آموزش برطرف کردن مشکل عدم اجرا font-awesome هنگام فارسی سازی
0

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

دروود بر شما

امروز من خودم با مشکل عدم اجرا شدن font-awesome در قالب هنگام فارسی سازی برخوردم

میدونم شاید آموزش خاصی نباشه اما مطمن به درد خیلی ها می خوره خود من که خیلی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم :) 

خب چه طور می تونیم این مشکل رو برطرف کنیم و کلا چرا این مشکل بوجود میاد :

فونت ایکن font-awesome میاد یه نوع فونتی رو با علائم ایجاد میکنه 

خیلی ها مثل من برای راحتی کار خودشون میان فونت ها رو با important داخل قالب بارگذاری می کنند . خب حالا فکر کنید که شما الویت رو دادید به فونت B-yekan مثلا چطور میتونه font-awesome خودش رو اجرا کنه ؟ ؟ ؟ 

برای این منظور می تونید فایل font-face و font-family رو در پائین ترین بخش فایل style قرار بدید تا در بیشتر جاها الویت بگیره ( چون الویت از پایین به بالا می باشد) و اون important رو حذف کنید . 

به همین راحتی :) 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته درصورتی که گوگل فونت فعال باشه ما باید برای اورراید کردن فونت های اون از !important استفاده کنیم برای رفع این مشکل میتونیم :

i.fa {	font-family:FONTAWESOME !important;}

استفاده کنیم که اگر کاربر استایل پیشفرض FontAwesome رو تغییر نداده باشه و کلاس ها با .fa شروع بشن این روش کار میکنه البته شما میتونید به هر المنتی که میخواید هر چند تا که میخواید فونت بدید برای این کار از کاما , استفاده کنید ( باعث میشه در صورت نبود کارکتر مورد نظر به سراغ فونت های بعدی بره مثلا اولویت اول با FontAwesome و اولویت دوم با یکان ، FontAwesome کارکتر های فارسی رو نداره پس یکان اونا رو تامین میکنه ).

لینک به ارسال

البته درصورتی که گوگل فونت فعال باشه ما باید برای اورراید کردن فونت های اون از !important استفاده کنیم برای رفع این مشکل میتونیم :

i.fa {	font-family:FONTAWESOME !important;}

استفاده کنیم که اگر کاربر استایل پیشفرض FontAwesome رو تغییر نداده باشه و کلاس ها با .fa شروع بشن این روش کار میکنه البته شما میتونید به هر المنتی که میخواید هر چند تا که میخواید فونت بدید برای این کار از کاما , استفاده کنید ( باعث میشه در صورت نبود کارکتر مورد نظر به سراغ فونت های بعدی بره مثلا اولویت اول با FontAwesome و اولویت دوم با یکان ، FontAwesome کارکتر های فارسی رو نداره پس یکان اونا رو تامین میکنه ).

البته فکر نمیکنم کار اصولی باشه که بیایم تو کل قالب بگیم بیا اول font-awesome رو بخون اگه بود برو یکان چون اینطوری تو سایت های که از cms استفاده میکنه و خودش شروع به ساخت کد و کلاس می کنه فکر کنم به مشکل بر بخوره ؟ نه ؟ 

لینک به ارسال

سلام. وردپرس من مولتی سایت هست. پوسته سایت اصلی

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
 صحیفه هست. و دو تا ساب دامنه هم دارم.

توی سایت اصلی فونت  awesome اجرا نمیشه اما توی ساب دامنه ها با همین قالب صحیفه مشکلی وجود نداره.

کسی میدونه مشکل چی هست؟

لینک به ارسال

احتمالا فونت رو به درستی آپلود نکردی و ناقص هست با توجه به توضیحات شما!

سایت رو چک کردم به همین برخورد کردم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0