• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

231 پست در این موضوع قرار دارد

ضمن تشكر از بابت زحمات دوست عزيز

همه چي عالي پيش رفته

فقط يك سوال

من خودم با عنوان يك كاربر ثبت نام تست زدم و خريدي هم انجام دادم لينك دانلود آزاد شد ولي هيچ درصدي و هيچ آماري از فروش در پنل كاربريم به عنوان بازاراياب نمايان نشد

چرا؟؟؟؟

شما اول باید از طریق تنظیمات میزان کمیسیون و... انجام بدید

حالا در قسمت اضافه کردن محصول در پایین تنظیمات محصول گزینه غیر فعال کردن ارجاع فعال نباشه

بعد لینک بسازید در سایت دیگه با یک IP بجز IP فعلی تست کن صد درصد درست کار می کنه

سلام خدمتمترجم محترم

ی سوال داشتم میشه این افزونه رو تو EED استفاده کرد ؟  و روش کارش چطوره؟

ممنون میشم کسی ما رو راهنمای کنه

با تشکر

عکس آخر رو که گذاشتم ببینید. گزینه های افزونه ها رو نشون داده با هر افزونه ای که می خواید ست بشه تیکش رو بزنید و تنظیمات رو ذخیره کنید . تمام

daryagame Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

add-ons مربوط به mlm از این پلاگین رو هم اگه میتونید بذارید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ولي خب چرا من خودم به عنوان يه يوزر ثبت نام مي كنم و اقدام به بازاريابي كار نمي كنه؟!!!!!!!!!!!!!!!

و يك سوال اينكه:

آيا اين امكان هست كه كاربر به محض ثبت نام و تكميل عضويت و فعال سازي مبلغيب بصورت اتوماتيك در حساب محازي اش شارژ شود مثل برخي سايت هاي درج آگهي با فعال سازي حساب 10000 يا .... اعتبار درج آگهي رايگان مي دهند.

با تشكر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين كار را هم كردم با ip جديد از جاي ديگري ولي باز هم نشد

مي شه شما يه زحمت بكشيد يه تست كنيد يه محصول 1000 توماني ايجاد كردم

قبلش شماره كارت بديد براتون مبلغ رو واريز كنم

لطفا مي كنيد

www.usitedesign.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان . منم مثل برخی دوستان دیگه همین مشکل رو داشتم یعنی وقتی خرید انجام میشد ولی ارجاع و سود رو 0 نشون میداد . حتی با ip و کوکی های دیگه .

خب مشکل رو کشف کردم . این افزونه نمیتونه با واحد پولی فارسی کار کنه ، بخاطر همین به صورت پیشفرض ریال رو به صورت RIAL نوشته بودن . یعنی داخل مدیریت رو میشه فارسی گذاشت ولی علامتش حتما باید انگلیسی باشه . بخاطر همین من بجای تومان از irt و بجای ریال از irr استفاده کردم و بعدا از طریق فیلترهای دیگه این دو واحد رو فارسی کردم . اعشار رو هم برداشتم مثلا 2000 تومن رو به صورت 2000.00 نشون میداد که جالب نبود . .... برای اینکار کد زیر رو به فانکشن قالبتون اضافه کنید اکی میشه و مشکلی نیست :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

آقای رستگار هم اگه میخواید به هسته افزونه اضافه کنید  . کد بالا رو داخل  includes/misc-functions.php قرار بدید . تشکر از شما .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@

ممنون. کد رو اضافه می کنم و در پست اول قرار میدم که دوستان هم گیج نشن متشکر از شما بابت پیدا کردن مشکل

daryagame danyel_teh پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست عزيز ولي بازهم همان مشكل باقيست متاسفانه خريدي انجام شود پورسانت لحاظ نمي كند

چچرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست عزيز ولي بازهم همان مشكل باقيست متاسفانه خريدي انجام شود پورسانت لحاظ نمي كند

چچرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید هنوز تو پست اول جایگزین نکردن ولی خیر با این کد خودم از دیشب دارم تو سایتم استفاده میکنم . سالمه و مشکلی نداره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داشت به خاطر این افزونه و فارسی سازیش پست تشکر بدم.

واقعاً فکر نمیکردم انقدر عالی باشه.

خدا قوت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوش بحالت

مي شه آدرس سايت تونو بدين

پ چرا برا من جواب نمي ده

امكان داره شما يه تست كنين يه محصول 100 توماني هست

يه سوال:

پس از اينكه افزونه رو نصب و قسمت تنظيمات افزونه رو انجام داديم ديگه كاري هست آيا بازم؟

سپس از easy digital از قسمت دانلودها - اضافه كردن يك دانلود جديد و بعد هم درج قيمت و آپلود محصول ديگه

آيا كار خاص ديگري هست بايد انجام بدم تا اعمال بشه و برا من كار كنه............

من همين كه اطلاعيه زدم پست اول ويرايش دان كردم ولي كار نمي كنه

شاید هنوز تو پست اول جایگزین نکردن ولی خیر با این کد خودم از دیشب دارم تو سایتم استفاده میکنم . سالمه و مشکلی نداره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اگه دقت کنید ... دوستمون آقای رستگار پست زدن که پست اول ویرایش شد ... من بعدش گفتم باید فلان بشه .. ایشون هم بعد من گفتن جایگزین میکنن .. پس هنوز جایگزین نکردن ...

منم الان نگاه کردم دیدم اونی که توی پست اوله جایگزین نشده ...

بهر حال برای تست اینکه درست شده یا نه ... هر وقت جایگزین کردند و گذاشتن . شما به منوی مدیریت وردپرس >> همکاران فروش >> ارجاع ها برو و افزودن جدید رو بزن... اگه اضافه شد که پس درست شده اگه اضافه نشده بود هنوز مشکل داره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

قسمت بازديدهاش درست شد

ولي خريد كه انجام شد مبلغي رو براي بازارياب لحاظ نكرد.

danyel_teh پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یه مشکل من ref1 یا همون لینک بازاریاب و جلوی لینک اصلی سایت هست دیگه طرف میخره اما تو گزارشات مبلغشو تایید نمیکنه و فقط تعداد بازدیدش را نشان می دهد مشکل کجاست؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان گفتم برای اینکه ببنید درست شده یا نه برید تو مدیریت وردپرس >> ارجاع ها و افزودن جدید رو بزنید اگه اضافه شده بود درست شده وگرنه نشده .

aek پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان گفتم برای اینکه ببنید درست شده یا نه برید تو مدیریت وردپرس >> ارجاع ها و افزودن جدید رو بزنید اگه اضافه شده بود درست شده وگرنه نشده .

خب نشده بود که گفتم دیگه

کی درست میشه؟

اشکال از فارسیشه؟؟؟

انگلیسیشو نصب کنیم اوکی؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من نگاه نکردم ببینم آقای رستگار چطوری کد رو اضافه کردن . به قول شما ، شما انگلیسیش رو نصب کن و بعد واحد پولی رو با استفاده از کدی که تو لینک زیر گذاشتم توی فانکشن قالبت اضافه کن مشکلی نیست .

میگم من خودم دارم استفاده میکنم و هر روز هم ارجاع ها رو میشمره ...

nomix ALi.Reza پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سپاس از معرفی این افزونه

نیازمند راهنمای اساتید هستیم

من میخوام یک فبلد تلفن و شماره کارت به این افزونه موقع ثبت نام یا در قسمت تنظیمات اضافه کنم و همچنین گزینه خروج در صفحه این افزونه داشته  باشم

من گوگل گشتم چندتا چیز پیدا کردم و در حد دانش خودم انجام دادم نشد

من از قالب enfold استقاده میکنم

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

danyel_teh پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

قسمت بازديدهاش درست شد

ولي خريد كه انجام شد مبلغي رو براي بازارياب لحاظ نكرد.

خب نشده بود که گفتم دیگه

کی درست میشه؟

اشکال از فارسیشه؟؟؟

انگلیسیشو نصب کنیم اوکی؟؟

کسانی که با مشکل ارجاع مواجه هستند به پست اول مراجعه کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازم نشد که نشد همه تنظیمات درست بوده از قبل همه چی درسته فقط پرداخت که می شه برای بازاریاب لحاظ نمی کنه که نمی کنه

یکی اگه براش کار می کنه می تونه لطف کنه یه ویدیو از زمان نصب تا پایان کار ضبط کنه و قرار بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دانلود رایگان نسخه فروشی افزونه MLM برای اضاف شدن به این سیستم : 

AffiliateWP - Multi-level Marketing Addon MLM

سایر افزونه های بدرد بخور این سیستم : 

چندتا افزونه های با ارزش تر رو هم می تونید از اینجا رایگان دانلود کنید . همونا که فروشین 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.

دوستان این گزینه کجاست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز ، من تموم گفت و گوهای این تایپیکو خوندم ولی چند سوال دارم که خواهشا کمک کنید

1- من این افزونه را نصب کردم ولی شرح کاملی از نحوه استفاده و آموزش کار با این افزونه را ندیدم ، و اون چیزی که به چشم میاد بیشتر راجع به امکانات و .... بود اگر جایی آموزشش هست ممنون میشم لینکشو در اختیارم بگذارید

2- آیا با کمک این افزونه این امکان وجود داره که مثلا یک شخصی در وبلاگش (بلاگفا، میهن بلاگ و .... )محصولات ما را تبلیغ کنه و در ازای فروش پورسانت بگیره؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری