اسکریپت آپلود و اشتراک گذاری فایل Yetishare نسخه 4.2 همراه با درگاه فراگیت
4 4

246 ارسال در این موضوع قرار دارد

Yetishare یا Filehosting یک اسکریپت برای راه اندازی سیستم های اشتراک گذاری و ذخیره سازی فایل ها به صورت آنلاین می باشد. شما با نصب این اسکریپت می توانید یک سرویس اشتراک گذاری فایل با امکانات خارق العاده راه اندازی کنید و با فروش حساب های کاربری ویژه ، اقدام به کسب درآمد کنید. Yetishare نسخه ۴.۰ که توسط پرشین اسکریپت فارسی سازی و بومی سازی شده و توسط اعضای تالار گفتگوی پرشین اسکریپت (HannanSTD) درگاه فراگیت پیاده سازی شده است امکانات مختلفی در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آن می توان به قابلیت آپلود همزمان چندین فایل به صورت کشیدن و رها کردن و یا انتخاب فایل ها ، قابلیت آپلود فایل ها به وسیله انتقال از لینک (URL) ، قابلیت خرید حساب کاربری ویژه ماهانه ، سالانه و یا چند ماهه ، سیستم مدیریت فایل بسیار پیشرفته ، قابلیت ایجاد پوشه ، امکان دانلود یک پوشه به صورت یکجا (فشرده) اشاره نمود. برای آشنایی بیشتر با سیستم ، تمامی امکانات را نام می بریم

این اسکریپت ، هدیه ی نوروزی پرشین اسکریپت به مناسبت سال جدید (۹۴) می باشد. سال نو مبارک

yetishare-filehosting-script.jpg

• فارسی شده (توسط پرشین اسکریپت)
  • درگاه پرداخت واسطه فراگیت (توسط پرشین اسکریپت – کاربر HANNANSTD)
  • قابلیت آپلود فایل به صورت (Drag & Drop) کشیدن و رها کردن و یا انتخاب فایل ها
  • قابلیت تعریف بی نهایت سرور خارجی جهت آپلود و ذخیره سازی فایل ها از طریق مدیریت
  • امکان آپلود همزمان چندین فایل
  • نمایش میزان درصد آپلود فایل به صورت Ajax
  • قابلیت آپلود فایل از طریق لینک(URL)
  • قابلیت عضویت کاربران
  • قابلیت ارتقاء حساب کاربری به ویژه (زماندار) و پرداخت وجه به صورت آنلاین (درگاه فراگیت)
  • قابلیت تعریف چهار نوع حساب کاربری (مهمان ، عضو ، مسئول ، مدیر کل)
  • قابلیت انتقال فایل ها از طریق FTP (به صورت افزونه)
  • قابلیت ورود کاربران از طریق شبکه های اجتماعی (به صورت افزونه)
  • قابلیت تنظیم زمان انتظار برای کاربران رایگان
  • قابلیت تنظیم حداکثر سرعت دانلود برای کاربران رایگان
  • قابلیت تنظیم حداکثر تعداد دانلود برای کاربران رایگان
  • قابلیت اشتراک گذاری پوشه توسط کاربر
  • قابلیت رمز گذاری روی فایل ها توسط کاربر
  • قابلیت انتقال ، ویرایش و حذف فایل ها و پوشه ها
  • قابلیت مدیریت حساب کاربری
  • قابلیت بازیابی حساب کاربری (فراموشی رمز عبور)
  • قابلیت جستجو در میان فایل های شخصی
  • قابلیت اشتراک گذاری و یا خصوصی سازی فایل های شخصی
  • قابلیت دانلود کلی فایل ها به صورت فایل فشرده ZIP
  • قابلیت مشاهده زمان اتمام حساب کاربری ویژه
  • قابلیت اشتراک گذاری فایل ها در شبکه اجتماعی
  • قابلیت مشاهده آمار به صورت کلی (بازدید از کشور ها ، سیستم عامل ها ، بازدید روزانه و…)
  • سیستم مدیریت پرداخت ها
  • سیستم مدیریت کاربران
  • سیستم مدیریت افزونه ها
  • سیستم تنظیمات قدرتمند کلی
  • وجود دو قالب مختلف
  • قابلیت انتخاب زبان توسط کاربر
  • سیستم جستجوی فایل ها در مدیریت
  • امکان تنظیم ترتیب نمایش فایل ها بر اساس نوع فایل ، زمان ، تاریخ اپلود ، تعداد دانلود و…
  • سیستم نصب کننده خودکار
  • سیستم خبرنامه کاربران (به صورت افزونه)
  • وجود زباله دان جهت انتقال فایل ها به زباله دان

توضیحات و دانلود در:

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

آموزش نصب:

• ابتدا اسکریپت را در هاست خود آپلود کنید
  • سپس مسیر site.com/install را اجرا و تمامی مراحل نصب را طی کنید
  • وارد PHPMYADMIN شوید و روی دیتابیس اسکریپت کلیک کنید و فایل PERSIANSCRIPT-IMPORT.sql را درون دیتابیس خود ایمپورت کنید تا زبان فارسی افزوده شود
  • نصب به پایان رسید
  • لطفا سوالات خود را تنها در تاپیک مربوط به همین مطلب مطرح کنید (قبل از پرسش ، حتما تمامی صفحات و نوشته ها را مطالعه کنید)

بروز رسانی در تاریخ 18 دی 1394 :

محتوای مخفی

توجه مهم :

با توجه به تغییراتی که در نسخه 4.1 این اسکریپ صورت گرفت ، امکان تعریف پکیج های دلخواه به جای تک پکیچ Paid User صورت گرفت .... به این صورت که میتوانید چندین پکیج دلخواه با قیمت های دلخواه ، تعداد دانلود ، پهنای باند ، سقف آپلود و .... دلخواه ایجاد کنید .

اما نکته قابل ذکر است که در صورت استفاده از نسخه بالا تر از 4 یعنی 4.1 و 4.2 اگر از درگاه های پرداخت قبلی استفاده نمایید قیمت پکیج های جدید به صورت تعریف نشده در خواهند آمد .

در حال حاضر تنها درگاه فراگیت ، علاوه بر نسخه های قبلی با این نسخه نیز سازگار شده است .

شما میتوانید درگاه فراگیت را از لینک زیر دانلود نمایید:

محتوای مخفی

yetishare-demo-images.rar

ویرایش شده در توسط hannanstd.ir
آپدیت ... 4.2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من روی لوکال تست کردم وقتی نصب می کنی مشخصات دیتابیس رو که وارد می کنی بعد که می خوای ادامه برای نصب روبزنی خطا می ده و یه صفحه سفید رو میاره

لینک به ارسال

درود...میشه با این اسکریپت سیستم VIP ایجاد کنیم؟

مثل لینک زیر:

محتوای مخفی

لینک به ارسال

شما سیستم رو نصب کردید؟

وارد مدیریت بشید متوجه میشید. یک قسمت هست با نام file servers اونجا میتونید سرور جدید اضافه کنید

لینک به ارسال

ممنون محمد عزیز

در بخش فایل سرور ، دو سوال دارم؛

*1*

ریموت دایرکت چیه؟

(Remote Direct)

برای این ریموت دایرکت ، آیا میشه از هاست دانلود استفاده کرد ؟ یا حتما باید وی پی اس باشه؟

*2*

من دو تا هاست دانلود گرفتم، که دارای اف تی پی هستند.  اما با هر دو یک مشکل دارم. اینکه بعضی فایلها داخلش اپلود نمیشن و ارور میده..؟!؛

بعضی ها میگن اف تی پی هاست دانلود، جوابگوش نیست و باید وی پی اس گرفت؟!؛

لینک به ارسال

هنگام import mysql error میده

Error

SQL query:

INSERT INTO `language` ( `id` , `languageName` , `isLocked` , `isActive` , `flag` , `direction` )

VALUES ( 3, 'Persian', 0, 1, 'ir', 'RTL' ) ;

MySQL said: Documentation

#1146 - Table 'gm_upload.language' doesn't exist

لینک به ارسال

هنگام نصب هم مشکل داره کمک کنید

SQLSTATE[HY000] [2000] mysqlnd cannot connect to MySQL 4.1+ using the old insecure authentication. Please use an administration tool to reset your password with the command SET PASSWORD = PASSWORD('your_existing_password'). This will store a new, and more secure, hash value in mysql.user. If this user is used in other scripts executed by PHP 5.2 or earlier you might need to remove the old-passwords flag from your my.cnf file

YetiShare v4.0 - Installation Script

Follow the Wizard to setup your site configuration, database and initial admin area login.

Site Configuration Error

• Database connection error! Please check your connection parameters.

لینک به ارسال

سید جان

شما کلا مشکل دار نصب می کنید

لطفا پیشوند جداول رو خالی بزارید. چون پر می کنید گیر میده

لینک به ارسال

سلام و ممنون از شما بابت فارسی سازی این اسکریپت یه سوال داشتم

دانلود با لینک مستقیم داره

چوم من انگلیسیشو داشتم لینکو میزاشتم تو سایت طرف میزد میرفت تو اسکریپت اگه یارو عضو نبود

میشه لینک مستقیم ساخت که یارو نیاد تو اسکریپت ؟؟؟

ممنون

لینک به ارسال

سید جان

شما کلا مشکل دار نصب می کنید

لطفا پیشوند جداول رو خالی بزارید. چون پر می کنید گیر میده

توضیح بیشتری بدید من طبق مراحل نصب جلو رفتم!

لینک به ارسال

اونجایی که مشخصات دیتابیس میدی. یک قسمت هست فکر میکنم با مضمون prefix هست...

اونجا رو خالی بزار

لینک به ارسال

سلام

فایلی که دادین رو تووی دیتا بیس ایمپورت میکنم

اما

فارسی نمیشه بازم

( البته تنظیمات اسکریپت رو هم انجام میدم )

لینک به ارسال

سلام

فایلی که دادین رو تووی دیتا بیس ایمپورت میکنم

اما

فارسی نمیشه بازم

( البته تنظیمات اسکریپت رو هم انجام میدم )

سلام

برای منم اینطوری شد اما یه بار از پنل مدیریت خارج بشی و دوباره وارد شی فارسی میشه درضمن بعد نصب پوشه install رو هم پاک کن فایل _config.inc.php دسترسیش رو روی 644 بزار که البته تو پایان نصب خودش میگه این کار رو انجام بدین :)

لینک به ارسال

آقا محمد ممنون بابت اسکریپتت من نتونستم به سرور مجازی ویندوز وصلش کنم رفتم به قسمت سرور های فایل بعد Add file server بعدش چیزایی رو که میخواست پر کردم بعد گزینه دومی یعنی زده بود سرور رو انتخاب کردم و فایل کانفیگ و htaccess رو توی سرور مجازیم تو پوشه روت قرار دادم ولی به سرور وصل نشد :frown:  تازه اومدم سایت رو دوباره باز کنم این پیغام رو داد

Database Error:
Failed connecting to the database with the supplied connection details. Please check the details are correct and your MySQL user has permissions to access this database.

(host: localhost, user: orginalh_vip2, pass: ********)

کلا سایت پرید :=)) نمیدونم کجا اشتباه کردم

لینک به ارسال

نصب این سیستم اصلا عجیب و غریب نیست دوستان که مشکل دارید... یک مرحله نصب داره که مشخصات رو میدید. همین

لینک به ارسال

دوست من ، کمی منطقی باش. بحث اتصال به سرور ها طوری نیست که اموزش دو خطی بهت بدم بگم برو خدا به همراهت...

شما اگر با cuteftp بتونی به سرورت متصل بشی ... (ftp ران کن روی سرور) میتونی فایل هات رو اونجا بریزی و براحتی از طریق add file server سرور اضافه کنی

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی 

نصب این اسکریپت کلا سخته و پیکر بندیش

من برای راه اندازی این سایت یه وی پی اس 200 گیگا بایت 4 گیگ رم برای خود اسکریپت گرفتم برای فضای ذخیره سازی هم دو عدد سرور ذخیره سازی 4 ترابایتی فرانسه و هلند به صورت ددیکیت گرفتم 10 روز طول کشید تا نصب کنم و راه اندازی بشه اسکریپت رو هم از سایت اصلی خریدم 200 دلار فقط اسکریپت پام اب خورد

برای اتصال سرور 2008 به صورت فضای ذخیره سازی خارجی از سر ور اف تیپی فایل زیلا روی سرور 2008 خودتون استفاده کنید من از centos استفاده کردم

سایت من هم اماده هست البته قرار بود طبق صحبت هایی که با شریک خارجی خودم داشتم فقط برای فروش دلاری باشه اما گویا مشتری ایرانی هم پیدا کردم

در گاه زرین پال رو هم نصب میکنم

آدرس سایت

محتوای مخفی

هست

محتوای مخفی

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی 

نصب این اسکریپت کلا سخته و پیکر بندیش

من برای راه اندازی این سایت یه وی پی اس 200 گیگا بایت 4 گیگ رم برای خود اسکریپت گرفتم برای فضای ذخیره سازی هم دو عدد سرور ذخیره سازی 4 ترابایتی فرانسه و هلند به صورت ددیکیت گرفتم 10 روز طول کشید تا نصب کنم و راه اندازی بشه اسکریپت رو هم از سایت اصلی خریدم 200 دلار فقط اسکریپت پام اب خورد

برای اتصال سرور 2008 به صورت فضای ذخیره سازی خارجی از سر ور اف تیپی فایل زیلا روی سرور 2008 خودتون استفاده کنید من از centos استفاده کردم

سایت من هم اماده هست البته قرار بود طبق صحبت هایی که با شریک خارجی خودم داشتم فقط برای فروش دلاری باشه اما گویا مشتری ایرانی هم پیدا کردم

در گاه زرین پال رو هم نصب میکنم

آدرس سایت

محتوای مخفی

هست

محتوای مخفی

سلام

بله آقا محمد گفت که برای این کار نیاز به ftp هست اما سوال اینجاست موقع اتصال به سرور ( از طریق ftp ) نه نام کاربری میخواد نه رمز عبور منظورم اسکریپته برای همین من توی این قسمتش گیر کردم :D

لینک به ارسال

گیر نداره که!...

تصویر پیوست شد

محتوای مخفی

لینک به ارسال

درود 

این سیستم فوق العاده ای هست و بیشتر سایت هایی که عاشق xfilesharing بودن رو به سمت خودش کشید چون کاملا با php نوشته شده و خبری از cgi و prel نیست و کدینگ بسیار خوبی هم داره دست دوستان عزیزی که فارسی سازی کردن و بومی درد نکنه و یه نسخه جدیدتر همه باز منتشر شده که می توانید بروز کنید و در مجموع انتخاب اول برای سایت های اشتراک گذاری است اما فراموش نکیم این چندهزار خط کد نویسی نتیجه چند سال برنامه نویسی تیم سازندش هست و متاسفانه عادت شده که سیستم ها رو سریعا ما منتشر می کنیم دیگه این رو نمیشه کاری کرد ولی اگر می خواهید استفاده کنید کاملا حلال نسخه اصلیشو باید بخرید چاره ای نیست و فایل های بومی سازیشو از اینجا کپی کنید در کل موفق باشید .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

4 4