رفتن به مطلب
iranwebserver
hannanstd.ir

آمارگیر حرفه ای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام . مختصر مفید بگم داشتم تو چندتا سایت معروف ور میرم از طریق wappalyzer دیدم که از آنالیز گرهایی متعددی استفاده میکنن که پی گیری شدم دیدم یکیشون خیلی عالیه .

این اسکریپت آمارگیر روی سایت خودتون نصبم میشه . رایگانه . حرفه ایه . عالیه . روی همه سایتها هم کار میکنه و مختص cms خاصی نیست . فارسی هم داره . معتبر جهانیه .

خب خلاصه کنم .

اول برید تو سایت زیر :

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

روی دکمه قرمز نوشته dowload .....

اسکریپت رو نصب کنین و مثل بقیه اسکریپت های معمولی نصب کنین .

موقع نصب از شما آدرس یه سایت خودتون رو میخواد . آدرس سایت رو وارد کنید بهتون یه کد جاوا میده که میزارین تو سایتتون . تموم .

برای مشاهده آمار هم میتونین برین توی همون مسیری که نصب کرده بودین و یوزر پس رو بزنین و لاگین بشین .

بعد لاگین شدن از قسمت setting برید زبان رو فاذسی کنین .

سایتهای دیگه ای هم که خواستین میتونین بعد لاگین شدنش وارد کنید و کدشو که داد بزارین توی سایتتون .

این آمارگیر حرفه ای و رایگان برای اکثر سی ام اسها های دیگه هم پلاگین داره که نیاز نباشه هر دفعه برین تو مسیر نصب این آمارگیر . بلکه از داخل داشبرد همون سیستم مثلا وردپرس راحت آمار رو ببینن .

صفحه پلاگین ها :

محتوای مخفی

مثلا برای وردپرس :

از داخل لینک بالا روی افزونه وردپرسش کلیک کنین هدایت میشین به افزونه

محتوای مخفی

.

افزونه رو نصب کنین . برید تو تنظیمات >> wp-piwik

خب تو مرحله اول باید تنظیمش کنین که خیلی راحته .

توی فیلد reset api آدرس محل نصب اسکریپتتون رو بنویسید . مثلا اگه تو مسیر

محتوای مخفی

نصب کردید همین آدرس رو بزنین .

توی فیلد نشانه اعتبارسنجی هم یک کد ازتون میخواد که باید تو اسکریپتی که نصب کردید لاگین بشین و از قسمت بالای صفحه سمت راست روی نام کاربری تون کلیک کنین و برروی api بزنید تا کد &token_auth ببین و کد رو کپی کنید و داخل نشانه اعتبارسنجی پیست کنید .

روی ذخیره بزنید تمام . حالا یه تب Statistics اضافه شده که ازونجا میتونین ست کنید تنظیماتتونو . تمام .

attachment.php?attachmentid=2394&stc=1

به نظر من که عالی باید باشه . چند روز استفاده کنم ببینم چی میشه . توی این یه روزی که ازش استفاده کردم راضی بودم . از خیلی از آمارگیرها که بهتره . حالا شاید داخل افزونه وردپرسش زیاد اطلاعات کامل نباشه ولی از محیط خود اسکریپت که بی نظریه . پخش زنده هم داره .

خوبیشم اینه که کاری با افزونه های دیگه وردپرس نظیر کش نداره و با کش هم کار میکنه . بهرحال پیشنهاد میکنم

محتوای مخفی

ویرایش شده در توسط hannanstd

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری