رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس

hosainshoja

کاربر عضو
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

درباره hosainshoja

 • درجه
  کاربر جدید
 • تاریخ تولد تعیین نشده
 1. YITH WooCommerce Review For Discounts Premium چگونه میتوان کاربران را به ثبت نظر سوق داد ؟ با استفاده از این افزونه میتوان به کاربران در قبال نظرات مثبت ، کد تخفیف ارائه داد. YITH WooCommerce Review Reminder Premium چگونه می‌توانید مشتریان باسابقه‌ی خود را به نوشتن نظر تشویق کنید؟ این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا از پنل مدیریت خود تنظیمی اتخاذ کنید که با ارسال یک ایمیل به طور خودکار از مشتری خواسته شود تا برای محصول خریداری شده نظر بنویسد.
 2. YITH WooCommerce Review For Discounts Premium چگونه میتوان کاربران را به ثبت نظر سوق داد ؟ با استفاده از این افزونه میتوان به کاربران در قبال نظرات مثبت ، کد تخفیف ارائه داد. YITH WooCommerce Review Reminder Premium چگونه می‌توانید مشتریان باسابقه‌ی خود را به نوشتن نظر تشویق کنید؟ این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا از پنل مدیریت خود تنظیمی اتخاذ کنید که با ارسال یک ایمیل به طور خودکار از مشتری خواسته شود تا برای محصول خریداری شده نظر بنویسد.
 3. سلام به همه واقعا کار خوبی می کنید امیدوارم این روند ادامه داشته باشه لطفا افزونه های زیر رو هم قرار بدید با تشکر YITH WooCommerce Review For Discounts Premium چگونه میتوان کاربران را به ثبت نظر سوق داد ؟ با استفاده از این افزونه میتوان به کاربران در قبال نظرات مثبت ، کد تخفیف ارائه داد. YITH WooCommerce Review Reminder Premium چگونه می‌توانید مشتریان باسابقه‌ی خود را به نوشتن نظر تشویق کنید؟ این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا از پنل مدیریت خود تنظیمی اتخاذ کنید که با ارسال یک ایمیل به طور خودکار از مشتری خواسته شود تا برای محصول خریداری شده نظر بنویسد.
×