آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

hannanstd.ir

افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

874 پست در این موضوع قرار دارد

دوست عزیز تا اونجا که در توانمون بود در خدمت کاربرا بودیم . مشغله زیاده نمیشه کل زندگیم رو پای وب بزارم ...

بیشتر موارد مورد نیاز هم توی انجمن و سایت مطرح کردم ..

باقی موارد هم با جستجوی میشه بهش رسید .

han2010 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 دقیقه قبل، hannanstd.ir گفته است :

دوست عزیز تا اونجا که در توانمون بود در خدمت کاربرا بودیم . مشغله زیاده نمیشه کل زندگیم رو پای وب بزارم ...

بیشتر موارد مورد نیاز هم توی انجمن و سایت مطرح کردم ..

باقی موارد هم با جستجوی میشه بهش رسید .

یعنی محصول خریداری بشه شما پشتیبانی نمیکنید اگر سوالی و درخواستی و کمکی از جانب بنده مطرح بشه ؟

من نیاز به این دارم که دو فرم ایجاد کنم

فرم اول برای اینکه مشتری بخواد پرداخت انلاین داشته باشه که بعد از پر کردن فرم باید بتونه به درگاه مستقیم بانک ملت وصل بشه.

فرم دوم ثبت رسیده برای کسایی که خرید اینترنتی بلد نیستن و با مراجعه به بانک شماره رسید و مبلغ رو اعلام میکنن.

چیز خاصی هم نمیخوام تو فرم اول  نام . نام خانوادگی - شماره تماس- انتخاب مبلغ و ورود به درگاه بانک ملت برای پرداخت.

تو فرم دوم هم. نام و نام خانوادگی - شماره تماس - مبلغ - شماره رسید

تا اینجاشو که مشخصا افزونه ی شما امکانشو راحت داره.

فقط یه سوال میمونه . تو قسمت تهیه گزارش آیا توانایی ایجاد فیلتر و استخراج فقط نام و نام خانوداگی وجود داره ؟

اگر این چیزایی که من میخوام و آموزششون هم طبق گفته ی شما موجوده رو نتونستم پیاده کنم و یا جایی به مشکل خورد آیا شما توانایی پاسخگویی و پشتیبانی از خریدار رو دارید ؟

درگاه بانک ملت مخصوص این افزونه در حال حاظر با آخرین نسخه وردپرس و کلا اصلا درگاه کار میکنه ؟

ممنونم جواب بدید.پیشاپیش متشکرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر محصولات فروشی دارای مشکل باشند چرا پشتیبانی میشن و رفع میشن .

han2010 Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دانلود رایگان پک کامل گراویتی فرمز به همراه تمامی 40 عدد افزونه ها و اددان های فروشی موجود بصورت یکجا  به آخرین تاریخ موجود امروز

Gravity_Forms_v2.0.7.12_-_WordPress_Plugin + Add-Ons Full 

40 Addon

تقدیم دوستان عزیزم

خیلی کار راه اندازه 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

i3ooter پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو ستان این افزونه رو چطور استفاده کنیم برای دادن استایل 

کد لایسنس میخواد 

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

کسی نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب 

ضمن تشکر فراوان 

ولی از وقتی گراویتی و درگاه آرین پال را بروز رسانی کردم برگه دارای فرم و فروشگاه سایتم پیغام ویروس میده فروشگاه که باز نمیشه فرمها هم دیده نمیشه  عکس میزارم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم .

سپاس فراوان 

simabprint.com 2016-11-06 11-25-46-109.jpg

simabprint.com 2016-11-06 11-26-21-390.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک تروجان / ویروس در سایتتون اضافه شده و ربطی به گراویتی و بروزرسانی و... ندارد

مجيد پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و تشکر 

میشه راهنمایی کنید چطور تروجان / ویروس  را پیدا و خذف کنم .

آیا آنتی ویروسی باید نصب کنم ؟

سپاس فراوان 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۸/۱۸ ه‍.ش. در 21:08، مجيد گفته است :

سلام و تشکر 

میشه راهنمایی کنید چطور تروجان / ویروس  را پیدا و خذف کنم .

آیا آنتی ویروسی باید نصب کنم ؟

سپاس فراوان 

تشکر فراوان

توسط میزبان هاست مشکل حل شد . 

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام در گرویتی فرم امکانی وجود نداره که بشه جلوی چک باکس ها تعداد درخواستی از محصول رو مشخص کرد به تصویر زیر توجه کنید:

Untitled-1 copy.jpg

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/01/09, 10:21:53، miladjef گفته است :

با سلام در گرویتی فرم امکانی وجود نداره که بشه جلوی چک باکس ها تعداد درخواستی از محصول رو مشخص کرد به تصویر زیر توجه کنید:

Untitled-1 copy.jpg

با تشکر

روش زیر رو تست کنید:

چند تا افزونه هم در مورد لیست معرفی کردیم.

miladjef پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو روزه درگیر فیلد تاریخ هستم... پوسته 2015 رو تست کردم با تیک آجاکس و... اما انتخاب گر تاریخ فقط میلادی هست. موندم چی کار کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، newmac گفته است :

دو روزه درگیر فیلد تاریخ هستم... پوسته 2015 رو تست کردم با تیک آجاکس و... اما انتخاب گر تاریخ فقط میلادی هست. موندم چی کار کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به فارسی 2.1.0 بروز کنید و ضمنن وقتی تاریخ رو اضافه میکنید باید از تنظیمات داخل فیلد داخل تیک شمسی رو بزنید تا شمسی بشه.

salamatism newmac Masoud_D پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، hannanstd.ir گفته است :

به فارسی 2.1.0 بروز کنید و ضمنن وقتی تاریخ رو اضافه میکنید باید از تنظیمات داخل فیلد داخل تیک شمسی رو بزنید تا شمسی بشه.

موقع فعال سازی به صورت اتوماتیک وردپرس رو انگلیسی کرد... با پوسته 2015 و زبان فارسی و انگلیسی چک کردم اما روی لوکال هنوز انتخاب گر تاریخ میلادی هست

راستی پوسته vendd رو هم خیلی عالی روی سایت پلاگیت پیاده کردی... هر چند سفارشی سازی زیادی انجام ندادی اما خیلی زیبا به نظر میرسه... لوگوش رو چجوری طراحی کردی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

وقت بخیر

این افزونه ای رو که شما معرفی کردید مربوط به سال 93 هستش. آیا هنوز به قوت خودش پایداره الان که سال 96 هستیم یا خیر؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من تو یه برگه از ویجت لاگین Gravity Forms User Registration  برای ورود کاربرا استفاده کردم.

حالا مشکل اینجاست : میخام بعد از ورود کاربر توسط این ویجت ،ریدایرکت بشه به صفحه قبلی که از اون اومده به این صفحه ی ورود

لینک مستندات و کدی که خودم نوشتم رو میذارم. حالا مشکل کجاست ؟

نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بجای

یک ادرس ثابت مثلا ادرس گوگل رو بزارید ببینید اصلا فیلتر داره عمل میکنه یا نمیکنه. بعد از اینکه مطمئن شدید فیلتر داره عمل میکنید بیاید و به ارجاع دهنده منتقل کنید

Masoud_D پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، hannanstd.ir گفته است :

دوست عزیز بجای

یک ادرس ثابت مثلا ادرس گوگل رو بزارید ببینید اصلا فیلتر داره عمل میکنه یا نمیکنه. بعد از اینکه مطمئن شدید فیلتر داره عمل میکنید بیاید و به ارجاع دهنده منتقل کنید

ممنون از پاسخ شما مهندس :)

بله وقتی یه آدرس وب میدی فیلتر کار می کنه، مشکل تو نوشتن ارجاع دهنده برگرداننده به صفحه ی قبل هست!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

برای این که توی صندوق های ورودی فقط اطلاعاتی که به پرداخت موفق منجر شده ثبت بشه باید چی کار کنم ؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Masoud_D گفته است :

ممنون از پاسخ شما مهندس :)

بله وقتی یه آدرس وب میدی فیلتر کار می کنه، مشکل تو نوشتن ارجاع دهنده برگرداننده به صفحه ی قبل هست!!

سلام

این پلاگین رو نصب کردم و دیدم کدی که شما بعنوان فیلتر استفاده کردید کارایی نداره. چون همواره بعد از اینکه روی دکمه ورود کلیک میکنید صفحه رفرش میشه و چون رفرش میشه همواره ارجاع دهنده میشه همون صفحه ای که فرم لاگین توشه.

فیلتر زیر رو نوشتم و تست کردم و اکی بود :

Masoud_D پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/04/04, 19:15:44، hannanstd.ir گفته است :

سلام

این پلاگین رو نصب کردم و دیدم کدی که شما بعنوان فیلتر استفاده کردید کارایی نداره. چون همواره بعد از اینکه روی دکمه ورود کلیک میکنید صفحه رفرش میشه و چون رفرش میشه همواره ارجاع دهنده میشه همون صفحه ای که فرم لاگین توشه.

فیلتر زیر رو نوشتم و تست کردم و اکی بود :

دست گلت درد نکنه، مهندس واقعا که برازنده ی شماست :53:

تست کردم اوکی بود :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مهندس

افزونه گرویتی و ووکامرسو به هم جوینت کردم با افزونه ادان ، اما در مراحل خرید ، پرداخت غیر فعال شده 

فرم من خیلی پیچیده تر از اون چیزیه که توو مثالش گفته شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری