آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

269 پست در این موضوع قرار دارد

با تشکر از زحمات آقای رستگار

افزونه پرشین نصب کردم این خطا رو در هدر سایت نشون میده.در ورژن قبلی افزونه، قسمت تنظیمات فارسی بود اما الان انگلیسی شده.متن بالای برگه ثبت نام که شورتکد در اون قرار دادم نیز انگلیسی شده(Register a new affiliate account)

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, array must have exactly two members in /home/digiko/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 300

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض سلام و احترام  / این افزونه در تلگرام هم کار میکنه ؟؟

یعنی لینک بنر رو بذاره روی تلگرام و از اونجا کلیک کنه بره برای خرید ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید

ببخشید با افزونه EDD چگونه کار میکنه یعنی همکار چه کاری میتونه انجام بده! یه راهنمایی کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان گرامی! لطفا سوالات عجیب خلق نکنید خواهشا! چرا حاضر نیستید یک بار نصب کنید این سوالات عجیب و غریب رو مطرح نکنید. نسل جدید وبمستر واقعا عجیب شده! قبل از نصب یک سیستم ، سوال طرح میکنه...!

در 11 ساعت قبل، Mehdi Bolourian گفته است :

عرض سلام و احترام  / این افزونه در تلگرام هم کار میکنه ؟؟

یعنی لینک بنر رو بذاره روی تلگرام و از اونجا کلیک کنه بره برای خرید ؟؟؟

بله کار میکنه! لینک از هر جایی کلیک بخوره و خرید بشه کار میکنه. تلگرام ، واتس اپ و... فرقی براش نمیکنه!

در 7 ساعت قبل، internet گفته است :

سلام خسته نباشید

ببخشید با افزونه EDD چگونه کار میکنه یعنی همکار چه کاری میتونه انجام بده! یه راهنمایی کنید ممنون میشم

توضیحات در صفحه اول تاپیک ذکر شده مطالعه کنید!

internet Mehdi Bolourian پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید بابت فارسی سازی این افزونه عالی

فرق این افزونه با افزونه های Frontend Submissions  و EDD Commissions که بصورت اختصاصی برای EDD هستن چیه؟

من میخوام با نصب این افزونه بتونم همکارانی برای سایتم جذب کنم تا بتونن محصولاتشون رو هم بصورت پستی و هم بصورت دانلودی قرار بدن و منم سهم خودم رو از هر فروش برداشته و باهاشون تسویه کنم

میخواستم بدونم افزونه Affiliate WP برای هردو سیستم Woocommerce و EDD جواب میده یا خیر؟

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام کجا میشه حد اقل پورسانت برای هر بازاریاب رو تعیین کرد؟ مثلا وقتی به 100 هار تومن رسید بتونه بازاریاب درخواست درخواست وجه کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/23, 07:20:00، Mohammad گفته است :

دوستان گرامی! لطفا سوالات عجیب خلق نکنید خواهشا! چرا حاضر نیستید یک بار نصب کنید این سوالات عجیب و غریب رو مطرح نکنید. نسل جدید وبمستر واقعا عجیب شده! قبل از نصب یک سیستم ، سوال طرح میکنه...!

بله کار میکنه! لینک از هر جایی کلیک بخوره و خرید بشه کار میکنه. تلگرام ، واتس اپ و... فرقی براش نمیکنه!

توضیحات در صفحه اول تاپیک ذکر شده مطالعه کنید!

تشکر آقا محمد گل / ممنون

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/11/26, 20:05:48، mahyar21 گفته است :

سلام خسته نباشید بابت فارسی سازی این افزونه عالی

فرق این افزونه با افزونه های Frontend Submissions  و EDD Commissions که بصورت اختصاصی برای EDD هستن چیه؟

من میخوام با نصب این افزونه بتونم همکارانی برای سایتم جذب کنم تا بتونن محصولاتشون رو هم بصورت پستی و هم بصورت دانلودی قرار بدن و منم سهم خودم رو از هر فروش برداشته و باهاشون تسویه کنم

میخواستم بدونم افزونه Affiliate WP برای هردو سیستم Woocommerce و EDD جواب میده یا خیر؟

مرسی

سلام ،

دو افزونه ای که بهش اشاره کردین برای اشخاصی هست که میخوان اجازه بدن دیگران هم توی فروشگاه دیجیتالیشون محصول ایجاد کنن. اما این پلاگین خلقت و هدفش فقط ایجاد سیستم بازاریابی محصولاته.

- اگه میخواید مولتی استور ایجاد کنید حتما برید تحت ووکامرس و پلاگین های مربوطه کار کنید و EDD رو کلا به فراموشی بسپارید.

- Affiliate WP با ووکامرس سازگاره.

در در 1395/11/26, 23:12:01، srsl61 گفته است :

سلام کجا میشه حد اقل پورسانت برای هر بازاریاب رو تعیین کرد؟ مثلا وقتی به 100 هار تومن رسید بتونه بازاریاب درخواست درخواست وجه کنه؟

سیستم حسابداریش خیلی پراکنده هست و اصلا بالانس حسابی وجود نداره که بخواد براش سقف برداشت تعیین کرد. پلاگین Commissions هم همین نواقص رو داره.

---

موفق باشید.

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس از شما آقای رستگار:53:

به ورژن جدید آپدیت کردم ولی مشکل فارسی حل نشد برخی بخش ها مثل ثبت نام و تنظیمات لاتین هستن.در ورژن های قبلی این قسمت ها فارسی بودن با دوتا ورژن آخری لاتین شدن.در مورد روش فارسی سازیش راهنمایی بفرمایید شاید خودم بتونم اونها رو وارد کنم

aliaysan Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/12/21, 23:57:22، gar_1383 گفته است :

سپاس از شما آقای رستگار:53:

به ورژن جدید آپدیت کردم ولی مشکل فارسی حل نشد برخی بخش ها مثل ثبت نام و تنظیمات لاتین هستن.در ورژن های قبلی این قسمت ها فارسی بودن با دوتا ورژن آخری لاتین شدن.در مورد روش فارسی سازیش راهنمایی بفرمایید شاید خودم بتونم اونها رو وارد کنم

برخی قسمت ها فارسی نیست که کافیه از قسمت جایگزین کننده عبارات ووکامرس فارسی ، استفاده کنید

ُSajadfa.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محمد عزیز با از حلقه ترجمه ووکامرس استفاده کردم اما عمل نکرد.از افزونه هم استفاده کردم ولی ترجمه نشد

aliaysan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول تشکر کنم از کسی که اینو راه انداخته و یک انتقاد کنم و اون اینکه هزار جا لینک داده شده و گفته این نسخه و ان نسخه بالاخره اخرین نسخه کدومه و کدوم را باید دانلود و نصب کنیم 

و یک راهنمایی میخوام و اون اینکه صفحه اول را چطور میشه ویرایش کرد جایی که نوشته رایانامه پرداخت و.....

aliaysan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چند تا سوال داشتم

این افزونه امکان درخواست تصویه حساب داره ؟ payout یه هافزونه جانبی داشت 25 یورو فارسی شدس هست ؟

این افزونه بهتره یا Ultimate Affiliate Pro چون این دومی از لحاظ گرافیک و امکانات گویا خیلی پیشرفتس

هنوزم پیامایی مبنی بر کار نکردن افزونه هست تو فروم 

یه جواب قطعی که آیا این افزونه به خوبی کار میکنه یا نه ؟

aliaysan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

وقتی یه یوزر جدید ایجاد میشه، وقتی به لینک affliate میرم این پیغام رو میده:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

میخواستم ببینم چجور میشه اتوماتیک هرچی یوزر داریم، به صورت Affliiate هم شناخته بشن؟

aliaysan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، malas گفته است :

سلام.

وقتی یه یوزر جدید ایجاد میشه، وقتی به لینک affliate میرم این پیغام رو میده:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

میخواستم ببینم چجور میشه اتوماتیک هرچی یوزر داریم، به صورت Affliiate هم شناخته بشن؟

برای اینکه یوزر جدید به صورت همکاری در فروش هم شناخته بشه باید در بخش تنظیمات افزونه قسمت متفرقه تیک ثبت خودکار کاربران تازه رو بزنید

برای تغییر کاربران قبلی به کاربر همکار در فروش باید از  پیش خوان قسمت کاربران رو ویرایش کنید

aliaysan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، دارکوب کالا گفته است :

سلام . این افزونه عملکردی مثل reffer a friend داره ؟ ( یعنی کاربر دوستشو معرفی کنه و پاداش بگیره ) 

در این افزونه کاربر به عنوان فروشنده عمل میکنه .لینک خودش رو به اشتراک میذاره و هرکس با لینک وارد و خرید کنه ،کاربر فروشنده به صورت درصدی از فروش سهم میبره.

توضیحات به صورت کامل در تاپیک اول وجود داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

آخرین ورژن این افزونه این هست: AffiliateWP - v2.0.5

ترجمه را به چه صورت می شود یکسان سازی کرد با این نسخه؟

با تشکر

aliaysan پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1394/02/05, 14:11:10، omidrastegar گفته است :

31474143317971138501_1427027695_Vb91sOj.

به روزرسانی در تاریخ 1395/11/18

دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2.0.1.1 + 18 Addons

ترجمه افزونه رو بازنگری و تکمیل و همچنین واحد تومان و ریال به آن اضافه گردید.

افزونه همکاری در فروش وردپرس افزونه ایست که خیلی از ماها به اون نیاز داریم، منظور از ماها یعنی کسانی که فروشگاه خودشون رو با وردپرس راه اندازی کردن و الان با گذشت چند ماه میخوان کار خودشون رو گسترش بدن.دیگه مثل اوایل خودتون نمی تونین به عنوان تنها فروشنده سایت اقدام به فروش کنین، در نتیجه به این فکر می افتید که فروشنده استخدام کنید و برای فروشگاه تون چندین فروشنده معرفی کنید. دیگه شما مثل اوایل هفته ای ۲ تا محصول نمی فروشید،افزایش تعداد فروش ها و پرداخت ها در صورتی که فروشنده استخدام کرده باشین شما رو سردرگم خواهد کرد چون دیگر حساب این که کدام فروشنده چقدر فروخته و درصدی که هنگام قرار داد با فروشنده بستین چقدر میشه از دست تون در خواهد رفت.برای رفع این مشکلات و مدیریت پرداخت ها و فروش ها و درصدها ی فروشندگان فروشگاه تون افزونه ای رو ساختن که همه این کارها رو سازماندهی میکنه.

توضیحات کامل افزونه برای آشنایی بیشتر شما:

چشم‌انداز همکاران فروش و ارجاع‌ها برگه‌ی چشم‌انداز

برگه‌ی چشم‌انداز یک خلاصه‌ی اجمالی از فعالیت‌های همکاری در فروش اخیر، شامل ثبت‌نام‌ها، ارجاع‌ها و بازدیدها در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین یک خلاصه‌ی سریع از درآمدهای ارجاعی همکاران فروش را به شما نمایش می‌دهد.

اگر شما اجازه‌ی ثبت‌نام برای همکاری در فروش را داده باشید، می‌توانید درخواست‌ها را به آسانی از برگه‌ی چشم‌انداز رد یا قبول کنید.

افزودن همکاران فروش

همکاران فروش → افزودن تازه

از برگه‌ی اصلی همکاران فروش، مدیران سایت به راحتی می توانند به AffiliateWP همکاران فروش جدید اضافه کنند. به راحتی نام کاربری را وارد کنید، نرخی تعیین کنید و افزودن همکار فروش را کلیک کنید!

نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!

مدیریت ثبت‌نام‌ها

ثبت‌نام کاربران قابل مدیریت است و می‌توان آغاز به کار همکاران فروش را منوط به تأیید تک‌تک ثبت‌نام‌ها از سوی مدیر سایت کرد.

هر زمان که یک همکار در فروش ثبت‌نام می‌کند، مدیران سایت می‌توانند وارد شوند و درخواست‌ها را بپذیرند یا رد کنند.

ناحیه‌ی همکاری فروش

37879143317977812836_graph.png

پیش‌خوانی برای همکاران فروش شما

ناحیه‌ی همکاری در فروش که در هر برگه‌ای که محتوی کد کوتاه با [-affiliate_area] باشد نمایش داده می‌شود، گزارش عملکرد همکاران فروش شما را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

همکاران فروش به راحتی می توانند ببینند که درآمدشان چقدر بوده، چقدر از درآمد در انتظار پرداخت است، و حتی عملکرد آدرس‌های ارجاعی آن‌ها در طول زمان چگونه بوده است.

سیاهه‌ی پیوندهای ارجاعی که کلیک‌شده‌اند و این که در کجا این کلیک انجام شده، و این که این کلیک به ارجاع موفق تبدیل شده یا نه نیز برای همکاران فروش در دسترس است.

این افزونه با چه افزونه های دیگری می تواند سازگاری داشته باشد:
شما می توانید در قسمت تنظیمات از تب یکپارچگی گزینه خود رو برای همگام سازی با افزونه مورد نظرتون رو انتخاب کنید:

18097143317969242243_2014-12-06_175601.p

چطور آپدیت کنیم

اگر ورژن های قبلی این افزونه رو نصب دارید افزونه رو غیرفعال کنید و از طریق هاست تمام فایل های افزونه حذف کرده و فایل های جدید رو جایگزین کنید یا اگر این روش براتون سخته افزونه کامل حذف و دوباره نصب کنید. نگران نباشید اطلاعات قبلی از بین نمیره
واحد تومان و ریال اضافه شده احتیاج به اضافه کردن کد نیست اگر قبلا اضافه کردید کد رو حذف کنید.

ارجاع من ثبت نمی شود!

کسانی که با مشکل ثبت نشدن ارجاع مواجه هستند موارد زیر را بررسی نمایند.

1. تنظیمات کمیسیون را در تب عمومی انجام داده باشند
  2. یکپارچه سازی رو در قسمت تنظیمات تب یکپارچگی اعمال کرده باشند
  3. ارجاع برای آن محصول فعال باشد. (در قسمت ویرایش محصول)
  4. وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.
  5. تست با IP دیگر صورت بگیرد.
  6. در بعضی موارد امکان دارد بعد از انجام موارد فوق باز ارجاع ثبت نگردد برای رفع مشکل در قسمت تنظیمات تب متفرقه تیک گزینه مشخص شده را بزنید:

اضافه کردن واحد تومان و ریال

برای این کار یک افزونه جداگانه توسط دوست عزیز

ارسال شده که با نصب جداگانه و فعال سازی آن واحد تومان و ریال اضافه شده و مشکل ارجاع مرتفع می گردد.

با تشکر از ایشون

از نسخه 1.9.4 به بعد به صورت پیش فرض واحد ریال ایران اضافه شده است.

به همین راحتی به همین خوشمزگی پرشین اسکریپت

این افزونه الاننیاز به بروز رسانی داره  ایا این تایپیک ادامه داره فایل بروز رسانی را قرار میدید یا خیر 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه اصلی 2.0.8 پیوست شد.

لطفا یکی از دوستان زحمت فارسی سازی این نسخه رو بکشه

اگه خودمم فرصت کردم فارسسیش میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من افزونه رو نصب کردم و برگه مربوطه رو هم تعیین کردم اما وقتی به برگه بازاریابی میرم، قالب سایت لود میشه اما جایی که مخصوص محتواس، چیزی نمایش داده نمیشه

همچنین در بالای مدیریت افزونه میزنه:

Invalid license. Please visit your account page and verify it.

در صورتی که هیچ کدی هم وارد نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، shahkar.iran گفته است :

سلام. من افزونه رو نصب کردم و برگه مربوطه رو هم تعیین کردم اما وقتی به برگه بازاریابی میرم، قالب سایت لود میشه اما جایی که مخصوص محتواس، چیزی نمایش داده نمیشه

همچنین در بالای مدیریت افزونه میزنه:

Invalid license. Please visit your account page and verify it.

در صورتی که هیچ کدی هم وارد نکردم

سلام.

به جای معرفی برگه از کد کوتاه در برگه استفاده کنید.مشکل حل خواهد شد.[-affiliate_area]

این عبارت رو نادیده بگیرید.مشکلی پیش نمیاد چون بروزرسانی رو از همینجا دانلود و نصب می کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خیلی قبل تر نسخه های قدیمیش رو نصب کرده بودم. الان هم رفتم تو تنظیمات و با فعال کردن گزینه حذف کلیه داده‌ها، کلاً حذفش کردم و از نو نصب کردم و حل شد

gar_1383 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری