آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

283 پست در این موضوع قرار دارد

نسخه 9.2  با فارسی سازی 98 درصدی و تغییر فونت به یکان

ویژگی های این نسخه:

هماهنگی کامل با ووکامرس  2.4

اضافه شدن قابلیت html tag در صفحه سازmuffin

اضافه شدن قابلیت اضاقه کردن شماره تلفن و آدرس به صورت ویژه به VC

رفع مشکل لیست در اسلایدره و پنل صفحه Revolution Slider

و...

attachicon.gif

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

سلام من میخواستم این تم نصب کنم که لینک اول پست رو با حجم 50 مگ دانلود کردم الان اون 50 مگ باید نصب کنم یا اینی که ایشون گذاشتن ؟

و اینکه میشه یه راهنمایی کنید برای نصب؟

احه تو 50 مگه کلی فایل هست کلشو آپلود کردم داخل هاست  کلا یجورایی گیج شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1-سپاس. فونت اصلاح شده یکان رو جایگزین می کنم.

2- دوستان باید زحمت ترجمه باقیش رو بکشن. در قالب انفولد هم متذکر شدم این موضوع رو

ما هم وقتمون محدوده. نمیشه که فقط ما پوسته های گرون قیمت رو فارسی سازی کنیم و دیگران فقط دانلود کنن. کاربران باید توجه کنند که حدا قل برای خودشون هم که شده، در ترجمه ها همکاری کنند

حیف که برا ترجمه اموزش ندیدم و نمیدونم از کجا شروع کنم وگرنه  خیلی دوست داشتم کمک کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ترجمه بصورت آنلاین هست، و نیازی به آموزش نداره. در پست اول لینکش گذاشته شده. بسیار ساده ست

miladjef Atashe.Entezar ALi.Reza پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

بروزرسانی به ورژن 9.4 در تاپیک قالبهای پرمیوم انجام شد.

افزونه های مورد نیاز حتی از داخل بسته بروز تر در تاپیک افزونه های پرمیوم موجود است.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

جاویدان جان همیشه جاوید باشی

اولا منظورت اینه تو پوسته های خریدنی دنبالش بگردیم؟

دوما خیلی پوسته زیباییه میخوام باهاش کار کنم اولا مثل بقیه پوسته های دیگه راحت نیست نمیتونم نصب و فعالش کنم چون درون ریزی ریزی رو بلد نیستم دوما تنظیمات و سفارشی کردنش سخته قاطی میکنم فیلم اموزشی یا حتی متن اموزشی نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فدات شم همچین گفتی انلاینه که فکر کردم حلوا نارگیلیه.

اون لینک که پوسته رو میشه دانلود کرد . که قبلا کردم.بگو چطوری برا ترجمه کمک کنم . فرض کن کلا فول انگلیشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پس میرم ببینم میتونم یه ترجمه الوععععه وراعععععی براش ردیف کنم

سلام

دوما خیلی پوسته زیباییه میخوام باهاش کار کنم اولا مثل بقیه پوسته های دیگه راحت نیست نمیتونم نصب و فعالش کنم چون درون ریزی ریزی رو بلد نیستم دوما تنظیمات و سفارشی کردنش سخته قاطی میکنم فیلم اموزشی یا حتی متن اموزشی نداره؟

با سلام

نخیر داخل : انجمن پرشین اسکریپت - قالبهای وردپرس - تاپیک قالب های پرمیوم -  مشخص هستش توش بگرید می بینی البته درون ریزی و دمو نداره چون 100 مگ میشد نمی تونستم آپ کنم :-"

موفق باشی

saji051 Atashe.Entezar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فدات شم همچین گفتی انلاینه که فکر کردم حلوا نارگیلیه.

اون لینک که پوسته رو میشه دانلود کرد . که قبلا کردم.بگو چطوری برا ترجمه کمک کنم . فرض کن کلا فول انگلیشم

عزیزم توضیحات رو بخونی میفهمی که فارسی شده نیاز نیست زحمت بکشی ولی اگر منظورت ترجمه تنظیمات هستش باید کل صفحات و کدها مرتبط رو یکی یکی تغییر بدی

موفق باشی

Atashe.Entezar پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب پ من چطوری پوسته 100 مگی رو نصب کنم ؟ میشه دانلود کنم بعد اکسترکت کنم بعد فایلهاشو دونه دونه تو سی پنل دانلود کنم؟ راستی وقتی اکسترکت میکنیم یه فولدر داکیوممنت هم داره با چندتا فایل زیپ و readme اونا رو هم اپ کنم ؟ اگه اره اونا رو هم ببرم کنار تم و child هاش؟ و همه رو یکجا تو یه پوشه اکسترکت کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه خلیل خان گفته بودن همش ما زحمت ترجمه میکشیم شما بقیه همکاری نمیکنن منم خواستم بچه خوبی باشم کمک بدم. حالا که کار به کد و برنامه نویسی شد اقا ما فلنگو میبندیم. بچه مبتدی و این کارا نچ نچ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز کارکردن با هر پوسته ای راحته. شما که انگلیشت هم فوله کافیه اون پوشه document رو باز کنی و فایل html داخلش رو اجرا کنی. همه چیز رو توضیح داده.

جاویدان Atashe.Entezar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب پ من چطوری پوسته 100 مگی رو نصب کنم ؟ میشه دانلود کنم بعد اکسترکت کنم بعد فایلهاشو دونه دونه تو سی پنل دانلود کنم؟ راستی وقتی اکسترکت میکنیم یه فولدر داکیوممنت هم داره با چندتا فایل زیپ و readme اونا رو هم اپ کنم ؟ اگه اره اونا رو هم ببرم کنار تم و child هاش؟ و همه رو یکجا تو یه پوشه اکسترکت کنم؟

با سلام

اصلا پوشه 100 مگی قرار داده نشده اینجا باشه خبر ندارم ضمنا قرار نیست همه پوشه آپلود بشه کافیه فقط پوشه قالب و کودکش رو قرار بدید و اگر نیازی به درون ریز یکی از دمو ها داشتید فقط همون دمو رو درون ریزی کنید وگرنه کلی باید بشینی تا آپلود بشه .

داکومنت هم راهنماست نیاز به نصبش نیست تو رایانه خودتون بهش نگاه کنید یاد بگیرید

موفق باشید

MorteZah Atashe.Entezar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان 

خوشبختانه دو سه روزی از ذستم راحت بودید

عارضم خددمتتون 

اولا دو تا از فایلهای تم بی تم بنا به پیام وضعیت سیستم ووکامرس بروز ننننیستند 

betheme/woocommerce/content-product.php نسخه 1.6.4 بروز نیست. نسخه پایه 2.4.0, 

betheme/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php نسخه 2.0.0 بروز نیست. نسخه پایه 2.4.0, 

چطوری دو فایل tab , content  ادرس بالا رو اپدیت کنم؟ 

دوما این child , psd رو چطوری درون ریزی کنم ؟ بابا دقیا بگین من درون ریزی سرم نمیشه مثلا بگید این رو اکستراکت کن تو اون

وای شد سه تا 

این revolution-slider-demo  رو کجای دلم بذارم ؟

البته پوشه داکیومنت و لایسنس رو که معلومه باید بیخیال بشیم و کاربردی نداره.

:-"  :45:  :68:  :-"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

تو تاپیک قالب های پرمیوم بنده ورژن جدید رو قرار دادم از 9.4 بالاتر نداشتیم 100 مگ بود بی انصاف دانلود کن ببین چطوریاست من فرصت تستش رو نداشتم

البته بودن پوشه لایسنس بهتر از نبودنشه

در مورد پوشه کودک رو داخل پوشه اصلی بذار البته وقتی خواستی قالب رو دستکاری کنی کودک رو بیار کنار پوشه اصلی

psd لازم نیست

درون ریزی یعنی اینکه قالب Be رو کامل 100 مگ رو آپلود می کنی میری قسمت درون ریزی یکی از دمو قالب ها رو انتخاب می کنی و بعد منتظر میشی تا کار نصب تموم بشه .

همین

دمو اسلایدر هم برای درون ریزی هستش پس باید باشه

یادت باشه اینکار فقط بر روی سرور درست انجام میشه و روی xamp همیشه ناقص در میاد

موفق باشی

Atashe.Entezar hrf67 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

miladjef Atashe.Entezar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

ورژن جدید قرارگرفت 9.5  کاملا هم هماهنگ شده هم با ووکامرس 2.4.6 هم با وردپرس 4.3

قالب ودرپرس - تاپیک قرارگیری قالب های پرمیوم

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من9.4 رو گرفتم

بی معرفت وقتی محصول براش تعریف میکنم میزنم رو نمایش محصول اون رو نمایش نمیده . چکارش کنم؟

MorteZah پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من9.4 رو گرفتم

بی معرفت وقتی محصول براش تعریف میکنم میزنم رو نمایش محصول اون رو نمایش نمیده . چکارش کنم؟

با سلام

ورژن 9.5 قرار گرفته {تاپیک قرارگیری قالبهای پرمیوم}چون سازگاری کاملی با وردپرس 4.3 و وکامرس 2.4.6 داره و بازنویسی در کدها شده .

در مورد نمایش محصول قالب رو از حالت کاتالوگ خارج کنید تمامی تنظیمات قالب در بخش فروشگاه رو به حالت خاموش ببرید و تست کنید بعضی اوقات افزونه های ویژوال قدیمی باعث تداخل جزیی میشه از افزونه های بروزشون استفاده کنید.

موفق باشید

Atashe.Entezar پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه صفحه با ارور 404 میده که صفحه ادرس شما اشتباه است

با سلام

دوست عزیز

ارور 404 به این علت هست که شما در منو آدرس اشتباه در فهرست تعریف کردید یعنی اسم آدرس با واقعیت برگه یا نوشته یا دسته وجود خارجی نداره و یا آدرسی که برای اون تعریف شده اشتباه است مثلا شما قالبی نصب کردید و در اون site.com/shops/ رو تعریف کردید ولی در قالب جدید site.com/shop/ تعریف شده ولی شما از همون قبلی که پاک شده یا ناسازگاری با ووکامرس داره و تعریف و تایید نشده استفاده می کنید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظریه بستن کاتالوگ و خاموش کردن تمام تنظیمات فروشگاه رو بستم درست نشد.

به نظر میاد نظریه دوم اشتباه شدن ادرس مشکل من باشه حالا چطوری رفعش کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظریه بستن کاتالوگ و خاموش کردن تمام تنظیمات فروشگاه رو بستم درست نشد.

به نظر میاد نظریه دوم اشتباه شدن ادرس مشکل من باشه حالا چطوری رفعش کنم؟

با سلام

برای درست کردن آدرس باید به نمایش - فهرست ها مراجعه کنی اون قسمتی که می گی هم اسم برگه  و هم آدرس برگه رو چک کن و حتما قبلش تو برگه ها نگاه کن ببین اصلا این برگه وجود داره یا نه اسم برگه چیه آدرسش چیه و با فهرست ها یکسان هست یا خیر

موفق باشی

داش علی Atashe.Entezar پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری