افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات
14 14

881 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام از امروز یک مشکلی برای من با این افزونه پیش اومده . من قابلیت پست بصورت مهمان استفاده میکنم . وقتی پست ها رو تایید میکنم درسایت بجای نوشته این رو نوشته :

این تراکنش قبلا به پایان رسیده بود و نتیجه آن نیز اعلام شده بود . بنا به دلایل امنیتی از بازگو کردن وضعیت آن به شما معذوریم .

مشکل از کحا لطفا کمک کنید

:">

سلام . از امروز یعنی چی ؟

یعنی قبلا سالم بوده و الان اینجوری شده ؟

تاییدیه روی متن هست یا برگه ؟

فرم رایگان هست یا متصل به درگاه ؟

- - - Updated - - -

درگاه بانک ملت هم برای خرید قرار داده شد :

درگاه بانک ملت gravity forms

ویرایش شده در توسط hannanstd

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این آدرس رو ببینید :

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

تاید روی متن یا برگه یعنی چی ؟

مطالبی که از طریق فرم ارسال مهمان ارسال شدن همه همین اخطار رو دارن :43:

لینک به ارسال

آها . ممنون بابت اطلاع رسانیت . این ربطی به درگاه زرین پال نداره . بخاطر آپدیت جدید فارسی ساز هست .

تا امشب رفع میکنم . داخل مدیریت وردپرس قسمت نوشته ها که مشکلی نیست ؟

لینک به ارسال

یک مشکل دیگه که برخوردم اینه که ویرایش گر دیداری مشکل داره یعنی وقتی روی سایت نمایش داده میشه تب متن درسته ولی تب دیداری لود نمیشه

لینک به ارسال
یک مشکل دیگه که برخوردم اینه که ویرایش گر دیداری مشکل داره یعنی وقتی روی سایت نمایش داده میشه تب متن درسته ولی تب دیداری لود نمیشه

مشکل دوم شما یعنی ویرایشگری دیداری به احتمال زیاد تداخل جیکوئری ویرایشگر با قالب شما هست .

ولی مشکل اول شما یعنی مواجهه با پیغام :

این تراکنش قبلا به پایان رسیده بود و نتیجه آن نیز اعلام شده بود . بنا به دلایل امنیتی از بازگو کردن وضعیت آن به شما معذوریم .

رفع شد. آپدیت کنید و لطفا حتما نتیجه رو اعلام بفرمایید .

لینک به ارسال
اره مشکل برطرف شده مرسی :69::D

دوست عزیز لطفا یک بار هم در مرورگر های متفاوت تست کنید . منظورم کوکی و... هست . چون باید رفع شده باشه ولی تو لینک بالاتون که گذاشتید هنوزم همون پیغام رو میده .

دوست عزیز . لطفا به هرکدوم از سوالات زیر پاسخ بدید :

1 - این فرم رایگان است یا پولی

2 - آپدیت کردید یا نه . چون اصلا اون جمله تو آپدیت جدید نیست .

3- تو مرورگر های دیگه تست کردید و مشکلی نبود ؟

[MENTION=18984]dehnavi[/MENTION]

لینک به ارسال

اره مرسی پیگیر بودید

روی مرورگر دیگه تست کردم بازم همون جمله هست

بروزرسانی کردم .

فرم هم رایگان هست مثل پست مهمان

- - - Updated - - -

با نام کاربری ادمین میرم داخل سایت مطلب نشون داده میشه ولی از حساب خارج میشم نشون نمیده :57:

- - - Updated - - -

الان درست شد مشکل برطرف شد نمیدونم تنظیماتی رو دست زدم که درست شد یا اینکه تو کش بود

به هر حال مرسی . :x:

- - - Updated - - -

@hannanstd

لینک به ارسال

کلا بعد از بروز رسانی باید درست میشد . چون اون جمله اصلا توی این نسخه جدید وجود نداره . احتمالا همون کش بوده

بهر حال هر نکته ای پیش اومد خبر بدید .

لینک به ارسال

واقعا باید از جناب صوفی واسه افزونه فوق العاده آماره تشکر کرد که ارجاع دهنده ها روی ثبت میکنه :

محتوای مخفی

لینک به ارسال
واقعا باید از جناب صوفی واسه افزونه فوق العاده آماره تشکر کرد که ارجاع دهنده ها روی ثبت میکنه :

محتوای مخفی

استغفرالله:redfadce:

اصلا اون اسكرين شاتي كه توش آواتار تو بود رو ديدم ... ناخوداگاه دستام رفت رو صورتم!

بعضا مردم كاري ميكنن كه آدم ميخاد بجاي اونا خجالت بكشه

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید.

فرهادی هستم مدیر تمپ استور، ضمن عرض تشکر، بابت این اطلاع رسانی، به اطلاعتون میرسونم، که این فرم ساز به صورت رایگان منتشر شده و برای همگان قابل مشاهده و بررسی هست. هیچ تغییری صورت نگرفته و در صفحه اصلی تمپ استور می توانید این موضوع ( که به صورت رایگان ) در دسترس هست رو مشاهده بفرمایید. با اینحال قیمت از روی این محصول برداشته میشه و به صورت کامل اطلاع رسانی میشه. موفق و پایدار باشید.

استغفرالله:redfadce:

اصلا اون اسكرين شاتي كه توش آواتار تو بود رو ديدم ... ناخوداگاه دستام رفت رو صورتم!

بعضا مردم كاري ميكنن كه آدم ميخاد بجاي اونا خجالت بكشه

لینک به ارسال
با سلام و عرض خسته نباشید.

فرهادی هستم مدیر تمپ استور، ضمن عرض تشکر، بابت این اطلاع رسانی، به اطلاعتون میرسونم، که این فرم ساز به صورت رایگان منتشر شده و برای همگان قابل مشاهده و بررسی هست. هیچ تغییری صورت نگرفته و در صفحه اصلی تمپ استور می توانید این موضوع ( که به صورت رایگان ) در دسترس هست رو مشاهده بفرمایید. با اینحال قیمت از روی این محصول برداشته میشه و به صورت کامل اطلاع رسانی میشه. موفق و پایدار باشید.

دوست عزیز مراقب باشید همین اول کار برای خودتون دشمن درست نکنید و درست کار کنید . من الله توفیق :-"

لینک به ارسال

با سلام

واقعا تشکر میکنم از شما بابت این افزونه بسیار کاربردی

سه سوال :

1- زمانی که درفیلد تاریخ ، تاریخ شمسی وارد میشه فرم ایراد میگیره و فقط تاریخ میلادی رو قبول می کنه .

2- درگاه پرداخت پی لاین رو کی برای این افزونه ارائه میدید ؟

3- افزونه پیامک رو کی ارائه میدید ؟

دمو :

محتوای مخفی

بازم تشکر از شما

چطور میتونم جهت توسعه این افزونه به شما کمک مالی کنم ؟

ویرایش شده در توسط amirrahimi69

لینک به ارسال

سلام .

تشکر میکنم از شما ولی :

در همین تاپیک و در یک پست سایت اعلام کردم تا اطلاع ثانوی از تاریخ شمسی در سایت استفاده نکنید تا اطلاع رسانی کنم .

افزونه پیامک فقط یکم خورده کاری داره که متاسفانه امتحانات ارشد بنده از شنبه برگزار میشه که تکمیل و ارائه اش به بعد امتحانات موکول میشه . برای پی لاین هم اولین فرصتی که سرم خلوت بشه انجامش میدم . والا الانم فقط یه سر اومدم انجمن سریع باید برم .

دوستانی که از درگاه زرین پال استفاده میکنند . نسخه پیشرفته زرین (با امکاناتی که در درگاه ملت تو سایت قرار دادیم) نوشته شده و تحویل زرین پال داده شده به زودی میتونید از آزمایشگاه زرین پال دانلود کنید .

اما جا داره از آقای فرهادی هم تشکر کنم . بهر حال من هرشب به اماره سایت سر میزنم و لینک شما تو قسمت ارجاع دهنده های آماره بود . تشکر

- - - Updated - - -

من زیاد با این درگاه های اینترنتی کار نمیکنم. امروز توی سایت sms.ir که عضو بودم یه افزونه جدید داده بود بیرون. فک کنم تمام این سایت هایی که پنل اس ام اس میدن توش هستن. البته تستش نکردم که درست کار میکنه یا نه؟

اینم لینک دانلودش :

محتوای مخفی

دانلود کنید حال کنید. فقط واسم جالب بود که برای contact form 7 و ووکامرس هم اس ام اس میفرستاد اما برای gravity نداشت. اگه بشه با اینم مچ کرد به نظرم خیلی عالی میشه.

بنده این پست رو ندیده بودم !

ولی خب افزونه پیامکش رو به صورت جدا داریم مینویسیم و حدودا 80 درصدش نوشته شده .

اینکه بخوایم با افزونه ای که شما میفرمایید مچ بشه رو باید خود نویسنده افزونه یعنی آقای صوفی مچ کنه چون ما نمیتونیم تو سورس برنامه شخص دیگه دست ببریم .

لینک به ارسال

سلام جناب آقای ستوده

ابتدا تشکر میکنم بابت افزونتون شما با این کاری که کردید بزرگترین خدمتا به وردپرسی ها نمودید و به نظرمن بهترین کاری که میشد انجام داد همین بود

یه مورد بود که من بهش برخوردم با دوست عزیزمون آقای جعفرزاده درمیون گزاشتم ایشون گفتند که توی فروم مشکلا بزارم

شاید مشکل از طرف بنده باشه ولی فیلد های نام و نام خانوادگی در ادیتور درست نمایش داده میشند

ولی وقتی فرم را انتشارمیدیم برعکس نشون داده میشند به همین صورت ایمیل و تایید ایمیل و رمز عبور و تاییدش

توی نمایش برعکس نشون داده میشند

شاید اشتباه از من باشه و یا تنظیماتی را انجام ندادم

اگه امکان داره بررسی کنید

attachment.php?attachmentid=2625&stc=1

باتشکر

محسن بینا

لینک به ارسال
سلام جناب آقای ستوده

ابتدا تشکر میکنم بابت افزونتون شما با این کاری که کردید بزرگترین خدمتا به وردپرسی ها نمودید و به نظرمن بهترین کاری که میشد انجام داد همین بود

یه مورد بود که من بهش برخوردم با دوست عزیزمون آقای جعفرزاده درمیون گزاشتم ایشون گفتند که توی فروم مشکلا بزارم

شاید مشکل از طرف بنده باشه ولی فیلد های نام و نام خانوادگی در ادیتور درست نمایش داده میشند

ولی وقتی فرم را انتشارمیدیم برعکس نشون داده میشند به همین صورت ایمیل و تایید ایمیل و رمز عبور و تاییدش

توی نمایش برعکس نشون داده میشند

شاید اشتباه از من باشه و یا تنظیماتی را انجام ندادم

اگه امکان داره بررسی کنید

attachment.php?attachmentid=2625&stc=1

باتشکر

محسن بینا

تست كردم. براي منم اينطوريه!

سمت راست "تاييد ايميل" هست..... سمت چپ "ايميل"

[MENTION=21623]hannanstd[/MENTION]

ویرایش شده در توسط saeedpersian

لینک به ارسال

بله حق با شماست . ازینکه دیر جواب میدم واقعا عذر میخوام چون یکم درگیر هستم .

بله این مورد رو بررسی کردم و تو آپدیت بعدی فارسی ساز اعمال میکنم . ولی تا اون موقع کد زیر رو خط آخری استایل قالبتون کپی کنید و توی سایت اف 5 بزنید .:

.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_left {
float: right !important;
}

.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_right {
float: left !important;
}

لینک به ارسال
بله حق با شماست . ازینکه دیر جواب میدم واقعا عذر میخوام چون یکم درگیر هستم .

بله این مورد رو بررسی کردم و تو آپدیت بعدی فارسی ساز اعمال میکنم . ولی تا اون موقع کد زیر رو خط آخری استایل قالبتون کپی کنید و توی سایت اف 5 بزنید .:

.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_left {
float: right !important;
}

.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_right {
float: left !important;
}

ممنون از شما خیلی لطف کردین.منتظر آپدیت بعدی میمونم.چون شما کارتون فوق العادس و ما هم پشتیبانیتون میکنیم

راستی یه سوال میخاستم بپرسم چجوری میشه فیلد هارا کنار هم گزاشت منظورم به صورت گروپ هستش

که مثلا فیلد کدپستی و استان و شهر همش تو یه خط بیاد چون من گشتم چیزی درموردش پیدا نکردم

بازم ممنون از لطفتون

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید و تشکر از معرفی این افزونه کامل و کاربردی.

میشه راهنمایی کنید چطور میتونم کد تخفیف تو ی فرم بزارم و آیا میشه مثلا عدد 1 را تایپ کرد و تخفیف 10درصدی رو به محصول و مثلا عدد 2 را تایپ کرد و تخفیف 20 درصدی بده ؟

لینک به ارسال
ممنون از شما خیلی لطف کردین.منتظر آپدیت بعدی میمونم.چون شما کارتون فوق العادس و ما هم پشتیبانیتون میکنیم

راستی یه سوال میخاستم بپرسم چجوری میشه فیلد هارا کنار هم گزاشت منظورم به صورت گروپ هستش

که مثلا فیلد کدپستی و استان و شهر همش تو یه خط بیاد چون من گشتم چیزی درموردش پیدا نکردم

بازم ممنون از لطفتون

سلام . تست میکنم ببینم میشه یا نه حتما خبر میدم ...

- - - Updated - - -

سلام و خسته نباشید و تشکر از معرفی این افزونه کامل و کاربردی.

میشه راهنمایی کنید چطور میتونم کد تخفیف تو ی فرم بزارم و آیا میشه مثلا عدد 1 را تایپ کرد و تخفیف 10درصدی رو به محصول و مثلا عدد 2 را تایپ کرد و تخفیف 20 درصدی بده ؟

شما باید از قسمت فرم ها >> افزودنی ها افزونه discount رو فعال کنید . بعد از فعالسازی به قسمت فرم ها >> تخفیف ها برید .

بله میشه باید برای هر کدوم یک تخفیف تعریف کنید .

مثلا توی فرم ها >> تخفیف ها کد تخفیف فلان ، فلان درصد تخفیف ...

بعد کد تخفیف جدید دیگه بسازید که کد تخفیف فلان ... فلان درصد تخفیف ...

بعد از فعالسازی تخفیف ، فیلدش هم موقعی که میخواید فرم بسازید کنار فیلدهای قیمت اضافه شده که میتونید ازش استفاده کنید .

- - - Updated - - -

با توجه به اینکه خیلی از دوستان برای جلوگیری از اسپم از کپچا توی سایتشون استفاده میکنند ولی ...

کپچای گوگل یکم ظاهر نامناسبی به سایت میده و دنگ و فنگ خاص خودشو داره تصمیم گرفتم کپچای ریاضیاتی زیر رو براتون قرار بدیم تا بجای کپچای گوگل برای محافظت سایتتون از دست اسپمر ها استفاده کنید تا هم ظاهر مناسبی داشته باشه و هم کار باهاش آسونتر باشه .

attachment.php?attachmentid=2627&stc=1

attachment.php?attachmentid=2628&stc=1

attachment.php?attachmentid=2629&stc=1

لینک دانلود :

http://up.persianscript.ir/uploads/ff78-gravity-forms-math-captcha-master.zip

@saeedpersian

محتوای مخفی

محتوای مخفی

محتوای مخفی

لینک به ارسال

با سلام مجدد

و تشکر ویژه از زحمات بی دریغ شما

من می خوام ادانز نصب کنم خطای زیر رو میگیره :

یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکل از WordPress.org یا تنظیمات سرویس*دهنده شما باشد. اگر کماکان این مشکلات ادامه داشت، لطفا سری به انجمن*های پشتیبانی بزنید.

مشکل کجاست ؟

افزونه ها به راحتی بروزرسانی می شه ولی ادانز این افزونه نصب نمیشه .

راهی برای نصب دستی این ادانز ها وجود داره ؟؟

تشکر ویژه از شما

لینک به ارسال

والا من تاحالا به مشکل شما بر نخوردم . ولی حالا کدوم ادانز رو میخواید براتون بذارم الان .

لینک به ارسال
والا من تاحالا به مشکل شما بر نخوردم . ولی حالا کدوم ادانز رو میخواید براتون بذارم الان .

تشکر از شما

[h=3]Quiz Add-On[/h]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

14 14