آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

cedar

دیتا لایف ، نیوک ، جوملا ؟

97 پست در این موضوع قرار دارد

نیوک عالیه :x

چرا خالی میبندی :cry:

در مورد مامبو هم بگم که این مامبو و میترا و جملا تقریبآ یه چیزن یعنی یه چیزن :lol:

ولی خوب اینقدر که برای جملا امکانات وجود داره برای مامبو وجود نداره :oops:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من با نیوک موافقم :?

جوملا و ... که هسته ی اصلیشون روسی یا آلمانیه فقط برای یک مدت سالم کار میکنه بعد یکهو همه ی فونتاش بهم میریزه تازه همه ی قالبا هم باهاشون مچ نمیشن. :?:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط وردپرس

امنیت ، راحتی ، سبک بودن ، قالب و افزونه هم تا دلت بخواد داره

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

سایت پشتیبان فارسیش

سایت من هم وردپرس

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
:!: :!: :!:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فقط وردپرس

سایت پشتیبان فارسیش

سایت من هم وردپرس

خداییش اینو خوب اومدی :idea:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جوملا و ... که هسته ی اصلیشون روسی یا آلمانیه فقط برای یک مدت سالم کار میکنه بعد یکهو همه ی فونتاش بهم میریزه تازه همه ی قالبا هم باهاشون مچ نمیشن.
میتون بپرسم روی چه حسابی اینو فرمودین؟ من نزدیک هفت ماهه روی سایتم دیتالایف نصبه اصلا سایت من هیچی سایت خود دیتالایف یکی دو سالی هست رو پاست ولی چرا این اتفاق ها واسش نیوفتاده؟

چرا همین طوری یه چیزی میگین؟ این بنده خدا این بحثو شروع کرده به یه جایی برسه حالا چرا بی خودی از یه چیزی که نمیدونید حرف میزنید اونم غلط من نمیدونم :evil:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:?:

اقا خاهشن اگه اطلاعات دقیق ندارید در مورد سیستمی بد جور صحبت نکنید

هیچ کدام از سیستم مدیریتهای محتوا این مشکل رو ندارن

چرا زیر دل مردم رو خالی میکنید با این حرفتون :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فقط وردپرس

سایت پشتیبان فارسیش

سایت من هم وردپرس

خداییش اینو خوب اومدی :idea:

حرف راست خوب اومدی نداره

وردپرس بهترین :!: :idea: :idea: :D:D

میدونید برای چی همه نیوک میگن خوبه ؟؟!!؟

1- نصب آسون

2- بسیار مدیریت ساده

3- ساختن بلوک دست خودت

4- بازدیدت میتونی دست کاری کنی

5- بای مطالب باید عضو بشی و بعد دانلود

میدونی برای چی دیتالایف میگن :؟؟!؟

1- قالب خیلی داره

2- همه چیز داره و بسیار اسون کار باهاش

3 - مطالب براش خیلی

من خودم اینم کمی قبول دارم :roll:

بقیه سیستم ها هم قبول دارم

ولی دوتا سیستم خیلی قبول دارم

1 - وردپرس :!: :idea: :idea: :idea: :idea:

سایت های نمونه :

خیلی سایت های معروفی روش الان یادم نیست :idea:

و... .

2- ام تی ( مووبل تاپ ) :idea: :idea: :idea: :!: اینم بهترین

سایت های نمونه :

بازم بگم !!!!

همین 2 تا

ام تی باید براش خرج کنی یعنی برای قالب اختصاصیش که فکر کنم حدود کم کم 100 هزار تومان :!: :!:

بازم اختیار با شماست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه اسکريپتيه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جوملا و ... که هسته ی اصلیشون روسی یا آلمانیه فقط برای یک مدت سالم کار میکنه بعد یکهو همه ی فونتاش بهم میریزه تازه همه ی قالبا هم باهاشون مچ نمیشن.
میتون بپرسم روی چه حسابی اینو فرمودین؟ من نزدیک هفت ماهه روی سایتم دیتالایف نصبه اصلا سایت من هیچی سایت خود دیتالایف یکی دو سالی هست رو پاست ولی چرا این اتفاق ها واسش نیوفتاده؟

چرا همین طوری یه چیزی میگین؟ این بنده خدا این بحثو شروع کرده به یه جایی برسه حالا چرا بی خودی از یه چیزی که نمیدونید حرف میزنید اونم غلط من نمیدونم :evil:

من یک ساله که نصب دارم روی دوتا سایت که یکی خودم نصب کردم ویکی دیگه رو `شتیبانی هhستم و هر دوتا بعضی مواقع مشکل پیدا می کنند :( البته با یکبار رفرش کردن درست میشه و لی شاید یکی که برای بار اول بیاد تو و ببینه که فونتا مشکل داره سایت رو ببنده و دیگه هم سر نزنه!

بعدشم من مرض ندارم که الکی چیزی رو بنویسم. :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من یک ساله که نصب دارم روی دوتا سایت که یکی خودم نصب کردم ویکی دیگه رو `شتیبانی هhستم و هر دوتا بعضی مواقع مشکل پیدا می کنند البته با یکبار رفرش کردن درست میشه و لی شاید یکی که برای بار اول بیاد تو و ببینه که فونتا مشکل داره سایت رو ببنده و دیگه هم سر نزنه!

بعدشم من مرض ندارم که الکی چیزی رو بنویسم.

پس من چرا تا حالا این مشکلو نداشتم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من یک ساله که نصب دارم روی دوتا سایت که یکی خودم نصب کردم ویکی دیگه رو `شتیبانی هhستم و هر دوتا بعضی مواقع مشکل پیدا می کنند البته با یکبار رفرش کردن درست میشه و لی شاید یکی که برای بار اول بیاد تو و ببینه که فونتا مشکل داره سایت رو ببنده و دیگه هم سر نزنه!

بعدشم من مرض ندارم که الکی چیزی رو بنویسم.

پس من چرا تا حالا این مشکلو نداشتم؟

8O I don't Know !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون از همه ی دوستان

ام تی هم که دوستان گفتن خوب بود

ورد پرس هم خوب بود

این سایت هایی که دوستان معرفی میکنن خیلی مفیده تو انتخاب

چون " شنیدن کی بود مانند دیدن "

توی وردپرس و ام تی عضویت نداره ؟

مثل نیوک و ...

ام تی رو از کجا میشه پیدا کرد ؟

مرسی :oops:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای مووبیل تایپ به سایت زیر برین:

movable-type.ir

البته یادتون باشه که برای سایت های دانلود این سی ام اس قالب درست و حسابی نداره ها.دلتون رو به اون پی سی دانلود خوش نکنین چون:

1-قالبش کپی رایت داره و اگه استفاده کنین باید جزا اعمالتون رو در جهنم ببینین.

2-برای یه قالب درست و حسابی تو این سی ام اس باید حدود 100 تومن پول بدین.

اما دیتالایف برا دانلود و .... قالب زیاد داره اما خب:

1-پشتیبانیش ضعیفه.

2-یه سری مشکل داره(مثلا اکثر قالباش رو باید یک کمی تغییر بدین تا درست شه/مشکل بک آپ و ارسال پست داره-این حل می شه ولی خب-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام | دوستان دروپال رو فراموش نکنید .

خداییش سیستم توپی . :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره چون من خودم با دروپال کار کردم خیلی فوق العاده هست چه از نظر قالب هایی که داره و کلا به نظر من از بهترنه

فقط از نظر امنیت نمیدونم در چه حدی است

اگر اسکریپت دروپال رو تو سایت نذاشتند میخوای بزارم اره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو وردپرس عضویت هم وجود داره یا خیر ؟

برای سایتی که انجمن یه دانشگاه هست چی مناسبه ؟

انجمن رشته مطالبش ازدانلود جزوه و کتاب گرفته تا اخبار IT و معرفی نرم افزار و

اخبار دانشگاه و ....

پیشنهاد دوستان چیه ؟

:oops: :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو وردپرس عضویت هم داره

منظورت از "برای سایتی که انجمن یه دانشگاه" چیه؟تالار گفتگو یا یک سایت؟

اگه انجمن هست Vbulletin

اگه سایت هست به نظرم جوملا بهترین گزینه هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم تالار گفتگو نیست

انجمن جامع چند رشته

میخوام یه سایت باشه که بتونیم توی اون اخبار رشته و مطالب تخصصی رشته و ... پست کنیم

البته در کنار اون یه تالار گفتگو هم برای تبادل نظر بین دانشجو ها باشه

مشابه پرشین اسکریپت که هم مطلب پست میکنه و هم یه تالار برای گفتگو داره :oops:

برای انجمن که phpBB فکر کنم مناسب باشه

ویبولتین که گفتید مگه لایسنس نمیخواد ؟

اما برای سایت اصلی نمیدونم ؟

لطفا کمک کنید

:roll:

:roll: :roll:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من خودم فکر میکنم وردپرس خوب باشه

قالب این سایت ها هم بیشتر به کاره من میاد

هر دوتاشون هم از وردپرس استفاده میکنن

نظر دوستان چیه ؟

:wink:

:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.