آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

cedar

دیتا لایف ، نیوک ، جوملا ؟

97 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان محترم در پرشین اسکریپت

بین سیستم دیتالایف و نیوک و جوملا کدوم بهتره ؟

از نظر امنیت ، قابلیت و ....

با تشکر

ایرانیان آپلود دات کام

آپلود با لینک مستقیم

بدون نیاز به ثبت نام

رایگان

دفعات آپلود و دانلود نامحدود

حجم نامحدود

و ....

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

:oops: :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه اشتباه نکنم سایت خود جوملا سال گذشته هک شد و برای اولین بار بود و به همیم خاطر جز بالاترین سیستم های امنیتی جهان هستش ولی کارکردن باهاش زیاد راحت نیست

و دوم هم نیوک هستش که امنیتش خوبه اما مشکلات خاص خودشو داره

و در آخر دیتالایف هستش

البته این نظر شخصیه منه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر کسی یک نظری داره ولی من سیستم دیتالایف رو میپسندم,نیوک هم بد نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلات نیوک چیه ؟

از نظر امنیت نیوک یا دیتالایف بهتره ؟

مرسی

-----------------------

ایرانیان آپلود دات کام

آپلود رایگان

با لینک مستقیم

عکس،فیلم،موزیک،فایل و ....

بدون هیچگونه محدودیت

ایرانیان آپلود

:oops: :D

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

:oops:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قابلیت که آخرین پست های انجمن رو نشون میده فقط تو نیوک هست یا خیر ؟

-----------------------

ایرانیان آپلود دات کام

آپلود رایگان

با لینک مستقیم

بدون هیچگونه محدودیت

ایرانیان آپلود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

-----------------------

ایرانیان آپلود دات کام

آپلود رایگان

با لینک مستقیم

بدون هیچگونه محدودیت

ایرانیان آپلود

خیر این کار رو با هر نوع سی ام اسی می شه انجام داد ! اول جوملا بعد دیتالایف ! زیاد نیوک رو نمی پسندم ! خیلی خشکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود خدمت کاربران و مدیران

واقعآ بحسهای این سایت برام شیرین بودن و منو مجبود به عضویت کردن

مدتهاست که با سیستم مدیریتهای مختلفی کار کردم ولی تاکنون سیستمی به قدرتمندی جملا ندیدم

انعطاف پذیری فوقلعاده این سیستم

قالبها و تم های فوقلعاده

داشتن پشتیبانان قوی فارسی + هلپ فارسی که جدیدن توسط گروه پارس جملا تهیه شده

امنیت بالا

و همچنین قابلیت کد باز بودن این سیستم محبوبیتشو دو چندان کرده

کار کردن با این نرمافزار ساده و شیرین هست

برای یک بار هم که شده جملا رو امتحان کنید

با تشکر علیرضا :!:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

-----------------------

ایرانیان آپلود دات کام

آپلود رایگان

با لینک مستقیم

بدون هیچگونه محدودیت

ایرانیان آپلود

خیر این کار رو با هر نوع سی ام اسی می شه انجام داد ! اول جوملا بعد دیتالایف ! زیاد نیوک رو نمی پسندم ! خیلی خشکه

این امکان در جملا وجود داره

همچنین پربازدید ترین مطالب و جدید ترین مطالب و کلی چیز دیگه :oops:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه بچه ها

سلام به آقا محمد همشهري گرامي

والا من با هر سه اين سيستم ها حرفه اي كار كردم مخصوصا نيوك ، البته ديتا لايف رو كمتر .

1- امنيت

من امنيت هيچ كدوم رو قبول ندارم اما بازم ميشه نيوك رو بهتر از بقيه دونست .

شما ميتونيد براي اينكه بدونيد امنيت 3 تاشون چه طور هستن برديد و عضو يكي از فروم هاي زير زميني بشين تا در مورد هك و نفوذ به اين سيستم ها بيشتر بدونيد .

2- كاربرد

ميشه گفت بستگي به موضع سايت داره .

- مثلا جوملا بيشتر بدرد سايت هايي ميخوره كه اخبار ميزارن و خبري هستن . مثل سايت هاي ادارات كه به وفور از اين سيستم استفاده ميكنن ( با قيميت هاي گزاف )

- نيوك فكر مي كنم بتونه بيشتر موضوعات رو در بر بگيره البته اكثرا براي سايت دانلود موزيك و نرم افزار و فيلم ... ازش استفاده ميكنن .

- ديتالايف هم تقريبا شبيه به نيوك

3- پشتيباني

خودتون تست كنيد .

من خودم به شخصه پشتيباني نيوك رو خيلي قبول دارم . شما كدوم سيستم رو ديدين كه بخش پشتيبانيش حداكثر بعد 2 ساعت جواب مشكل شما رو بدن جز نيوك و سيستم هاي ديگه حداقل 12 ساعت

گزينه 4 رو هم بگم كه قالب براي همشون زياد هست ماژوا و بلوك هاي مختلف هم هر 3 دارن .

-----------

اما حرف آخر :

من خودم از زماني كه نيوك 6 اومد روي سايتم نيوك بوده تا همين 1 ماه پيش

ولي متاسفانه با همه امنيت بالاش توصط چند نفر هك شد !! البته خوشبختانه من هر 2 ساعت يك بك آپ از سايت ميگرفتم ( اتومات )

من مجبور شدم سيستم رو كاملا تغيير بدم . و در حال حاضر بعد از مشورت كردن با چند نفر سيستم W-P رو انتخاب كردم و الان هم خيلي ازش راضي هستم . امنيت و سرعت و سادگيش از مزيت هاي اين سيستم هست .

با تشكر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوسته عزیز من خودم عضو سایت های هک زیادی هستم و در مورد هک نیوک 8.1 هم خیلی مقاله گرفتم اما همش بلف بودش و کار نمی کرد و برای نسخه های قدیمیش بود و یا برای نیوکی که مشهد تیم فارسیش کرده نیوده چون کار نکردن

2 بله من با شما در موضوع موافقم ولی برای جوملا خیلی قالب هستش و مثل نیوک و دیتالایف نیست که با تغییر قالب فقط رنگ و یک چیزای جزئی تغییر کنه میشه کل سایت رو تغییر داد و من وردپرس و جوملا رو از همه بیشتر قبول دارم به خاطر تنوع و امنیت بالاشون

اما با این وجود من از نیوک استفاده می کنم چون موضوعاتم دانلود و مقاله هستش و نیوک مناسب تره

3- اگه خاستید من کاربر خودمو تو نیوک می دم ببنید که چه جور دستو پا شکسته جواب می دنن من هر ده تا سئوال رو که پرسیدم 9 تاش جواب نداشت

یا می گن به ما ربطی نداره(سایتم هک شده بود البته سرور رو هک کرده بودن و نه سایت منو تو پشتیبانی نیوک مطرح کردم گفتن به ما ربطی نداره فقط می خواستن یک راهنمایی کوچیک کنن ببین چه طور ....)

من هاستم رو تغییر دادم به یک سرور دیگه و فونتاش مشکل داشت هر چی قدر مطرح کردم و منتظر موندم حدود 20 روز کسی جواب نداد مدیر سایت یه چیزایی بعد از 7و 8 روز گفت اما اشتباه بود و بازم مشکلم هل نشد تمام بازدیدام پرید از چند هزارتا به چند صد تا بزدیدام رسید منم دیگه نمیتونستم منتظر بمونم از خیر چند صد تا پست که یک سال روش زحمت کشیده بودم و کاربرانی که عضو شده بودن گذشتم و از صفر شروع کردم این یعنی اخر افتضاح

4- سیستم های دیگه اره ولی نیوک از همه کمتر بلوک و قالب داره و اگه دقت کنی بیشتر سایت های ایرانی که از نیوک استفاده می کنن شبیحه همنن به جز عده ایکه خودشون ساختن

من نمی گم نیوک هک نمیشه اما همون طور که چشتیبانی می گن نیوک هم جز بالاترین سیستم های امنیتی رو دارهو به همین راحتی هک نمیشه

به نظر من شما به وسیله ترواج هک شدید و یا نیوکتون رو به روز رسانی نکردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همه ی دوستان ممنون که لطف کردن و تو بحث شرکت کردن

من خودم نیوک رو میپسندم

کارکردن باهش راحت تر از بقی هست

اما مهمترین چیزی که باعث شد به فکر جوملا و دیتالایف بیافتم

امنیت بود

به نظر من اگه نیوک خوب نباشه پرشین اسکریپت که خودش میزبان اینچنین بحث هایی هست

ازش استفاده نمیکرد :oops: :oops: :oops:

نظر شما چیه محمد آقا ؟

دوستان کمک کنید از بحث نتیجه بگیریم

مرسی

----------------------

ایرانیان آپلود دات کام

آپلود رایگان

با لینک مستقیم

بدون هیچگونه محدودیت

:idea:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من Nuke-Aja ™ نصب کن ، امنیت و پشتیبانی خوبی داره ، از لحاظ کاربردی هم خوب شبیه باقی نیوک ها هست . اگر دقت کرده باشی اکثر سایت های هک و امنیتی از این سیستم استفاده می کنند مثل دلتا و ...

در رابطه با دیتالایف که اصلا حرفش رو نزن ، من موقعی که این سیستم رو محمد یکتا تازه فارسی کرد تا 14-15 ماه استفاده کردم ، اما پشتیبانی و امنیت چندان خوبی نداره ... خصوصا الان که نه پشتیبانی داره نه پهنای باند و سایتشون 10-15 روز در ماه معمولا تعطیل هست

ولی بازم من دیتالایف رو بیشتر از سیستم های دیگه می پسندم

جوملا هم چندان جالب نیست

8O

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوباره سلام

takspace جان ممنون

ja2ogar جان اجا نیوک معمولی نیست ( به گفته فارسی کننده ها ) و پلاگین و اضافات و قالب براش گیر نمیاد

همچنین شما گفتید جوملا هم چندان جالب نیست :?:

دلیلی برای حرفتون بیارید :?

cedar جان این دلیل نمیشه که نیوک بهترین سیستمه

اگه شما سایتی زیبا حرفه ای با امنیت بالا دارای امکانات فوقالعاده و نامحدود ( هر جور امکاناتی بخای میشه اونو برای جملا نوشت ) میخای بهتون جملا رو پیشنهاد میکنم

برای اینکه بیشتر با اون اشنا بشین بهتون پیشنهاد میکنم اونو رویه لوکال نصب کنید و یا به سامانه پشتیبانی انلاین پارس جملا برید

نمونه ای از قالب برای جملا

ja_zinc_user_guide.png

همونطوری که میبینی میشه موضوعات رو در هر جایی از قالب گزاشت و اضافاتی چون گالری حرفه ای و نیوز فلش و اسلاید شو و هزاران امکانات دیگه استفاده کنی

عجول نباش پسر :!:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

alirezazx

منم با شما موافقم با وجود این که از خودم از نیوک استفاده می کنم اما به نظر منم جوملا را بهترین سیستم میدونم

نمی دونم میشه یا نهولی اگه بشه نیوک رو به جوملا تبدیل می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

من دو سه ساله كه با اين سيستم ها دارم كار مي كنم(حرفه اي) مخصوصا نيوك و جوملا البته با ديتا لايف هم كار كردم و نه اونقدر زياد .

اگه مي خواي كه سايت دانلود سنتر بزني من نيوك رو بيشتر پيشنهاد مي كنم چون ساده تر هستش و اگه زياد باهاش ور نري برات مشكل ساز نميشه .

اما نه اگه مي خواي باهاش سايتي بزني كه خيلي جامع باشه و بتوني خوب مديريتش كني بهت جملا را پيشنهاد مي كنم به خطر ويژگي هايي كه در دسته بندي مطالب داره ( بخش و مجموعه و زير مجموعه ) ....

از لحاظ اهميت هم فكر نكنم بشه مقايسه كرد چون اين سيستم ها متن باز اند و تو دنيا خدا مي دونه چند تا برنامه نويس روش دارن كار مي كنن تو خود ايران يه 5 ، 6 تا گروه به طور تخصصي روش كار مي كنن ( البته يه كم كار مي كنن بعد اسمشو عوض مي كنن ) .

از لحاظ پشتيباني هم نميشه گفت اين از اون يا اون از اين بهتره چون من با هر دو پشتيبانانش هم صحبت كردم تمام مطالب رو نمي دونن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز از نظر امنیت نیوک بد نسیت ... اما جوملا ... وردپرس و... امنیتشون بهتر هست ...

دوست عزیزی که پرسیدن نیوک به جوملا تبدیل میشه باید بگم که بله هم به مامبو هم به جوملا میشه تبدیل کرد ...

در مورد فونت های که دوست عزیزمون مشکل داشتن براحتی قابل حل شدن هست و باید قابل زبان رو به UTF8 تبدیل کرد ...

و اون دوست عزیزی که گفتن مقالات در مورد هک کردن نیوک خوردن و بلوف بوده ... دوست عزیز بلوف نبوده بلکه این باگها بعد از گزارش Patch میشن ... و در حال حاضر کلی باگ و اکسپلویت واسه نیوک هست که هنوز جواب میده و خیلی از روش ها هنوز Public نشده و Priv8 هست ...

در کل مووبیل تایپ ... وردپرس ... جولا ... مامبو ... از نظز امنیت بهتر از بقیه هستن ...

اما امنیت هر مدیریت محتوایی به امنیت هاست و بروزرسانی های اون مدیریت محتوا بستگی داره و همچنین Permession بندی هاست و Config کردن بستگی داره ... و یکی از بهترین راه ها کد کردن فابل Config هست ...

موفق باشید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سیستم آلمانی ایچباخ هم خیلی عالیه ، هنوز کمتر کسی این سیستم رو میشناسه و سیستمی هست که از داخل مدیریت می تونی مثل جوملا کلیه چیزها رو مدیریت و تغییر بدی ، امکانات بالا و طراحی زیبا با قابلیت اجاکس و غیر فعال کردن اجاکس و از لحاظ امنیتی هم خیلی توپه چون اکثر سایت های دولتی المان از این سیستم استفاده کردند ، سیستم فوق العاده حرفه ای است این رو از این لحاظ میگم چون با همه ی سیستم ها کار کردم ، البته به لحاظ امکانات و گستردگی گیج کننده هست .... فقط زحمت ترجمه و پشتیبانی با خودته :!:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بهتون جوملا رو پيشنهاد ميدم چون اولا پشتيبانيش مهشره.فقط كافيه يه سوال بپرسي 3 سوته جواب ميگيري.قالب ماژول كامپونت هم كه هر چي بخواي فارسي كرده اماده برات هست.امنيتش هم خيلي بالاست.اينو هم بگم كه سئو خوبي هم داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد فونت های که دوست عزیزمون مشکل داشتن براحتی قابل حل شدن هست و باید قابل زبان رو به UTF8 تبدیل کرد ...

پشتیبانیش اینو گفت اما بازم نشد

ببنید این مشکل واسه ایمپورت اطلاعات با charset استباه و ناهماهنگ هستش

پیش فرض رو بهترین گزینه latin_1 هستش

اون خطی که قید شده بود در تاپیکی که خدمتتون عرض کردم :

:كد

$row = $db->sql_fetchrow($db->sql_query("SET NAMES `latin1`"));

خیلی میتونه کمکتونه کنه

ترجیحا بک آپ دبتابیس رو از ادمین نیوک بگیرید

همچنین در هنگام ایمپورت در برخی شرایط میتونید به جای لاتین 1 از utf-8 هم استفاده کنید

این نکته رو هم تست کنید

اما نشد 8O

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیستم آلمانی ایچباخ هم خیلی عالیه ، هنوز کمتر کسی این سیستم رو میشناسه و سیستمی هست که از داخل مدیریت می تونی مثل جوملا کلیه چیزها رو مدیریت و تغییر بدی ، امکانات بالا و طراحی زیبا با قابلیت اجاکس و غیر فعال کردن اجاکس و از لحاظ امنیتی هم خیلی توپه چون اکثر سایت های دولتی المان از این سیستم استفاده کردند ، سیستم فوق العاده حرفه ای است این رو از این لحاظ میگم چون با همه ی سیستم ها کار کردم ، البته به لحاظ امکانات و گستردگی گیج کننده هست .... فقط زحمت ترجمه و پشتیبانی با خودته :!:

آدرس این سیستم رو بدید تا تستش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.