• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

mahmood.hojabri

افزونۀ افزودن دکمۀ خالی کردن سبد خرید

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه ی دوستان گل.

دنبال راهی بودم که کاربران بتونن سبد خرید رو راحت و با یه کلیک خالی کنن. این افزونه رو پیدا کردم و یه جمله بیشتر نبود به فارسی ترجمه کردم و گفتم اینجا واسه دوستان گل قرار بدم تا استفاده کنید. اگه به دردتون خورد فقط دعا یادتون نره. موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید فایل فراموش شد.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مال من که نصب نشد پیغام میده:

ین بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل درستش

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با استفاده از کد های زیر میشه بدون افزونه دکمه خالی کردن سبد خرید را ساخت

مرحله اول : افزودن کد زیر به functions.php

مرحله دوم : افزودن کد زیر به فایل cart.php

مسیر فایل cart.php

نکته : بهترین حالت اینه که کد دکمه خالی کردن سبد خرید را در فایل cart.php بعد از کد زیر قرار بدید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری