آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

267 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.
اساتید گرامی ، من این افزونه را نصب و فعال کردم . مشکل ثبت ارجاع ندارم ولی به  موردی برخوردم که خیلی عجیبه !!!
1 - در بخش پنل بازاریابی ، به جای اینکه درصد مشخص شده را که من 20 درصد وارد کرده ام ، سود پرداخت نشده را برابر با مجموع فایل های فروخته شده نشان می دهد و نه 20 درصد از مجموع آنها !
در حالیکه من هم در صفحه ایجاد دانلود محصول و هم بخش تنظیمات افزونه ، نرخ را به صورت درصدی تعیین کرده و مقدار آن را برابر 20 گذاشته ام .
مثلا وقتی یه فایل 1000 تومانی فروخته میشه ، بجای اینکه برای بازاریاب بنویسه 200 تومن ، می نویسه 1000 تومن . 

ممنون میشم راهنمایی فرمائید .

kasradalir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مشکلی که من دارم اینه که وقتی می خوام ارجاعی رو تایید کنم و یا کاربرو تایید کنم برای بازاریابی هیچ اتفاقی نمی یفته و تایید نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.
اساتید گرامی ، من این افزونه را نصب و فعال کردم . مشکل ثبت ارجاع ندارم ولی به  موردی برخوردم که خیلی عجیبه !!!
1 - در بخش پنل بازاریابی ، به جای اینکه درصد مشخص شده را که من 20 درصد وارد کرده ام ، سود پرداخت نشده را برابر با مجموع فایل های فروخته شده نشان می دهد و نه 20 درصد از مجموع آنها !
در حالیکه من هم در صفحه ایجاد دانلود محصول و هم بخش تنظیمات افزونه ، نرخ را به صورت درصدی تعیین کرده و مقدار آن را برابر 20 گذاشته ام .
مثلا وقتی یه فایل 1000 تومانی فروخته میشه ، بجای اینکه برای بازاریاب بنویسه 200 تومن ، می نویسه 1000 تومن . 

الو ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برا من تو صفحه اصلي خطا ميده

Warning: Missing argument 2 for {closure}() in /home4/usitede1/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 494

Warning: Missing argument 3 for {closure}() in /home4/usitede1/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 494

در قسمت پنل كاربري در آمارهاي ورودي در بخش درآمدهاي پرداخت نشده اين خطا رو

Warning: Missing argument 2 for {closure}() in /home4/usitede1/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 494

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان این افزونه قابلیت این. داره که به صورت اتوماتیک برای گاربران همکاری که تعریف کردم % تخفیف بزنه در خرید؟

من گشتم توش ولی ندیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام:

دوستان کسی از استارتر عزیز شماره تماسی یا راه ارتباطی داره ؟

برای پلاگین نویسی وردپرس دنبال توسعه دهنده میگردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من ارور زیر را دارم.نمی ئونم باید چکار کنم.

Warning: Missing argument 2 for Affiliate_WP::{closure}() in /home/ehsannas/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc

کسی اطلاعاتی داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من این افزونه رو نصب کردم ولی کد فعال سازی میخواد باید چی وارد کنم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟؟

من هم همین مشکل رو دارم برای مجوز لازم چیزی وارد کنیم لطفا راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من این افزونه رو نصب کردم ولی کد فعال سازی میخواد باید چی وارد کنم؟؟؟

من هم همین مشکل رو دارم برای مجوز لازم چیزی وارد کنیم لطفا راهنمایی بفرمایید

نه نیازی به وارد کردن کد فعال سازی نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام حنان جان

من میخوام کار زیر رو بکنم، با این افزونه و گراویتی میشه؟

سیستم فروش من روی سامانه دیگه ای هست و اصلا ربطی به وردپرس نداره.

برا راه اندازی سامانه همکاریش میخوام یه راه ابتکاری رو انجام بدم:

1. اینکه بازاریاب تو سایت ثبت نام بکنه و لینک رو دریافت کنه
  2. شروع به بازاریابی بکنه و تو سیستم فقط ورود مشتری ثبت بشه
  3. بعد مشتری در زمان سفارش توی سیستم دیگه فقط کد ملی بازاریاب رو بزنه و پرداخت رو انجام بده
  4. بعد از پرداخت موفق مشتری تو سامانه دیگه به صورت دستی وضعیت بازدید همون مشتری رو برای بازاریاب به انجام شده یا تکمیل روند خرید تغییر بدم و کارمزدش رو توی پنل حساب کنه

این روند با این پلاگین امکان پذیر هست یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دانلود رایگان نسخه فروشی افزونه MLM برای اضاف شدن به این سیستم : 

AffiliateWP - Multi-level Marketing Addon MLM

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

سایر افزونه های بدرد بخور این سیستم : 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

چندتا افزونه های با ارزش تر رو هم می تونید از اینجا رایگان دانلود کنید . همونا که فروشین 

یه توضیحی در مورد این افزونه ها هم بدی ممنونت میشم! :58:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من يه مشكل عجييييييييب دارم

إرجاع بازارياب شماره ٤ براي بازارياب شماره يك ثبت ميشه!!!؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول می خوام از همه زحماتی که کشید برای فارسی سازی افزونه و رفع مشکلاش تشکر کنم 

دمتون گرم

یه سوال داشتم اینکه وقتی بخوایم با بازاریاب تسویه کنیم چه جوری کجا شماره حساب طرفو بگیریم و چه جوری مبلغ تسویه رو نشون بدیم که سو تفاهمی پیش نیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید . ممنون بابت ارائه این افزونه جالب . این افزونه آپدیتش ارائه شده تو پیشخوان وردپرس . نسخه 1.7.14 .

یک سوال اگه آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

یا اینکه صبر کنیم شما اینجا آپدیتشو بزارید ؟؟

با تشکر .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دانلود رایگان نسخه فروشی افزونه MLM برای اضاف شدن به این سیستم : 

AffiliateWP - Multi-level Marketing Addon MLM

سایر افزونه های بدرد بخور این سیستم : 

چندتا افزونه های با ارزش تر رو هم می تونید از اینجا رایگان دانلود کنید . همونا که فروشین 

باسلام. با تشکر از فعالیت خوب دوستان . ممنون از زحماتتنون

دوست عزیز لینک افزونه ی mlm که گذاشتین کار نمیکنه . ممنون میشم دوباره آپدیت کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ ه‍.ش.در18:24، rajasoftiran گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید . ممنون بابت ارائه این افزونه جالب . این افزونه آپدیتش ارائه شده تو پیشخوان وردپرس . نسخه 1.7.14 .

یک سوال اگه آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

یا اینکه صبر کنیم شما اینجا آپدیتشو بزارید ؟؟

با تشکر .

لطفا یکی جواب مارو بده . آقا محمد شاید استارتر نیامد ما باید چه کنیم . شما نباید کمک کنید به ما ؟!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/12/2016در15:57، rajasoftiran گفته است :

لطفا یکی جواب مارو بده . آقا محمد شاید استارتر نیامد ما باید چه کنیم . شما نباید کمک کنید به ما ؟!!!!

سلام

بروز رسانی کردید؟ مشکلی پیش نیومد؟ افزونه الان کامل کار میکنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری