افزونه userpro فارسی و افزونه های وابسته
6 6

162 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام 

من این افزونه رو نصب کردم تو قسمت ابزارک ها ویجکت لوگین وجود نداره فقط یه ویجکت اضافه شده اونم  (دعوت از دوستان ) چند تا آپدیت هم نصب کردم همشون همین مشکلو دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر دوستان عزیز من این افزونه رو نصب کردم چند تا مشکل دارم باهاش 

نسخه ای که نصب دارم رو اینجا میذارم ورژن 4.0 هست نمیدونم چقدر بدون اشکاله ولی خب فعلا کار میکنه برام

اما مشکلات من:
1-فیلد جستجوی کاربران هیچ جای سایتم نمایش داده نمیشه یادمه اوایلش تو همون صفحه پروفایل بود ولی نمیدونم چرا الان نیستش

اینکه برم تو قسمت ابزارک ها و اضافش کنم تو یک قسمت سایت رو نمیخوام اخه اینجوری وقتی اضافه میشه انگار صفحه سرچ رو طرف واردش شده میخوام به صورت یک لینک باشه تو صفحه پروفایل که وقتی کاربر روش زد وارد صفحه جستجو بشه

2- مورد دوم که جدیدا باهاش مواجه شدم مربوط میشه به اینکه وقتی روی نام کاربری یکی از کاربرانم کلیک میکنم که وارد صفحش بشم نمیشه و میزنه صفحه مورد نظر پیدا نشد در صورتی که اگر با یوزر پس همون کاربر وارد بشم صفحش هست و مشکلی نیست فقط میدونم جدیدا این مشکل براش پیش اومده

3-قسمت کانکشن ها هست که اصلا من هنوز نفهمیدم چجوری کار میکنه و اصلا چی هست و وقتی هم فعال میکنم صفحه ای که براش میاد میگه کانکشنی ندارید و هیچ راهی برای اضافه کردن کانکشن نیست

4-ارسال پست توسط این افزونه هیچ جوری نتونستم این رو فعال کنم حتی با شورت کد صفحه پست بای یوزر رو ایجاد کردم ولی بازم کاری نمیشد کرد و فقط پستایی که یوزر فرستاده بود رو نشون میداد

لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره و میدونه من چ کنم کمکم کنه

ممنون و تشکر فراوان

فایل افزونه پیوست میشه!

userpro.zip

لینک به ارسال
در در 9/12/2016 در 19:47، shanslona گفته است :

سلام 

من این افزونه رو نصب کردم تو قسمت ابزارک ها ویجکت لوگین وجود نداره فقط یه ویجکت اضافه شده اونم  (دعوت از دوستان ) چند تا آپدیت هم نصب کردم همشون همین مشکلو دارم

به قسمت افزودن برگه برین و برگه ای با عنوان ورود و شورت کد  [userpro template=login]  ایجاد کنید 

لینک به ارسال
در در 7/13/2016 در 12:21، amin69 گفته است :

سلام

من افزونه رو نصب کردم اما یه مشکل جدی دارم! ظاهر و استایل افزونه اصلا اون چیزی که توی دمو نشون داده بود، نیست! یعنی انگار فایل های css لود نشدن.

اینم عکس ضمیمه...

بنظرتون مشکل از کجاس؟

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

من فکر میکنم افزونه نصبی شما مشکل داشته باشه 
میتونید لینکی که من تو همین پست قرار دادم رو استفاده کنین ورژن 4.0 هست

لینک به ارسال
در در 7/18/2016 در 02:07، imokaf گفته است :

آپدیت های جدید تا 3.3 اومده اگه بشه فارسی بشه خیلی خوبه . 

من یه پست گذاشتم همینجا ورژن 4.0 هست

لینک به ارسال

سلام
بنده می خواهم این افزونه را خرید کنم اما قبلش سوالی دارم من می خوام با فروشگاه ووکامرسم وقتی فردی خریدی انجام داد در پرو فایل کاربریش دانلود ها مشاهده شود یعنی محصولی که خرید کرده هر وقت به پروفایل کاربریش مراجعه کردن لیست خرید های خودشو ببینو و بتوانه محصولات خرید شده با ورود به پروفایلش دانلود کنه و اگر هم این افزونه این کار نمیکنه ممنون میشم بگید کدام افزونه از انجمن بخرم که این قابلیت داشته باشه.
با تشکر
منتظر پاسخ شما هستم

لینک به ارسال

سلام این افزونه نسخه 4.9.2 اومده اگه اونو بتونه کسی فارسی شده رایگانشو بزاره خیلی عالی میشه ممنون

لینک به ارسال

user pro مشکلاتی داره

هنوز حتی نسخه اصلی اون برای آپدیت سایر افزونه ها مشکل ایجاد میکنه گاهی

خروجی اطلاعات کاربران، برخی فیلد ها رو شامل نمیشه

راهنمای خوبی هم نداره تا جایی که من دیدم

لینک به ارسال

سلام دوستان

وقتتون بخیر

من از ورژن 4.9.13 استفاده میکنم

توی صفحه پروفایل کاربران این قسمت که در عکس پیوستی مشاهده میکنید به درستی ترجمه نشده

برای اصلاح این قسمت باید چیکار کنم؟؟

Screenshot (124).png

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

6 6