• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

64 پست در این موضوع قرار دارد

در در 4/11/2016 در 11:24، 6ehzad گفته است :

من قبلا اینو از مخزن وردپرس نصب و امتحان کرده بودم. اما حالا که بهش نیاز دارم با نصب افزونه برگه های پیشفرضش ساخته نمیشه، بطوری که به هر برگه ای که محتوی اطلاعاتی در مورد این افزونه باشه (مثل داشبورد فروشنده یا گزارش ها و ... ) با خطای 404 مواجه میشه.

یه سری شورتکدها رو از وبسایت خود افزونه کپی کردم و برگه هاشو ایجاد کردم، مشکل حل شد... ولی در مورد بعضی برگه ها که شرطی هستند و بستگی به نام فروشنده دارن نتونستم کاری بکنم.

هر چند بار هم که افزونه رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم موفق به نصب کامل برگه و ... نشد.

کسی میدونه چه کار باید کرد؟

ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم... یک مارو دریابه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ورژن جدید این افزونه در مخزن قرار گرفت لطفا هماهنگ سازی انجام بشه و اینجا بزارین

پیشاپیش قدر زحمات شما را میدانیم

اگه بشه یه درگاه یا چیزی براش تعریف کرد که بتونه پرداختاش رو هم نشون بده عالی میشه ممنون

omidrastegar

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییرات مورد نظر اعمال شده و برای نویسنده افزونه فرستاده شده اما در این نسخه قرار نداده

گفته در نسخه بعد قرار میده.

moein921 Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییرات جدی بوده یا خیر؟

و مهم تر از همه آیا برای ایزی دیجیتال دانلود همچین افزونه ای هست ؟یه افزونه ای هست به مختصر Fes که به تنهایی کار راه انداز نیست البته!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.9.3 به پست اول اضافه شد.

کسانی که تمایل به دریافت نسخه حرفه ای این افزونه دارن بیان پول بزاریم روی هم بخریم و فقط به اونا میدیم استفاده کنن. قیمت حدود ۶۰۰ هزار تومان

moein921 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از مخزن آبدیت کردم!

فقط یه چیزی نسخه ی حرفه ای چقدر تفاوت داره؟

دمو داره نسخه ی حرفه ایش ما ببینیمش؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان گلم

آقا این افزونه همه چیش اوکیه فقط یه سوال:

من وقتی پول فروشنده رو پرداخت کنم تو قسمت کمیسیون میتونم حالت پرداخت شده بذارم اما خودش از کجا میتونه ببینه که پرداخت شده؟ و حسابش تا الان صفر شده؟

ممنون عزیزان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و خسته نباشید

دوستان سایت من با این افزونه یه مشکل داره اونم وقتی هست که فروشنده میخاد محصولی ثبت کنه ارور زیر نمایش داده میشه در بالای صفحه:

Warning: Missing argument 2 for WCV_Admin_Users::filter_product_types() in /...../wp-content/plugins/wc-vendors/classes/admin/class-admin-users.php on line 167

ویرایش شده در توسط bazarsabz
امنیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری