آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

256 پست در این موضوع قرار دارد

مدتی هست با این افزونه کار میکنم ... خیلی عالیه .... کد نویسیش هم دقیقا به سبک کد نویسی EDD و Restrict content pro هست و هوک های مشابهی داره ... چون نویسنده همشون یکی هست .

واسه اضافه کردن واحد پولی ریال و تومان از کد زیر توی فانکشن قالب وردپرستون استفاده کنید ، حالا به تنطیمات افزونه واحد پولی ایران هم اضافه میشه :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

پ.ن : از کد جدید استفاده کنید :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

ویرایش شده در توسط hannanstd.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر تصاویر رو از یک آپلود سنتر عمومی و معتبر به اشتراک بگذارید خیلی بهتر هستش . 

با تشکر از زحمتی که کشیدید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصاویر رو از اینجا ببینید :

شاید تو نسخه انگلیسیش که میبیند براتون جذاب نشه اما وقتی باهاش کار میکنید فوق العاده هست ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصاویر رو از اینجا ببینید :

شاید تو نسخه انگلیسیش که میبیند براتون جذاب نشه اما وقتی باهاش کار میکنید فوق العاده هست ...

واقعا ممنون ازتون.... خیلی دنبال اضافه کردن واحد بودم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان من میخوام از این افزونه برای ووکامرس اضافه کنم. لزوم استفاده از واحد پولی ریال / تومان چی هست ؟ ممنون میشم توضیح بدید.

یعنی این قسمت واحد پول و نحوه نمایشش، چه کاربردی در تنظیمات این افزونه داره؟ سپاس

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

واحد پولی برای این افزونه مانند سایر افزونه های دیگه فقط یک سمبل و نماد هست و مهم (عدد) قیمت هست ولی

خب با توجه به اینکه بازاریاب داخل سایت شما یک پنلی خواهد داشت و در یک برگه ای از سایت شما میاد و میزان کاربرانی که از طرف اون ارجاع داده شدند رو میبینه . میزان فروشی که از طرف ارجاع های اون انجام شده ... و نمودار فروش .... درخواست تسویه حساب و ....

خب پس این قیمت هایی که مشاهده میکنه رو باید با یک واحد پولی مشاهده کنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت همه شما عزیزان

من یه مشکل بزرگ با افزونه affiliate wp دارم ، اونم اینکه وقتی با لینک ارجاع تولید شده وارد سایت میشم و خرید می کنم ، سود رو محاسبه نمی کنه

یعنی وقتی وارد ناحیه همکاری در فروشم میشم می بینم که سود پرداخت نشده بازم صفره

کسی می تونه کمک کنه؟

لطفا راهنمایی کنید!

متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت همه شما عزیزان

من یه مشکل بزرگ با افزونه affiliate wp دارم ، اونم اینکه وقتی با لینک ارجاع تولید شده وارد سایت میشم و خرید می کنم ، سود رو محاسبه نمی کنه

یعنی وقتی وارد ناحیه همکاری در فروشم میشم می بینم که سود پرداخت نشده بازم صفره

کسی می تونه کمک کنه؟

لطفا راهنمایی کنید!

متشکرم

دوستان مم همین مشکل رو دارم .راهنمایی کنید لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ببخشید من از ورد پرس شبکه استفاده می کنم میخواستم ببینم که راهی هست که با خود افزونه بشه تومن رو اضافه کرد ، در ضمن این افزونه روی ووکامرس هم کار میده ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ببخشید من از ورد پرس شبکه استفاده می کنم میخواستم ببینم که راهی هست که با خود افزونه بشه تومن رو اضافه کرد ، در ضمن این افزونه روی ووکامرس هم کار میده ؟؟؟

بله روی ووکامرس جواب میده!

فکر نکنم از خود افزونه امکانش باشه!

به راحتی از فانکشن اضافه کنید و استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به زودی نسخه جدید ارائه میشه

تغییرات انجام شده:

• رفع مشکلات گزارش شده
  • رفع چتد باگ
  • عملکرد بهتر
  • اضافه شدن واحد ریال و تومان
  • و ...

در حال تکمیل ترجمه موارد اضافه شده هستم به زودی قرار میدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و تشکر

من ساعت‌ها تست کردم و کار نمی‌کند.

یعنی بازدیدها ثبت می‌شود ولی فروش همکار ثبت نمی‌شود.

تمام نکات را هم رعایت کردم:

تیک ووکارس را در یکپارچه‌سازی زدم

با اکانت جدبد خرید را تست کردم و نه با اکانت همکار

ولی کار نمی‌کند.

کسی از دوستان هست که واقعا استفاده کرده باشد و کار کند؟

فکر می‌کنم مشکل به فارسی‌ساز ووکامرس مربوط است.

منتظز نظرات دوستان هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به زودی نسخه جدید ارائه میشه

تغییرات انجام شده:

• رفع مشکلات گزارش شده
  • رفع چتد باگ
  • عملکرد بهتر
  • و ...

در حال تکمیل ترجمه موارد اضافه شده هستم به زودی قرار میدم

خیلی گلی دادا

مشتاقانه منتظر این نسخه هستیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان جدیدترین نسخه این افزونه رو از اینجا همیشه میتونید دانلود کنید 

1.6.2

در ضمن خودش تا حدودی فارسی هست . . می تونید فایل فارسی افزونه بالایی رو بزارید بجای این و فقط الان 60 تا کلمه اش فارسی نیست اینجوری 

+

بفرمایید خودم این کار بالا رو انجام دادم . اینم لینک دانلود جدیدترین نسخه کاملا فارسی 

فقط یادتون باشه اون کد بالا که HannanStd جان گفتند رو به فایل function.php قالب فعال خودتون اضافه کنید و ذخیره کنید و تمام . موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت پرشین اسکریپتی های عزیز
بالاخره انتظارها به سر اومد در خدمت شما هستیم با آخرین ورژن افزونه همکاری در فروش وردپرس

- اول از همه ما باید در فرهنگ اجتماعی خود یاد بگیریم ارزش کار دیگران رو پایین نیاریم تا فرد تمایل داشته باشه برای ادامه راه

و اما ورژن جدید افزونه

تغییرات انجام شده:

• رفع مشکلات گزارش شده
  • رفع چتد باگ
  • عملکرد بهتر
  • فارسی سازی کامل 98% افزونه (625 رشته ترجمه)
  • بازنگری در ترجمه

آموزش آپگرید و ورژن جدید به پست اول اضافه شد.

موفق و پایدار باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، خسته نباشید!

اول از همه اینکه ، بابت زحمتی که کشیدید خیلی ممنون! واقعا به کمک چنین افزونه ای نیاز داشتم

اما من یه مشکلی باهاش دارم ، می خواهم ترجمه هاشو عوض کنم ولی اگه از بخش languages و affiliate-wp-fa_IR.po استفاده کنم تغییرات ترجمه ای که انجام دادم اعمال نمیشه

اگر هم از خود بخش های افزونه استفاده کنم و همون جا به جای نام انگلیسیشون نام فارسی رو بنویسیم و ذخیره کنم تغییرات اعمال میشه اما افزونه دیگه کار نمیکنه یعنی ارجاع ها را پیگیری نمی کنه!

حتی اگر بخواهم کلمه RIL که شما به عنوان ريال نوشتید به RIAL تبدیل کنم باز هم افزونه کار نمی کنه و ارجاع ها پیگیری نمیشه!

لطفا راهنمایی کنید که چطوری ترجمه ها رو تغییر بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، خسته نباشید!

اول از همه اینکه ، بابت زحمتی که کشیدید خیلی ممنون! واقعا به کمک چنین افزونه ای نیاز داشتم

اما من یه مشکلی باهاش دارم ، می خواهم ترجمه هاشو عوض کنم ولی اگه از بخش languages و affiliate-wp-fa_IR.po استفاده کنم تغییرات ترجمه ای که انجام دادم اعمال نمیشه

اگر هم از خود بخش های افزونه استفاده کنم و همون جا به جای نام انگلیسیشون نام فارسی رو بنویسیم و ذخیره کنم تغییرات اعمال میشه اما افزونه دیگه کار نمیکنه یعنی ارجاع ها را پیگیری نمی کنه!

حتی اگر بخواهم کلمه RIL که شما به عنوان ريال نوشتید به RIAL تبدیل کنم باز هم افزونه کار نمی کنه و ارجاع ها پیگیری نمیشه!

خیلی ممنون که همیشه جواب گو هستید و خیلی سریع هم پاسخ میدید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ورژن جدید به پست اول اضافه شد.

سلام ، خسته نباشید!

اول که خواهش می کنم

دوما اگر مشکلی در ترجمه هست بفرمایید تصحیح میشه.

سوما ما دستکاری افزونه نکردیم دیگه این که برای شما چرا جواب نمیده خدا داند که چرا.

برای رفع مشکل توی پرسش و پاسخ سوال کنید دوستان کمکتون کنند.

موفق باشید

daryagame MR.Ali.GSM Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن تشكر از بابت زحمات دوست عزيز

همه چي عالي پيش رفته

فقط يك سوال

من خودم با عنوان يك كاربر ثبت نام تست زدم و خريدي هم انجام دادم لينك دانلود آزاد شد ولي هيچ درصدي و هيچ آماري از فروش در پنل كاربريم به عنوان بازاراياب نمايان نشد

چرا؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمتمترجم محترم

ی سوال داشتم میشه این افزونه رو تو EED استفاده کرد ؟  و روش کارش چطوره؟

ممنون میشم کسی ما رو راهنمای کنه

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری