آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

cedar

دیتا لایف ، نیوک ، جوملا ؟

97 پست در این موضوع قرار دارد

دوست عزیز شما در مورد امنیت چقدر اطلاعات دارید ؟؟؟

دوست عزیز مامبو هم که نصب کنید با اس ام اف بازم همون آش و همون کاسه ست ... میگی نه ؟ برو به سایت پشتیبانی مامبو میبینی که عضویت پرتال با فروم جداست و 2 بار باید عضو بشید ... زمانی که دیتابیس یکی میشه امنیت میشه 0 % ...

موفق باشید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بله دوست عزیز میشه جوملا رو براحتی به SMF و PHPbb و ... وصل کرد ...

البته توصیه میکنم همچنین کاری رو نکنید چون امنیت سایتتون در حد تیم ملی پایین میاد ... یعنی شما هر فروم ساز امنی رو به جوملا متصل کنید و دیتابیس ها یکی بشن امنیت میشه 0% ...

موفق باشید ...

با سلام خدمت شما دوست عزیر

این موضوع رو نمیشه 100 % مطلبی درست حساب کرد

مثلآ همین سیستم مدیریت اجا نیوک که سیستمشون رو به هر سیستم مدیریتی وصل میکردند مثل ویبلوتاین و ....

همین چند مدت پیش چوب کاراشونو خوردند و هک شدند

این اتصال باعث به وجود اومدن یه باگ امنیتی وحشتناک در ویبلوتاین شده بود که باعث هک شدن اجا نیوک و سایت دوست عزیزم ( شهر اموزش ) شد

:!:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثلآ همین سیستم مدیریت اجا نیوک که سیستمشون رو به هر سیستم مدیریتی وصل میکردند مثل ویبلوتاین و ....

همین چند مدت پیش چوب کاراشونو خوردند و هک شدند

این اتصال باعث به وجود اومدن یه باگ امنیتی وحشتناک در ویبلوتاین شده بود که باعث هک شدن اجا نیوک و سایت دوست عزیزم ( شهر اموزش ) شد

:!:

منم دوبار شاهد هک این سایت بودم مثل اینکه هکره خیلی از دست مدیر سایت عصبانی بود :(

نمی دونم چی شد حتی هاستینگشم بالا نمی یاد :arrow:

مدیران اجا نیوک چنان با اطمینان از امنیتش حرف می زدن که می گفتن فقط به خاطر اسرار کاربران سیستم امنیتی رو اجا نیوک نصب کردیم :?:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قالب های دیتالایف رو از کجا میشه پیدا کرد ؟

لطفا معرفی کنید

:idea:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این جا

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این دو تا قالب های زیادی توش هست البته قالب انگلیسی و روسی هم زیاده که به راحتی میشه ترجمه شون کرد :idea:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست عزیز شما در مورد امنیت چقدر اطلاعات دارید ؟؟؟

... زمانی که دیتابیس یکی میشه امنیت میشه 0 % ...

قطعا به اندازه شما اطلاعات ندارم (با توجه به اینکه مدیر امنیت هستین)، ولی خوب یه چیزایی سرم میشه! من متوجه نشدم چرا یکی کردن یه سیستم فروم با یه سیستم دیگه به امنیت لطمه میزنه، اینکه اونی که اینا رو سر هم میکنه یه آدم شوت باشه و هیچ چی رو در نظر نگیره یه بحث جداس، ولی اگه همون چیزایی که اون دو تا سیستم رعایت کردن اونی که سر هم‌شون میکنه هم رعایت کنه، چرا باید به امنیت لطمه بخوره؟!؟ :cry:

لطفا توضیح بدین منم بفهمم! اگه هم لازمه تا یه تاپیک جدا باز کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز زمانی که ما دو سیستم رو بصورت دستی بهم متصل میکنیم یعنی تمامی تیبلها رو در یک دیتابیس ایمپورت میکنیم و این کار باعث میشه امنیت دیتابیس پایین بیاد و براحتی اینجکت بشه ... اما دارم روش ضعفش کار میکنم که چطور بشه اینکارو کرد که امنیت داشته باشه و تا حدودی به نتیجه رسیدم ... نتیچه گیری کلی در همین تاپیک اعلام میکنم ...

موفق باشید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست عزیز زمانی که ما دو سیستم رو بصورت دستی بهم متصل میکنیم یعنی تمامی تیبلها رو در یک دیتابیس ایمپورت میکنیم و این کار باعث میشه امنیت دیتابیس پایین بیاد و براحتی اینجکت بشه ... اما دارم روش ضعفش کار میکنم که چطور بشه اینکارو کرد که امنیت داشته باشه و تا حدودی به نتیجه رسیدم ... نتیچه گیری کلی در همین تاپیک اعلام میکنم ...

موفق باشید ...

سخت در اشتباهی دوست من!چرا اینجکت کنه؟یا به عبارت دیگه چرا اینجکت شه؟دیگه دوره اینجکشن واسه برنامه نویسا و پرتالای حرفه ای گذشته!rfi و lfi هم که کلا دورش تموم شده!

با یه دستور ساده میشه هر نوع اینجکتی رو دفع کرد!

دیتابیس دیتابیسه ربطی به اینجکشن نداره ،ضعف برنامه نویس یاعث اینجکشن میشه!!

موفق باشی :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایول بحث

ایول فعالیت

حالا باعث ضعف میشه یا خیر ؟

بحث خوبی

امیدوارم دوستان دیگه هم شرکت کنن

:oops:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان اگه به نتیجه خوبی رسیدید که مشکلی نداره همین جا بگید من فروم خودم رو تبدیل کنم :idea:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز کی گفته دوره اینجکت گذشته ؟ ... من خودم تا به امروز کلی سایت که ادعای امنیت و قدرت میکردن اینجکت کردم ... بعدشم دوست عزیز با یک خط میشه اینجکت رو دفع کرد یعنی چی ؟ عمرا به این راحتی ها بشه اینکار رو انجام داد ... اینو همیشه از من داشته باش زمانی که دیتابیس ها بهم متصل میشن بهترین روش واسه نفوذ اینجکت کردنه ...

موفق باشید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت دوستان محترم در پرشین اسکریپت

امنیت وردپرس در چه سطحی هست ؟

موفق باشید :twisted:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بزارين منم سهمي در اين بحث ها داشته باشم . من كاري به بقيه سيستمها ندارم ، ميخوام در مورد سيستم مورد علاقه خودم حرف بزنم چون الان يكسالي ميشه كه با ديتالايف كار ميكنم . ديتالايف واقعا بي نظيره .

يكي دوبار كنترل پنل سايت را باز و بسته كنيد دفعه بعدي كه وارد سايت ميشويد مثل فرفره صفحات رو براتون باز ميكنه :D . امكانات فراوونه ... از چي بگم واستون :43:.. چند تا مهم هاش رو بهتون ميگم

خبرنامه داره مثل هلو :redfadce:.. آرشيو با نمايش تعداد ارسالها در ماه ... امكان ارسال پست توسط كاربر (بيشتره سيستم ها ندارن اين قابليت رو ) .. ويرايش كدهاي قالبها در خود كنترل پنل مديريت ( وردپرس به اين بزرگي اين قابليت رو نداره - اگه بخواي تبليغي اضافه كني بايد فايل رو با يك ابزاري آپلود كني )

صفحات اضافي اندازه اقيانوس داره هر چي دلت خواست بساز . تنظيم نمايش صفحات بر اساس يك قالب خاص .. ارتباط اعضا و فرستادن پيام خصوصي به همديگه ... نمايش آخرين مطالب - مطالب تصادفي - محبوبترين مطالب و برچسبها

نحوه نمایش مطالب: به صورت تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی ( خداي باحالي هست اين قسمت )

آمار گير به درد بخور ... كار آدم رو راه مياندازه كافيه ..

دسته بندي يك مطلب در چند موضوع ... مخفي كردن قسمتي از مطالب براي كاربران مهمان ... رتبه دادن ستاره اي به مطالب .. چت باكس هم داره .. از همه مهمتر انتخاب پستهاي محبوب شما در كنترل پنل كاربري .. قسمت نظرات يا كامنت دهي عالي .. نمايش اخرين نظرات و كاربران سايت و صفحه تماس با ما ... كدهاي كپچا براي جلوگيري از اسپم .. اديتور خفن هم داره .. ميتوني توش mp3 بزاري ويديو بزاري .. عكس آپلود كني ... خداي من :x: بهشته

اما طراح واقعي كسي هست كه بتونه همه اين امكانات رو در طراحي قالبهاش اضافه كنه . پشتيباني سايتشون هم خوبه ... زياد بد نيست . تازه گي ها پشتيباني ديتالايف يك كار فرهنگ سازي دارن انجام ميدن بقيه سايتها هم ياد بگيرن خوبه واسشون .. ويترين سايتها با دموي سايت ( منتخبي از سايتهاي برگزيده كه با سيستم ديتالايف كار ميكنند )

مشكلي كه داره و دارن حلش ميكنن اتصال به انجمن هست . البته خود سيستم انجمن داره اما زياد تعريفي نيست .. با استفاده از rss هم ميتوانيد آخرين پستهاي هر سايتي رو بزاريد توي ديتالايف... و امكان جالبتر يك هك داره با استفاده از این هک می تونید دو تا دیتالایف را که از دو دیتابیس مختلف روي يك هاست استفاده می کنند هماهنگ کنید که اگر شخصي در یکی عضو شد، در دیگری نیز عضو بشه .( بزن اون كف قشنگه رو :41:)

بك آب گيري راحت در مدت زماني كمتر از 10 ثانيه و بر گرداندن فايل بك آپ گيري شده با انتخاب تنها يك كليك ... اين هست ديتالايف ;).gif' alt=':;;):'>

اما امنيت هر سيستمي كه بيشترين بروز رساني رو داشته باشه مطمئن باشيد امنيتش هم تضمين شده هست . تا يك هك امنيتي كوچك و بزرگي پيش مياد سيستمها بروز رساني ميكنن و بيشترين بروز رساني ها واسه ورد پرس بوده .. اما ديتا لايف هم امنيتش بالا هست طوريكه نسخه 9.3 اين سيستم هم بروز رساني شده .. موفق باشيد ...

چه كسي ميخواهد تو را از ديتالايف دور كند خانه اش ويران باد ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . دیدم این تاپیک تو آخرین ارسالا هست گفتم منم نظری بدم ..... هیچ چیز به دیتالایف نمیرسه .. یه بار فقط امتحان کنید بعد میفهمید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته بگم که هر سیستمی امکانات خاص خودش را داره . برای هر سایتی مثلا نمی شه جوملا به کار برد . هر کدوم یه جا به کار می آیند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا ادامه ندین موضوع بی محتوایی ه! تمامی cms ها به یک منظور ساخته شدن و این cms هایی که شما دارین روش بحث می کنید قوی ترین هاشون هستند و تقریبا از لحاظ قدرت برابری می کنند پس بحث روی این که کدوم بهتره بی قایده است و همه سیستمی رو که استفاده می کنه و مورد پسنده ش هست رو معرفی می کنه ! کسی می تونه بهترین پاسخ رو بده که با همه و یا اکثر سیستم ها کار کرده باشه! من با جوملا و وردپرس و نیوک کار کردم . از لحاظ سطح دسترسی جوملا اول ه بعد نیوک و بعد وردپرس ولی از لحاظ سهولت دسترسی درست بر عکس ه. افزونه /هک ها برای وردپرس بیشتر از جوملا و ماله جوملا بیشتر از نیوک ه همینطور در مورد قالب هاشون. اکثر سایت ها از وردپرس استفاده میکنند و بعد نیوک و بعد جوملا در حالی که در خارج از ایران جوملا انتخاب اول هر وبمستر حرفه ای ه ! و کلی حرف و حدیث دیگه ........... | لطفا دیگه ادامه ندین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نخیر وردپرس هم این سیستم رو داره.

این قابلیت که آخرین پست های انجمن رو نشون میده فقط تو نیوک هست یا خیر ؟

-----------------------

ایرانیان آپلود دات کام

آپلود رایگان

با لینک مستقیم

عکس،فیلم،موزیک،فایل و ....

بدون هیچگونه محدودیت

ایرانیان آپلود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.