300 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام قالب سبک و خوبیه اما یه سری مشکلات داره.

بهترین قالب woostore بود که تا الان ازش استفاده کردم اما اوم مشکلات خودش رو داشت.

در این قالب چطور میتونیم قسمت های "افزودن به سبد" و مراحل خرید رو برای یک فروشگاه محصولات مجازی سفارشی کرد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سپاس،

وردپرس - ووکامرس - makery تو تنظیمات این سه تا گم که میشم دیگه cpu جواب نمیده!

برای حذف انتقال مستقیم بانکی و پرداخت از طریق چک باید قالب رو ویرایش کرد؟

ابتدا پلاگین های پرداخت آنلاین مخصوص ووکامرس را نصب کن ( پارس پال ، جهانپی ، پی لاین ) و بعد از پنل ووکامرس>>پیکربندی>>تسویه حساب >> درگاه های پرداخت و آنهای که میخوای یا نمیخوای را میتونی فعال یا غیر فعال کنی و اصلا نیاز به ویرایش نداره.

لینک به ارسال

سلام قالب سبک و خوبیه اما یه سری مشکلات داره.

بهترین قالب woostore بود که تا الان ازش استفاده کردم اما اوم مشکلات خودش رو داشت.

در این قالب چطور میتونیم قسمت های "افزودن به سبد" و مراحل خرید رو برای یک فروشگاه محصولات مجازی سفارشی کرد؟

تمام سفارشی سازی هاش از طریق ووکامرس انجام میشه، من تمام این قالب و بالا و پایین کردم و خیلی سبک و خوش دسته و بیشتر امکانات را خود قالب داره و نیاز به نصب پلاگین های جداگانه نداره.

ولی اگر فقط برای فروش محصولات مجازی میخوای استفاده کنی و نیاز به فروشنده هم نداری توصیه میکنم از قالب SquareCode_v2.0 استفاده کن این قالب با افزونه های EDD کار میکنه و مخصوص فروش محصولات مجازیه و امکانات خیلی خوبی برای فروش محصولات مجازی داره ( theme.takinmarket.ir).

لینک به ارسال

سپاس @hitakin

ضمن اینکه تائید میشه قالب خوبی هست و کم کم دارم بهش خو می گیرم!

لینک به ارسال

سلام

من ووکامرس رو نصب کردم اما الان در بالای قالب این پیغام میاد:

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled.

برای حذف این پیغام باید چی کار کرد باید چی کار کنم

روی این قالب اگر ووکامرس را نصب کرده باشی نباید چنین پیغامی بیاد. احتمالا پلاگین مشکل داره

لینک به ارسال

من خودم از اس ام اس پرو و ویژوال کامپکوننت استفاده میکنم،

در موردشون بیشتر توضیح میدی؟

و اینکه اینارو از کجا میشه تغییر داد؟

6103-Untitled.png

لینک به ارسال

تمام سفارشی سازی هاش از طریق ووکامرس انجام میشه، من تمام این قالب و بالا و پایین کردم و خیلی سبک و خوش دسته و بیشتر امکانات را خود قالب داره و نیاز به نصب پلاگین های جداگانه نداره.

ولی اگر فقط برای فروش محصولات مجازی میخوای استفاده کنی و نیاز به فروشنده هم نداری توصیه میکنم از قالب SquareCode_v2.0 استفاده کن این قالب با افزونه های EDD کار میکنه و مخصوص فروش محصولات مجازیه و امکانات خیلی خوبی برای فروش محصولات مجازی داره ( theme.takinmarket.ir).

سلام و تشکر بابت راهنمایی شما.

دوست عزیز من از ووکامرس استفاده کردم و راضی هستم دنیال یه قالب همه کار سبک و زیبا هستم که مختص فروش مجازی باشه از این قالب خوشم اومد اما مشکلاتی داره.

1 - ترجمه نشدن قسمت ارسال نظر.

2 - با تغییر فونت در تنظیمات تغییرات اعمال نمیشه میخوام فونت رو tahoma کنم.

3 - حذف آیتم های سفارش...

اساتید محترم راهنمایی کنند

لینک به ارسال

روی این قالب اگر ووکامرس را نصب کرده باشی نباید چنین پیغامی بیاد. احتمالا پلاگین مشکل داره

در قسمت تنظیمات ، تیک پیغام دلخواه رو باید بردارید (غیر فعال کنید)

در موردشون بیشتر توضیح میدی؟

و اینکه اینارو از کجا میشه تغییر داد؟

6103-Untitled.png

ویرایش برگه ها / برگه نخست

لینک به ارسال

سلام من این تم را نصب کردم،لطفا راهنمایی کنید که در صفحه هوم چگونه featured shops را حذف و عنوان featured items را تغییر دهم.با تشکر

لینک به ارسال

سلام من این تم را نصب کردم،لطفا راهنمایی کنید که در صفحه هوم چگونه featured shops را حذف و عنوان featured items را تغییر دهم.با تشکر

شورت کد featured shops رو میتونی پاک کنی

عبارت featured items رو هم با هر عنوانی که دوست داری عوض کن مثلا آخرین یا جدیدترین محصولات

لینک به ارسال

سلام

یه سوالی داشتم چطوری میتونم هدر نوار ابزارشو اینجارو میگم :

3669143406025410358_2015-06-12_022225.jp

به صورت کرکره ای کرد ؟ تا بخش های مثلا فروشگاهو همونجا هم نشون بده کرکره ای نیس یا بخش های وبلاگ

ممنون میشوم کمک کنید.

لینک به ارسال

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

توانستم نصب کنم آقای محمد مدیر انجمن لطفا راهنمایی کنید من چگونه مثل لینک عکس بالا صفحه ی خانه ام را بسازم؟

لینک به ارسال

نسخه زیر 1.8 این قالب با ورژن 4.2 وردپرس مشکل داره . در صورتی که از نسخه 1.7 و به پایین این قالب استفاده میکنید نباید وردپرس رو به نسخه 4.2 و ووکامرس به به نسخه بالاتر از 2.3.0 بروز رسانی کنید در غیر اینصورت به درستی عمل نخواهد کرد .

لینک به ارسال

سلام

من در حال بررسی و کار روی این قالب هستم تا ببینم به درد کار من میخوره یا نه که چند تا مشکل برخوردم و نمیدونم چطور حلشون کنم..

قسمت امتیاز دهی (rating) رو در این قالب چطور باید فعال کرد؟ برای من پس از اینکه امتیاز رو انتخاب می کنیم و نظره خودمونو می نویسیم ، هیچ دکمه ای برای ثبتش وجود نداره..

همچنین قسمت " تحسین کننده " هم برای من غیر فعاله و نمیشه روش کلیک کرد. چطوری این مشکلات رو حل کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

دوستان؛ وقتی روی لینک "حساب کاربری من" بالای سایت کلیک میکنم صفحه not found میاد.

لینکش به این صورته site.com/profile/admin

من صفحات جانبی رو تنظیم کردم و کل لینک های جانبی پروفایل (سفارشات، تنظیمات، ارجاعات و...) درست کار میکنه ولی این یکی رو نمیدونم چکار کنم تا درست بشه.

یه صفحه ساختم و قالب پروفایل به عنوان مادر انتخاب کردم بازم لینک فوق درست نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

لطفا اطلاعات درون ریز رو ایمپورت کنید این صفحه خودش ایجاد میشه

لینک به ارسال

سلام من از وردپرس ورژن 4.1  و ووکامرس 2.3.0 استفاده می کنم دگمه افزودن به سبد کالا و امتیاز دهی در صفحه خود محصول کار نمی کنه

لینک به ارسال

سلام

من تازه شروع به کار کردم توی ورد پرس ، تو صفحه ثبت نامم و صفحات دیگه ارور های نوشتاری اشتباه املایی دارن این صفحات رو به صورت مجزا من کجا میتونم پیدا کنم که این مطالب رو ادیت کنم؟

ممنونم

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

لینک به ارسال

باید فایل زبان رو ویرایش کنید . یک فایل با پسوند po و mo وجود دارد . فایل po  رو با نرم افزار poedit باز کنید و ویرایش کنید و control+s بزنید . فایل mo هم خودش ردیف میشه .

لینک به ارسال

نسخه زیر 1.8 این قالب با ورژن 4.2 وردپرس مشکل داره . در صورتی که از نسخه 1.7 و به پایین این قالب استفاده میکنید نباید وردپرس رو به نسخه 4.2 و ووکامرس به به نسخه بالاتر از 2.3.0 بروز رسانی کنید در غیر اینصورت به درستی عمل نخواهد کرد .

نسخه قالب 1.7 هست، نسخه فعلی وردپرس 4.2.2 و ووکامرس 2.3.11 آنچنان باهاش کار نکردم ولی میخوام باهاش سایت بالا بیارم ، کجاش درست عمل نخواهد کرد؟؟

لینک به ارسال

نسخه قالب 1.7 هست، نسخه فعلی وردپرس 4.2.2 و ووکامرس 2.3.11 آنچنان باهاش کار نکردم ولی میخوام باهاش سایت بالا بیارم ، کجاش درست عمل نخواهد کرد؟؟

یه چند جاییش مشکل داشت . مثلا یادمه که دکمه ارسال نظرش غیب میشد .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

6 6