سلام من میخواهم یک رادیو انترنتی
0

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من میخواهم یک رادیو انترنتی بسازم؟ پس چه طوری میشه یک رادیو انترنتی بسازم هر وقت که بگم نشر بشه و نگم نشر نشه . و برنامه داشته باشد که کنترل و نشرات بکند میشه لطفا همکاری هم بکنید :roll:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مانند اسکریپت درخواستی شما در سایت مطرح شده یه جستجو بکنید پیدا میکنید در ضمن تکمیل شده ی این سیستم که به زودی معرفی خواهم کرد دموی ابتدایش ( هنوز همه ی امکانات و قالب ها اظافه نشده ) در ادرس زیر قرار داره اره همونطور که گفتم بگردی هست اسمش هم php-radio هستش از اسکریپت های سایت موزیک هم میتونی استفاده کنی ولی به نظرم رادیویی که شما میگید این بهترین سیستم براش باشه

دمو احتمالی نسخه ی تکمیل شده :

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

البته اهنگی برای پخش شدن تو نسخه ی دمو انتخاب نکردم :lol:

لینک به ارسال

آقا بسیار تشکر میکنم اگه لطف کنید بدهید من خودم بعضی دیگه کار هایش رو میکنم. من بعضی اسکریپت ها روو یافتم و طور راندوم من اون طوری نمی خواستم من فقط مثل رادیو میخواهم که هر خواندم رو دقیقه بذارم همون دقیقه هر کی بشنود نه این که یک خواندن رو بذارم هر کس هر وقت خواست فقط همون یا راندوم باشد بشنود. من میخواهم انلاین من بذارم آنلاین هر کی بشنود لطفا !

لینک به ارسال

بله درسته این اسکریپت همون کار رو میکنه توی سایت نمونه ی تکمیل شدش نیست و لی میتونی خود رادیو رو به زبان اینگلیسی دانلود کنی ( توی پرشین اسکریپت معرفی شده ) اگه هم تکمیل شدش رو میخوای باید یکم صبر کنی چون دارم هنوز امکانات و ... بهش اظافه میکنم فکر کنم تا چند روز دیگه با یه قالب دیگه با امکاناتی مثل

1- ارسال اخبار - جستجو در اخبار و.... ( سیستم خبری )

2- تبادل لینک باکس ( لینک باکس با سیستمی متفاوت با قابلیت عضو گیری و ... )

3- رادیو ی انلاین که در این نسخه ی انلاین فایلی برای خواندن انتخاب نشده

4 - تماس با ما

5- اپلود سنتر برای مدیران جهت اپلود کردن فایل های صورتی برای رادیو

6- امکان عضو گیری

7 - ارسال مطلب توسط اعضا

و یه قالب سیاه که نمونه ی اون

محتوای مخفی

هست ( ادرسی که توی پست قبلی دادم اولین نسخه ی بتا بود ولی این نسخه ی تکمیل شده می باشد و به اسم دلتا اسکا منتشر خواهد شد )

--------

البته این سیستم مشکلاتی هم داره که فعلا براش راه حلی پیدا نکردم ولی دارم روش کار میکنم این مشکلی که این داره مربوط میشه به پخش رادیو در خود سایت که میخوام پلیر خود سایت رو با پلیر دیگه عوض کنم چون وقتی که بیت ریت و سرعت پخش اهنگ رو برای کاربران ایرانی پایین میاری که اونها هم بشنون توی خود سایت پخش نمیشه و مدت زمانی طول میکشه که اهنگ ها در پلیر ویندوز و سایر پلیر ها باز بشه ... این سیستم همه ی امکاناتی رو که شما انتظار دارید دارا هست ولی همونطور که گفتم باید صبر کنید تا نسخه ی فارسی جدید رو منتشر کنیم

لینک به ارسال

خوب آقا بیبین باید یک سرور کوچک داشته باشد. که کنترل کند. صوت را چون نمیشه که آپلود کنم بعد نشر کنم. مثلا کسی میگه همین الان خواندن چه چه را بذار باید آرشیو من روی کمپیوتر باشد که از کمپیوتر به برنامه جا گزین کنم همون لحظه نشر بشه

لینک به ارسال

علی جان برای راه انداختن رادیو باید سرور مخصوصی که به رادیو می شه رو بگیری

و اونم ماهیانه باید پول بدی(که اونم بستگی داره که برای تعداد های مخصوص می باشد مثال 10نفر یا100نفر یا ........)

و شما می توانید از برنامه وینپ که زیاد برای رادیو حرفی نیست

یا از برنامه sam broadcaster استفاده کنی که الان رادیو جوان از این برنامه بهره می برد .

در مورد اسکریپت شما از هر اسکریپتی می توانی استفاده کنی

و با کمی ویرایش لینک رادیو خود را قرار بدی.

امید وارم توضیحاتم کامل بوده باشه. 8)

راستی اگر باز هم می خوای رادیو باز کنی من برنامه sam broadcaster رو می توانم مجانی بدم :!:

چون من قید رادیو رو زدم :roll:

لینک به ارسال

سلام آقا ممنون میشم که برنامه sam broadcaster را بذاری و همرای توضیعاتش خیلی ممنونم از شما آقا چون واقیعآ من یک رادیو میخواهم فرقش همینه که همرای دیگه رادیو ها که این رادیو من انتر نتی است دیگه رادیو ها به شهر و بازار و خانه همرای ماشین رادیو میگره. فقط همینطوری میخواهم اگه sam broadcaster را بذاری خیلی خیلی خیلی خوش میشم :oops:

لینک به ارسال

فکر نکنم این برنامه به درد بخوره ولی خب من چند تا لینک دانلود برای شما میزارم اگه میخواهید که رادیوتون 24 ساعته باشه بهترین کار اپلود کردن فایل هاتون توی سرور هست که من گفتم اون اسکریپتی که در حال تکمیلش هستم بهترین هست اما اگه خواستی مقطعی باشه میتونی از این ها هم استفاده کنی در ضمن یه جستجویی در مورد پادکست در گوگل بکن

محتوای مخفی

محتوای مخفی

همچنین این اطلاعات

SAM Broadcaster v3.1.8 Final

در مورد این برنامه فقط میتونم بگم که به درد دی جی های حرفه ای میخوره

حجم : 55.8 مگابایت

Name:Wolfgang Jacobsen

Mail:leonard.weinstein@geneve.com

Code:6VXGV - FN54H - 5D7A8 - W693J - RWMNZ

دانلود

محتوای مخفی

لینک به ارسال

پادکستينگ چيست؟

پادکستينگ يک روش ارائه محتوا در اينترنت است که بر مبناي فايل هاي صوتي کار مي کند. مانند ساير روش هاي ارائه اطلاعات به صورت فايل هاي صوتي مثل Radio Broadcasting و Online Audio/Video streaming که بر اساس ارسال فايل هاي صوتي کار مي کنند، روش پاد کستينگ نيز اساسا شبيه همين روش ها است ولي چند تفاوت عمده و متمايز کننده دارد:

1- پاد کستينگ بر خلاف ساير روشهاي ارائه محتواي صوتي که به روش Push Technology کار مي کنند، بر اساس روش Pull Technology است. يعني، در اين روش، مصرف کننده بر اساس تقاضاي مشخص خود، به محتواي وب دسترسي دارد و مانند راديو، مطالب به او تحويل داده نمي شود بلکه او آنها را بر اساس نياز خود تحويل مي گيرد.

2- در اين روش، مصرف کننده محتواي مورد نظر را توسط دستگاه هاي پخش غير از کامپيوتر استفاده مي کند و در زمان استفاده، نيازي به دسترسي به کامپيوتر نيست. معمولا دستگاه هاي استفاده از پادکست ها بسيار کوچک و قابل حمل است و کاربر در هر زمان و مکاني قادر به استفاده از محتواي صوتي خواهد بود.

3- محتوا پس از دريافت از اينترنت، بدون نياز به ارتباط با اينترنت، قابل استفاده خواهد بود در حالي که در ساير روشها، نياز به ارتباط اينترنتي براي استفاده از محتوا است.

4- در اين روش، امکان شنيدن هر بخش از محتوا، جلو و عقب بردن آن، شنيدن محدوده خاص از محتوا و ساير کنترل ها از طرف کاربر ممکن است. کاربر به هر تعداد بار که بخواهد مي تواند محتوا را گوش دهد در حالي که در راديو اينترنتي، چنين امکاني به خودي خود وجود ندارد.

5- در اين روش، نيازي به مراجعه به وب سايت هاي مختلف براي دسترسي به انواع محتويات نيست و با تنظيم نرم افزار، کپي محتوا به دستگاه پخش آن بطور اتوماتيک انجام شده و کاربر هميشه آخرين و جديد ترين اطلاعات را در دستگاه پخش مختواي صوتي خود خواهد داشت.

چگونه به پادکست ها دسترسي پيدا کنيم؟

براي استفاده از پادکست هاي موجود در اينترنت، مراحل زير را انجام دهيد:

1- نرم افزار جمع آوري پاد کست ها را که بر اساس فناوري RSS 2.0 کار مي کند در کامپيوتر خود نصب کنيد. يکي از بهترين آنها که من آن را تست کرده ام و خوب کار مي کند

iPodder, the iPodder based on the iSpider engine.

2- آدرس پادکست مورد نظر خود را در نرم افزار اضافه کنيد و کليد Check Selected Feed را فعال کنيد.

3- مي توانيد نرم افزار را طوري تنظيم کنيد که در زمان هاي مشخصي اقدام به دريافت فايل هاي جديد و به روز شده نمايد:

پس از دريافت پادکست، امکان شنيدن آن در نرم افزار مخصوص پخش فايل هاي صوتي نصب شده در رايانه شما، وجود خواهد داشت. چنانچه نرم افزار iTune را قبلا نصب کرده باشيد، بهترين ابزار براي مديريت پادکست ها و سپس انتقال آنها به دستگاه iPod خواهد بود. iTune به همراه نرم افزار QuickTime player در آدرس زير قابل دريافت است:

محتوای مخفی

لینک به ارسال

SAM Broadcaster 4.2.2 (For DJ's & Radio Presenters)

Overview

SAM Broadcaster is a professional DJ system with the ability to stream audio over the internet to listeners across the world.

SAM Broadcaster is actually much more than just a "DJ system" - it is a COMPLETE radio

automation solution - a radio station in a box.

Quick links

Creating an online radio station in 30 minutes

View hundreds of other stations using SAM Broadcaster to stream

Screen shots of the SAM Broadcaster user interface

Download SAM Broadcaster

Buy SAM Broadcaster today!

Leading the way for over 6 years!

SAM Broadcaster was specifically designed with the needs of online broadcasters in mind. We listened to our

loyal users over the last 6 years - and SAM Broadcaster was the result. SAM is UNBEATABLE in price, features and power!

No wonder the TOP online radio stations rely on our technology to broadcast their stations 24/7.

SAM Broadcaster delivers professional sound with crossfading, gap killer, beat matching,

volume normalization and 5-band compressor/limiter.

Smartly handles LARGE media libraries - sorting them into easy-to-manage categories.

Advanced playlist rotation logic and scheduling will make your station sound

professional - even if you are not in front of your computer!

The most advanced streaming encoders - able to encode MP3, mp3PRO, WM9 and Ogg!

Support for all major streaming servers, including SHOUTcast, Live365, IceCast,

Windows Media and P2P Streamer.

View statistics in real-time: Know how many listeners are connected at any given moment.

Interfaces directly with your website to allow automated song requests and improve the

experience of your listeners by providing them with Artist, Title, Album, Cover art and other information on songs being played.

Generate

additional revenue with Buy CD links

And MUCH more....

Whats new in this release:

-v4.0.2 [bETA] (27 May 2006)

* Removed BETA auto-expire. If you own a valid key the application will no longer expire.

* Due to the inferior quality of the mp3PRO encoder producing plain MP3, this option has been disabled.

Use the MP3 (Normal) plugin instead.

Current users will be able to keep their old configuration, but will not be able to make any changes.

We highly recommend reconfigurating using the MP3 (Normal) encoder. Use the mp3PRO encoder

ONLY for producing mp3PRO streams.

* Updated text and links to properly reflect the new SpacialNet website.

* Slightly improved Station details configuration screen.

* Slightly improved MPM statistic relay configuration screen.

* MP3 (Normal) encoder default format changed to 64kbps, 22.1kHz, Stereo.

* Added ability to add complete category to queue from PAL script or Event Scheduler.

CAT['MyCat'].QueueCat(ipBottom);

DIR['C:\Music\'].QueueDir(ipBottom);

SUBDIR['C:\Music\'].QueueDir(ipBottom);

* Startup command line options.

/NOSPLASH (Do not load splash screen on SAM startup.)

/SERVICE (SAM is running as a service. Do not quit when logging out.)

/NOLOG (Do not log notices, warnings and errors to the event log file.)

/SHUTDOWN (Closes running instance of SAM.)

Example usage: SAMBC.exe /NOSPLASH /SERVICE

-v4.0.1 [bETA] (14 April 2006)

* Added aacPlusv2 encoder

* Updated samPHPweb with the latest version containing some security improvements.v

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0