• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

433 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام. ببخشید بنده چند سوال یا مشکل با این افزونه داشتم که ممنون میشم بررسی بفرمایید.

سوال اول اینکه آیا این افزونه جایی داره که بشه فهمید کدام شماره تلفن ها تو لیست ارسال پیامکش قرار گرفتند ؟ به زبان ساده من مدیر فروشگاه چطور بفهمم کدوم مشتریانم درخواست اطلاع رسانی پیامکی کردند ؟ شاید اصلا یه مشتری زنگ برنه بگه آقا توروخدا دیگه بهم پیامک نفرستید. نمیخوام از هیچی مطلع بشم. منه مدیر چطور باید شماره مشتری رو از لیست این افزونه خارج کنم؟

و مشکل دیگر اینکه وقتی یه مشتری برای محصولی که موجود نیست درخواست اصلاع رسانی در صورت موجود شدن محصول رو تیک میزنه، وقتی محصول موجود بشه پیامک براش ارسال میشه، ولی مشکل اینجاست که اگر در ماه چندیدن بار محصول موجود و ناموجود بشه، همیشه مرتب براش پیامک ارسال میشه. خب این یه ایراد هست دیگه. چون مشتری یک کالا رو که نمیخواد تا قیامت هربار موجود میشه مطلع بشه. مشتری فقط یک بار نیاز داره تا کالاش موجود شد اون رو خریداری کنه. دقیقا مثل دیجی کالا که فقط یک بار در صورت موجود شدن کالا واسه مشتری هاش پیامک میفرسته. نه اینکه هربار محصول مورد نظر موجود شد، هی واسشون پیامک بفرسته.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چرا در نسخه جدید افزونه پیامک ، در قسمت "ووکامرس --> سفارشات" گزینه ای برای ارسال sms به خریدار وجود ندارد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من نسخه 3.4.9 افزونه رو نصب دارم . با ورژن قبلی وردپرس سازگاری داشت اما با ورژن 4.7.3 وردپرس سازگاری نداره !

راه حلی دارید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

تشکر بابت افزونه عاااالی

پنل پیام رسان چرا کار نمیکنه؟ payam-resan.com

آیا نسخه اخر ورژن 3.4.9 هستش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام روز بخیر
من این افزونه رو نصب کردم اما پنل تنظیمات پیامک برام نیومد بایدچیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، arashmilani گفته است :

سلام روز بخیر
من این افزونه رو نصب کردم اما پنل تنظیمات پیامک برام نیومد بایدچیکار کنم؟

به زیر منوی ووکامرس پارسی اضافه میشه.

در در 1395/12/24, 22:59:55، sdsdcsdcs گفته است :

سلام

تشکر بابت افزونه عاااالی

پنل پیام رسان چرا کار نمیکنه؟ payam-resan.com

آیا نسخه اخر ورژن 3.4.9 هستش؟

سلام مشکلی در پیام رسان نیست. شاید از سمت اونها براتون api فعال نشده.

در در 1395/12/24, 10:35:35، alimemco گفته است :

سلام من نسخه 3.4.9 افزونه رو نصب دارم . با ورژن قبلی وردپرس سازگاری داشت اما با ورژن 4.7.3 وردپرس سازگاری نداره !

راه حلی دارید ؟

از چه جهت این رو میفرمایید؟ خطایی مشاهده کردید؟

amogheimi ُSajadfa.ir پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، hellishflowers1 گفته است :

چطور میشه یه سامانه جدید بغیر از پیشفرضهای برنامه اضافه کرد ؟

توی پست اول اشاره شده.

hellishflowers1 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام روزتون بخیر

بنده اقدام به آپدیت ووکامرس از ورژن 2.6.6 به 3.0.3 نمودم . از زمان آپدیت متاسفانه متوجه ناسازگاری ووکامرس جدید با افزونه پیامک ووکامرس فارسی شدم. به این صورت که در صورت فعال بودن افزونه پیامک، در صفحه ی checkout در صورت انتخاب "پرداخت واریز به حساب" با خطای internal server error مواجه شدم. با فعال سازی debuging وردپرس خطای "Uncaught SyntaxError: Unexpected token < in JSON at position 0 woocommerce" را (در مرورگر کروم) مشاهده کردم. در صورت امکان بررسی بفرمایید مشکل از کجاست . (در حال حاضر افزونه پیامک غیرفعال است و ووکامرس عملکرد درستی دارد.) بنده به افزونه پیامک نیاز دارم . ممنون از بررسی شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا دمت گرم این افزونه من قبلا ازش استفاده کردم عالیه

فقط یک مشکلی هست اونم اینکه من قبلا از وبسرویس sms.ir استفاده میکردم ولی ارسال پیامک ها به شدت کند بود و گاهی با نیم ساعت تاخیر ارسال میشد

چون شما تجربه تون بیشتره میشه بهترین وبسرویسی که در این پلاگین قابل استفاده هست رو اینجا معرف کنید یا برام پیغام خصوصی کنید؟ نمیخوام زیاد تاخیر داشته باشه

یک دنیا سپاس

m0h4mm4d پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/01/31, 18:42:38، wanano گفته است :

آقا دمت گرم این افزونه من قبلا ازش استفاده کردم عالیه

فقط یک مشکلی هست اونم اینکه من قبلا از وبسرویس sms.ir استفاده میکردم ولی ارسال پیامک ها به شدت کند بود و گاهی با نیم ساعت تاخیر ارسال میشد

چون شما تجربه تون بیشتره میشه بهترین وبسرویسی که در این پلاگین قابل استفاده هست رو اینجا معرف کنید یا برام پیغام خصوصی کنید؟ نمیخوام زیاد تاخیر داشته باشه

یک دنیا سپاس

سلام . این سوال من هم هست . کدوم وب سرویس ها با این افزونه به خوبی و با سرعت عمل میکنند ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/02/04, 00:03:26، m0h4mm4d گفته است :

سلام . این سوال من هم هست . کدوم وب سرویس ها با این افزونه به خوبی و با سرعت عمل میکنند ؟

این مربوط به وبسرویس + هاست شما برای اتصال به وبسرویس هست

m0h4mm4d amogheimi پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بنده این افزونه رو نصب کردم ولی اس ام اس برای خریدار و مدیر ارسال نمیشه . 

مشخصات وردپرس :

وردپرس 4.7.4 در حال اجرا با پوسته‌ی

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
.

وکامرس نگارش 3.0.4 استفاده می‌کنید  ( قابلیت آپدیت به علت تغییر در پوسته ندارد )

ارسال پیامک ، به صورت دستی انجام میشه البته

درضمن ممنون بابت فروم پرمحتواتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان هر کس تجربه استفاده از سامانه های مختلف رو داره، لطف کنه تجربه اش رو در اختیار بقیه هم بگذاره! من شخصا فرم عضویت در سایت لیمو اس ام اس پر کردم و 3-4 بار هم طی 2 روز به تلفنشون زنگ زدم اما هیچ وقت جواب ندادن! این گزینه برای من باطله چون کسی که تلفن پشتیبانیش رو جواب نده الباقی کاراش هم همینطوریه! دوستان اگه نظری دارید بگید! از کدوم سرویس ها راضی هستید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقت بخیر؛
خدا قوت آقا افزونه فوق العاده ای هست

برای اینکه این افزونه با License Manager for Woocommerce هماهنگ بشه تا لایسنس ها در قالب پیامک برای خریدار ارسال بشه چه کاری باید انجام داد ؟
این افزونه شورت کد داره اما مثل اینکه باید در افزونه پیامک پیشرفته ووکامرس هم تعریف بشه
اگر میشه با راهنمایی درست اش کرد که بفرمائید اگر باید بابت اش هزینه پرداخت بشه بفرمائید به چه صورت هست 

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

اگه بخواهیم از طریق کد php پیامکی ارسال کنیم با استفاده از این افزونه  چه کلاس یا فانکشنی تعبیه شده ؟  به عنوان مثال اینطوری :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

ممنون از وقتی که میذارید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان از این کد استفاده میکنم که متاسفانه جواب نمیده :

دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، amogheimi گفته است :

الان از این کد استفاده میکنم که متاسفانه جواب نمیده :

دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم

سلام

اول اینکه باید متغیر $receiver_sms_data['number'] خودش یک آرایه باشه و برای ارسال دسته جمعی همه رو توی ارایه پاس بدید. دوم اینکه از طریق خود ارسال پیامک به شماره دلخواه ووکامرس مطمئن بشید که پیامک ارسال میشه. سوم اینکه از متغیر $receiver_response_sms یه var_dump بگیرید.

amogheimi salamatism پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من میخوام وب سرویس asanak.ir رو فعال کنم میخوام بدونم باید به چه کسی پیام بدم کدهاشو برام بنویسه؟

اینم ایمیل من fagozist@gmail.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و تشکر از زحمات شما

افزونه پیامک با وب سرویس فراپیامک مشکل داره. فراپیامک آی پی وب سرویسش رو تغییر داده. لطفا به روزرسانی کنید. متشکرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، omidbmps گفته است :

سلام

من میخوام وب سرویس asanak.ir رو فعال کنم میخوام بدونم باید به چه کسی پیام بدم کدهاشو برام بنویسه؟

اینم ایمیل من fagozist@gmail.com

سلام

مدیریت سایت آسانک باید درخواست بده و مثل بقیه وبسرویسها هزینه اضافه شدن رو بپردازه .. در صورتی که مایل بودن به بنده پیام بزنید.

salamatism پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، mahdiagho گفته است :

سلام و تشکر از زحمات شما

افزونه پیامک با وب سرویس فراپیامک مشکل داره. فراپیامک آی پی وب سرویسش رو تغییر داده. لطفا به روزرسانی کنید. متشکرم.

سلام

خود فراپیامک در صورت لزوم باید خبر بده .. ما خودجوش نمیتونیم تغییرات بدیم

salamatism پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، hannanstd.ir گفته است :

سلام

اول اینکه باید متغیر $receiver_sms_data['number'] خودش یک آرایه باشه و برای ارسال دسته جمعی همه رو توی ارایه پاس بدید. دوم اینکه از طریق خود ارسال پیامک به شماره دلخواه ووکامرس مطمئن بشید که پیامک ارسال میشه. سوم اینکه از متغیر $receiver_response_sms یه var_dump بگیرید.

متشکرم با تبدیل متغییر number به آرایه مشکل حل شد

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری