راهنمايي در مورد خبرخوان
0

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخير

به يك افزونه يا اسكريپت احتياج دارم كه بتونه به صورت منظم اخبار رو از فيد بگيره و انتشار بده ، قبلا خودم با چند تايي كار كردم دنبال يك چيز جديد مي گردم ، اگر تجربه اي در اين زمينه داريد خوشحال ميشم با من در ميون بزاريد .

در ضمن چند وقت پيش آگهي در فروم بود مبني بر فروش افزونه وردپرس خبر خوان به قيمت هزار تومان ! گشتم ولي آگهي رو پيدا نكردم اگه ميشه آدرس اش رو برام بزاريد .

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون افزونه انتشار میده ولی آیفریم میکنه .

wp ematico pro عالیه .

لینک به ارسال

ميشه كمي بيشتر توضيح بديد ؟

داداش قبلا تو همین انجمن واسه یکی دیگه توضیح دادم سرچ کنی بهش میرسی . من واسه news.arshad98.ir تمام افزونه های ممکن رو تست کردم فقط این یکی عالی بود . خبر رو کامل میکشه بیرون از منبع . میشه بهش گفت فلان کلمات رو با فلان کلمات جایگزین کن . هر چند ساعت یا چند روز خبر بگیره و بزاره . خودش کلمات پرتکرار متن رو میگیره و برچسب میکنه و میشه ***** کرد که مثلا فلان کلمات رو برچسب نکن .

اگه فلان کلمه توش بود بره تو فلان دسته و ....

ببینید دوست عزیز کارکرد این افزونه به این شکله که شما یک کمپین میسازید و توی اون آدرس rss که میخواهید از آن پست را منتشر کند را میدید. افزونه هم میره از سایت پست ها را کپی میکنه و در دیتابیس شما ذخیره میکنه و در سایت نمایش میده(بنا به دسته بندی که براش تعریف کردید). توی ورژن رایگانش خیلی از تنظیمات رو نداره مثلا اینکه پست ها رو بطور کامل نمیاره (مثل عکس، متن کامل و ...). در نسخه پولی افزونه بطور کامل این موارد را انجام میده و پست رو بطور کامل کپی میکنه. افزونه خیلی کاملی هستش و همه جور امکاناتی داره. امیدوارم متوجه شده باشید.

داداش دقیقا اومدی زیر نوشته ای که من گفتم wpematico pro پست تبلیغی گذاشتی اونم جالبش اینه که اولین نوشته ات هم هست . الان بنده خدا فک میکنه من یه یوزر جدید ساختم بیام اون افزونه رو بهش بفروشم :|

لینک به ارسال

لینک دانلود نسخه رایگان که باید از مخزن نصب کنی :

http://wordpress.org/plugins/wpematico/screenshots/

اینم لینک نسخه پرو که روی نسخه رایگان نصب میشه :

http://up.persianscript.ir/uploads/05f9-wpematico-pro.zip

لینک به ارسال

دوستان میشه یه آموزش هم بدین؟

من نصب کردم هم نسخه pro و عادی رو

ولی مطلب رو به صورت خلاصه می زاره!

چکار کنم؟؟

لینک به ارسال

تا اونجا که یادمه ، تو تنظمیاتش یه جا داره که باید تیک بخوره

لینک به ارسال

با سلام

من این افزونه ها رو نصب کردم و تمام متن ها رو بصورت کامل میاره اما هرچی توی تنظیماتش گشتم و تیک گزینه های مختلف رو فعال و غیرفعال کردم موفق به فراخوانی تصاویر نشدم

ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور مشکل رو برطرف کنم

با تشکر

@hannanstd.ir

لینک به ارسال

من هر دوی این افزونه ها یعنی نسخه عادی و پرو رو نصب کردم البته روی لوکال خبرها هم خلاصه میوورد اما وقتی روی تنظیمات کلی افزونه کلیک میکنم میگه باید به نسخه ی پرو ارتقاع بدین

مشکل از کجاست؟ من نسخه ی پرو هم نصب کردم اما انگار نصب نشده؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
0