رادیو انترنتی وبنا را چطوری ساخت
0

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان رادیو انترنتی وبنا را چطوری ساختن و یا از کدام سایت ها استفاده میکنند آیا رایگان است لطفا بگید

و رادیو انترنتی وبنا را هم بشنوید و بیبینید

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
و یک سایت دگه هم اینطوری ساخته بیبنیید

محتوای مخفی

یک جواب زود میخواهم از همتون متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من همین حالا فقط به خواطر شما نسخه ی تریال و ناپایدار این سیستم رو در سایتم منتشر کردم برای دانلود باید به سایت من یعنی همون سایت سازنده اسکریپت برید

محتوای مخفی

radio.jpg

لینک به ارسال

سلام

من این روز 5-6 روز پیش نسخه انگلیس رو دانلود کردم ولی مشکل داشت الان سایتتون باز نمیشه که این نسخه رو دانلود کنم مشکلشم این بود که مثلا وقتی playlist میساختی و آهنگ بهش اضاف میکردی با مدیا پلیر و وینامپ و جت آودیو و ریال پلیر پخش نمیکرد فقط از طریق پلیر خود اسکریپت که اخری میشه وپخش میشد

لینک به ارسال

آقا رادیو که اصلا باز نمیشه وقت کلیک میکنم میگه دانلود کن وقتی که دانلود و خود کار که مدیا پلیر باز میشه بالا که هم تست نویشته است ولی کلوز میگه یعنی میگه که بسته کن اگه میشه بگویید چطوری به سرور مدیا پلیر ثبت نام کنم چون با اون میشه رادیو ساخت مثل که وبنا هم از همون ساخته

لینک به ارسال

توی دمو اهنگی برای پخش انتخاب نشده است

دوست عزیز برای رفع این مشکل شما باید منتظر نسخه ی بعدی باشید مشکلی که شما با ان موجه هستید مشکلی هست که برای حل ان در نسخهی بعدی در حال برنامه نویسی هستیم این سیستم اهنگ هایی رو که شما مطمئنن با کاهش حجم اپلود کرده اید رو پس از وقفه ای 10 دقیقه ای پخش میکند ولی اگر اهنگ را با حجم اصلی قرار دهید در همان لحظه شروع به پخش میکند مشکل اصلی در تفسیر BITREATE اهنگ میباشد این یکی از دلایلی بود که این سیستم را انتشار ندادیم سعی میکنیم تا هرچه زودتر نسخه ی جدید رو ارایه بدیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0