caduspro

کاربر عضو
 • تعداد ارسال ها

  352
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  13

آخرین بار برد caduspro در 20 دی 1395

caduspro یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

7 دنبال کننده

درباره caduspro

 • درجه
  کاربر حرفه ای
 • تاریخ تولد تعیین نشده

تماس

 • آدرس سایت
  http://caduspro.com

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  آقا

اطلاعات وب

 • سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه
  وردپرس
 • زبان برنامه نویسی و تخصص ها
  PHP
  CSS
  HTML

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2,404 بازدید کننده نمایه
 1. تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  انجام شد. مشکل پیوست کردن فونت نیست، بلکه نوع فونت است که در موارد زیر نابرابر هستند: font-style font-weight
 2. تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  اگر پیش نمایش درست نباشد یعنی فونت نصب نشده است. نام فونت همان چیزی باشد که در font-face است و آدرس فایل fontiran.css می تواند هر چیزی باشد ولی باید کامل قرار دهید. همانند زیر: [محتوای مخفی] حالا فایل های فونت باید با توجه به دستور font-face موجود در این فایل اپلود شود. یعنی اگر این فایل را در روت سایت اپلود کردید و تمامی فونت ها در پوشه ای بنام fonts است، پوشه را در روت سایت اپلود کنید و در فایل بالا دستور font-face اینگونه باشد: src: url('fonts/IRANSans-web.eot... .... اینگونه درست عمل می کند. اگر متوجه نشدید دسترسی را بدهید فونت را در صفحه پیوست می کنم و فقط کلاس دهی می ماند
 3. تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  در افزونه اگر، فونت را نصب کنید، پیش نمایش اگر درست بود فونت نصب شده است. در چه مرحله ای مشکل داشتید؟ با توجه به گفته خودتان (اگر این متن درست باشد)، نام فونت را باید IRANSans قرار دهید نه IRAN_San. نخست باید مشکل را پیدا کنید. فونت در صفحه پیوست می شود یا نه؟ سپس دستور فونت به درستی اجرا می شود یا خیر؟ -------------------------------- سایت شما را بررسی کردم، مشکل از پیوست کردن فونت به صفحه است. حالا یا آدرس درست نیست یا ... این کد را در فایل rtl.css قرار دهید (اگر این فایل موجود نیست، بسازید و در پوشه اصلی قالب قرار دهید) @font-face { font-family: 'iransans'; src: url(' [محتوای مخفی] ?#') format('eot'), url(' [محتوای مخفی] ') format('woff2'), url(' [محتوای مخفی] ') format('woff'), url(' [محتوای مخفی] ?#') format('ttf'); font-weight: normal; }
 4. تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  از افزونه زیر استفاده کنید: Fontiran WordPress Plugins البته این نسخه بتا بوده که در نسخه جدید تمام کارکرد افزونه تغییر می کند.
 5. حذف شدن قیمتهای محصولات

  دوست من، اطلاعاتی که فرستادید تنها برای شماست. در دسترس همگان قرار ندهید. بله مشکل از پوسته نیست. خب روش پیدا کردن مشکل زیاد است اما چیزی که نیاز به تخصص یا تجربه نداشته باشد این است که پس از اطمینان از پوسته، افزونه ها را بررسی کنید. 1. نخست بازگردانی ووکامرس به نسخه قبل و پایدارتر 2. غیرفعال کردن یک به یک افزونه های مرتبط
 6. حذف شدن قیمتهای محصولات

  از چه پوسته ای استفاده می کنید؟ مطمئن شوید که پوسته با نسخه ووکامرس هماهنگی داشته باشد. همچنین افزونه های مرتبط با ووکامرس نیز باید بررسی شوند. برای آغاز می توانید قالب را در حالت پیش فرض قرار دهید و بررسی کنید که قیمت ها نمایش داده می شوند یا خیر.
 7. به هم ریختن ووکامرس

  از چه پوسته ای استفاده می کنید؟ مطمئن شوید که پوسته با ووکامرس نسخه 3 سازگار باشد، اگر عدم سازگاری با پوسته بود، ووکامرس را به نسخه قبل باز گردانید یا پوسته را به روز رسانی کنید.
 8. در woocommerce این امکان وجود داره ؟؟

  بله امکانش است. برای خصوصیت های رنگ و سایز و گارانتی و ... می توانید از صفات یا ویژگی های ووکامرس استفاده کنید. برای اینکه کالا را با ویژگی ها همانند تصویر به سبد خرید اضافه کند باید با جاوا یا جی کوئری مراحل را پیش ببرید.
 9. ووکامرس در سایت ها سنگین

  اگر از قالب و افزونه های نامناسب استفاده شود بله در تعداد بالا می تواند مشکلاتی را فراهم کند. اما اگر طراحی سایت شما با رعایت اصول باشد مشکل خاصلی ایجاد نمی کند و همچنین با ترفند هایی این فشارها را کاهش دهید.
 10. صفحه نسخه موبایل و نسخه سیستم

  تست کردم، مشکلی ندارد.
 11. صفحه نسخه موبایل و نسخه سیستم

  چرا سختش می کنید؟ شما می خواهید در یک برگه اگر کاربر با موبایل بود، یک محتوایی نمایش داده شود یا به جایی جابجا شود و اگر با کامپیوتر بود یک محتوا. اگر این خواسته شما روی کل برگه است، مراحل به سادگی قابل انجام است. یک قالب جدید برای برگه ها بسازید: کدهای این این برگه همانند سایر برگه های شماست، با این تفاوت که در نخست با تابع wp_is_mobile() وضعیت درخواست را بررسی می کنید، که شرط درست بود (کاربر با موبایل بود) محتوا را نمایش می دهید و اگر کاربر با موبایل نبود محتوای پیش فرض برگه ها نمایش داده شود. یک چیزی شبیه این: <?php /* Template Name: my page */ if ( wp_is_mobile() ) { echo ' Hi Mobile! '; } else { echo ' Hi desktop! '; } محتوایی که می خواهید را در بخش نخست و محتوای پیش فرض برگه ها را در بخش دوم قرار دهید. از پنل وردپرس یک برگه جدید بسازید یا قالب آن را روی این قالب قرار دهید. تداخلی با افزونه ویژوال کامپوسر نخواهد داشت. ولی اگر برای یک المان خاص در برگه نیاز است مراحل پیچیده تر می شود.
 12. صفحه نسخه موبایل و نسخه سیستم

  چه چیزی عمل نکرده است؟ تابع بالا بررسی می کند که آیا درخواست از موبایل است یا خیر، محتوای داخل تابع در صورت true بودن نمایش داده می شود. موارد ساده است، با افزونه ای که معرفی کردم امکانات بیشتری خواهید داشت. کجای کار را متوجه نشدید؟
 13. صفحه نسخه موبایل و نسخه سیستم

  تابع موبایل نیاز شماست: <?php if ( wp_is_mobile() ) { /* Display and echo mobile specific stuff here */ } ?> همچنین سورس تابع که می تواند در شخصی سازی یاری رسان باشد: [محتوای مخفی] افزونه زیر هم می تواند خیلی مفید باشد: [محتوای مخفی]
 14. درود بر شما، بله همان فایل style موجود در پوشه پوسته است. اگر با مراحلی که عرض کردم به نتیجه نرسیدید یا کار شما یک جای دیگر گیر است. که باید آدرس تان را بدهید تا بتوان بررسی کرد.
 15. مشکل در سبدخرید

  کدهای html را نگاه کنید اگر در تگی قرار داده باشند می توانید با css پنهان کنید، در غیر این صورت باید افزونه کامل بررسی شود تا بهترین تغییر اعمال شود.