آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

285 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من کامل قالب رو نصب کردم (قالب shop) ولی موقعی نمایش کلا همچی به هم ریخته و درست نیست و هر کاری کردم نشد و سایدبار کنار مطالب نشان نمیدهد زیرش هست منو پس زمینه اش نشان نمیدهد.

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک دانلود چک شد، کاملا سالم است.

سلام من کامل قالب رو نصب کردم (قالب shop) ولی موقعی نمایش کلا همچی به هم ریخته و درست نیست و هر کاری کردم نشد و سایدبار کنار مطالب نشان نمیدهد زیرش هست منو پس زمینه اش نشان نمیدهد.

مجدد درون ریزی کنید، درون ریزی ناقص انجام شده، همچنین آیا بر روی هاست اینکار رو انجام دادین یا لوکال؟

soosmar D3coder MahdiY پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام
من نصبش کردم الان مشکلی باهاش ندارم ولی یکی از پلاگینهاش رو نصب نمیکنه به نظرتون مشکل از کجاست؟

این پلاگینه و این هم متن خطا :
در حال نصب افزونه…
پوشه‌ی هدف از قبل موجود است. /home/mobileex/public_html/wp-content/plugins/envato-wordpress-toolkit-master/
مشکل در نصب افزونه.
فایل ایجاد شده روی هاستم حذف کردم موقع نصب میگه موفق ولی وقتی میخوای اکتیو کنی میزنه  install اکتیو کردن نمیده وقتیم نصب میکنم اون ارور بالا رو میده

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1-سپاس. فونت اصلاح شده یکان رو جایگزین می کنم.

2- دوستان باید زحمت ترجمه باقیش رو بکشن. در قالب انفولد هم متذکر شدم این موضوع رو

ما هم وقتمون محدوده. نمیشه که فقط ما پوسته های گرون قیمت رو فارسی سازی کنیم و دیگران فقط دانلود کنن. کاربران باید توجه کنند که حدا قل برای خودشون هم که شده، در ترجمه ها همکاری کنند

من باقی ترجمش رو انجام می دم ولی یه موضویی که هست امکانش هست که یه تاپیک دیگه با همین نام یا نام مشابه مثل قالب BEtheme ایجاد کنم و هر بار که نسخه جدیدش که میاد من  با ترجمه کاملش قرار بدمش؟

چون معمولا تو پست اول جدیدترین نسخه ها رو قرار میدن تا کسی که داره مطالب رو می خونه گیج نشه و با لینک های متفاوت مواجه نشه .

soosmar داش علی sam302 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من نصبش کردم الان مشکلی باهاش ندارم ولی یکی از پلاگینهاش رو نصب نمیکنه به نظرتون مشکل از کجاست؟

این پلاگینه و این هم متن خطا :

در حال نصب افزونه…

پوشه‌ی هدف از قبل موجود است. /home/mobileex/public_html/wp-content/plugins/envato-wordpress-toolkit-master/

مشکل در نصب افزونه.

فایل ایجاد شده روی هاستم حذف کردم موقع نصب میگه موفق ولی وقتی میخوای اکتیو کنی میزنه  install اکتیو کردن نمیده وقتیم نصب میکنم اون ارور بالا رو میده

این افزونه رو نباید نصب و فعالسازی کنید(چون قالب که دارین استفاده می کنید نسخه ی غیرقانونی هست اما اگر می خواین نسخه ی اصلی رو خریداری کنید مشکلی نیست می تونید نصبش کنید)

کاری که این افزونه انجام می ده اینه که افزونه های قانوی شما رو آپدیت می کنه.تقریبا یه چیزی شبیه به بخش بروزرسانی وردپرس.

یعنی شما لازم نیست تک تک افزونه ها رو خودتون آپدیت کنید بلکه همه API های مروبط به سایت های themeforest وCodecanyonرو در یک جا جمع می کنه و آپدیت ها رو از اون قسمت انجام می دید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من باقی ترجمش رو انجام می دم ولی یه موضویی که هست امکانش هست که یه تاپیک دیگه با همین نام یا نام مشابه مثل قالب BEtheme ایجاد کنم و هر بار که نسخه جدیدش که میاد من  با ترجمه کاملش قرار بدمش؟

چون معمولا تو پست اول جدیدترین نسخه ها رو قرار میدن تا کسی که داره مطالب رو می خونه گیج نشه و با لینک های متفاوت مواجه نشه .

ترجمه رو برام بفرستین، همراه با نسخه جدید و فونت اصلاح شده در پست اول می ذارم. بهتره پست جدیدی برای این پوسته ایجاد نشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام

ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بابت قالب خوبتون که رایگان در اختیار کاربران قرار دادید، به مشکلی بر خوردم اونم این که باید حتما عنوان برگه یا محصول را انگلیسی وارد کنم تا نمایش داده بشه وقتی فارسی هست نمایش نمیده و میگه برگه مرد نظر پیدا نشد!!!!!!!!!!!!! ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوری نیاز دارم به راهنمایی شما

با تشکر

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام

ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بابت قالب خوبتون که رایگان در اختیار کاربران قرار دادید، به مشکلی بر خوردم اونم این که باید حتما عنوان برگه یا محصول را انگلیسی وارد کنم تا نمایش داده بشه وقتی فارسی هست نمایش نمیده و میگه برگه مرد نظر پیدا نشد!!!!!!!!!!!!! ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوری نیاز دارم به راهنمایی شما

با تشکر

این مشکل تو بعضی از قالب ها دیگه هم به وجود اومده بود (به تاپیک  real homes سربزنید)

فعلا بهترین کار اینه

به قسمت داشبور وردپرس رفته

تنظیمات=>گزینه های پیوند یکتا

گزینه ی پیش‌فرض رو انتخاب کنید

royasama جاویدان پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چنین مشکلی رو ندارم. tourist رو درون ریزی کردم. به زودی یک نمونه سایت با این قالب آماده میشه و لینکشو میذارم اینجا تا دوستان ببینن. قالب بسیار خوبیه.

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می تونید یک برگه با عنوان category بسازین و شورت کد مورد نظرتون رو در اونجا بذارین

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می تونید یک برگه با عنوان category بسازین و شورت کد مورد نظرتون رو در اونجا بذارین

ممنون. اما من میخوام که شکل صفحه دسته ها رو تغییر بدم. الان خودش تصاویری از آخرین پست رو میذاره توی صفحه دسته ها. من میخوام اینو حذفش کنم. اگه راهکاری داره بفرمایید. 

توی عکس هم مشخص هست. این عکس صفحه یکی از دسته های منه.

post-3871-0-73088200-1439227361_thumb.jp

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز

بنده هم الان دارم از همین قالب ورژن 9 استفاده میکنم قسمتی که شما منظورتون هستش برای لینک های اشتراک گذاری هستش.

باید یا لینک های اشتراک گذاری رو حذف کنید یا درست فعالشون بفرمایید باقی تنظیمات تو قسمت 5 هستش

ورژن 9 رو از

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
دانلود کنید

موفق باشید

MorteZah nasserheidary پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز

بنده هم الان دارم از همین قالب ورژن 9 استفاده میکنم قسمتی که شما منظورتون هستش برای لینک های اشتراک گذاری هستش.

باید یا لینک های اشتراک گذاری رو حذف کنید یا درست فعالشون بفرمایید باقی تنظیمات تو قسمت 5 هستش

ورژن 9 رو از

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
دانلود کنید

موفق باشید

شما الان پاسخ من رو دادید؟ نه منظورم اون لینک های اشتراک گذاری نیست. توی صفحه هر دسته به این صورت هست.

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما الان پاسخ من رو دادید؟ نه منظورم اون لینک های اشتراک گذاری نیست. توی صفحه هر دسته به این صورت هست

سلام

عزیزم حداقل آدرس سایت رو قرار بده با اون صفحه که می گی تا بشه کمک کرد والا از این عکس چیزی نمیشه فهمید

کلا تغیرات در این قالب قسمت blog portfolio & shop برای همه صفحه های مرتبط لحاظ میشه

ضمنا تو همین بخش باید با دکمه های off و on بازی کنی تا نتیجه دلخواهت در بیاد

اما اگر شما هم در صفحه دچار یک نوشته بزرگ تیتر اول میشی باید در همین قسمت blog portfolio & shop بری بعد وبلاگ رو انتخاب کنی و بعدش از فرو ریز اختصاص صفحه برای وبلاگ یه صفحه قرار بدی همون که پایین دکمه ادامه مطلب هستش چون رو حالت انتخاب که بمونه یه حالتی شبیه اینی که شما گفتی ایجاد میشه.

امیدوارم درست گفته باشم

موفق باشی

MorteZah safarimj Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نسخه 9.1 قالب رو برای دانلود قرار دادم

نزدیک به 98 درصد از رشته های موجود در قالب فارسی سازی شده و فونت قالب هم به یکان تغییر پیدا کرده.

از ویژگی های نسخه 9.1:

برطرف شدن برخی از مشکلات Visual Composer .

و...

Mohammad soosmar گروه چیا پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این هم یک نمونه با بوسته tourist : 

miladjef جاویدان پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نسخه 9.1 قالب رو برای دانلود قرار دادم

نزدیک به 98 درصد از رشته های موجود در قالب فارسی سازی شده و فونت قالب هم به یکان تغییر پیدا کرده.

از ویژگی های نسخه 9.1:

برطرف شدن برخی از مشکلات Visual Composer .

و...

attachicon.gif

با سلام

ضمن تشکر از شما دوست عزیز و گرامی بابت زحمات بی شائبه تان

در تاپیک قرارگیری قالبهای پرمیوم این ورژن روز جمعه قرار گرفته بود ضمن اینکه ورژن 9.2 رو هم تا آخر امروز قرار میدن

ضمنا در تاپیک قرار گیری افزونه های پرمیوم هم افزونه های مرتبط موجوده

فقط جهت اطلاع رسانی دوستان این رو نوشتم

پیشنهادی هم دارم اونم اینه که اون تاپیک رو مرجع قالب قرار بدیم و در این تاپیک و تاپیک های مشابه در مورد تنظیمات و فرم بندی و اشکلات بحث بشه

ضمنا چون بیشتر فایلها در اون تاپیک موجوده کافیه دوستان فقط بروزرسانی اشکالات یا راستتچین و فارسی سازی رو انجام بدن

دوستانی که موافق هستند با تشکر به مدیران اعلام کنند

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

ضمن تشکر از شما دوست عزیز و گرامی بابت زحمات بی شائبه تان

در تاپیک قرارگیری قالبهای پرمیوم این ورژن روز جمعه قرار گرفته بود ضمن اینکه ورژن 9.2 رو هم تا آخر امروز قرار میدن

ضمنا در تاپیک قرار گیری افزونه های پرمیوم هم افزونه های مرتبط موجوده

فقط جهت اطلاع رسانی دوستان این رو نوشتم

پیشنهادی هم دارم اونم اینه که اون تاپیک رو مرجع قالب قرار بدیم و در این تاپیک و تاپیک های مشابه در مورد تنظیمات و فرم بندی و اشکلات بحث بشه

ضمنا چون بیشتر فایلها در اون تاپیک موجوده کافیه دوستان فقط بروزرسانی اشکالات یا راستتچین و فارسی سازی رو انجام بدن

دوستانی که موافق هستند با تشکر به مدیران اعلام کنند

موفق باشید

ممنون

اما یه انتقاد به اون تاپیک دارم.اما مثل همین تاپیک دسته بندی خاصی برای قالب ها وجود نداره.بهترین کار برای یه تاپیک اینه که یه موضوع مشخص داشته باشه.برای مثال تاپیک مربوط به گرویتی.

و بازدید کننده سردرگم نشه.

برای همین پیشنهاد می دم برای قالب های معروف مثل همین قالب یه تاپیک اختصاصی با یک نفر  پشتیبان (منظور کسی هست که بتونه همیشه پست اول قالب رو به روز کنه یعنی نسخه جدید از قالب یا افزونه اومد د اون قسمت قرارش بده) داشته باشه.وکابران دیگه هم سوالاتی که مطرح میشه رو جواب بدن و این نباشه که فقط یک نفر پاسخگو باشه(یعنی اینطور نباشه که مابقی کاربران فکر کنند چون استارتر این تاپیک برای مثال miladjef بود فقط این شخص باید به سوالات پاسخ بده و کسی دیگه اینکار رو انجام بده miladjef ناراحت میشه.)

اگر مدیران اجازه بدن برای قالب های معروف که تاپیک ندارن یا تاپیکشون قدیمی شده کاربرانی که تمایل دارن براشون تاپیک بزنن و صد البته باید پشتبانی کامل رو انجام بدن یعنی وقتی نسخه جدید قالب یا افزونه اومد حداقل فارسی سازیش رو انجام بدن  و در پست اول قرار بدن.

MorteZah جاویدان royasama پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

بنده هم حق رو به شما میدم حرفاتون کاملا درسته

ولی یه مشکل در این جریان وجود داره وقتی یه کاربری بخواد بیاد دنبال یه قالب رایگان وردپرس باید کل انجمن رو جستجو کنه و این یه مقداری برای کاربر بعضا نابلد سخته.

الان نگاه کنید تاپیک مرجع قالب های وردپرس چند وقت از آخرین بروزرسانیش گذشته ولی همچنان بازدید داره

بنده هم تا الان هر قالبی رو قرار دادم اونجا صرفا جهت دسترسی راحت و دانلود سریع تر بوده ولا غیر و تا حد زیادی هم بروزرسانی رو با تمامی سختی های آپلود و ارور های مختلف انجام دادم و اگر دوستان کمک کنند باز هم انجام میدم بنده به کار گروهی بیشتر اعتقاد دارم اول تاپیک هم گفتم اگر کسی فارسی سازی می کنه یا راستچین می کنه بفرسته قرار بدم با اسمش که بفهمند کار گروهیه

ضمنا چون وردپرس تمامی افکار و کارها رو تحت پوشش داره نمیشه که فقط روی یک قالب تمرکز کرد و بابت هر کدوم یه تاپیک زد باید کاربر رو هم در نظر گرفت

البته اگر نظر جمع اینه بنده به راحتی می تونم ظرف یه هفته 30 تا 50 تاپیک پشت سر هم راه بندازم چون اینقدر به قالب دسترسی دارم که نگو :67:

به هر حال تابع نظر جمع هستم

موفق باشید

MorteZah miladjef پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 9.2  با فارسی سازی 98 درصدی و تغییر فونت به یکان

ویژگی های این نسخه:

هماهنگی کامل با ووکامرس  2.4

اضافه شدن قابلیت html tag در صفحه سازmuffin

اضافه شدن قابلیت اضاقه کردن شماره تلفن و آدرس به صورت ویژه به VC

رفع مشکل لیست در اسلایدره و پنل صفحه Revolution Slider

و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان و اساتید یه سوال

تا حالا با قالب Be و اون پنل پوسته گروه مافین مشکل داشتید؟ من مکررا دچار مشکل میشم و صفحه تنظیمات لود نمیشه. نمیدونم چرا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

مشکلی دیده نمیشه دوست عزیز

اگر ممکنه از انجمن خارج بشید دوباره وارد بشید همه لینکها فعال و همه عکسها قابل مشاهده است

در صورت ادامه یه عکس ازش بذارید دوستان ببینند بررسی کنند.

موفق باشید

saji051 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری