رفع مشکل خطای XML Parsing Error در وردپرس سئو
0

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

بعضا دیده شده دوستان مشکلی دارن با افزونه wordpress seo ، که در هنگام ایجاد فایل نقشه سایت (سایت مپ) توسط این افزونه ، وقتی صفحه رو توی مرورگر باز می کنید با خطای

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entity

Location ....

روبرو میشید.

بنده هفته پیش این مشکل برام رخ داد ، و پیگیر بودم و تنها دلیلی که این اتفاق رخ میداد ، یک دلیل داشت. اونم اینکه در فایل توابع (functions.php) قالب فاصله افتاده بود

منظور این هست که پس از اینکه توابع به پایان می رسید چند تا (ENTER) خورده بود و خط خالی ایجاد میشد. تنها با حذف این خط های اضافی ، مشکل رفع شد

پی نوشت: در صورتی که با حذف این فاصله ها مشکلتون حل نشد ، کافیه همین کار رو در فایل wp-config.php وردپرستون انجام بدید به احتمال 99% به نتیجه می رسید

همچنین یک تاپیک مربوط: اینجا کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لاگین کردم تشکر کنم...

شاید به نظر یه تجربه ساده باشه اما همین راهکار به نظر ساده وقت زیادی رو میتونه بگیره تا حل بشه...

ممنون از شما.

لینک به ارسال
در در 1393/07/09, 12:02:14، Mohammad گفته است :

سلام

بعضا دیده شده دوستان مشکلی دارن با افزونه wordpress seo ، که در هنگام ایجاد فایل نقشه سایت (سایت مپ) توسط این افزونه ، وقتی صفحه رو توی مرورگر باز می کنید با خطای

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entity

Location ....

روبرو میشید.

بنده هفته پیش این مشکل برام رخ داد ، و پیگیر بودم و تنها دلیلی که این اتفاق رخ میداد ، یک دلیل داشت. اونم اینکه در فایل توابع (functions.php) قالب فاصله افتاده بود

منظور این هست که پس از اینکه توابع به پایان می رسید چند تا (ENTER) خورده بود و خط خالی ایجاد میشد. تنها با حذف این خط های اضافی ، مشکل رفع شد

پی نوشت: در صورتی که با حذف این فاصله ها مشکلتون حل نشد ، کافیه همین کار رو در فایل wp-config.php وردپرستون انجام بدید به احتمال 99% به نتیجه می رسید

همچنین یک تاپیک مربوط: اینجا کلیک کنید

سلام 

ممنون من چک کردم اما نشد ...

هیچ اسپیسی هم نبود نتهای فایل

لینک به ارسال
در در 1396/07/30, 13:57:26، iraniandubai گفته است :

سلام 

ممنون من چک کردم اما نشد ...

هیچ اسپیسی هم نبود نتهای فایل

احتمالا تداخل در افزونه های دیگر دارید. یک به یک غیر فعال کنید افزونه های دیگر رو و ازمایش بگیرید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0