آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

rocki3oy

نگاهی تخصصی تر به افزونه easy digital downlods

55 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت شما دوستان عزیز.

من می خوام از افزونه edd برای فروش محصولات استفاده کنم و یک مقدار راهنمایی و کمک از شما دوستان عزیز می خوام.

برای ارسال مطلب توسط edd نمایش آن در ادامه مطلب همان طور که می دونید باید فایلی با نام single-download.php درست بشه.

خوب من این فایل رو درست کردم و آیکون خرید را در قسمتی از پوسته در ادامه مطلب در نظر گرفتم ولی آیکون خرید در انتهای مطلب به رنگ پیشفرض توسط edd قرار داده میشه.

می خواستم بدونم چطور این مورد باید حذف بشه.

سوال دومم اینه که چطور می تونم قسمت نظرات را برای افزونه edd فعال کنم.

چون من کد نظرات رو در فایل single-download.php قرار میدم ولی مزنه نظرات غیر فعال.

لطفا کمکم کنید.

با تشکر.

asghar68 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله درسته شما برای ادامه مطلب نیاز به single-download.php و برای صفحه همه محصولات هم نیاز به arshive-download.php داری .

برای قسمت نظرات شما باید اول کد زیر رو تو فانکشن قالب بریزید تا قابلیت نظر دادن برای این افزونه فعال بشه :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

خب حالا به همون محصولت برو و محصول رو ویرایش کن و از قسمت بالای صفحه سمت چپ >> تنظیمات صفحه : قسمت نظرات اضافه شده تیکش رو بزن .

البته کد های زیر رو هم توصیه میکنم تو فانکشن بریزی تا هم تگ ای دی دی از هدرت حذف بشه و هم بتونه بجای /downloads که میره تو همون arshive-download.php مسیر دلخواهت رو بزاری . تو کد زیر روی shop هستش .

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

برای نمایش تعداد فروش هم کد زیر رو داخل حلقه بزار :

اون قسمت اضافه به خرید رو نفهمیدم توضیح میدی ؟

بهر حال کد زیر قیمت ها + دکمه خرید رو نشون میده :

کد زیر هم متنی که توی ویرایش گر پر کردید برای توضیحات محصول :

کد زیر هم برای آرشیو خوبه که اگه محصول چند قیمتی بود قیمت پایه رو نشون میده :

کدها باید داخل حلقه باشن .

البته منم مثل تو با edd یه شاپ خوب راه انداخته بودم اما در کنارش افزونه advanced custom fileds رو هم استفاده میکردم واسه زمینه های دلخواه پیشرفته محصول (فیلدهای اضافی مشخصات محصول)

ویرایش شده در توسط hannanstd

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز اگه بگم عالی بود شاید کم گفتم.خیلی عالی و کامل بود دست شما درد نکنه.

یه مورد دیگه ای بود.وجود دکمه خرید انتهای هر متن که من می خوام حذف کنم ولی در پیکربندی این افزونه چیزی در این مورد وجود نداره.

من عکسی از اون قسمتی که ادامه متن نمایش داده میشه قرار دادن.

می خوام این دکمه نمایش نده.

تشکر دوباره به خاطر مطالب کاملتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم عزیز . نباید نشون بده . میشه بپرسم از چه کدی برای حلقه تون استفاده کردین ؟

فک کنم شما از the_content استفاده کردی درسته ؟

بجاش باید از

استفاده کنی .

MahdiY پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله دوست عزیز حق با شما بود بی دقتی از خودم بود در بالا متذکر شدید ولی توجه نکردم.

اگر از the_content استفاده بشه قیمت رو انتهای مطلب نمایش میده.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی برای نمایش دسته بندیش نمیتونی از the_category استفاده کنی . باید بجاش از کد زیر استفاده کنی

کد جدید ترین محصولات که هرجای سایتت میتونی استفاده کنی :

کد پر بازدیدترین محصولات که اینم هرجای سایتت میتونی استفاده کنی ولی نیاز به افزونه wp postviews داره :

اینم حلقه مربوط به محصولات مشابه بر اساس دسته بندی ها :

خود حلقه آماده هست فقط داخل حلقه خالیه که خودت میتونی پرش کنی. فک کنم اگه category رو تبدیل به tag کنی محصولات مشابه رو برحسب برچسب نشون بده .

استفاده از افزونه advanced custom fileds رو هم برای حرفه ای شدن فروشگاهت مد نظر قرار بده .

موفق باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا عالی عالی عالی.

می خواستم دسته بندی رو بپرسم گفتم دیگه پرویی نکنم.

دست شما درد نکنه.

یه مورد دیگه بود اینه که یک استایل css برای جداول Edd ندارید.

همان طور که خودتون می دونید بعد از خرید مواردی که نمایش میده چپ چین هستند هر چی من استایل رو می نویسم هیچ تاثیری نداره.

آیا شما استایل پیشفرض و مرتبی دارید.

بازم ممنونم بابت اطلاعات کاملتون.

hannanstd.ir i3ooter پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا همونطور که تو دمو از سایت خودم گذاشتم منم فقط صفحه single رو درست کردم و وقت نکردم بقیه رو ادامه بدم و متاسفانه استایل پیشفرضی ندارم ولی همونطور که توی همون سینگلم مشخصه استایلهایی که تغییر دادم اعمال شدند و تغییر کردند .

من استایلهامو آخر استایل قالبم گذاشتم و آخرشون هم از !important استفاده کردم تا سایت این استایلهای من رو به استایلهای خود edd ارجحیت بده .

rocki3oy i3ooter پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای نمایش برچسب مطالب می تونید از کد زیر در حلقه استفاده کنیم.

MahdiY hannanstd.ir پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز برای قالب دسته بندی و تگ ها باید چی کار کرد الان به طور مثال من روی دسته بندی محصول کلیک می کنم صفحه اصلی نمایش میده آیا باید از category-download.php استفاده کنم؟!

البته درست کردم بازم صفحه اول رو نشون داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام .

دوستان عزیز راه حلی برای نمایش قسمت قالب دسته بندی و تگ های افزونه edd ندارید.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز چیزی که من متوجه شدم برای دسته بندی از همون فایل index.php استفاده می کنه.

طوری که اگر تو فایل index.php از حلقه با post_type=download استفاده کنی مشکل حل میشه.

البته من موقت اینو تست کردم جواب داد گفتم اینجا بگم شاید به درد شما هم خورد.

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اما من قبلا از arshive-download.php استفاده میکردم خوب کار میکرد ولی تو نمیدونم تو ورژن جدید edd این مشکل پیش اومده یا وردپرس 4 . چون قبلا کار میکرد و حتی قالب اون صفحه رو هم طراحی کرده بودم .

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست عزیز چیزی که من متوجه شدم برای دسته بندی از همون فایل index.php استفاده می کنه.

طوری که اگر تو فایل index.php از حلقه با post_type=download استفاده کنی مشکل حل میشه.

البته من موقت اینو تست کردم جواب داد گفتم اینجا بگم شاید به درد شما هم خورد.

شاید در نسخه جدید edd این مشکل به وجود اومده.

ضمنا جمله بالارو اصلاح می کنم.

یک فایل index.php درست کنید.

و از حلقه بدون post_type=download استفاده کنید.یعنی به صورت زیر:

به طور مثال:

با اینکار محصولات صفحه اول نمایش داده نخواهد شد و باید یک برگه ای ایجاد کنید که آخرین محصولات edd در آن نمایش داده شود سپس در قسمت شخصی سازی برگه آخرین محصولات را انتخاب کرده که در صفحه ی اصلی سایت آخرین محصولات نمایش داده شود.

با این کار دسته بندی و حتی لینک های تگ های افزونه Edd به درستی کار خواهد کرد.

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.

hannanstd.ir Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان . خسته نباشید

ممنون از کظالبتون اما من واقعا چیزی دستگیرم نشد

چچون بلد نیستم کجا این کد ها را کپی کنمو اینکه تو حلقه بزارین یعنی چی ؟ دی

خواهش میکنم راهنمایی کنید

وقتی مطلبی رو میفرستم به صفحه اول نمیره . مشکل من فعلا همینه !

قالب من هم صحیفه هست و نمیتونم فعلا تغییرش بدم

- - - Updated - - -

یعنی کسی مشکل منو نداره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ، شما وقتی تاحالا یبار یه کوئری کار نکردی یا نمیدونی حلقه چیه کسی نمیتونه کمک کنه مگر اینکه هزینه کنی بدی یکی از دوستان برات ردیف کنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست عزیز ، شما وقتی تاحالا یبار یه کوئری کار نکردی یا نمیدونی حلقه چیه کسی نمیتونه کمک کنه مگر اینکه هزینه کنی بدی یکی از دوستان برات ردیف کنه .

سلام

منظورت اینکه کوئری رو یاد بگیرم میتونم با این کد ها کار کنم ؟ آموزش مقدماتی کفایت میکنه برای کار من که کپی کردن کد ها و ... هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام.

همان طور که شما دوستان عزیز می دونید برای محصولاتی که برای افزونه edd دو قیمت در نظر بگیرید با کد زیر قیمت کمتر را نمایش داده خواهد شد.

یا

حالا من از چه کدی استفاده کنم که قیمت پیش فرض نمایش داده بشه یا حداقل قیمت بیشتر نمایش داده یشه.

attachment.php?attachmentid=2585&stc=1

ممنونم بابت کمکتون.

post-2384-142709548532_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@

خدمت شما .

این کد اگه محصول چند قیمتی باشه همه رو نشون میده :

این کد هم اولین محصول رو نشون میده (طبق عکس شما میشه محصول قیمت اول) : که البته اگه اون 0 رو ببرید بالا محصول بالاتر رو نشون میده مثلا [1] محصول 2 رو نشون میده .

این کد هم آخرین محصول رو نشون میده (طبق عکس شما میشه محصول قیمت دوم) :

این کد هم محصول گرون تر رو نشون میده :

MahdiY Mohammad rocki3oy پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد این تاپیک و مشکل :

من این کارو کردم :

در قسمت downloads وقت محصولم رو میزنم.

بعدش در قسمت اضافه کردن نوشته کل نوشته مو میزنم و محصولم رو درج میکنم آخرش.

اگر راهی میدونید که توی همون قسمت downloads نوشته ـم بره صفحه اول سایت ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام احترام خدمت دوستان عزیز.

یه مورد پیش اومده می خوام بدونم در edd میشه کاری کرد که کاربری محصول رو خرید کرد برای بار دیگه محصول قابل خرید نباشه و لینک دانلود به کاربر نمایش داده شود و دوباره روی خرید کلیک نکند.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر از لطف شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با سلام احترام خدمت دوستان عزیز.

یه مورد پیش اومده می خوام بدونم در edd میشه کاری کرد که کاربری محصول رو خرید کرد برای بار دیگه محصول قابل خرید نباشه و لینک دانلود به کاربر نمایش داده شود و دوباره روی خرید کلیک نکند.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر از لطف شما.

شدنو که میشه . ولی اگه محصول چند قیمتی باشه اینکه فقط اون یه قیمت رو براش غیرفعال کنی یکمی سخته !

- - - Updated - - -

برنامه شو نوشتم ولی همونطور که گفتم فعلا نمیشه اگه محصول چند قیمتی بود فقط همون قیمت رو غیرقابل خرید کرد و کد زیر واسه کل محصول اعمال میکنه . یعنی اگر یکی از محصولات چند قیمتی رو خریده باشه دیگه نمیتونه چیزی از اون محصول رو بخره .

باید کد رو داخل همون حلقه محصولات که صفحه های قبل صحبت کردیم بذارید . برای تست کردن هم چندتا محصول مختلف قرار بدید و چند تا خرید مختلف انجام بدید ببینید درست کار میکنه یا نه .

MahdiY پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شدنو که میشه . ولی اگه محصول چند قیمتی باشه اینکه فقط اون یه قیمت رو براش غیرفعال کنی یکمی سخته !

- - - Updated - - -

برنامه شو نوشتم ولی همونطور که گفتم فعلا نمیشه اگه محصول چند قیمتی بود فقط همون قیمت رو غیرقابل خرید کرد و کد زیر واسه کل محصول اعمال میکنه . یعنی اگر یکی از محصولات چند قیمتی رو خریده باشه دیگه نمیتونه چیزی از اون محصول رو بخره .

باید کد رو داخل همون حلقه محصولات که صفحه های قبل صحبت کردیم بذارید . برای تست کردن هم چندتا محصول مختلف قرار بدید و چند تا خرید مختلف انجام بدید ببینید درست کار میکنه یا نه .

با سلام و احترام.

دوست عزیز کدی که دارید درست کار می کنه و مشکلی نداره.

البته کد زیر هم همین کار رو انجام میده.

ولی من می خوام لینک دانلود رو نمایش بده نه این بنویسه شما قبلا خرید کردید.

چون فرض می کنیم یه کاربری 500 تا محصول خرید کرده و اگر با این جمله مواجه بشه باید بره تو لینک 500 محصول صفحه دانلودها بگرده و پیدا کنه و دانلود کنه.

اگر بشه در همان صفحه و در همین قسمت لینک دانلود نمایش داده بشه خیلی عالی میشه.

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

با سلام و احترام.

24 ساعت از زمان تاپیک گذشت و با اجازه مدیران و عذرخواهی از همه تاپیک رو بروزرسانی می کنم که دوستان یه نگاهی بندازم و کمکی کنند.

ممنون میشم کمکم کنید.

دوباره سوالم رو مطرح می کنم.

می خوام کاربری که محصول رو در گذشته خریداری کرده به جای خرید لینک دانلود رو نمایش بده.

با تشکر.

Mohammad MahdiY پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شدنشو که میشه . بهترین روش به جواب رسیدن همیشه خود سورس افزونه هست . شما این قسمت رو تجزیه و تحلیل کنید حتما به جواب میرسید :

MahdiY rocki3oy Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست عزیز شدنشو که میشه . بهترین روش به جواب رسیدن همیشه خود سورس افزونه هست . شما این قسمت رو تجزیه و تحلیل کنید حتما به جواب میرسید :

با سلام و احترام.

دوست عزیز فایلی که فرمودید چند روزی هست بررسی کردم ولی متاسفانه از توان ما خارجه.

امکانش هست یه مقدار ریز راهنمایی کنید.واقعا شرمنده از سوال بیش از حد.

البته لینک رو احتمالا کد زیر نمایش میده:

با تشکر از محبت شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری