درگاه اختصاصی بانک سامان از طریق شرکت جهان پی برای edd
0

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام .

افزونه درگاه اختصاصی بانک سامان رو که از طریق شرکت جهان پی ارائه میشه رو برای افزونه دوست داشتنی Easy digital Downloads براتون نوشتم و در سایت جهان پی قرار دادم . اگه مشکلی در حین کار باهاش دیدین یا .... همین جا کامنت بذارین تا رفعش کنم .

لینک زیر رو برای کسایی میزارم که با درگاه اختصاصی بانک سامان آشنایی ندارن تا آشنا بشن و شاید به کارشون بیاد و بگیرن :دی

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

محتوای مخفی

محتوای مخفی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . ورژن جدید درگاه اختصاصی بانک سامان جهان پی (ویرایش 10 دی 93) رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید :

محتوای مخفی

#درگاه پرداخت #بانک سامان #جهان پی

به جرات میتونم بگم که این افزونه نسبت به افزونه های درگاه edd ، با دقت 100 درصد عمل میکنه و درصد خطاش به صفر میل میکنه .

چون اکثر افزونه های edd فقط از session پی اچ پی استفاده میکنند که به شدت خطا داره . ولی از 3 روش برای ذخیره سازی استفاده کردم . کلاس سشن خود edd ، سشن php و transient که به ترتیب از شسن edd چک میشه که آیا متغیر وجود داره یا نه . اگه وجود نداشت از سشن php فراخونی میکنه اگه اینم وجود نداشت که بعیده از transient استفاده میکنه .

تغییرات دیگرش اینه که اگر در هر مرحله از تراکنش خطایی وجود داشته . کد خطا بعلاوه توضیحات خطا به کار بر نشون داده میشه و حتی این خطا ها داخل یادداشت های سفارش edd ذخیره میشه .

در هر مرحله از تراکنش ، تمام قسمت های تراکنش داخل یادداشت ها ذخیره میشه . از جمله شناسه و شناسه پیگیری جهان پی.

در قسمت یادداشت ها علاوه بر شناسه پیگیری جهان پی . کد رهگیری صادر شده از بانک سامان هم ذخیره میشه .

برای ورژن های edd بالاتر از 2.1 هم شناسه رهگیری داخل payment meta نشون داده میشه .

- - - Updated - - -

ورژن قبلی این افزونه داخل آزمایشگاه جهان پی وجود داره که به زودی این ورژن رو جایگزینش میکنن .

ویرایش شده در توسط hannanstd

لینک به ارسال

سلام . ورژن جدید درگاه اختصاصی بانک سامان جهان پی (ویرایش 10 دی 93) رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید :

محتوای مخفی

#درگاه پرداخت #بانک سامان #جهان پی

به جرات میتونم بگم که این افزونه نسبت به افزونه های درگاه edd ، با دقت 100 درصد عمل میکنه و درصد خطاش به صفر میل میکنه .

چون اکثر افزونه های edd فقط از session پی اچ پی استفاده میکنند که به شدت خطا داره . ولی از 3 روش برای ذخیره سازی استفاده کردم . کلاس سشن خود edd ، سشن php و transient که به ترتیب از شسن edd چک میشه که آیا متغیر وجود داره یا نه . اگه وجود نداشت از سشن php فراخونی میکنه اگه اینم وجود نداشت که بعیده از transient استفاده میکنه .

تغییرات دیگرش اینه که اگر در هر مرحله از تراکنش خطایی وجود داشته . کد خطا بعلاوه توضیحات خطا به کار بر نشون داده میشه و حتی این خطا ها داخل یادداشت های سفارش edd ذخیره میشه .

در هر مرحله از تراکنش ، تمام قسمت های تراکنش داخل یادداشت ها ذخیره میشه . از جمله شناسه و شناسه پیگیری جهان پی.

در قسمت یادداشت ها علاوه بر شناسه پیگیری جهان پی . کد رهگیری صادر شده از بانک سامان هم ذخیره میشه .

برای ورژن های edd بالاتر از 2.1 هم شناسه رهگیری داخل payment meta نشون داده میشه .

- - - Updated - - -

ورژن قبلی این افزونه داخل آزمایشگاه جهان پی وجود داره که به زودی این ورژن رو جایگزینش میکنن .

حنان عزیز شما روی سایت خودتون از این افزونه استفاده می کنید؟ من هم می خوام برای ووکامرس ازش استفاده کنم .چطور می تونم مثل شما در قسمت درگاه ،آدرس پذیرنده اختصاصی خودم نمایش داده بشه؟

آیا این آدرس آدرسی در دیگر درگاه های جهان پی مانند بانک ملت هم میشه نشان داد؟

آیا باید از قسمت درگاه اختصاصی با نام کسب وکار شما اقدام کنم؟چقدر هزینه دارد؟ 

باتشکر

لینک به ارسال

یه مدت کوتاه ازش استفاده کردم ... بعدا رفتم روی سیباپال ....

سیباپال هم درگاه اختصاصی با نام اختصاصی میده .... رایگان با کارمزد 1 درصد ...

ولی در کل زیاد متوجه سوالتون نشدم ...

لینک به ارسال

یه مدت کوتاه ازش استفاده کردم ... بعدا رفتم روی سیباپال ....

سیباپال هم درگاه اختصاصی با نام اختصاصی میده .... رایگان با کارمزد 1 درصد ...

ولی در کل زیاد متوجه سوالتون نشدم ...

سوالم همین بود که کلا از چه درگاهی روسایتتون( وب فارست) استفاده میکنید؟ واینکه اون درگاه بانک سامان که اختصاصی به نام سایتتون هست از کدوم شرکت گرفتید؟

لینک به ارسال

بله

شما از اصغرپال و جعفر پی هم درگاه بگیرید باید این مدارک رو ارسال کنید . اگه فروشتون قانونی هست مشکلی هم نداره . اگه ازتون نگرفتن باید شک کنید بهشون .

این رو برای تضمین میگیرن . فرض کنید شما به اسم فروشگاه کتاب رفتی درگاه گرفتی بعدش رفتی با درگاهشون قندشکن یا سایر موارد خلاف قانون رو فروختی .. چون طرف حساب بانک و بقیه موارد شرکت سیباپال هست اولین نفری که مورد پیگرد قانونی و... قرار میگیره اونها هستن . این مدارک رو هم برای این میگیرن در این گونه موارد بتونن پیگیری کنن ..

از طرفی هم شاید با خودتون بگید طرف میره با کارت ملی وشناسنامه دزدی درگاه میگیره کی میفهمه ... برای حل این مشکل هم شرکت های پرداخت فقط به حساب هایی پول رو تسویه میکنن که هم اسم با کارت ملی و شناسنامه باشه ...

یعنی فردا روز که اومدید حسابتون رو تسویه کنید و پولتون رو بگیرید اگه نام صاحب کارت با نام کارت ملی و شناسنامه یکی نباشه واریز نمیکنن و خدمات نمیدن .

لینک به ارسال

بله

شما از اصغرپال و جعفر پی هم درگاه بگیرید باید این مدارک رو ارسال کنید . اگه فروشتون قانونی هست مشکلی هم نداره . اگه ازتون نگرفتن باید شک کنید بهشون .

این رو برای تضمین میگیرن . فرض کنید شما به اسم فروشگاه کتاب رفتی درگاه گرفتی بعدش رفتی با درگاهشون قندشکن یا سایر موارد خلاف قانون رو فروختی .. چون طرف حساب بانک و بقیه موارد شرکت سیباپال هست اولین نفری که مورد پیگرد قانونی و... قرار میگیره اونها هستن . این مدارک رو هم برای این میگیرن در این گونه موارد بتونن پیگیری کنن ..

از طرفی هم شاید با خودتون بگید طرف میره با کارت ملی وشناسنامه دزدی درگاه میگیره کی میفهمه ... برای حل این مشکل هم شرکت های پرداخت فقط به حساب هایی پول رو تسویه میکنن که هم اسم با کارت ملی و شناسنامه باشه ...

یعنی فردا روز که اومدید حسابتون رو تسویه کنید و پولتون رو بگیرید اگه نام صاحب کارت با نام کارت ملی و شناسنامه یکی نباشه واریز نمیکنن و خدمات نمیدن .

جالبه برام شرکت معتبری به نام جهان پی بدون گرفتن اسکن شناسنامه وکارت ملی درگاه فعال میکنه!!

لینک به ارسال

جالبه برام شرکت معتبری به نام جهان پی بدون گرفتن اسکن شناسنامه وکارت ملی درگاه فعال میکنه!!

جهان پی هم اوایل میگرفت ... بنده خودم سال 92 که عضوش شده بودم مدارک رو دادم ...

الان زرین پال هم که اولین و معروفترین شرکت پرداخت واسط هست مدارک میگیره تازه قوانین سفت و سخت تری هم داره ...

شاید جدیدا جهان پی روش دیگری رو برای جلوگیری با این کار لحاظ کرده باشه ...

درگاه میهن پال یکی از قدیمی ترین درگاه های واسط بود اما اونطور که بنده توی یکی از انجمن های معتبر شنیدم علت بسته شدن یک دوره طولانی اش همین مسائل بوده که اگه بسته نمیشد الان یکی از معروف ترین درگاه ها بود ...

سایت dp724.ir هم گفته شده به همین دلیل بسته شده ...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0