قوانين تالار گفتگو

Mohammad
توسط Mohammad در قوانین و اطلاعيه هاي انجمن,
قوانین تالار گفتگوی پرشین اسکریپت (بروزرسانی 8 آذر 1393) - از فحاشی ، استفاده از الفاظ نامناسب و توهین به دیگر کاربران خودداری کنید!

- هرگونه فروش ، درخواست ، قرار دادن برای دانلود و سایر موارد مربوط به اسکریپت ها و قالب های ایرانی (تجاری - غیر رایگان) در تالار ممنوع می باشد

- مطرح کردن هر گونه سوال ، درخواست قالب ، مشکل در اسکریپت ها ، همه و همه باید تنها در این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید. قرار بگیرند و برای مسائل ، مشکلات و درخواست های مربوط به ووکامرس در این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید. (مطرح کردن سوالات در مکانی به غیر از بخش های ذکر شده خلاف قوانین می باشد و تاپیک بلافاصله حذف می شود)

- در صورتی که کاربری به شما کمک می کند لطفا از دکمه "تشکر" استفاده کنید. از ارسال اسپم بی مورد خودداری کنید...

- در صورتی که قصد راهنمایی فردی را دارید ، از ارجاع آن ها به سایت های دیگر ( منظور سایت های خودتان در راستای تبلیغ و...) خودداری کنید.

- پس از مطرح کردن پرسش ، حداقل 48 ساعت منتظر پاسخ بمانید و از بروزرسانی بی مورد تاپیک خودداری نمایید!

- برای به نتیجه رسیدن سریع در هنگام پرسش ، لطفا اقدام به توضیح و شرح مناسب همراه با ذکر تصویر و آدرس وب سایت و ذکر خطا نمایید.

- در هنگام پرسش ، از عنوان مناسب استفاده کنید و از ذکر عناوین (کمکککککک ، مشکل من ، چگونه رفع کنم ، تو رو خدا کمکم کنید دارم بدبخت میشم) خودداری نمایید! (عنوان پرسش باید خلاصه ای از مشکل شما باشد. مانند: مشکل من در هنگام نصب اسکریپت وردپرس ، خطای Register Globals در هنگام نصب جوملا و...)

- انجمن های اسکریپت ، معرفی قالب و افزونه و... تنها برای معرفی اسکریپت و قالب می باشند! نه درخواست و پرسش... هر گونه درخواست و ذکر مشکل در این بخش ها غیر مجاز است

- مطرح کردن پیشنهادهای تجاری و غیر رایگان تنها در این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید. مجاز می باشد! هر گونه پیشنهاد تجاری و غیر رایگان در تالار های دیگر باعث اخراج شما از تالار گفتگو می گردد. (در این موارد فقط از طریق پیغام خصوصی اقدام کنید)

- انجمن بازارچه تنها برای کاربران فعال (10 پست مفید) ، قابل استفاده است. هر گونه ارسال اسپم جهت بالابردن پست و ارسال تاپیک در این بخش ، غیر مجاز می باشد

- در هنگام ارسال تاپیک از ارسال عبارات پینگیلیش (salam , merc) خودداری کنید

- در صورتی که بخشی مناسب برای تاپیک خود پیدا نکردید ، آن را در بخش گفتگوی آزاد ارسال کنید. در صورت نیاز مدیران انتقال خواهند داد.

- در صورتی که قصد دارید کدی در تاپیک ها ارسال کنید از برچسب های این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.   - کاربران به هیچ وجه اجازه استفاده از هرگونه تصویر (تبلیغاتی، بنر ، لوگوی وب سایت و ...) در امضای خود را ندارند. بدیهی است در صورت مشاهده بدون تذکر برخورد می شود . - هر گونه فروش محصولات و پیشنهادات تجاری تنها از طریق پیغام خصوصی می بایست صورت بگیرد . تبلیغ یا تشویق  دیگران برای خرید از شما ، خلاف قوانین است. - در صورتی که قصد معرفی قالب / افزونه / اسکریپت دارید از ارجاع بی مورد به وب سایت خود خودداری نمایید و تمامی لینک های دانلود و دمو را به صورت مستقیم در مطالب قرار دهید.


  لطفا رعایت کنید! رعایت قوانین برای تمامی کاربران الزامی می باشد و هر گونه تخطی از قوانین باعث اخراج شما از تالار گفتگو بدون در نظر گرفتن میزان فعالیت شما می شود!
  • 2 پاسخ