نگاهی تخصصی تر به افزونه easy digital downlods
5 5

55 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 21 ساعت قبل، iranibazar گفته است :

سلام دوستان ؛

من دوتا مشکل دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین :

1 - چگونه آخرین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

2 - چگونه بیشترین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

لطفا کدی بفرمائید که بشه راحت براش استایل نوشت ..

پیشاپیش ممنونم از پاسخ دوستان . :)

؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • سلام دوستان . من میخوام که محصولات edd فقط یه بار به فروش بره و وقتی که فروش رفت یه چیزی بیاد رو محصولات که به کاربر نشون بده محصول فروش رفته و دیگه نمیتونه بخره . یه مورد دیگه هم اینکه من از پنل مدیریت وقتی از گزاراشات خرید خروجی میگیرم نوشته هاش اچق پچقه . لطفا راهنمایی بدین

edd-report-۱۳۹۵-۰۳-۱۱.pdf

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید 

ببخشید میشه کامل برامتوضیح بدید در سطح خیلی معمولی که من باید چیکار کنم که افزونه edd در برگه ی فروشگاه وبساتم محصولات را به صورت شبکه ای نشون بده

من هیچ چیز از کد نویسی نیمدونم دوستان شما که بلدید در سطح خیلی پایین صحبت کنید الان پله پله من باید چیکار کنم

من الان پیام های بالا را که میخوندم تا اینجا فهمیدم که باید در هاستم یک فایل به اسم single-download.phpبسازم که من این کار را انجام دادم ولی الانواقعا نمیدونم بقیش را چیکار کنم

خیلی جاها داشتم دنبال این میگشتم خواهش میکنم ازتون من را هم راهنمایی کتید درستش کنم

دعاتون میکنم

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، just_ali گفته است :

سلام خسته نباشید 

ببخشید میشه کامل برامتوضیح بدید در سطح خیلی معمولی که من باید چیکار کنم که افزونه edd در برگه ی فروشگاه وبساتم محصولات را به صورت شبکه ای نشون بده

من هیچ چیز از کد نویسی نیمدونم دوستان شما که بلدید در سطح خیلی پایین صحبت کنید الان پله پله من باید چیکار کنم

من الان پیام های بالا را که میخوندم تا اینجا فهمیدم که باید در هاستم یک فایل به اسم single-download.phpبسازم که من این کار را انجام دادم ولی الانواقعا نمیدونم بقیش را چیکار کنم

خیلی جاها داشتم دنبال این میگشتم خواهش میکنم ازتون من را هم راهنمایی کتید درستش کنم

دعاتون میکنم

شما که بنا بر گفته های خودتون اطلاعاتی از برنامه نویسی ندارید بهتره از قالبهای آماده ای که برای EDD در سطح نت هست دیدن کنید و متناسب با سلیقه تون یکی رو استفاده کنید. چون اینطوری فقط وقت و انرژی تون تلف میشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

5 5