آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

etzio1

مشکل با افزونه Hacklog Remote Attachment و آپلود فایل

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام من از افزونه Hacklog Remote Attachment در وردپرس شبکه استفاده میکنم ، ولی وقتی میخوام فایلی رو آپلود کنم خطای زیر نمایش داده میشه .

Warning: Parameter 1 to wp_handle_upload_error() expected to be a reference, value given in .../public_html/wp-content/plugins/hacklog-remote-attachment/includes/hacklogra.class.php on line 539

6806

اگر یشه راهنماییم کنید بگین مشکل از کجاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این هکلاگ دردسر زیاد داشت من یه مدت استفاده کردم بیخیالش شدم . تو پشتیبانیش هم تو مخزن کسی جواب نمیده .

Mohammad etzio1 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این هکلاگ دردسر زیاد داشت من یه مدت استفاده کردم بیخیالش شدم . تو پشتیبانیش هم تو مخزن کسی جواب نمیده .

خدارو شکر یکی بازم جواب داد ، منم اوننجا درخواست زدم منتظر جوابم

من ازش تو حالت عادی استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره

ولی توی وردپرس شبکه به یه همچین مشکلی برخوردم شما نمیدونی دلیل ارورش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا محمد توی توضیحات افزونه نوشته که پشتیبانی میکنه ، ولی خب همون اروری که گفتم میده ، نکته جالب تر اینکه با ت.جه به برسی های قبلم نوشت هبود توی مستندات افزونه که این مشکمل حل شده ولی من بازم به این مشکل برخوردم اگر امکان داره اورش رو برام برسی کنین ببینید میتونید مشکلش رو حل کنید؟؟

ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بین اینا بگرد حتما به جواب میرسی و یکیش به دردت میخوره

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

من گشتم اینو پیدا کردم

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

Mohammad etzio1 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان 

اقا خسته نباشید من رفتم گشتم تنظیمات رو اینطوری تغییر دادم 

ولی من وقتی عکسی رو اپلود میکنم و بعد مطلب مورد نظرمو ویرایش میکنم  مسیر عکس برای بببنده به این شکل تغییر میکنه  

در حالی که تو مدیریت درسته کسی میتونه راهنمای یکنه من چند تا سایتم دارم روی همشون تست کردم مثل این تغییر میکنن در نهایت به این نتیجه رسیدم که حتما باید تو جای یه تغییر خاصی بدم لطفا راهنمایی بفرمایید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم مشکل پیدا کردم باید چیکار کنم؟
Warning: Parameter 1 to wp_handle_upload_error() expected to be a reference, value given in .../public_html/wp-content/plugins/hacklog-remote-attachment/includes/hacklogra.class.php on line 539

edd هم تو سایتم نصبه میخوام هر کسی اپلود میکنه ی راست بره توی هاست دانلود و بعد مشکل پیدا نکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من همه چیز رو درس انجام دادم

و پیغام اتصال موفقیت آمیز بود نمایش داد برام

حالا هرچی آپلود میکنم توی رسانه وردپرس

آدرس درست نیست نمایش میده
آدرس اینطوریه

در صورتی که باید اینطوری باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری