رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
ehsandeli

درخواست ساخت فرم + هدیه به انجام دهنده

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان دل...

از عنوان معلومه چی میخوام. بنده یه فرم سفارش میخوام که توی انجمن هم تقریبا اون چیزی که میخواستم پیدا کردم فقط میخوام یه خیر خواهی پیدا بشه این رو برام فیکس کنه. فرمی که گذاشته بودند امکان ارسال فایل نداشت ، من میخوام امکان ارسال فایل و همچنین اتصال به درگاه پرداخت پی لاین توی این فرم گنجانده بشه. و همچنین فایل ارسالی بدون محدودیت حجم به ایمیلم ارسال بشه و یا روی یه فولدر مشخص توی هاست ذخیره بشه... اگر هم بشه نسبت به اون شهری که انتخاب میکنه کاربر هزینه پست با هزینه بسته جمع بشه و بهش اعلام بشه عالی میشه... تورو خدا اگر هم از دستتون بر نمیاد جواب بدین که بدونم نظرتون رو... من وقت خوندن آموزشها و تست اسکریپت های مختلف رو ندارم لطفا کوتاه و مختصر راهنماییم کنید. در ضمن محصولات ما تعداد زیاد و مدلها و سایز های متفاوتی دارند ، بنظرتون چکار باید کنم که با درگاه پرداخت هماهنگ بشه؟ آیا باید برای هر محصول فرم جدیدی تعریف بشه و درگاه پرداخت جدیدی با قیمت جدیدی؟؟؟؟؟ :37:

در ضمن این رو هم متذکر بشم . کسی که این کار رو برای من انجام بده جایزه ویژه ای در انتظارش هست:113:... من طراح کاور موزی و پوستر خواننده هایی چون "باران ، 25 بند ، یاس ، شهیاد ، بابک تیغه ، اشراق ، بیباک ، بیداد ، تی دی "، و ... هستم که میتونم برای شما به درخواست و سلیقه شما هر چیزی که خواستید طراحی کنم مثل کاور فیسبوک ، پوستر ، کارت ویزیت و....

مخلص همگی;)

فایل فرمی که دارم پیوست کردم.

form.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

یعنی دنبال این هستید.

نحوه کار هم به این شکل هست که بعد از تراکنش سفارش تکمیل می کنن.یا بعدا از قسمت تکمیل سفارش کد تراکنش قرار می دهند و بعد

سفارش در صورت وجود در سیستم تکمیل می کنند البته باید 3 ماه صبر کنید تا کامل شود.

البته این برای مهندسان عمران طراحی شده که قیمت متری حساب می کنه.

http://hitsmgroup.tk/

لینک به ارسال

مشابهشو زیاد دیدم ولی اینکه فایل آپلود کنه رو ندیده بودم تا حالا ولی خب نوشتنش سخت نیست . حیف که وقت ندارم

لینک به ارسال
کاری نداره

اصن با افزونه rsform جوملا هر فرمی میخوای درگ میکنی بعدم پرداخت انلاین

آخه مگه rsform مال جوملا نیست؟ من یه صفحه جدا میخوام. یه صفحه ای که لینک بشه به قیمت فرم سفارشم.

لینک به ارسال

چند تا سوال

اول شرح کامل کاری که میخواهی بدید

اگه می خواهید که داخل منو باشه و کاربر بعد از کلیک برروی منو این فرم براتون باز بشه یه حالته واگه بخواهیئ وصلش کنید به به ماژول و یا کامپوننت یه حرف دیگس

توضیح بدید تا راهنمایی تون کنم

لینک به ارسال
چند تا سوال

اول شرح کامل کاری که میخواهی بدید

اگه می خواهید که داخل منو باشه و کاربر بعد از کلیک برروی منو این فرم براتون باز بشه یه حالته واگه بخواهیئ وصلش کنید به به ماژول و یا کامپوننت یه حرف دیگس

توضیح بدید تا راهنمایی تون کنم

توی این تصویر توضیح دادم... من فقط میخوام لینک فرم رو بزارم روی دکمه ثبت سفارش بدون هیچ ماژول یا هر چیز دیگه ای. همچنین درگاه پی لاین هم یه لینک داره که میاد روی قسمت پرداخت اونم هیچ ماژولی چیزی نمیخواد

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

لینک به ارسال
جوملا هست ولی شما یه قالب ساده استفاده میکنی و تمام منو هارو هم پاک میکنی بعد طراحی میکنی

خب آخه قالب من html هست رو جوملا نیستش که...

لینک به ارسال
خوب تویه سابدامین یا پوشه یه جوملا نصب کن لینکش بده به این یا از ایفریم استفاده کن

اوکی مرسی از راهنماییتون . امتحان میکنم ببینم میشه...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری