آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

Mohammad

افزونه رزرواسیون فروشگاه ووکامرس WooCommerce Bookings

65 پست در این موضوع قرار دارد

WooCommerce Bookings پارسی یک افزونه ی تجاری می باشد که به وسیله ی آن قادر هستید براحتی فروشگاه ووکامرسی خود را تبدیل به یک سیستم رزرواسیون آنلاین (هتل ، وقت پزشک ، سالن ها و همایش ها و...) کنید. این افزونه فوق العاده کاربردی دارای قابلیت هایی نظیر قابلیت ایجاد محدودیت ، قابلیت تعریف تاریخ انقضا ، قابلیت تعریف قیمت های دلخواه ، سیستم اطلاع رسانی ایمیلی ، قابلیت تعیین تاریخ شروع و پایان برای رزرو هتل ، قابلیت ثبت درخواست برای تاریخی خاص و... می باشد. قابل ذکر است قیمت این سیستم 250 دلار است که هم اکنون می توانید این افزونه را رایگان دریافت کنید

1a61-woocommerce-booking-extension-300x300.jpg

اطلاعات بیشتر:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

دمو:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

دانلود:

ویرایش شده در توسط khalil.delavaran

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان ، برای همکاری در ترجمه این افزونه ، روی لینک "

" کلیک کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان ، برای همکاری در ترجمه این افزونه ، روی لینک "
" کلیک کنید.

این لینک شما رو متاسفانه من نفهمیدم دقیقا طرز کارش چیه. اما این افزونه متاسفانه تجاریه و نسخه کامل نیست. اگه نسخه کاملش باشه ارزش ترجمه داره و حاضرم سه چار تا زبونش رو کمک کنم. روی سایت خودم هم تستش کردم. متاسفانه اصلا اون چیزی که توی توضیحاتش نوشته روی نسخه دمو به نظر نمی رسه. خیلی نقص داره. شاید این افزونه بهتر باشه:

یا این یکی که خودم دارم تست میکنم: [h=2]WP Quick Booking Manager 1.1[/h]موفق باشید

ویرایش شده در توسط mehrpouya
tarahomiasl@gmail.com پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این لینک شما رو متاسفانه من نفهمیدم دقیقا طرز کارش چیه. اما این افزونه متاسفانه تجاریه و نسخه کامل نیست. اگه نسخه کاملش باشه ارزش ترجمه داره و حاضرم سه چار تا زبونش رو کمک کنم. روی سایت خودم هم تستش کردم. متاسفانه اصلا اون چیزی که توی توضیحاتش نوشته روی نسخه دمو به نظر نمی رسه. خیلی نقص داره. شاید این افزونه بهتر باشه:

یا این یکی که خودم دارم تست میکنم: WP Quick Booking Manager 1.1

موفق باشید

به قسمت ترجمه آنلاين برو....عضو شو.... بعد وارد (لاگين) شو.... بعد به پروژه ترمه افزونه موردنظر برو.... از قسمت عبارت هاي ترجمه نشده اون واژه هايي رو كه بلدي ترجمه كن به فارسي. نميخواد چهار زبانه ترجمه كني. همون انگليسي به فارسي كافيه.

بعد ترجمه ي شما به حالت زرد يعني در انتظار تاييد درمياد... بعد مدير بخش مياد ترجمه هاي منتظر رو تاييد ميكنه... بعد كه كل واژه ها تموم شد... افزونه رو بطور فارسي شده پاب ميكنن.(كار گروهي)

درمورد افزونه كه چه امكاناتي داره ..نميدونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر میشه برای شمسی کردن این افزونه راهنمایی کنید که چه فایل های رو باید تغییر داد و چه کد های باید استفاده کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با نسخه 1.4.9 این افزونه کار کرده بودم و توی نسخه 1.4.9 شما در بخش تنظیمات محصول دقیقا مشخص می کردی که این محصول برای کدوم دسته از محصولات هست(برای مثال اتاق بزرگ یا اتاق متوسط) ولی در این نسخه 1.5.1 شما با این که سته مورد نظر رو انتخاب می کنی(از قبل داخل خود افزونه دسته های اصلی ایجاد کردم) ولی اختصاص دادن ذخیره نمی شه

کسی می تونه راهنمایی کنه؟

- - - Updated - - -

من با نسخه 1.4.9 این افزونه کار کرده بودم و توی نسخه 1.4.9 شما در بخش تنظیمات محصول دقیقا مشخص می کردی که این محصول برای کدوم دسته از محصولات هست(برای مثال اتاق بزرگ یا اتاق متوسط) ولی در این نسخه 1.5.1 شما با این که سته مورد نظر رو انتخاب می کنی(از قبل داخل خود افزونه دسته های اصلی ایجاد کردم) ولی اختصاص دادن ذخیره نمی شه

کسی می تونه راهنمایی کنه؟

مشکلم حل شد(ببخشید)

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فکر کنم با افزونهparsidate مشکلت حل بشه

بابت معرفی این افزونه متشکرم اما یه سوال من اگر کد های داخل فایلclass-wc-bookings-calendar.php تغییر بدم و اونو به شمسی تبدیل کنم باید افزونه parsidate و wp-jalali رو غیر فعال کنم؟ (چون این دو افزونه تاریخ میلادی رو به شمسی تبدیل می کنه ولی اگر تاریخ شمسی باشه داخل کارشون اختلال پیش میاد)(برای تغییرات هم فکر کنم باید از کد های زیر Output the calendar view استفاده کنم...؟)

فایل پیوست نسخه 1.5.1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار های که گفته بودم انجام دادم اما تغییر در افزونه به وجود نیومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اگه میشه سریع تر افزونه ی booking رو ترجمه کنید دوستان . واقعا بهش نیاز دارم . آموزش ندارین ازش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در قسمت ترجمه آنلاين بصورت پروژه قرار داده شده.

از اونجا خودتون هم ميتونيد ترجمه كنيد...

با اينكه من بهش نياز ندارم ولي كمي از اون رو ترجمه كردم. شما كه بهش نياز داري چند ساعت وقت بزاري تمومه!

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این فایل ترجمش (کار خودمه) هماهنگ با نسخه 1.5.1(نسخه که فقط تونستم داخل این انجمن به رایگان پیداش کنم و باقی سایت ها پولی بودند با تشکر از کسی که این افزونه قرار داد)

دوستان کسی ایده نداره تا بتونیم این بخش رو هم شمسی کنیم(البته به لطف دوستان تونستم بخش صدور فاکتور و هم بخش پیش فاکتور رو شمسی کنم اما این بخش رو هنوز نتونستم شمسی کنم)

attachment.php?attachmentid=2694&stc=1

post-34343-142709548957_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان . من خیلی به این افزونه نیاز دارم . خواستم ببینم کسی آموزشش رو داره ؟ اگه دارید بیزحمت بذارید . ممنون

- - - Updated - - -

سلام . من دارم افزونه رو ترجمه میکنم .

میخواستم از ادمین بپرسم که اگه من تا آخر هفته ترجمه رو تموم کنم چقدر طول میکشه تا افزونه روی سایت قرار بگیره ؟

آخه خیلی لازمش دارم . آموزشش چی ؟

ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدید . ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه فارسی رو قرار دادن دوست من

ممنونم ازت [MENTION=34343]miladjef[/MENTION]

برای شمسی سازی باید دست به دامان [MENTION=21623]hannanstd[/MENTION] بشیم. وقتش ازاده :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کجا وقتش آزاده :D

ولی فعلا دارم روی افزونه پیامک gravity forms کار میکنم ... ایشالا بعدش در خدمت هستم ... این نکته رو بگم که چون افزونه مستقل نیست و وابسته به ووکامرس هستش اگه شمسی سازی هم بشه ، برای استفاده توی ووکامرس باید خروجیش میلادی ذخیره بشه ها ...

آقا محمد میدونه چی دارم میگم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی فعلا دارم روی افزونه پیامک gravity forms کار میکنم ... ایشالا بعدش در خدمت هستم ... این نکته رو بگم که چون افزونه مستقل نیست و وابسته به ووکامرس هستش اگه شمسی سازی هم بشه ، برای استفاده توی ووکامرس باید خروجیش میلادی ذخیره بشه ها ...

میشه بگید چه فایل یا فایل های رو باید تغییر بدیم توی این افزونه.... یا این که چه کدهای باید تغییر داده بشه(برای مثال کد های که مخصوص پارمتر زمان اند چی هستند...)

با تشکر

- - - Updated - - -

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

------------------------------------------------

ببخشید چنتا سوال داشتم

1 اینکه من دارم این افزونه رو ترجمه میکنم . ولی ترجمه های قبلیم تایید نمیشه . چرا ؟ آخه خیلی لازمش دارم .

در مورد آموزش هم اگه کسی از دوستان داره بگه تا ما هم یاد بگیریم .

اینکه فرمودین خروجیش باید میلادی باشه ینی چی دقیقا ؟ میشه ازش استفاده کرد یا ن !؟ زیر دیپلم بگید !:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میشه بگید چه فایل یا فایل های رو باید تغییر بدیم توی این افزونه.... یا این که چه کدهای باید تغییر داده بشه(برای مثال کد های که مخصوص پارمتر زمان اند چی هستند...)

با تشکر

- - - Updated - - -

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

اون تصویری که مربوط به تاریخ توی این تاپیک گذاشته شده ... مربوط به انتخابگر تاریخ جاوا هست که معمولا jquery ui هستند ... شما باید دنبال jquery ui datepicker یا datepicker و همچین چیزی باشید .....

قبلا واسه فروش ویژه ووکامرس یکی از دوستان انجمن تاریخ شمسی میخواست که افزونه اش رو نوشته بودم توی لینک زیر هست :

اگه میخواید خودتون ردیفش کنید ... افزونه بالا رو تجزیه تحلیل کنید شاید دستتون بیاد .... اینکه با ورژن جدید ووکامرس سازگار هست یا نه تست نکردم ...

- - - Updated - - -

------------------------------------------------

ببخشید چنتا سوال داشتم

1 اینکه من دارم این افزونه رو ترجمه میکنم . ولی ترجمه های قبلیم تایید نمیشه . چرا ؟ آخه خیلی لازمش دارم .

در مورد آموزش هم اگه کسی از دوستان داره بگه تا ما هم یاد بگیریم .

اینکه فرمودین خروجیش باید میلادی باشه ینی چی دقیقا ؟ میشه ازش استفاده کرد یا ن !؟ زیر دیپلم بگید !:D

خروجیش میلادی باشه ... یعنی کاربر یه تقویم شمسی مییبنه و تاریخ دلخواهش رو به صورت شمسی انتخاب میکنه ... اما اون چیزی که ذخیره میشه معادل میلادی همون تاریخ شمسی هست که کاربر انتخاب کرده ...

Mohammad rtlx94 miladjef پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان ، میگم ترجمه ها رو دوستمون @khalil-delavaran تایید کنن

لطف میکنی محمد جان . احتمال داره این افزونه تا یک هفته دیگه آماده بشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لطف میکنی محمد جان . احتمال داره این افزونه تا یک هفته دیگه آماده بشه ؟

ترجمه های عزیزان و

تایید شدن. و فایل ترجمه ای که
گذاشته شده بود نیز اضافه شد.

خوشبختانه ترجمه به پایان رسید.

از همه دوستان بابت همکاری در ترجمه سپاسگذاریم. امیدوارم که این همکاری در باقی ترجمه ها تداوم داشته باشه.

ویرایش شده در توسط khalil.delavaran

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ترجمه های عزیزان و
تایید شدن. و فایل ترجمه ای که
گذاشته شده بود نیز اضافه شد.

خوشبختانه ترجمه به پایان رسید.

از همه دوستان بابت همکاری در ترجمه سپاسگذاریم. امیدوارم که این همکاری در باقی ترجمه ها تداوم داشته باشه.

مرسی خلیل جان . لطف کردی

ایشالا کی افزونه رو میذارین واسه دانلود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اون تصویری که مربوط به تاریخ توی این تاپیک گذاشته شده ... مربوط به انتخابگر تاریخ جاوا هست که معمولا jquery ui هستند ... شما باید دنبال jquery ui datepicker یا datepicker و همچین چیزی باشید .....

قبلا واسه فروش ویژه ووکامرس یکی از دوستان انجمن تاریخ شمسی میخواست که افزونه اش رو نوشته بودم توی لینک زیر هست :

اگه میخواید خودتون ردیفش کنید ... افزونه بالا رو تجزیه تحلیل کنید شاید دستتون بیاد .... اینکه با ورژن جدید ووکامرس سازگار هست یا نه تست نکردم ...

- - - Updated - - -

خروجیش میلادی باشه ... یعنی کاربر یه تقویم شمسی مییبنه و تاریخ دلخواهش رو به صورت شمسی انتخاب میکنه ... اما اون چیزی که ذخیره میشه معادل میلادی همون تاریخ شمسی هست که کاربر انتخاب کرده ...

با توجه به مطالبی که گفتید دو فایل که در ضمیمه قرار دارند پیدا کردم و با توجه به فایلی که برای نمونه قرار داده بودید فکر کنم باید تغییرات را توی فایل date-picker.min انجام بشه ....؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

min با خودش فرقی نداره معمولا ... min حالت فشرده اش هست که برای کاهش حجم بارگزاری صفحه میزارند تا سنگین نشه ..

هنوز خود افزونه رو بررسی نکردم ولی احتمالا همینه ...

datepicker شمسی زیاد وجود داره توی نت .... ولی اینکه jquey ui باشه کمه ....

اما مشکل خیلی بزرگی که دارند اینه که با هر ورژن جی کوئری سازگاری ندارند ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری