آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

397 پست در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، aryagostar گفته است :

بعد از گذشت دو ساعت از ثبت سفارش، الان تازه پیامک ها هم برا مدیر، هم برا خریدار اومد ،

علت این تاخیر از چیه و آیا همیشه انقدر تاخیر هست؟

علت اين مشکل از سرور است

به هاست شما برميگرده

به هاستينگ تيکت بزنين

Mohammad hannanstd.ir پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید.

ما میخواستیم پنل پیامکمون رو (مربوط به سایت irpayamak و melipayamak) در فایل class.gateways وارد کنیم. کدهای زیر رو به فایل اضافه کردیم. اما وقتی درخواست ارسال پیامک رو میزنیم صفحه سفید میشه و پیامک هم ارسال نمیشه.
آیا در فایل دیگه ای هم باید تغییرات ایجاد کنیم ؟

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/15/2016 در 14:24، aryagostar گفته است :

بعد از گذشت دو ساعت از ثبت سفارش، الان تازه پیامک ها هم برا مدیر، هم برا خریدار اومد ،

علت این تاخیر از چیه و آیا همیشه انقدر تاخیر هست؟

این مربوط به سرویس دهنده شماست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/24/2016 در 10:29، shishak.mang گفته است :

سلام و خسته نباشید.

ما میخواستیم پنل پیامکمون رو (مربوط به سایت irpayamak و melipayamak) در فایل class.gateways وارد کنیم. کدهای زیر رو به فایل اضافه کردیم. اما وقتی درخواست ارسال پیامک رو میزنیم صفحه سفید میشه و پیامک هم ارسال نمیشه.
آیا در فایل دیگه ای هم باید تغییرات ایجاد کنیم ؟

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

دوستان کسی موردی به ذهنش نمیرسه ؟
ما به شدت به این پلاگین نیاز داریم ولی این مشکل باعث میشه نتنیم ازش استفاده کنیم.
دو تا پنل پیامک هم داریم و خرید پنل سوم هزینه زیادی هست برامون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و خسته نباشید به شما و ممنون بابت ارائه این پلاگین مفید و کارآمد؛

سوالی که از خدمتتون دارم اینه که اگر ما با پلاگین یوزرپرو کاربران رو در سایت ثبت نام کنیم و در فیلدهای ثبت نامی هم از فیلد phone این پلاگین که با ووکامرس سینک شده استفاده کنیم، بعد از ورود کاربر خود به خود این شماره در پلاگین شما هم قرار می گیره و در صورت سفارش بدون وارد کردن مجدد شمارش، پیامک سفارش ارسال میشه براش یا خیر باید مجددا شماررو وارد کنه؟؟ ممنون میشم در مورد این پروسه مختصر توضیحی بفرمایین.

سپاسگزارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۰/۷ ه‍.ش. در 10:21، shishak.mang گفته است :

دوستان کسی موردی به ذهنش نمیرسه ؟
ما به شدت به این پلاگین نیاز داریم ولی این مشکل باعث میشه نتنیم ازش استفاده کنیم.
دو تا پنل پیامک هم داریم و خرید پنل سوم هزینه زیادی هست برامون

یا باید خودتون برنامه نویس باشید یا باید مدیر سامانه ای که ازش پیامک گرفتید هزینه اضافه شدن به لیست درگاه های پیامکی رو واریز کنه .

در 20 ساعت قبل، sjdzare گفته است :

سلام و خسته نباشید به شما و ممنون بابت ارائه این پلاگین مفید و کارآمد؛

سوالی که از خدمتتون دارم اینه که اگر ما با پلاگین یوزرپرو کاربران رو در سایت ثبت نام کنیم و در فیلدهای ثبت نامی هم از فیلد phone این پلاگین که با ووکامرس سینک شده استفاده کنیم، بعد از ورود کاربر خود به خود این شماره در پلاگین شما هم قرار می گیره و در صورت سفارش بدون وارد کردن مجدد شمارش، پیامک سفارش ارسال میشه براش یا خیر باید مجددا شماررو وارد کنه؟؟ ممنون میشم در مورد این پروسه مختصر توضیحی بفرمایین.

سپاسگزارم.

سلام

این چیزی که میفرمایید به صورت مستقیم ربطی به افزونه پیامک نداره . افزونه پیامک به شماره ای که خریدار توی صفحه پرداخت وارد میکنه پیامک رو ارسال میکنه ... حالا باید ببینید این افزونه ای که میفرمایید توی فیلد شماره پیامک شماره ثبت شده کاربر رو میاره یا نه .

S@jj@D Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ابتدا تشکر می کنم از زحمتی که کشیدید.

یه سئوالی داشتم که نتونستم جوابی توی انجمن پیدا کنم

من گزینه "ارسال پیامک در زمان موجود شدن" رو فعال کردم

ولی وقتی که توی انبار کالا موجود هست هم باز اون گزینه "در صورت موجود شدن مرا آگاه کن" نمایش داده می شه.

چطوری می تونم تنظیمش کنم که وقتی کالا موجود نبود این پیام رو نشون بده

با درود و سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/3/2017 در 17:42، saeedfweb گفته است :

ابتدا تشکر می کنم از زحمتی که کشیدید.

یه سئوالی داشتم که نتونستم جوابی توی انجمن پیدا کنم

من گزینه "ارسال پیامک در زمان موجود شدن" رو فعال کردم

ولی وقتی که توی انبار کالا موجود هست هم باز اون گزینه "در صورت موجود شدن مرا آگاه کن" نمایش داده می شه.

چطوری می تونم تنظیمش کنم که وقتی کالا موجود نبود این پیام رو نشون بده

با درود و سپاس

ارجاع داده شد جهت بررسی

saeedfweb پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و تشکر از افزونه ی خوب و کارآمد شما،
من این افزونه را نصب کردم و تنظیمات فراپیامک را نیز در آن وارد نمودم.

اما الان که میخواهم ارسال پیامک به صورت دستی داشته باشم، به صفحه options.php میرود ولی نمیتواند ارسال کند و ارور 500 Http میدهد و پیامک ارسال نمیگردد.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

اگر اطلاعات دیگری نیاز است، بفرمایید تا ارائه کنم.

با تشکر

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/2/2017 در 07:18، hannanstd.ir گفته است :

یا باید خودتون برنامه نویس باشید یا باید مدیر سامانه ای که ازش پیامک گرفتید هزینه اضافه شدن به لیست درگاه های پیامکی رو واریز کنه .

سلام

این چیزی که میفرمایید به صورت مستقیم ربطی به افزونه پیامک نداره . افزونه پیامک به شماره ای که خریدار توی صفحه پرداخت وارد میکنه پیامک رو ارسال میکنه ... حالا باید ببینید این افزونه ای که میفرمایید توی فیلد شماره پیامک شماره ثبت شده کاربر رو میاره یا نه .

مرسی از توضیحتون

پنل پیامک رو تهیه کردیم. الان سوال دیگه ای راجع به افزونه دارم :
در محصول vendor رو انتخاب می کنیم اما به کاربر vendor پیامک ارسال نمیشه.
دو پیامک برای شماره ای که به عنوان مدیر سایت (در تنظیمات افزونه پیامک) دادیم ارسال میشه اما به مدیر محصول (vendor) پیامکی ارسال نمیشه.

همچنین از وقتی vendor رو برای محصول وارد کردیم به مشتری هم پیامک ارسال نمیشه.

این مشکل از کجاست دوست عزیز ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان میخواستم ببینم لیست وب سرویس هایی که تو این نسخه هستن رو بزارین اینجا و یه سوال دیگه تو صفحه اصلی سایت اون افزونه ارسال پیامک همونم همین نسخه است یا این فرق داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/6/2017 در 13:53، samimi.1997 گفته است :

با سلام و تشکر از افزونه ی خوب و کارآمد شما،
من این افزونه را نصب کردم و تنظیمات فراپیامک را نیز در آن وارد نمودم.

اما الان که میخواهم ارسال پیامک به صورت دستی داشته باشم، به صفحه options.php میرود ولی نمیتواند ارسال کند و ارور 500 Http میدهد و پیامک ارسال نمیگردد.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

اگر اطلاعات دیگری نیاز است، بفرمایید تا ارائه کنم.

با تشکر

خطای 500 مربوط به سرور شماست

در 8 ساعت قبل، shishak.mang گفته است :

مرسی از توضیحتون

پنل پیامک رو تهیه کردیم. الان سوال دیگه ای راجع به افزونه دارم :
در محصول vendor رو انتخاب می کنیم اما به کاربر vendor پیامک ارسال نمیشه.
دو پیامک برای شماره ای که به عنوان مدیر سایت (در تنظیمات افزونه پیامک) دادیم ارسال میشه اما به مدیر محصول (vendor) پیامکی ارسال نمیشه.

همچنین از وقتی vendor رو برای محصول وارد کردیم به مشتری هم پیامک ارسال نمیشه.

این مشکل از کجاست دوست عزیز ؟

این پلاگین با vendor سازگاری نداره! برای تک فروشگاه هست نه چند فروشنده

در 5 ساعت قبل، v.b.f1 گفته است :

با سلام خدمت دوستان میخواستم ببینم لیست وب سرویس هایی که تو این نسخه هستن رو بزارین اینجا و یه سوال دیگه تو صفحه اصلی سایت اون افزونه ارسال پیامک همونم همین نسخه است یا این فرق داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

خطای 500 مربوط به سرور شماست

این پلاگین با vendor سازگاری نداره! برای تک فروشگاه هست نه چند فروشنده

چه بد!
آیا افزونه پیامکی هم هست که با چند فروشندگی سازگار باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/8/2017 در 09:24، shishak.mang گفته است :

چه بد!
آیا افزونه پیامکی هم هست که با چند فروشندگی سازگار باشه ؟

در حال حاضر خیر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلامی مجدد

سوالی داشتم به نظرتون از کدوم پنل اس ام اسی خرید کنم بهتره و سامانه اشم نرم افزار تحت ویندوز یا موبایل برای دسترسی داشته باشه

با تشکر

kajblog پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 30 دقیقه قبل، v.b.f1 گفته است :

سلامی مجدد

سوالی داشتم به نظرتون از کدوم پنل اس ام اسی خرید کنم بهتره و سامانه اشم نرم افزار تحت ویندوز یا موبایل برای دسترسی داشته باشه

با تشکر

سلام.این سوال من هم هست.دوستانی که از پنل ها استفاده کردن لطف کنن و بگن که کدوم درگاه پیامک خدمات بهتری ارائه میدهد

kajblog پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ه‍.ش. در 23:26، v.b.f1 گفته است :

سلامی مجدد

با تشکر

در در ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ه‍.ش. در 23:59، gar_1383 گفته است :

سلام.این سوال من هم هست.دوستانی که از پنل ها استفاده کردن لطف کنن و بگن که کدوم درگاه پیامک خدمات بهتری ارائه میدهد

سلام

به شخصه از پیام رسان استفاده می کنم و از خدماتش راضی هستم ، هم وب سرویس ارسال داره هم دریافت ، توی اکثر افزونه های پیامک هم میشه ازش استفاده کرد . سرعت ارسالش هم خیلی بالاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه دوستان عزیز پرشین اسکریپت؛

ضمن تشکر مجدد از دوستانی که این پلاگین بسیار کاربردی رو ساختن، میخواستم مشکلی رو گزارش بدم که در صورت تمایل دوستان رفعش کنن!

من کامل این پلاگینو تست کردم و بسیار عالی و درست کار کرد جز یک مورد اشکال که بنده باهاش مواجه شدم و اونم اینکه زمانی که ما در محصول 1 شماره مدیر اون محصول رو وارد میکنیم و در محصول 2 هم شماره مدیر دیگری رو وارد میکنیم و یک کاربری میاد هر دوی اون محصول رو به سبد خرید اضافه میکنه و سفارش رو ثبت میکنه، چون متن پیامک ها به تمام مدیران محصول فقط در یک نوع خاص تعریف شده، تمام اطلاعات سفارشی که ما با شورتکدها شخصی سازی کردیم برای هر دو مدیر ارسال میشه!

اگر شورتکدی تعریف بشه که به جای آیتم های سفارش همراه تعداد و قیمت سفارش، آیتم های محصول مرتبط با مدیر و قیمت محصول پیامک بشه، مشکل حل میشه! در واقع وقتی محصول 1 با مدیر 1 و محصول 2 با مدیر 2 به سبد خرید اضافه میشن، پیامک آیتم های محصول 1 و قیمت به مدیر 1 و آیتم های محصول 2 و قیمت به مدیر 2 ارسال بشه!

سپاس از شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، sjdzare گفته است :

ضمن تشکر مجدد از دوستانی که این پلاگین بسیار کاربردی رو ساختن، میخواستم مشکلی رو گزارش بدم که در صورت تمایل دوستان رفعش کنن!

من کامل این پلاگینو تست کردم و بسیار عالی و درست کار کرد جز یک مورد اشکال که بنده باهاش مواجه شدم و اونم اینکه زمانی که ما در محصول 1 شماره مدیر اون محصول رو وارد میکنیم و در محصول 2 هم شماره مدیر دیگری رو وارد میکنیم و یک کاربری میاد هر دوی اون محصول رو به سبد خرید اضافه میکنه و سفارش رو ثبت میکنه، چون متن پیامک ها به تمام مدیران محصول فقط در یک نوع خاص تعریف شده، تمام اطلاعات سفارشی که ما با شورتکدها شخصی سازی کردیم برای هر دو مدیر ارسال میشه!

اگر شورتکدی تعریف بشه که به جای آیتم های سفارش همراه تعداد و قیمت سفارش، آیتم های محصول مرتبط با مدیر و قیمت محصول پیامک بشه، مشکل حل میشه! در واقع وقتی محصول 1 با مدیر 1 و محصول 2 با مدیر 2 به سبد خرید اضافه میشن، پیامک آیتم های محصول 1 و قیمت به مدیر 1 و آیتم های محصول 2 و قیمت به مدیر 2 ارسال بشه!

سپاس از شما.

سلام

یعنی از شورتکد {vendor_items}  استفاده میکنید بازم محصول مدیر 2 رو به مدیر 1 نشون میده؟

شورکد {vendor_items}  ، کالاهای هر مدیر محصول رو فقط به خودش پیامک میکنه ... البته من یادمه که اینطوری نوشته بودم.... !!

amirrahimi69 S@jj@D پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، hannanstd.ir گفته است :

سلام

یعنی از شورتکد {vendor_items}  استفاده میکنید بازم محصول مدیر 2 رو به مدیر 1 نشون میده؟

شورکد {vendor_items}  ، کالاهای هر مدیر محصول رو فقط به خودش پیامک میکنه ... البته من یادمه که اینطوری نوشته بودم.... !!

سلام و ممنون از پاسختون؛ بله {vendor_items} جداگانه برای مدیر هر محصول پیامک میکنه اما فقط عنوان محصولو میفرسته! برای قیمت فقط یک شورتکد تعریف شده که اونم قیمت سبد خرید هست و برای تعداد هم جالبه با اینکه من دو محصول رو ثبت سفارش کردم با شورتکد {count_items} عدد 3 رو ارسال کرد!! اما با شورتکد {all_items_qty} تعداد هر محصول رو بعد از عنوان هر محصول و در داخل پرانتز به درستی ارسال کرد که البته تمام آیتم های سبد خرید رو ارسال میکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/16/2017 در 18:53، sjdzare گفته است :

سپاس از شما.

دوست عزیز شما الان می تونین از سیستم چند فروشندگی استفاده کنید ؟
منظورم اینه که برای هر محصول 3 تا پیامک (یکی برای مدیر کل ، برای مشتری ، برای vendor) ارسال میشه ؟

برای من این اتفاق نمی افته ، حتی وقتی شماره vendor رو به صورت دستی در بخش تنظیمات پیامک هر محصول وارد میکنم باز هم این اتفاق نمی افته. در پنل پیامک (از سامانه پیامک ریلکس استفاده می کنم) هم فقط شماره مدیر کل و مشتری برای ارسال پیامک ثبت میشه.

اگر شما مشکلی با این سیستم ندارین ، میشه بگین چطوری مشکل رو حل کردید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ه‍.ش. در 10:58، shishak.mang گفته است :

دوست عزیز شما الان می تونین از سیستم چند فروشندگی استفاده کنید ؟
منظورم اینه که برای هر محصول 3 تا پیامک (یکی برای مدیر کل ، برای مشتری ، برای vendor) ارسال میشه ؟

برای من این اتفاق نمی افته ، حتی وقتی شماره vendor رو به صورت دستی در بخش تنظیمات پیامک هر محصول وارد میکنم باز هم این اتفاق نمی افته. در پنل پیامک (از سامانه پیامک ریلکس استفاده می کنم) هم فقط شماره مدیر کل و مشتری برای ارسال پیامک ثبت میشه.

اگر شما مشکلی با این سیستم ندارین ، میشه بگین چطوری مشکل رو حل کردید ؟

سلام

شما باید از بخش تنطیمات پیامک و در هر سه تب خریدار، مدیر کل و مدیر محصول تیک ارسال پیام رو بزنین! در تب مدیر کل هم شماره مدیر یا مدیران رو وارد کنین حتما! شماره مدیر هر محصول رو هم در بخش پیامک هر محصول وارد کنین! شماره خریدار رو هم که همون شماره ای در نظر میگیره که خودش در صفحه تسویه حساب میزنه! هر سه پیامک هم با موفقیت ارسال میشه ضمن اینکه بنده هم از ریلکس استفاده میکنم! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/20/2017 در 01:04، sjdzare گفته است :

سلام

شما باید از بخش تنطیمات پیامک و در هر سه تب خریدار، مدیر کل و مدیر محصول تیک ارسال پیام رو بزنین! در تب مدیر کل هم شماره مدیر یا مدیران رو وارد کنین حتما! شماره مدیر هر محصول رو هم در بخش پیامک هر محصول وارد کنین! شماره خریدار رو هم که همون شماره ای در نظر میگیره که خودش در صفحه تسویه حساب میزنه! هر سه پیامک هم با موفقیت ارسال میشه ضمن اینکه بنده هم از ریلکس استفاده میکنم! 

ممنون از توضیح شما
من تنظیمات رو انجام داده بودم ، یعنی هر سه حالت رو فعال کردم ، همچنین شماره مدیر رو هم در هر محصول درج میکنم.
یک سوال ، آیا شما توی هر محصول vendor رو هم از طریق کلید کشویی مربوطش مشخص میکنین ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، shishak.mang گفته است :

ممنون از توضیح شما
من تنظیمات رو انجام داده بودم ، یعنی هر سه حالت رو فعال کردم ، همچنین شماره مدیر رو هم در هر محصول درج میکنم.
یک سوال ، آیا شما توی هر محصول vendor رو هم از طریق کلید کشویی مربوطش مشخص میکنین ؟

من از سیستم چند فروشندگی استفاده نمیکنم دوست عزیز و تا جایی که یادمه این پلاگین با وندور سینک نیست! فک میکنم آقای

این مسئله رو گفته بودن! حالا اگه اشتباه میکنم خودشون بگن!

hannanstd.ir shishak.mang پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

درگاه نیاز پرداز مشکل دارد 88 هزارتومان پول گرفتن ولی هیچ راهی نه از پنل قدیمشون نه جدید نداره میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید.مدام این اخطار میده در صورتی که اطلاعات صحیح و کامل وارد میشه درضمن از نسخه های قبلی افزونه هم استفاده کردم نسخه 3 بود ولی باز هم همون اخطار.

خطا: ارسال پیامک با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیامک را بررسی کنید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری