آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

69 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوست عزیز ممنون از افزونه فوق العاده خوبت اما متاسفانه من وقتی نصبش میکنم فارسی نیست و انگلیسیه لطفا راهنمایی کنید تا منم بتونم از افزونه خوبتون استفاده کنم 

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

این افزونه در نوع خودش یکی از بهترین افزونه های هست و نصبش کردم و جا داره از ایشون تشکر کنم .

متاسفانه ما تو ایران درگاهی مثل paypal adaptive نداریم که بعد هر خرید سهم هر فروشنده به صورت خودکار به همون نفر برسه . هرچند تو مستندات درگاه آسان پرداخت یه همچین چیزهایی دیده بودم ولی خب همه گیر نشده .

سوال من اینه که حالا ما از تنظیمات تسویه حساب رو میذاریم تو حالت دستی و فعلا مشکلمون حل مشه . اما بعد اینکه با طرف تسویه حساب کردیم و پول رو براش کارت به کارت کردیم این رو کجای افزونه باید ثبت کنیم که فروشنده متوجه بشه یا اینکه یه جایی باشه که میزان تسویه شده و باقی مانده رو نشون بده ؟

با تشکر از شما .

دوست گرامی این قسمتی که فرمودید تنظیمات تسویه حساب و تو حالت دستی میزاریم، از کجا تنظیم میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

دوستان کسی میدونه این افزونه زیر دقیقا فرقش از نظر عملکرد با این چیه ....

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

خیلی چیز خوبی به نظر میرسه ...

Mohammad omidrastegar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

دوستان کسی میدونه این افزونه زیر دقیقا فرقش از نظر عملکرد با این چیه ....

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

خیلی چیز خوبی به نظر میرسه ...

این افزونه خودش افزونه پذیره!

تو پنل فروشنده هم ظاهراً فهرست فروش ها، کمیسیون هر فروش، کل کمیسیون و... نمایش داده میشه

فقط نمی دونم وقتی با فروشنده تسویه میشه جایی ثبت و نمایش داده میشه یا نه

دوستان بی زحمت سر فرصت و با حوصله بررسی کنید ببینید اگه کمبودی، مشکلی نداره برای ترجمه و درگاه و... اقدام صورت پذیرد!

i3ooter Mohammad omidrastegar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان گل

ببخشید دیگه چند وقتی هست سرم شلوغه دیر به دیر میام ولی هر وقت میام با خبرهای خوب میام

بله برم سر اصل مطلب....

افزونه به ورژن جدید جدید آپدیت شد.... صد در صد فارسی... همراه با رفع مشکل فارسی نبودن پنل تنظیمات در مدیریت

چند مشکل در ورژن جدید برطرف شده و هماهنگی کامل با ورژن جدید وردپرس داره

Mohammad ALi.Reza پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید من الان با این افزونه به مشکل برخوردم توی صفحه کاربری فروشنده هیچی نشون نمیده چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید من الان با این افزونه به مشکل برخوردم توی صفحه کاربری فروشنده هیچی نشون نمیده چرا؟

سلام خدمت همه

آقا من توصیه میکنم که این افزونه رو زیاد دستکاری نکنید

من ورداشتم این کد

<?php

$author_id = get_current_user_id();

$shop_name_set = WCV_Vendors::get_vendor_shop_name( $author_id );

$vendor_login = get_userdata($author_id);

if ($shop_name_set == $vendor_login->user_login) {

// Only choose one of the following lines depending on what theme you have.

// Use the following line if you have a WooThemes theme.

echo do_shortcode( ‘[box type="alert"]<strong><h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a></p>.[/box]’ );

// Use this line for any other theme

echo ‘<h3>You havent configured your store name!</h3><p>More message text here.<br><br><a href="’.$settings_page.’">Click here to set your store name</a>.</p>';

}

?>

رو اضافه کردم کلا بخش کاربری فروشندم از کار افتاد.(مشکل بالا)

پس توصیه میکنم اینکارو انجام ندید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان مشکل درگاه دارم چطور میتونم شماره حسابی چیزی از فروشنده بگیرم تا کمیسیونشو بهش پرداخت کنم؟ الان توی تنظیمات فروشنده فقط ایمیل پای پل هست گزینه دیگه ای نیست لطف این مورد رو برسی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. خسته نباشید

وقتی تأیید درخواست فروشنده شدن به صورت دستی باشه، اگه یکی درخواست داد، از کجا میشه متوجه شد؟

چون ایمیلی هم نمیاد که کسی همچین درخواستی رو داده و جایی هشداری بابتش نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

دنبال یه همچین افزونه ای بودم واقعا فقط نمیدونم چرا وقتی فروشنده میخواد محصول بزاره فیلد قیمت وجود نداره یعنی کلال قیمتی نداره!

روی لوکلا تست کردم با کاربر جدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.8.0 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

هماهنگی کامل با نسخه جدید وردپرس و ووکامرس

تصحیح ترجمه به درخواست دوستان

متن فروخته شده توسط: به فروشنده تغییر پیدا کرد

طبق سوالات و مشکلات دوستان پیگیری کردم و کلیه ی مباحث قابل شخصی سازی رو در پست "

" قرار دادم به راحتی موارد بالا که مطرح کردید قابل حل شد.

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.ممنون از زحمات بی دریغ شما.

منتظر نسخه جدید هستیم.

از درگاه ایرانی چه خبر؟

با افزونه wpml برای چند زبانه کردن سازگاری داره؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان، چند مدتی بود به علت مشکلات فراوان نتونستم بیام ولی اینقدر دوستان ایمیل فرستادن تا امروز تونستم وقتی ازاد کنم و بیام و تا جایی که بتونم بیشتر افزونه ها رو آپدیت می کنم و مشکلات رو مرتفع می کنم.

نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.8.6 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

تصحیح ترجمه به درخواست دوستان

اضافه شدن چند امکان جدید

طبق سوالات و مشکلات دوستان پیگیری کردم و کلیه ی مباحث قابل شخصی سازی رو در پست "

" قرار دادم به راحتی موارد بالا که مطرح کردید قابل حل شد.

Mohammad moein921 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۴/۲/۳۱ ه‍.ش.در09:06، hannanstd.ir گفته است :

سلام .

این افزونه در نوع خودش یکی از بهترین افزونه های هست و نصبش کردم و جا داره از ایشون تشکر کنم .

متاسفانه ما تو ایران درگاهی مثل paypal adaptive نداریم که بعد هر خرید سهم هر فروشنده به صورت خودکار به همون نفر برسه . هرچند تو مستندات درگاه آسان پرداخت یه همچین چیزهایی دیده بودم ولی خب همه گیر نشده .

سوال من اینه که حالا ما از تنظیمات تسویه حساب رو میذاریم تو حالت دستی و فعلا مشکلمون حل مشه . اما بعد اینکه با طرف تسویه حساب کردیم و پول رو براش کارت به کارت کردیم این رو کجای افزونه باید ثبت کنیم که فروشنده متوجه بشه یا اینکه یه جایی باشه که میزان تسویه شده و باقی مانده رو نشون بده ؟

با تشکر از شما .

در در ۱۳۹۴/۲/۳۱ ه‍.ش.در09:37، omidrastegar گفته است :

بله درسته - به فکر یک افزونه جانبی هستم بدم برام بنویسن که بشه این کارو کرد و هم چنین گزینه هایی مثل شماره حساب/شماره کارت/شماره شبا و... فرد بزاره و فقط قابل رویت برای مدیر باشه که هنوز کسی پیدا نکردم نوشته شد برای همه به اشتراک میزارم.

حالا علی الحساب وقتی پول واریز شد، میرید قسمت کمیسیون محصول رو پیدا می کنید و وضعیت رو به نوع مورد نظر تغییر بدید. مثلا پرداخت شده. دیگه خود سیستم بقیه موارد رو اوکی می کنه

من برای این افزونه از پوسته markery استفاده کردم که این قابلیت رو داره و به فرد فروشنده اجازه میده شماره کارت و شبا و اینا رو با مبلغ درخواستی بفرسته خیلی هم راحته و بعد از تایید مدیر به صورت خودکار از مانده حسابش کم میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی زحمت میکشید

امیدواریم خداوند عمر با عزت به شما عطا کند چرا که وبمسترانی مانند شماذ کم هستند فق ط میتونیم از شما کمال تشکر رو داشته باشیم

شما بین این افزونه و AffiliateWP  کدوم رو انتخاب میکنید یعینی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

این سوال یهویی به ذهنم رسید در ضمن تشکر از شما

ممنون از پاسخگویی شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.8.7 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

تکمیل ترجمه

در در ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ ه‍.ش.در11:33، moein921 گفته است :

خیلی زحمت میکشید

امیدواریم خداوند عمر با عزت به شما عطا کند چرا که وبمسترانی مانند شماذ کم هستند فق ط میتونیم از شما کمال تشکر رو داشته باشیم

شما بین این افزونه و AffiliateWP  کدوم رو انتخاب میکنید یعینی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

این سوال یهویی به ذهنم رسید در ضمن تشکر از شما

ممنون از پاسخگویی شما

سلام

حیلی ممنون شما لطف دارید

اصلا این دو تا قابل مقایسه نیست چون کارکرد متفاوتی دارند. با این افزونه فروشنده میگیری با اینی که شما گفتید بازاریاب یا تبلیغ کننده

در در ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ ه‍.ش.در10:52، aaaaa22222 گفته است :

من برای این افزونه از پوسته markery استفاده کردم که این قابلیت رو داره و به فرد فروشنده اجازه میده شماره کارت و شبا و اینا رو با مبلغ درخواستی بفرسته خیلی هم راحته و بعد از تایید مدیر به صورت خودکار از مانده حسابش کم میکنه

خب شما از اون قالب فقط میتونی استفاده کنی فرق توی همین تفاوتش هست

moein921 m0h4mm4d پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قبلا اینو از مخزن وردپرس نصب و امتحان کرده بودم. اما حالا که بهش نیاز دارم با نصب افزونه برگه های پیشفرضش ساخته نمیشه، بطوری که به هر برگه ای که محتوی اطلاعاتی در مورد این افزونه باشه (مثل داشبورد فروشنده یا گزارش ها و ... ) با خطای 404 مواجه میشه.

یه سری شورتکدها رو از وبسایت خود افزونه کپی کردم و برگه هاشو ایجاد کردم، مشکل حل شد... ولی در مورد بعضی برگه ها که شرطی هستند و بستگی به نام فروشنده دارن نتونستم کاری بکنم.

هر چند بار هم که افزونه رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم موفق به نصب کامل برگه و ... نشد.

کسی میدونه چه کار باید کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 50 دقیقه قبل، nima6286 گفته است :

این افزونه مناسب تره یا Affiliate WP ???

درود

هر کدوم رو بهره کاری ساختن! 

WC Vendors و WC Marketplace برای ایجاد یک فروشگاه با چندین فروشنده

Affiliate WP برای ایجاد سیستم همکاری در فروش

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، nima6286 گفته است :

کاربران فایل برای فروش بذارند

WC Vendors یا WC Marketplace

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

من قسمت دریافت ایمیل پی پالو تبدیل کردم به شماره کارت که بتونین شماره کارت طرف رو بگیرین

این فایل هایی رو که میزارم رو جایگزین کنید.

اول  این فایلو wp-content/plugins/wc-vendors/classes/admin/class-vendor-admin-dashboard.php

بعد هم این فایلو

wp-content/plugins/wc-vendors/languages/wcvendors-fa_IR.mo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری