آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

270 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز ، من تموم گفت و گوهای این تایپیکو خوندم ولی چند سوال دارم که خواهشا کمک کنید

1- من این افزونه را نصب کردم ولی شرح کاملی از نحوه استفاده و آموزش کار با این افزونه را ندیدم ، و اون چیزی که به چشم میاد بیشتر راجع به امکانات و .... بود اگر جایی آموزشش هست ممنون میشم لینکشو در اختیارم بگذارید

2- آیا با کمک این افزونه این امکان وجود داره که مثلا یک شخصی در وبلاگش (بلاگفا، میهن بلاگ و .... )محصولات ما را تبلیغ کنه و در ازای فروش پورسانت بگیره؟؟

زمانی که افزونه فارسی میشه برای اینه که چنین سوالاتی پیش نیاد. کار با این افزونه فوق العاده راحت هست شما اول نصب کن

اگر توضیحات رو خوندید معلومه دیگه کار افزونه همینه

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقای رستگار خرید واقعی از سمت یکی از همکارهای  فروش فقط یک بار انجام شده اما در قسمت ارجاع‌ها دو خرید دیگر هم ثبت شده که در مقابلشان به جای پرداخت نشده، نوشته شده : در انتظار. این یعنی چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

بنده می خواهم نام فیلدهای فرم ثبت نام را عوض کنم مثلا به جای رایانامه‌ی پرداخت، چیز دیگری را بنویسم و همینطور برای بقیه فیلدها. چگونه می توانم این کار را بکنم ؟

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقای رستگار خرید واقعی از سمت یکی از همکارهای  فروش فقط یک بار انجام شده اما در قسمت ارجاع‌ها دو خرید دیگر هم ثبت شده که در مقابلشان به جای پرداخت نشده، نوشته شده : در انتظار. این یعنی چی؟

زمانی که خرید انجام شده وضعیتش به تمام شده تغییر بدید اونم به پرداخت نشده تغییر پیدا می کنه . اگر تغییر نکرد شاید تداخلی وجود داره باید دستی وضعیتش رو تغییر بدید

با سلام

بنده می خواهم نام فیلدهای فرم ثبت نام را عوض کنم مثلا به جای رایانامه‌ی پرداخت، چیز دیگری را بنویسم و همینطور برای بقیه فیلدها. چگونه می توانم این کار را بکنم ؟

با تشکر از شما

این کار رو از طریق زیر مجموعه ووکامرس فارسی گزینه افزودن حلقه ترجمه رو انتخاب کن. بعد هر چیزی میخوای جایگزین کن

danyel_teh adsman پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از دوستان

چگونه می توان برای ثبت نام فروشندگان محدودیت ایجاد کرد یعنی اول عضو سایت شوندو بعد فروشنده. به این صورت که صفحه عضویت در صورتی برای شان نشان داده شود که عضو سایت باشند. افزونه کاربری من یوزرپرو است.

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمانی که خرید انجام شده وضعیتش به تمام شده تغییر بدید اونم به پرداخت نشده تغییر پیدا می کنه . اگر تغییر نکرد شاید تداخلی وجود داره باید دستی وضعیتش رو تغییر بدید

خریدی انجام نشده که وضعیتش عوض بشه. عرض کردم یک بار پول پرداخت شده اما دو خرید دیگر هم ثبت شده در حالی که پولی برای اونها وارد سیستم نشده و در مقابلشان نوشته شده در انتظار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان می تونند راهنمایی کنند؟؟

این افزونه با کدوم یک از سیستم های عضویت حرفه ای بیشتر همخوانی داره !!!

میخام کاربر توی سایتم بعد از پرداخت حق عضویت از طریق فرم پرداخت و عضویت توی سایت قابلیت بازاریابیش فعال بشه !! و لینک بازاریابی داشته باشه . . 

با Gravity Forms 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
 جان هم دارم کار مکینم . می تونی راهنمایی کنی 
این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
 عزیز . . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

من این افزونه را نصب کردم ولی دوتا مشکل دارم

1- نمیدانم برای بازاریاب چطور لینک درست کنم ؟ (بازار یاب من یک وبلاگ در بلاگفا دارد، میخواهم لینکی به او بدهم که در بلاگفا منتشر کند و از طریق وبلاگش فعالیت کند)

2- کد میانبر  [-affiliate_area]  را در یک برگه ثبت کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افتد. آیا این کد باید به همین شکل باشد یا باید تغییر کند؟

ممنون میشوم کمک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمانی که افزونه فارسی میشه برای اینه که چنین سوالاتی پیش نیاد. کار با این افزونه فوق العاده راحت هست شما اول نصب کن

اگر توضیحات رو خوندید معلومه دیگه کار افزونه همینه

متشکرم ولی هنوز نتونستم برای بازاریاب لینک تولید کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صمیمانه از دوستانی که راهنمایی کردن متشکرم :67:

1- فقط سوال اینکه من چه شرت کدی را باید در برگه بازاریابی باید قرار بدم تا هر بازاریاب با لاگین کردن بتونه میزان فعالیت و سهم بازاریابی خودش را ببینه؟

اصلا آیا برای هر بازار یاب باید یک برگه جدا ساخته بشه؟

2- بخش کدهای سفارشی این افزونه چه امکاناتی را در اختیار ما قرار میده؟

متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- فقط سوال اینکه من چه شرت کدی را باید در برگه بازاریابی باید قرار بدم تا هر بازاریاب با لاگین کردن بتونه میزان فعالیت و سهم بازاریابی خودش را ببینه؟

متشکرم

عزیز شما یک برگه میسازی مثلا به اسم بخش همکاری در فروش و کد زیر رو توش میزاری

بعد میری قسمت تنظیمات افزونه تب عمومی ، برگه رو که کد رو توش گذاشتی انتخاب می کنی

حالا برو برگه رو ببین همچی توش مشخصه

psdha MR.Ali.GSM danyel_teh پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته برگه اش با نصب افزونه هم خودکار ساخته میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يكي درست كني براي همه است

تو اون مي توني بنر تبليغاتي قرار بدي و كد خودش ايجاد مي شه و بازارياب مي تونه تو سايت خودش قرار بده

متشکرم

psdha پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يكي درست كني براي همه است

تو اون مي توني بنر تبليغاتي قرار بدي و كد خودش ايجاد مي شه و بازارياب مي تونه تو سايت خودش قرار بده

دوست عزیز محبت و کمک شما باعث شد کارم راه بیافته - صمیمانه متشکرم

حال یک سوال تخصصی

ظاهرا با این افزونه فقط لینکی تولید می شود که بازاریاب بتواند صفحه اصلی فروشگاه را لینک کند و نمی شود برای یک محصول لینک بازاریابی تولید کرد،

به مثال زیر توجه کنید

فرض کنیم  فروشگاهی داریم به نشانی  www.mywesite.ir

و لینک بازار یاب به شرح زیر است

www.mywebsite.ir/ref/bazaryab

حال یک محصول در فروشگاه اضافه میکنیم که نشانی آن اینگونه است

www.mywebsite.ir/mahsool1

------- > موضوع اینجاست که بازاریاب همواره فقط می تواند از سایت خود به صفحه اصلی فروشگاه بازدید کننده بفرستد یعنی او فقط لینک www.mywebsite.ir/ref/bazaryab  را در اختیار دارد و نمی تواند برای یک محصول خاص لینک بازاریابی خاص خودش را داشته باشد منظورم این است که نمی تواند لینکی شبیه www.mywebsite.ir/ref/bazaryab/mahsool1 را در اختیار داشته باشد

-----

می دانید چرا این سوال را پرسیدم؟

فرض کنید در یک فروشگاهی هم لباس و هم عینک فروخته می شود و بازریاب دوست صرفا عینک را در سایتش تبلیغ کند، در این شرایط چه کاری باید انجام داد

danyel_teh پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام نسخه جدید افزونه به پست اول اضافه شد.

موردی خاصی اضافه نشده فقط چند مشکل برطرف شده و هماهنگی کامل با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس رو میشه ذکر کرد

موفق باشید.

MR.Ali.GSM danyel_teh Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید

من میخواستم تو فروشگاهم قیمت یکسری از کالاها رو به بعضی از همکاران کمتر نشون بده فقط برای چند نفر

آیا میتونم از این افزونه استفاده کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید

من میخواستم تو فروشگاهم قیمت یکسری از کالاها رو به بعضی از همکاران کمتر نشون بده فقط برای چند نفر

آیا میتونم از این افزونه استفاده کنم؟

خیر .

باید کد تخفیف بدید .

danyel_teh MR.Ali.GSM پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشكل جديد در قسمت آدرس دهي براي بنرهاي اضافه شده در قسمت كدهاي سفارشي است وقتي در مديريت در قسمت كدهاي سفارشي مي خواهم بنري اضافه كنم مشكلي نيست و سپس در قسمت url اگه لينك خود سايت يا بخشهاي ديگر رو بدم مشكلي نيست ولي وقتي لينك محصولاتي كه در دسته محصولات اضافه شده با easy digital تعريف شده مثلا:

مشكل اينجا پيش مياد كه بنري با آدرس لينك بالا در سايت بازاريابي كليك بخوره ارور 404 مي ده

ولي اگه ريز بشيم

مشكلي نيست

براي دسته اصلي مشكل هست چاره چيه؟

مشكل قبلي ما كه حل نشد مربوط به خريد با تخفيف براي بازاريابان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و عرض ادب دوستان یکی کمک کنه افزونه مشکل داره . و ارجاع ها را نمیاره . من خیلی نیاز دارم برای سایتم . ممنون میشم یکی راهنمایی بکنه . من اخرین ورژن افزونه را نصب کردم . ولی باز کسی که از پنل کاربریش محصولی را میفرشه ارجاع را به پنل کاربر نمیاره . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

add-ons مربوط به mlm از این پلاگین رو هم اگه میتونید بذارید.

ممنون از بروزرسانیتون..

منظورم این بود که این افزونه رو به رایگان بذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. چطور میتونم از این افزونه تویgravityforms  استفاده کنم.

تیک یکپارچگی رو میزنم توی افزونه. ولی اتفاق خاصی و تنظیماتی به gravityforms اضافه نمیشه.

میشه راهنمایی کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من نرخ کمیسیون رو برای آزمایش کردن افزونه 10 درصد گذاشتم و با کد ارجاع یک خرید انجام دادم. مشکلم اینجاست که نرخ کمیسیون رو 100 درصد حساب کرده و به اندازه ارزش محصول سود برای کاربر حساب کرده. مشکلش به نظرتون چیه؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

اساتید گرامی ، من این افزونه را نصب و فعال کردم . مشکل ثبت ارجاع ندارم ولی به  موردی برخوردم که خیلی عجیبه !!!

1 - در بخش پنل بازاریابی ، به جای اینکه درصد مشخص شده را که من 20 درصد وارد کرده ام ، سود پرداخت نشده را برابر با مجموع فایل های فروخته شده نشان می دهد و نه 20 درصد از مجموع آنها !

در حالیکه من هم در صفحه ایجاد دانلود محصول و هم بخش تنظیمات افزونه ، نرخ را به صورت درصدی تعیین کرده و مقدار آن را برابر 20 گذاشته ام .

مثلا وقتی یه فایل 1000 تومانی فروخته میشه ، بجای اینکه برای بازاریاب بنویسه 200 تومن ، می نویسه 1000 تومن . 

ممنون میشم راهنمایی فرمائید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری