آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

300 پست در این موضوع قرار دارد

یه چند جاییش مشکل داشت . مثلا یادمه که دکمه ارسال نظرش غیب میشد .

دکمه، اگه همون تصویر به اصطلاح کامنت که کنار تصویر قلب(لایک) هست که غیب نشده فعلا، کلیک هم می کنی کار می کنه و کادر پاپ آپ مربوطه به ارسال نظر/سوال باز میشه

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دکمه، اگه همون تصویر به اصطلاح کامنت که کنار تصویر قلب(لایک) هست که غیب نشده فعلا، کلیک هم می کنی کار می کنه و کادر پاپ آپ مربوطه به ارسال نظر/سوال باز میشه

پاپ آپش که باز میشه حالا میخوای نظر رو ثبت کنی دکمه داره یا نه ؟

البته بری تو سایت تم فارست change log نسخه 1.7 به 1.8 رو ببینی بیشتر کمکت میکنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پاپ آپش که باز میشه حالا میخوای نظر رو ثبت کنی دکمه داره یا نه ؟

آره دکمه ارسال سوال! داره نظر هم بصورت ایجکس ارسال میشه پیغام موفقیت آمیز بودن میاد ولی گویا نظر غیب شد! یعنی نمایش داده نشد تو پنل وردپرس هم ندیدمش!

البته بری تو سایت تم فارست change log نسخه 1.7 به 1.8 رو ببینی بیشتر کمکت میکنه .

حتما چک می کنم

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم آخرین ورژن وردپرس و ووکامرس رو دارم، دکمه ارسال نظر توی پنجره ای که باز میشه نیست.

توی

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
هم نوشته شده که با اپدیت کردن به 1.8 این مشکل حل میشه

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم آخرین ورژن وردپرس و ووکامرس رو دارم، دکمه ارسال نظر توی پنجره ای که باز میشه نیست.

توی

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
هم نوشته شده که با اپدیت کردن به 1.8 این مشکل حل میشه

بنده هم همین رو عرض کردم تو پست قبلیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

هم کارش همینه؟ نسخه فعلی 1.9.3 که نسخه 1.8.2 در دسترس هست!

کلا همه چی رو ریخت بهم مشکلات این قالب :47:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تنظیم صفحه ی اصلی مطابق دمو کدوم قالب را باید انتخاب کنم ؟

science-brands-instagram-infographic1.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منتظر باشید آپدیت جدید ارائه بدیم

میشه بگی کی آپدیت جدید و ارائه میدی؟ ورژن 1.8 ( اگر خواستی بگو بهت بدم )

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم نسخه 1.8 پوسته ماکری

نسخه اورحینال و خریداری شده از تم فارست ( هرکس شک داره بگه تا تصویر پنل کاربریشو بزارم ) چون ازش زیاد فروختم اینجا صلواتی میزارم برای دانلود ( هرکس دانلود کرد یه صلوات به روح پدرم بفرسته )

اینم بخاطز آقا محمد که 15 روز بنم کرده بود تا یاد بگیره بی جهت کسیو الکی بن نکنه. ( هرچند میدونم بازم بنم میکنی )

این نسخه انگلیسشه و خودتون زحمتشو فارسی سازیشو بکشین

زت زیاد

قابل اجرا برروی وردپرس 4.2.2 بدون مشکل 

وهمخوانی با اخرین ورژن ووکامرس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام

یه سوال خیلی مهم دارم از خدمتتون .

وقتی نرخ سود ها و درآمد هارو تنظیم می کنیم ، بر فرض وقتی یک مشتری یکی از کالاهای یک فروشنده ( فروشگاه دار ) رو میخره :

میزان درآمد = میزان فروشه ( که فکر میکنم درست باشه این مسئله )

اما ، سود کل ، که سهم فروشنده هست ، در قسمت موجودی جاری نمیاد که بتونه درخواست تسویه حساب بزنه  !!!!

و موجودی جاری هم یک عددی میزنه که نمیفهمم چیه و از کجا اومده و چرا این شده مقدارش ؟؟!!

ممنون میشم ، راهنمائی کنید .

اینم اسرین کپچر ها که درصد ویزیتور رو 10% گذاشتم ، و حق فروشنده رو 80% :

npf6_z1.jpg7p9k_z2.jpg

نکته عجیب برام اینجاست که در خرید دوم از همون محصول ، اون عدد باز یه تغییر غیر قابل فهمه دیگه ( البته برای من ) کرده . که فکر کنم با ادامه روند خرید ، مبلغ خیلی بالاتر از حتی اصل مبلغ فروش میشه . اینم تصویرش :

9xhk_z3.jpg

ممنون از راهنمائیتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تنظیم صفحه ی اصلی مطابق دمو کدوم قالب را باید انتخاب کنم ؟

science-brands-instagram-infographic1.jp

فایل xml  رو درون ریزی کن ، و به قسمت تنظیمات قسمت ورد پرس برو . و از قسمت تنظیمات خواندن >>برگه  home رو به عنوان برگه نخست انتخاب کن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ، از اونجائی که من روند تایید سفارش رو به عهده فروشنده ( فروشگاه دار ) گذاشتم ، آیا ماژول پیامکی وجود داره که بتونه به فروشگاه دار اطلاع بده که از فروشگاه شما خریدی انجام شده ؟

منظورم اطلاع به کاربرانی هست که به عنوان فروشگاه دار ، دارن محصولاتشون رو میفروشن ، نه خوده مدیر سایت .

برای این منظور 100% نیازهست که شماره موبایل فروشگاه دار هنگام ثبت نام یا در قسمت پروفایلش ازش گرفته بشه .

ممنون میشم راهنمائی کنید .

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ، از اونجائی که من روند تایید سفارش رو به عهده فروشنده ( فروشگاه دار ) گذاشتم ، آیا ماژول پیامکی وجود داره که بتونه به فروشگاه دار اطلاع بده که از فروشگاه شما خریدی انجام شده ؟

منظورم اطلاع به کاربرانی هست که به عنوان فروشگاه دار ، دارن محصولاتشون رو میفروشن ، نه خوده مدیر سایت .

برای این منظور 100% نیازهست که شماره موبایل فروشگاه دار هنگام ثبت نام یا در قسمت پروفایلش ازش گرفته بشه .

ممنون میشم راهنمائی کنید .

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

ماژولی نیست که به فروشنده کالا پیامک بزنه، ولی ماژولی هست که به خود شما پیامک بزنه و شما هم سریعا به فروشنده کالا اطلاع بدید.

و برای اینکه بتونی شماره تلفن فروشنده گان را داشته باشی از ماژولی استفاده کن که به هنگام ثبت نام در فروشگاه تاییدیه پیامکی داشته باشه، برای همین منظور من از این ماژول استفاده میکنم البته این ماژول را برام ساختن و شما هم میتونید بگید براتون بسازند.

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام
یه سوال خیلی مهم دارم از خدمتتون .
وقتی نرخ سود ها و درآمد هارو تنظیم می کنیم ، بر فرض وقتی یک مشتری یکی از کالاهای یک فروشنده ( فروشگاه دار ) رو میخره :
میزان درآمد = میزان فروشه ( که فکر میکنم درست باشه این مسئله )
اما ، سود کل ، که سهم فروشنده هست ، در قسمت موجودی جاری نمیاد که بتونه درخواست تسویه حساب بزنه  !!!!
و موجودی جاری هم یک عددی میزنه که نمیفهمم چیه و از کجا اومده و چرا این شده مقدارش ؟؟!!

ممنون میشم ، راهنمائی کنید .

اینم اسرین کپچر ها که درصد ویزیتور رو 10% گذاشتم ، و حق فروشنده رو 80% :

npf6_z1.jpg7p9k_z2.jpg

نکته عجیب برام اینجاست که در خرید دوم از همون محصول ، اون عدد باز یه تغییر غیر قابل فهمه دیگه ( البته برای من ) کرده . که فکر کنم با ادامه روند خرید ، مبلغ خیلی بالاتر از حتی اصل مبلغ فروش میشه . اینم تصویرش :
9xhk_z3.jpg

ممنون از راهنمائیتون

در این مورد هم اون عدد 10 مربوط به درصد ویزیتور هستش یعنی اینکه اگر خریدی توسط لینک ارجاع انجام بشه ده درصد فروش به حساب ویزیتور واریز میشه. و ربطی به اون عددهای هشتاد نداره

رقم های دوم و سوم هم که گذاشتی روی 80 بدین معنیه که شما هشتاد درصد به فروشنده کالا میدی و بیست درصد خودت برمیداری

یعنی اگر که فروشنده ای 200 هزار تومان فروش داشته باشه میتونه مبلغ 160 هزارتومان برداشت بزنه

که بدین شکل نمایش داده میشه 

درامد کل   200000

سود کل   160000

موجودی جاری 160000

که این رقم اخری را میتونه برداشت بزنه

این مورد تست شده و مشکلی نداشته

شما باید ببینی کجای تنظیماتت مشکل داره که رقم خورد نشون میده

تصویری که من گذاشتم همه چی درست و صحیحه

Untitled_12.png

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در این مورد هم اون عدد 10 مربوط به درصد ویزیتور هستش یعنی اینکه اگر خریدی توسط لینک ارجاع انجام بشه ده درصد فروش به حساب ویزیتور واریز میشه. و ربطی به اون عددهای هشتاد نداره

رقم های دوم و سوم هم که گذاشتی روی 80 بدین معنیه که شما هشتاد درصد به فروشنده کالا میدی و بیست درصد خودت برمیداری

یعنی اگر که فروشنده ای 200 هزار تومان فروش داشته باشه میتونه مبلغ 160 هزارتومان برداشت بزنه

که بدین شکل نمایش داده میشه 

درامد کل   200000

سود کل   160000

موجودی جاری 160000

که این رقم اخری را میتونه برداشت بزنه

این مورد تست شده و مشکلی نداشته

شما باید ببینی کجای تنظیماتت مشکل داره که رقم خورد نشون میده

تصویری که من گذاشتم همه چی درست و صحیحه

Untitled_12.png

ممنون از پاسختون . اما الان من 2 تا مشکل دارم :

مشکل اول اینه که کلا دیگه لینک ارجاعات در صفحه فروشگاه من نیست .

دوم اینکه اون عدد خرده که گفتم ، در ابتدای کار برای همه کاربران = منفیه 64.710 تومان >>> -64.710  اصلا نمیدونم چیکارش باید بکنم .

شما فرمودید که ببین کجای تنظیمات مشکل داره . وافعا میدونم منظورتون از تنظیمات چیه . فقط یه قسمت تنظیمات قالب هست که اونم همینیه که توی تصویر گذاشتم .

ادرس سایتم : www.hajibaghal.ir  ممنون میشم یه نگاهی بندازین .

اگر براتون مقدوره ممنون میشم ، فایل قالب خودتون رو در اختیار بذارید . شاید کلا قالبی که من استفاده می کنم مشکل داره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از پاسختون . اما الان من 2 تا مشکل دارم :

مشکل اول اینه که کلا دیگه لینک ارجاعات در صفحه فروشگاه من نیست .

دوم اینکه اون عدد خرده که گفتم ، در ابتدای کار برای همه کاربران = منفیه 64.710 تومان >>> -64.710  اصلا نمیدونم چیکارش باید بکنم .

شما فرمودید که ببین کجای تنظیمات مشکل داره . وافعا میدونم منظورتون از تنظیمات چیه . فقط یه قسمت تنظیمات قالب هست که اونم همینیه که توی تصویر گذاشتم .

ادرس سایتم : www.hajibaghal.ir  ممنون میشم یه نگاهی بندازین .

اگر براتون مقدوره ممنون میشم ، فایل قالب خودتون رو در اختیار بذارید . شاید کلا قالبی که من استفاده می کنم مشکل داره .

فکر نمیکنم مشکل از قالب باشه ولی در صورت نیاز در اختیارتون میزارم

شما ابتدا به من بگید که این تصویری که گرفتید از حساب کاربری ادمین هستش یا از یه حساب کاربری دیگه؟

و اگر از ادمین بود که اشتباهه و باید شما از طرف حساب کاربری یک فروشنده ببینید وضعیت به چه صورته

ALi.Reza پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم مشکل از قالب باشه ولی در صورت نیاز در اختیارتون میزارم

شما ابتدا به من بگید که این تصویری که گرفتید از حساب کاربری ادمین هستش یا از یه حساب کاربری دیگه؟

و اگر از ادمین بود که اشتباهه و باید شما از طرف حساب کاربری یک فروشنده ببینید وضعیت به چه صورته

با سپاس دوباره از شما ، بله از حساب کاربری یک فروشنده بوده . 

من با شماره تماسی که در سایتتون گذاشتید تماس گرفتم ولی خاموش بود . اگه ممکنه با من در تماس باشید . 

و ضمنا ممنون میشم قالب سایتتون رو ارسال بفرمائید.

متشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشید؛

من با این قالب یه مشکلی دارم اون هم اینه که وقتی یک محصول رو برای خرید به سبد خرید اضاف میکنم، گزینه ای برای پرداخت وجه وجود نداره ( توی صفحه namesite.ir/cart )

راه حلی براش ندارین دوستان ؟

post-5140-0-98378100-1436301962_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشید؛

من با این قالب یه مشکلی دارم اون هم اینه که وقتی یک محصول رو برای خرید به سبد خرید اضاف میکنم، گزینه ای برای پرداخت وجه وجود نداره ( توی صفحه namesite.ir/cart )

راه حلی براش ندارین دوستان ؟

سلام . به قسمت تنظیمات ووکامرس خود برید و از قسمت ماژول های پرداخت ، یکی از روش های پرداخت رو انتخاب کنید و فعال نمائید 

i3ooter پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری