظیمات ساختار لینک های سایت برمیگرده اینجور مشکلات اگه تغییری ایجاد کردید
  11. سلام دوستان من یک مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی کنید در ووکامرس وقتی یک کاربر یک محصول رو سفارش میده و عملیات ثبت سفارش انجام میشه در پنل ادمین بخش سفارشات ووکامرس وضعیت سفارش مورد نظر کاربر ( در حال انجام ) خورده من میخوام وقتی کاربر سفارشو ثبت کرد (وضعیت سفارش در حال برسی بخوره) من هر چی در پنل مدیریت ووکامرس گشتم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید
  12. تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

سلام.من قالب نیلسن رو نصب کردم محصولات ووکامرسی رو تووی سایت قرار میدم و توویhome pageمحصولات نمایش داده میشن ولی ووقتی روی یه محصول کلیک میکنم تا وارد جزئیات محصوول بشه یه پیج باز میشه و مینویسهnot found 404میشه راهنماییم کنید؟
  13. به مناسبت روز گرامی داشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس ، کد تخفیف 45% برای برخی از محصولات ارائه می شود و تا 5 اسفند ساعت 23:59 فعال است. کد تخفیف: engineer96 * جهت مشاهده توضیحات، دمو و خرید لطفا روی عنوان مورد نظر کلیک کنید، ضمنا قیمت مشاهده شده قیمت اصلی می باشد و پس از ثبت در سبد خرید و درج کد تخفیف 45% کم خواهد شد. - پکیج آموزش MTCWE وایرلس میکروتیک - پکیج آموزش MTCNA میکروتیک - پکیج آموزش کامل افزایش امنیت وردپرس - پکیج پروژه محور برنامه نویسی وب با پایتون - پکیج سناریو محور آموزش مدرک CCNP Switch شبکه های سیسکو (آمادگی آزمون و بازار کار) - پکیج آموزش جامع مدرک CCNP Route سیسکو - پکیج آموزش طراحی وب (بوت استرپ، طراحی مکاپ، CSS3, HTML5, JQuery) - پکیج آموزش کامل مدرک نتورک پلاس شبکه - پکیج آموزش 0 تا 100 وردپرس برای ایجاد سریع سایت - پکیج آموزش سناریو محور مدرک CCNA سیسکو و یا جهت مشاهده کلی تمام محصولات اینجا کلیک کنید
  14. عدم بارگزاری محصول

سلام.من توی قالب نیلسن محصولاتم رو میازرم تویhome pageمحصوولات نمایش داده میشن وولی ووقتی روی یه محصول کلیک میکنم تا وارد جرئیات بشه یه پیج باز میشه مینویسهnot found 404 میشه راهنمایم کنید؟
  15. سلام دوست عزیز چون شما سوال کردید من فکر کردم ووکامرس این قابلیت رو نداره ولی الان چک کردم داره !! شما از منوی = محصول = دسته بندی ها = ویرایش دسته بندی ای که میخواید تغییر بدید = نوع نمایش میتونید هر دسته بندی رو به سه حالت زیر دسته ، محصولات یا هر دو !! نمایش بدید ... برای هر دسته بندی به صورت مجزا و متفاوت
  16. صفحه ساز دارم اما برای دسته بندی ها نمیشه استفاده کرد چطور میتوانم هر دسته را جدا طراحی کنم؟
  17. قالب صحیفه 5 فارسی

لینک دانلود آخرین ورژن قالب صحیفه 5.6.6
  18. قالب صحیفه 5 فارسی

سپاس از شما اما بسته نصبی های زیادی تاکنون نصب کردم هیچ کدوم درست مانند دموی اصلی نیست. تنها یک سایت دیدم که بسته نصبی دقیقا عین سایت اصلی هست که اون هم پولیه بسته نصبی شما هم ناقص هست
  19. سلام من محصول متغیر با زمان بندی فروش ثبت کردم ولی شمارنده پایان زمان فروش در صفحه محصول نمایش داده نمیشه . در حالیکه وقتی محصول ساده ثبت میشه نمایش می ده ممنون میشم دوستان برای نمایش شمارنده راهنمایی کنن.
  20. فروش فوق العاده پکیج آموزش گام به گام طراحی بنر تبلیغاتی خود گرافیست خود شوید ! و اما محتوای پک آموزش : آموزش به صورت فیلم تصویری داری صدا و توضیح قدم به قدم طراحی - اموزش کامل بخش سلکت - اموزش کامل منو فیلتر - اموزش کامل طراحی بکگراند مناسب برای بنر - اموزش تایم بندی و انیمشن های طراحی - افکت های حرفه ای طراحی بنر -تکنیک و میانبر های فتوشاپ -ساخت براش تکرار - پترن و ... - 150 براش مناسب طراحی - 150 ایکون برای طراحی شما در فیلم آموزشی 3 بنر گیف طراحی میشه و مو به مو و واضع توضیح داده میشه به نوعی پک آموزش جامع فتوشاپ هم میباشد ! قیمت : 120 هزار تومن telegram id : @TakePick
  21. هفته گذشته
  22. app مناسب برای ووکامرس

سلام و خسته نباشد چنتا سوال دارم دنبال یه اپ مناسب برای ووکامرس هستم دوتا سایت دارم 1.فروشگاه اینترنتی _ app اندروید و ios میخوام (فروشگاه ووکامرس هست) 2.افزونه هایی که تو سایتها میذارن با سایت آپچار چه فرقی میکنه قیمت هاش اینقدر متفاوته 3.دومین سایتم یه سایت قنادیه که رزرو کیک و شیرینی داره با پرداخت انلاین اپلیکیشنی که الان تو سایت هست میتونهه این سایت رو هم ساپورت کنه ؟ 4.خیلی شنیدم که میگن این اپ هایی که هست و با افزونه روی سایت نصب میشه کاملا نمیتونهه اطلاعاتن پایگاه داده رو بخونه این حرف صحت داره یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین چون واقعا این قیمت ها خیلی فرق دارن و نمیدونم کدومش به دردم میخوره با تشکر از سایت فوق العادتون
  23. بلاک شدن حساب من در تم فارست

سلام، علت Locked out حساب شما باید مشخص بشه ، یه تیکت بزنید ببینید جریان چیه.من هم محصولاتم هم اکانتمو بارها ازشون پس گرفتم. --- یه راهکار دیگه ام اینه که با فروشنده تماس بگیرید و لایسنس کد رو بهش بدید گرچه فکر می کنم اون لایسنس رو باطل کردن و فروشنده نمیتونه برای بررسی و صحت داده ها ازش استفاده کنه. --- تجربه ای میشه برای همه ی ما که بعد از خرید تو سایت خود فروشنده عضو بشیم.
  24. بلاک شدن حساب من در تم فارست

سلام، علت Locked out حساب شما باید مشخص بشه ، یه تیکت بزنید ببینید جریان چیه.من هم محصولاتم هم اکانتمو بارها ازشون پس گرفتم. --- یه راهکار دیگه ام اینه که با فروشنده تماس بگیرید و لایسنس کد رو بهش بدید گرچه فکر می کنم اون لایسنس رو باطل کردن و فروشنده نمیتونه برای بررسی و صحت داده ها ازش استفاده کنه. --- تجربه ای میشه برای همه ی ما که بعد از خرید تو سایت خود فروشنده عضو بشیم.
  25. افزونه حسابداری ووکامرس

فکر کنم این پلاگین بکارتون بیاد [محتوای مخفی]
  26. درخواست کیف برای ووکامرس

ژاکت رو نمیدونم ولی با این افزونه میتونی تعیین کنی مبلغی از خرید(فرقی نداره چه خریدی) به کیف پول برگرده. در ضمن میتونی تعیین چه مقدار و چطوری(درصد از خرید یا مبلغ ثابتی ) به کیف برگرده همچنین میتونی تعیین کنی از هر محصول چقدر به کیف پول برگرده(ثابت یا درصدی). اگر درصدی استفاده کنی میشه شبیه همینی که ژاکت داره انجام میده. مثلا تعیین میکنی 110درصد از مبلغ خرید این محصول به کیف پول برگرده. یعنی میشه 10 درصد بیشتر از مبلغی که پول داده. شبیه 250تومنی که 275تومن تو ژاکت شارژ میشه. تو این افزونه مبلغ دلخواه برای افزایش موجودی کیف هم داره که کاربر میتونه خودش هر چقد خواست شارژ کنه. افزونه رو نصب کن. باهاش کار کنی متوجه میشی
  27. خیر چنین امکانی وجود نداره!
  1. نمایش فعالیت های بیشتر