آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

43 پست در این موضوع قرار دارد

چرا وقتی قالب good news رو نصب میکنم کنترل پنل فوق العاده سنگین میشه سایت به زور بالا میاد بابا من این قالب رو دوست دارم ولی با این سرعت کم چطور استفادشس کنم

فقط با این قالب این مشکل رو دارم

دوستان کمک کنید یا این که خصوصی میدم خودتون چک کنید

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ربطی به حجم نداره.

قالب betheme یا jupiter حجمی معادل 40 مگابایت دارن ولی از بهینه ترین قالب های موجود برای وردپرس هستن

در مورد سرعت بالا اومدن سایت چند موضوع تاثثیر گذارن
1-مکان هاست(دوری یا نزدیک بودن هاست درخواست دهنده)
2-نوع سرور هاست(آپاچی ،لایت اسپید nginx)
3- کدهای به کار گرفته شده(cms ها و فریمورک ها)
4- محتوای سایت(تصویر و فیلم)

شاید مشکل از این نسخه منتشر شده (از قالب) توی اینترنت باشه شما نسخه های قبلی رو تست کنید

جاویدان Mohammad moein921 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز

به نکاتی که میلاد عزیز گفتن اینم اضافه کنم شاید نیاز باشه افزونه کش روی سرور رو پاکسازی کنی{اگر باشه} برخی اوقات کش روی مرورگر نیز باعث کندی میشه . قالبهای حرفه ای از سرعت بارگذاری خوبی برخوردار هستند اما به شرط سرعت بالاتر در اینترنت شما و کش درست مدیریت بر روی مرورگر

موفق باشید

miladjef moein921 Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. قالب Goodnews v5.8.3 نسخه اصلی(بدون ترجمه)

لینک های دانلود:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

miladjef Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱/۲۰ ه‍.ش.در01:38، djbehrouz گفته است :

سلام. قالب Goodnews v5.8.3 نسخه اصلی(بدون ترجمه)

لینک های دانلود:

با تشکر از شما به زودی نسخه ی ترجمه شده این نسخه از قالب اضافه خواهد شد

djbehrouz moein921 mamadspeed پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام قالب گود نیوز این مشکل عجیب رو داره حالا من چطور این مشکل رو فیکس کنم عکس رو ببینید میفهمین مشکل چی هست

در بعضی از دسته های مطالب این مشکل هست و در بعضی دیگه این مشکل نیست

ممنون میشم کمک کنید

4-27-2016 1-55-23 PM.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نسخه 5.8.3 استفاده می کنم

بدلیل اینکه نمایش جدولی خراب بود من الان اون رو غیر فعال کردم

اما اگه دقت کنید الان هم در مطالب مرتبط هر نوشته از سه تا نوشتها ی مرتبط یکیش به پایین منتقل میشه

بنظر میرسه این مشکل کلی این قالب هست

لطفا کمک کنید با تغییر در کدها این مشکل برای همیشه رفع بشه 

این هم آدرس سایت

www.kasb24.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال داره شیوه نامه و استایل فارسی مشکل بهم ریختگی داشته باشه و در نسخه ی انگلیسی این مشکل نباشه

و بنظرم همینطوره چون سازنده یقالب بعیده چنین مشکلی رو حواسش نبوده باشه

لطفا بررسی و در جهت رفع مشکل اقدام کنید

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا رسیدگی کنید لطفا چند روزی میشه منتظر هستم الان میتونید به سایت من مراجعه کنید ببینید این مشکل در بعضی صفحات سایت جاری هست!

www.kasb24.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

من در قالب گود نیوز کد پاپ اپ فیس نما و یا پاپ باکس میزارم عمل نمی کنه . 

در هدر سایت و پانوشت قرار دادم همون کد را در قالبهای دیگه تو همون سایت امتحان کردم مشکلی نداشت . 

لطفا راهنمایی فرمایید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب از چندتا سیستم دیگه استفاده کردم همشون همین مشکلو دارند و رفع نشدند . ولی تو بقیه پوسته ها مشکلی ندارند 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری