رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
sagebnegad

درخواست راهنمایی برای ویرایش قالب صحیفا

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان

اساتیدی که محبت کردن و به پرتال من سر زدن یکی از بزرگترین مشکلات پرتال را قالب اون عنوان کردن اما متاسفانه هیچ کس دقیقا اشاره ای به اشکال قالب یا نحوه رفعش نکرده

من میخوام قالب رو ویرایش کنم لطفا بمن بگید دقیقا کجا و به چه شکلی باید تغییر کنه ؟لطفا اگه نمونه ای دارید که فکر میکنید باید شبیه به اون بشه لطفا لینکشو بذارید ضمنا از دوستانی که آمادگی دارن با دریافت هزینه تغییرات رو انجام بدن هم دعوت میکنم اعلام کنن تا باهاشون تماس بگیرم

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من کلا مخالف این قالب هستم

به قول دوستان ، این قالب یک گاو پیشونی سفیده که همه میشناسنش... و خیلی استفاده شده

با توجه به تاپیک های قبلی شما ، پیشنهادم اینه یک قالب اختصاصی طراحی کنید

لینک به ارسال

صحیفه دیگه به قول خودمون خیـــــــلی خز شده تنها خاصیتش در حال حاضر پنل تنظیمات قویش هست :/ ولی بعضی سایتا هم خوب ازش استفاده میکنن مثل cinemabox.ir یا gahar.ir

سایتتو خیلی شلوغ کردی مثلا هم چت باکس گذاشتی هم پشتیبانی یاهو که فکر نکنم عصن نیازی بهشون بود صفحه تماس با ما داری کافیه دیگه :////

تو هدر سایت به جای عنوان سایت از یه لوگو استفاده میکردی بنظرم زیباتر بود

راجب آمار گیرم تو سایدبار تجدید نظر کنی بد نیست من به عنوان بازدید کننده به چه دردم میخوه مثلا بدونم یه سایت امروز چقدر ورودی گوگل داشته:105:

به نظرم یه قالب وبلاگی استفاده کنی بهتره:39:

لینک به ارسال
من کلا مخالف این قالب هستم

به قول دوستان ، این قالب یک گاو پیشونی سفیده که همه میشناسنش... و خیلی استفاده شده

با توجه به تاپیک های قبلی شما ، پیشنهادم اینه یک قالب اختصاصی طراحی کنید

ممنونم از لطفت محمد جان ولی به دلایل زیر ترجیح میدم به جای یه قالب جدید همین قالب رو بصورت کامل ویرایش کنم:

اول اینکه کدنویسی بسیار حرفه ای و گوگل پسندی داره

سئو و انطباق پذیری بسیار بالایی داره

بعید میدونم کسی بتونه قالبی در این سطح برام طراحی کنه البته اگرهم بتونه احتمالا مبلغ بسیار بالایی طلب میکنه

حالا میخوام بدونم بنظرت برای ویرایش قالب چکار کنم؟چی اضافه و چی کم بشه بنظرت؟

ببخشید که اینقدر بهت زحمت میدم

لینک به ارسال

با سلام

تازه وارد این فروم شدم و این اولین مطلبیه که مینویسم

قبلا با این قالب کار کردم

1. آیا قالب رو خریداری کردین یا مجانی استفاده میکنید؟(البته فقط برای اطلاع شخصیم میخواستم بدونم)

2. موضوع سایتتون رو اصلا نفهمیدم. یعنی هرچیزی توش هست( این هم البته ارتباطی با سوالتون نداره)

3. خیلی شلوغه و نیازی به خیلی از بخش هاش نیست واقعا. قالب دموی هر تم ویترین تمام قابلیتهاشه و قرار نیست شما سایتتون شبیه دموی تم باشه و همه اجزا رو داشته باشه.)

4. یک مقدار رو طراحی هدر و سایر بخش های گرافیکی سایت کار کنید.

5. فونت ها کمی بزرگ هستند.

6. در انتخاب عکس های هر پست دقت بیشتری کنید. از اونجایی که این قالب بسیار وابسته به عکسه، زیباییش به انتخاب عکس های متناسبه

7. یکی از مسایلی که در سایت های ایرانی فراوان یافت میشه استفاده از صفت تفضیلی "ترین" ا. شما سایت خوبی دارید و نیاز نیست اون رو " [h=1]جامع ترین پرتال فرهنگی و آموزشی پارسی" بدونید. این بیشتر از ارزش و اعتبار کارتون کم میکنه تا به اون ارزش بده.[/h]

لینک به ارسال
ممنونم از لطفت محمد جان ولی به دلایل زیر ترجیح میدم به جای یه قالب جدید همین قالب رو بصورت کامل ویرایش کنم:

اول اینکه کدنویسی بسیار حرفه ای و گوگل پسندی داره

سئو و انطباق پذیری بسیار بالایی داره

بعید میدونم کسی بتونه قالبی در این سطح برام طراحی کنه البته اگرهم بتونه احتمالا مبلغ بسیار بالایی طلب میکنه

حالا میخوام بدونم بنظرت برای ویرایش قالب چکار کنم؟چی اضافه و چی کم بشه بنظرت؟

ببخشید که اینقدر بهت زحمت میدم

دوست عزیز بجای ویرایش این قالب بهتره به ترجمه قالب های حرفه ای تری بپردازی که شرایط گفته هات رو داشته باشن . شما احتمالا خیلی وقته قالب های جدید رو ندیدی که اگه ببینی نظرت نسبت به قالب عوض میشه .

حالا اگرم میخوای از همین قالب استفاده کنی ، گرافیک رو مد نظرت قرار بده . عکسهات که بی کیفیت هستند . فونت ها زیاد زاقارتن .جدیدترین ارسالهای انجمن رو ثابت کن . یه حال اساسی هم به فوتر بده .

همین دیروز یکی تو همین انجمن در پست گذاشته بود که سایت این بود :

محتوای مخفی

قالب ایشون صحیفا هست قالب شما هم صحیفا .. ولی خودتون زیبایی ها رو مقایسه کنید .

اصن یه ضرب المثلی هست که میگه قالب صحیفا نبود ، نصب سایت های ایرانی هم نبودن !

ویرایش شده در توسط hannanstd

لینک به ارسال

این که دوستان میگن قالب صحیفه خز شده و گاو پیشونی سفیده درسته شکی درش نیست ولی این قضیه رو کسایی متوجه میشن که تو همین کارا باشن کاربر عام که متوجه نمیشه قالب چیه اصل امکانات قالبه که این قالب امکانات مناسبی برای هر جور سایتی که بخوای داشته باشی داره ، خود من هم از همین قالب استفاده می کنم چون نیازم رو برطرف میکرد ولی کاملا با حرف شما موافقم که باید قالب اختصاصی باشه چون قالب اختصاصی به اعتبار سایت خیلی اضافه میکنه قالب اختصاصی خود منم تقریبا تا 15-20 روز دیگه اوکی میشه ولی برای سر دستی قالب خوبیه که بتونه کارات رو راه بندازه خود من تقریبا یک سال بیشتره دارم ازین قالب استفاده میکنم و الان دیگه وقتش بود قالبم رو اختصاصی کنم چون اگه اینجوری نکنم محتوای اختصاصی سایتم رو بردم زیر سوال

دوست عزیز ناراحت نشید ها ولی سایتتون خیلی زشته ، زشتیشم به این علت هست خیلی شلوغ پلوغه اصلا معلوم نیست چی به چیه

لینک به ارسال

من فقط یچیز دیگه بگم . این که شما میگی این مطلب رو فقط کسایی میفهمن که تو این کار باشن . خب کاربر هم وقتی میره تو سایت x میبینه صحیفه هست بعدش میره تو سایت y میبینه صحیفه هست و ..... این قالب صحیفه تو ذهنش شکل میگیره . هرچند اسمشو نمیدونه ولی وقتی بیاد تو سایت شما میگه : این قالبشو مثلا از سایت x کپی کرده .

لینک به ارسال
من فقط یچیز دیگه بگم . این که شما میگی این مطلب رو فقط کسایی میفهمن که تو این کار باشن . خب کاربر هم وقتی میره تو سایت x میبینه صحیفه هست بعدش میره تو سایت y میبینه صحیفه هست و ..... این قالب صحیفه تو ذهنش شکل میگیره . هرچند اسمشو نمیدونه ولی وقتی بیاد تو سایت شما میگه : این قالبشو مثلا از سایت x کپی کرده .

دقیقا منم میخواستم همینو بگم

لینک به ارسال

من که از این قالب کاملاً راضی هستم

محتوای مخفی

نیاز یک سایت خبری کامل برطرف میکنه

لینک به ارسال

صلاح سایت خود خسروان دانند .

نمیخواستم اینو بگم چون نمیخواستم این قالب هم خز بشه . میخواستم بندازم رو سایت خودم ولی پشیمون شدم . حالا میگم اگه کسی چیزی بارش باشه میفهمه که از صحیفه خیلی سر تره .شما اصلا قالب گود نیوز 5.1 رو دیدید؟

انصافا قالب در این حد توپ ندیدم ..

حیف که دیگه حوصله ندارم وقت هم ندارم وگرنه مینداختم رو سایت خودم ولی اگه اینو عوض کنم باید ویبولتین هم عوض کنم که حالش نیست پس نصب کنید و حالشو ببرین .

چندین نوع صفحه بندی داره :

نسخه انگلیسی 1:

محتوای مخفی

2 :

محتوای مخفی

3:

محتوای مخفی

4:

محتوای مخفی

5:

محتوای مخفی

6 :

محتوای مخفی

7:

محتوای مخفی

8:

محتوای مخفی

ووکامرس :

محتوای مخفی

بی بی پرس :

محتوای مخفی

نسخه راستچینش :

محتوای مخفی

نیاز به ترجمه اساسی هم نداره . اکثر قسمت هاشو میشه تو منو ها ابزارک ها و برگه ها فارسی کرد . چون از ویژوال پیچ کمپرسوره چی هست با اونه .

اینم لینک دانلودش

با توجه به اینکه خودش راستچین هست ممکنه خیلی ها سوئ استفاده کنن و سریع تو مارکتها بعنوان فارسی سازی شده بزارن واسه فروش که پیشنهاد من اینه تو صفحه اصلی سایت معرفی بشه .

ویرایش شده در توسط hannanstd

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری