آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

rocki3oy

نگاهی تخصصی تر به افزونه easy digital downlods

55 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام.

دوست عزیز فایلی که فرمودید چند روزی هست بررسی کردم ولی متاسفانه از توان ما خارجه.

امکانش هست یه مقدار ریز راهنمایی کنید.واقعا شرمنده از سوال بیش از حد.

البته لینک رو احتمالا کد زیر نمایش میده:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

با تشکر از محبت شما.

دوست عزیز پس صبر کنید سر وقت براتون اکی میکنم .

ALi.Reza Mohammad rocki3oy پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان و اساتید

چند درخواست برای اضافه شدن به EDD داشتم

1. ایجاد سیستم همکاری در فروش با استفاده از EDD (کاربر بتواند فایل آپلود کند و پس از تعیین پورسانت و ... و تایید مدیر در سایت قرار بگیرد)

2. امکان آپلود فایل ها در هاست دانلود (هاست بجز هاستی که EDD بر روی آن نصب می باشد)

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

مورد 1 رو خودم دارم تو سایت خودم انجام میدم . البته بنا به مشغله یکم به تعویق افتاده . کار که تموم شد آموزشش رو میذارم . البته نیاز به 3 افزونه جانبی edd پرمیوم داره .

مورد 2 اگه لینکی که دادین واقعا کار کنه و سالم باشه قیمتش خوبه .

ALi.Reza MahdiY پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . آقای حنان اگه میشه در مورد استایل دهی جداول ‏edd‏ یک مثال بزنید . مثلا برای تغییر فونت های صفحات رسید و تاریخچه خرید باید از چه کد هایی تو قالب استفاده کرد ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کافیه با فایرباگ قسمت مورد نظر رو پیدا کنید و کلاس و آیدیش رو بردارید و بهش استایل بدید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار ممنون

لطفا در مورد کد هایی که برای غیر فعال کردن پرداخت دوباره کاربران برای ‏rocki3oy‏ نوشتید توضیح بدید که باید کدوم فایل و کدوم قسمت نوشته شوند ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اما من قبلا از arshive-download.php استفاده میکردم خوب کار میکرد ولی تو نمیدونم تو ورژن جدید edd این مشکل پیش اومده یا وردپرس 4 . چون قبلا کار میکرد و حتی قالب اون صفحه رو هم طراحی کرده بودم .

من تازه فهمیدم که archive درسته ، نه arshive .... مشکل از همون بود / :71:

خواستم اطلاع رسانی کنم .

MahdiY farbehar1 rocki3oy پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقای حنان

واقعا دمتون گرم. با خوندن این تاپیک تمام مشکلاتم با edd  حل شد.

فقط یه چیز مونده:

آیا راهی وجود داره که دسته بندی مطالب و دسته بندی دانلود هارو با هم یکی کرد. یعنی :

1) وقتی دانلود میسازم، اونو توی یکی از دسته بندی های مطالبم بزارم.

2) یا راهی باشه که مثلا این دانلود که در رابطه با زبان انگلیسیه، با باز کردن دسته بندی (دسته بندی مطلب) زبان انگلیسی توسط کاربر، این دانلود هم قاطی مطالب زبان انگلیسی  نمایش داده بشه. علت اینکه همچین چیزی رو میخام اینه که سایت من به طور کلی در رابطه با دانلوده و مطلب خیلی کم میزارم. و میخام دیگه فقط همین یکبار یه دانلود بسازم و خلاص... دیگه لازم نباشه شورتکدشو توی مطلب دیگه بزارم.

بازم تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ودرود خدمت شما..

من یه سوال درمورد همین مورد داشتم درمورد آخرین محصولات افزونه edd و گفتم توی همین تاپیک مطرح کنم بهتره..میخواستم بدونم آیا میشه آخرین محصولات دانلودی رو با دسته خاصش نشون داد.یعنی فقط محصولات ارسالی یه دسته خاص.ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ودرود خدمت شما..

من یه سوال درمورد همین مورد داشتم درمورد آخرین محصولات افزونه edd و گفتم توی همین تاپیک مطرح کنم بهتره..میخواستم بدونم آیا میشه آخرین محصولات دانلودی رو با دسته خاصش نشون داد.یعنی فقط محصولات ارسالی یه دسته خاص.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام . باید از wp query استفاده کنید و  post type و taxonomy های خاص رو نشون بده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . باید از wp query استفاده کنید و  post type و taxonomy های خاص رو نشون بده .

میشه بنویسیدش..یه مثال.ممنون میشم.چون از php زیاد سردر نمیارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خط سوم آیدی دسته edd رو جایگزین کنید .

talkheporrang پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خط سوم آیدی دسته edd رو جایگزین کنید .

ممنون جنان حنان اما جواب نداد. :frown:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطور استفاده کردید که جواب نداد؟ چون تست کردم مشکلی نداشت !

اطلاعات ورود + اون قسمتی که ویرایش کردید رو فردا شب پیام خصوصی کنید بررسی میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطور استفاده کردید که جواب نداد؟ چون تست کردم مشکلی نداشت !

اطلاعات ورود + اون قسمتی که ویرایش کردید رو فردا شب پیام خصوصی کنید بررسی میشه .

روی لوکال هاست دارم استفاده میکنم.حتی برای اینکه اشتباهی رخ نده کامل کد رو گذاشتم اما جواب نداد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام.

دوستان و مدیران عزیز من نیاز به کدی دارم که به طور مثال مجموع خرید یک کاربر رو نمایش بده.

ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید.

با تشکر از محبت شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام.

دوستان و مدیران عزیز من نیاز به کدی دارم که به طور مثال مجموع خرید یک کاربر رو نمایش بده.

ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید.

با تشکر از محبت شما.

چیزی یافت نشد.

منتظر باشید حنان شاید داشته باشه یا بنویسه.

rocki3oy پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مجموع قیمت ها رو ؟؟

یا جدول خرید هاشو ؟

با سلام و احترام.

مجموع کل خرید های یک کاربر.

به طور مثال کاربری 3 محصول رو در زمان های مختلف با قیمت 1000 و 2000 و 3000 خریداری کرده است.

کدی می خوام که نشون بده به طور مثال مجموع این خریدهار نشون بده که میشه 6000 تومان.

------

من در گذشته کدی نوشتم ولی یه جایی کار نکرد ذیگه بیخیال شدم بعد گفتم این سوال رو خدمتتون عرض می کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

البته کدی که در گذشته نوشتم دارای الگوریتم زیر بود.

اول محصولات خریداری شده یک کاربر رو با حلقه لیست کردم بعد قسمت قیمت را با دستورات php با عمگر جمع نتیجه گیری کردم ولی گاهی جواب میداد گاهی جواب نمیدید.

بازم ممنونم بابت بررسی شما دوست عزیز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام.

حنان عزیز و دیگر دوستان پیشنهاد یا راه حلی برای این مورد ندارند؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

حلقه نمایش محتوای یک دسته بندی خاص از این افزونه رو میخواستم ، به طور مثال میخوام عنوان و توضیحات و عکس دسته بندی X رو داخل یک حلقه  نشون بدم همراه دکمه ادامه مطلب

خود حلقه های وردپرس اگر دقت کرده باشین قسمتی داره به نام 'cat' => '0'     ،    دنبال یه همچین حلقه ای برای این افزونه هستم .

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان ؛

من دوتا مشکل دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین :

1 - چگونه آخرین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

2 - چگونه بیشترین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

لطفا کدی بفرمائید که بشه راحت براش استایل نوشت ..

پیشاپیش ممنونم از پاسخ دوستان . :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری