آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

551 پست در این موضوع قرار دارد

از این افزونه استفاده کنید ببینید جواب میده
راه ديگه اي نيست؟چون افزونه انگلیسی هست فکر کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راه دیگه که باید دوستان کمک کنند (چون فکر کنم باید از قسمت استایل قالب تغییراتی ایجاد کنید)

من تا فردا براتون این افزونه رو فارسی سازی می کنم

(امروز یه مقدار کار دارم )

- - - Updated - - -

به این لینک زیر برید و افزونه رو دریافت کنید

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال ساده اما برای من کاربردی: چطوری تو Main page یا همون صفحه اصلی دسته بندی مطالب داشته باشم؟ با شورت کات یا برگه ها ؟ یا تو تنظیمات صحیفه هست؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

مثل شکل زیر که علامت زدمt62vcnb6kwbtxch5l76b.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه سوال ساده اما برای من کاربردی: چطوری تو Main page یا همون صفحه اصلی دسته بندی مطالب داشته باشم؟ با شورت کات یا برگه ها ؟ یا تو تنظیمات صحیفه هست؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

مثل شکل زیر که علامت زدمt62vcnb6kwbtxch5l76b.png

بهترین راه اینکه(از نسخه 5 به بعد) یک برگه بسازید و در بین عنوان مطلب و متن یک دکمه به نام"صفخه ساز" هست که با کلیک بر روی اون می تونید این کادر بندی ها را برای خودتون اضافه کنید .یادتون باشه که اگر می خواید این برگه رو به عنوان صفحه ی اصلی داشته باشید باید به قسمت سفارشی سازی در وردپرس رفته در بخش برگه ایستا برگه ای رو که ساخته اید رو به عنوان صفحه اصلی مشخص کنید.

miladtaktaz پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بهترین راه اینکه(از نسخه 5 به بعد) یک برگه بسازید و در بین عنوان مطلب و متن یک دکمه به نام"صفخه ساز" هست که با کلیک بر روی اون می تونید این کادر بندی ها را برای خودتون اضافه کنید .یادتون باشه که اگر می خواید این برگه رو به عنوان صفحه ی اصلی داشته باشید باید به قسمت سفارشی سازی در وردپرس رفته در بخش برگه ایستا برگه ای رو که ساخته اید رو به عنوان صفحه اصلی مشخص کنید.

تشکر ولی راه آسونتری که پیدا کردم اینه: تو خود تنظیمات صحیفه قسمت : صفحه اصلی > از اینجا جعبه های نمایشی صفحه اول را بسازید

miladjef Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

attachment.php?attachmentid=2927&stc=1

لطفا راجع به به هم خوردگی این قسمت که از ابزارکها در فوتر گذاشتم توضیح بدید

post-28582-142709549817_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
attachment.php?attachmentid=2927&stc=1

لطفا راجع به به هم خوردگی این قسمت که از ابزارکها در فوتر گذاشتم توضیح بدید

باید تمام عکس ها یک سایز باشند و برای تنظیم بهتر می تونید به بخش تنظیمات رفته و تعدا ستون های پاورقی رو انتخاب کرده و در آخر به قسمت ابزارک های بخش نمایش رفته تنظیمات مورد نظر خودتون انجام بدید

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
باید تمام عکس ها یک سایز باشند و برای تنظیم بهتر می تونید به بخش تنظیمات رفته و تعدا ستون های پاورقی رو انتخاب کرده و در آخر به قسمت ابزارک های بخش نمایش رفته تنظیمات مورد نظر خودتون انجام بدید

تصاویر شاخص رو میزاره . تو نسخه قبلی مشکلی نداشت و با هر سایزی خودش تغییرات رو میداد اما تو نسخه 5 اینطور شده

- - - Updated - - -

attachment.php?attachmentid=2928&stc=1

اینم تصویر کامل که یک بخش درسته و یک بخش نه

post-28582-142709549818_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ابزارک اخبار در تصاویر

من هم این قابلیت را فعال کردم اما مشکل شما رو نداشتم شما یکبار دیگه تنظیمات چک کنید به احتمال زیاد مشکل در تنظیمات هست.

attachment.php?attachmentid=2929&stc=1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من هم این قابلیت را فعال کردم اما مشکل شما رو نداشتم شما یکبار دیگه تنظیمات چک کنید به احتمال زیاد مشکل در تنظیمات هست.

attachment.php?attachmentid=2929&stc=1

تنظیمات چه بخشی؟در بخش فوتر که تنظیم خاصی نیست ابزارک هم همینطور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تعداد ستون های فوتر رو کم و زیاد کنید.

راه بهتر اینکه قالب رو روی لوکال هسات خودتون بالا بیارید و یکسری مطالب را برای آزمایش روش قرار بدید و در آخر این ابزارک را فعال کنید.

یه سوال شما قالب رو از نسخه 4 به نسخه 5 آپدیت کردید یا این که کلا سایت رو با نسخه 5 بالا آوردین(منظور از آپدیت این هست که قبلا از نسخه 4 استفاده می کردید؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تغییر ستون درست نشد.

از نسخه 4 به 5 که 5 رو مجزا نصب کردم و فایلها رو جایگزین نکردم(اپدیت نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با تغییر ستون درست نشد.

از نسخه 4 به 5 که 5 رو مجزا نصب کردم و فایلها رو جایگزین نکردم(اپدیت نکردم

احتملا به خاطر نصب بودن نسخه 4 و بعد از اون نصب نسخه 5 این مشگل پیش اومده.اگر توی همین تاپیک بگردید می بینید که بعضی از دوستان هم شبیه به این مشکلات رو در استفاده از نسخه 5 این قالب داشتن.

فکر می کنم دو یا سهع تا قالب دیگه رو تو ی هسات خودتون آپلود کنید و این چند قالب هر کدوم را برای مدت چند ساعت یا چند روز فعال داشته باشید و بعد بیاید قالب صحیفه ی نسخه ی رو فعال کنید(اگر میتونید از قالب نسخه به همراه تنظیمات یا کل سایتتون یک پشتیبان بگیرید.بعد قالب صحیفه نسخه4 رو حذف کنید و کار های که گفتم رو انجام بدید.)

- - - Updated - - -

نحوه آپدیت کردن چطوریه؟

ممنون

برای آپدیت مستقیم شما باید از سایت تم فارست قالب رو خریداری کنید که 58 دلار هست و یا اینکه از پست ابتدایی تاپیک استفاده کرده و قالب 5.10 رو دانلود کنید و تو هاست خودتون بارگذاری کنید.

موضوع دیگه ای که مهم هست اینه که اگر قبلا از نسخه 4 این قالب استفاده می کردید به احتمال زیاد در تعویض قالب به نسخه جدید مشکلاتی رو مشاهد خواهید کرد. و پیشنهاد من اینکه ابتدا یکی دو قالب غیر هم خانواده با صحیفه رو آزمایش کنید(مثل bethemes و یا avada رو آزمایش کنید.قالب های مثل جریده هم خانواده ی قالب صحیفه هستند چون سازندشون یکی هست) و بعد قالب نسخه 4 رو حذف کرده و در آخر قالب صحیفه نسخه ی 5 رو برای سایست خودتون فعال کنید.

- - - Updated - - -

به روز رسانی جدید برای ترجمه انجام شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چجوری میتونی قالب را برای مانیتور های عریض هم تنظیم کنیم؟

تو تنظیمات تنظیمات عمومی برگه طرح بندی پوسته

وقتی فول را میزنیم فقط قالب دور نوشته ها عریض میشن اما خود محل نوشته ها نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چجوری میتونی قالب را برای مانیتور های عریض هم تنظیم کنیم؟

تو تنظیمات تنظیمات عمومی برگه طرح بندی پوسته

وقتی فول را میزنیم فقط قالب دور نوشته ها عریض میشن اما خود محل نوشته ها نه

البته در این بخش منظور از full یعنی تمام صفحه شدن باکس اطلاعات و این به معنای عریض شدن تمام مطالب نیست.اگر دقت کنید سه گزینه ای که وجود داره یکی framed هست که اطلاعات بخش اصلی صفخه رو در یک فریم جدا از کل صفحه قرار میده و به بعد از اون boxed هست که دو خط موازی نزدیک به 70 درصد از صفحهه رو برای بخش مطالب اصلی جدا می کنند و 30 درصد باقی برای ستون ها و همچنین خود پس زمینه قرار میده اما در گزینه full سایت شما به صورت تمام صفحه و بدونه پس زمینه برای بازدیدکنندگان نمایش داده میشه.

درباره ی نمایش در مانیتور های عریض و یا کوچگ باید بگم که این قالب واکنشگرا هست یعنی باید در تمامی ابعاد(اکثر ابعاد )حالت اصلی خودش رو حفظ می کنه و باعث بهم ریختگی در مطالب نمیشه.درباره نمایش در مانیتور های عرض هم فکر کنم شما باید در کد های بخش style دستکاری کند(؟) تا چیزی که مد نظرتون هست رو بدست بیارید.

البته شما می تونید در بخش تنظیمات عمومی قالب و بخش استایل به یکسری ابعاد خاص برای نمایش دسترسی پیدا بکنید و کد های رو در این بخش برای نمایش در همون ابعاد مورد نظرتون پیاده کنید یا در بخش کد های سی اس اس سفارشی کد های مورد نظرتون رو بنویسید(البته دقت کنید بخش های که ابعاد خاصی بالاشون نوشته هست ،کدهای که شما در اون پیاده سازی می کنید فقط در همون ابعاد اجرا می شند.)

moom94 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام لينك تقييم اشتباهه با تقييم باتون يكيه. ممنون ميشم اصلاح كنيد

يعني لينك درسته اما محتواي جفتش يكيه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام لينك تقييم اشتباهه با تقييم باتون يكيه. ممنون ميشم اصلاح كنيد

يعني لينك درسته اما محتواي جفتش يكيه.

منظورتون رو متوجه نشدم

up

اگر منظور شما اینکه آپدیت جدیدی ارائه شده .من همن الان چک کردم ولی آپدیتی نبود؟

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز من می خوام این گزینه ای ک توی پنل مدیریتی وردپرس ایجاد شده Sahifa رو ورش دارم...!

یعنی نمی خوا توی پنل نشون داده بشه

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

ممنون می شم راهنمایی کنید، از کجا می تونم حذفش کنم.

زنده باد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چگونه میشه اسلایدر سایت با اسلایدر لایر عوض کرد

کافی که تو مکانی که می خوای اسلایدر بکار بره از شورت کد Layer slider استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری