• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

356 پست در این موضوع قرار دارد

بستگی به وبسرویس شما داره ولی تقریبا همه وب سرویس هایی که تا الان ست کردیم بجز 1 2 مورد soap بودن ... چطور ؟ مشکلی رخ داده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه 3.2.0 افزونه پیامک منتشر شد ...

در این نسخه علاوه بر بهینه سازی برخی قسمت ها قابلیت استفاده از وبسرویس تلگرام نیز اضافه گردید .

[success=بعد از بروز رسانی به نکات زیر توجه فرمایید .][/success]

باید به منوی ووکامرس >> زیر منوی پیامک مراجعه نمایید ....

در تمامی تب های تنظیمات پیامک ، گزینه ی "اس ام اس" یا "تلگرام" یا "هر دو را" فعال نمایید .. و در برای هر کدام دکمه ذخیره را بزنید .

اگر برای هر محصول نیز از "شماره مدیران محصول" استفاده میکنید مجددا به محصول مراجعه کرده و از بین وضعیت ها ، اس ام اس یا تلگرام را برای "مدیران محصول" انتخاب نمایید .

دلیل انتخابی بودن اس ام اس جدای از تلگرام این است که شاید برخی دوستان بخوان فقط از پنل تلگرامی استفاده کنند و از اس ام اس استفاده نکنن و یا برعکس که مجبور به برقراری شرایط موازی برای اس ام اس و تلگرام شدیم ..

برای اضافه شدن پنل تلگرامی خود به هیچ عنوان در این تاپیک پست نزنید ، این تاپیک فقط مخصوصا مباحث فنی و آموزشی افزونه است  ... تاپیک مربوط به اضاقه شدن پنل تلگرام در لینک زیر قرار داده شده :

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه یک مشکل داره که تا به حال کسی بهش اشاره نکرده بود.

زمانی که یک محصول در فروش ویژه قرار می گیره و موجود هست، در قسمت "از طریق پیامک به من اطلاع بده"، زمانی که کاربر شماره اش رو وارد می کنه، این پیغام میاد: "انتخاب یکی از گزینه ها الزامیست" و در نتیجه ثبت نمیشه...

دلیل این کار هم اینه چون این قابلیت واسه اینه که کاربر بتونه از فروش ویژه یا موجودی محصول مطلع بشه، باید یک گزینه رو انتخاب کنه، در حالی که زمانی که محصول خودش در فروش ویژه و موجود باشه، دیگه اون گزینه ها نمیاد که کاربر بخواد انتخاب کنه! حتی اگه در فروش ویژه باشه ولی موجود نباشه، باز هم گزینه ی "زمانی که محصول موجود شد" ظاهر نمیشه که کاربر انتخاب کنه... این مشکل فقط واسه زمانی هست که محصولی در فروش ویژه باشه و این قابلیت دیگه کار نمی کنه...

می تونید از

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.
خودتون امتحان کنید.

همچنین اگه رنگ خاصی از محصول موجود موجود نباشه، کاربر باز هم نمی تونه گزینه "زمانی که محصول موجود شد" رو انتخاب کنه و باز هم پیغام "انتخاب یکی از گزینه ها الزامیست" داده میشه...

ممنون میشم بررسی و حل نمائید.

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه یک مشکل داره که تا به حال کسی بهش اشاره نکرده بود.

زمانی که یک محصول در فروش ویژه قرار می گیره و موجود هست، در قسمت "از طریق پیامک به من اطلاع بده"، زمانی که کاربر شماره اش رو وارد می کنه، این پیغام میاد: "انتخاب یکی از گزینه ها الزامیست" و در نتیجه ثبت نمیشه...

دلیل این کار هم اینه چون این قابلیت واسه اینه که کاربر بتونه از فروش ویژه یا موجودی محصول مطلع بشه، باید یک گزینه رو انتخاب کنه، در حالی که زمانی که محصول خودش در فروش ویژه و موجود باشه، دیگه اون گزینه ها نمیاد که کاربر بخواد انتخاب کنه! حتی اگه در فروش ویژه باشه ولی موجود نباشه، باز هم گزینه ی "زمانی که محصول موجود شد" ظاهر نمیشه که کاربر انتخاب کنه... این مشکل فقط واسه زمانی هست که محصولی در فروش ویژه باشه و این قابلیت دیگه کار نمی کنه...

می تونید از

خودتون امتحان کنید.

همچنین اگه رنگ خاصی از محصول موجود موجود نباشه، کاربر باز هم نمی تونه گزینه "زمانی که محصول موجود شد" رو انتخاب کنه و باز هم پیغام "انتخاب یکی از گزینه ها الزامیست" داده میشه...

ممنون میشم بررسی و حل نمائید.

سلام

صفحه ویژگی نسخه قبلی همین تایپیکو دوباره بخون برادر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، بسیار متشکرم بابت این افزونه فوق العاده .

یادم هست در نسخه های قبلی سیستم ملی پیامک هم بودش . اما الان نیست . به این دلل عرض می کنم که بنده خظ اختصاصی از اون ها دارم و مراجعه به سرویس دهنده های دیگه کار ساده ای نیست . امکان افزودن سرویس ملی پیامک به افزونه ووکامرس موجود هست ؟

خودشون یه افزونه وردپرس و ووکامرس دارن اما اصلا به پای افزونه شما نمی رسه .

بی نهایت ممنون میشم وب سرویس ملی پیامک رو هم اضافه کنید 

با سپاس بی کران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ملی پیامک در افزونه های ما موجود نبوده و احتمالا خودشان اقدام به نوشتن کرده اند!...(تغییر افزونه)

98cell.ir hannanstd.ir پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اساتید محترم،

2 تا پرسش داشتم.

1- اول راه های رفع خطای Fatal error: Call to undefined method WoocommerceIR_Gateways_SMS::none() in /home/****/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.notifications.php on line 764 

هست که بعد از اینکه موجودی یک محصول رو "در انبار موجود نمی باشد" میزنم و بعد به روز میکنم این خطا رو میده.

2- اگه یه کاربر برای اطلاع رسانی برای موجود شدن محصول مشترک بشه، با هر بار موجود و ناموجود شدن محصول براش پیامک میره و اینجوری هم جیگرش له میشه و هم اینکه الکی پول پیامک کم میشه. کاش راهی به وجود بیاد بعد از اینکه پیامک رفت دیگه اشتراکش هم لغو بشه. اصلا کاربر از کجا میتونه اشتراک پیامکی خودش رو لغو کنه؟

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . مشکل اولتون بخاطر این هست که شما درگاه پیامکیتون رو ست نکردید ... در صورتی که فقط از اس ام اس استفاده میکنید فقط تیک اس ام اس رو توی تنظیمات بزنید و از بین لیست وبسرویس ها ، سایتی که ازش وبسرویس گرفتید رو انتخاب کنید و برای دوم هم خب معقول نیست که وقتی یک بار پیامک رفت از لیست حذف بشه ... خب یک محصول که قرار نیست روزی چند بار موجود ناموجود بشه ..... کاربر عضو شده که هربار موجود شد یا نشد با خبر بشه ..... اینکه لغو هم بتونه کنه ایشالا در ورژن های بعدی ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . مشکل اولتون بخاطر این هست که شما درگاه پیامکیتون رو ست نکردید ... در صورتی که فقط از اس ام اس استفاده میکنید فقط تیک اس ام اس رو توی تنظیمات بزنید و از بین لیست وبسرویس ها ، سایتی که ازش وبسرویس گرفتید رو انتخاب کنید و برای دوم هم خب معقول نیست که وقتی یک بار پیامک رفت از لیست حذف بشه ... خب یک محصول که قرار نیست روزی چند بار موجود ناموجود بشه ..... کاربر عضو شده که هربار موجود شد یا نشد با خبر بشه ..... اینکه لغو هم بتونه کنه ایشالا در ورژن های بعدی ....

ممنون از راهنماییتون بابت مورد اول.

در مورد مورد دوم هم به نظر من باید حذف بشه به صورت خودکار. آخه ممکنه کاربر همون کالا رو به محض موجود شدن بخره. بعد انبار شرکت تا 3 ماه پر و خالی بشه. این بنده خدا کاربره باید تحمل این 3 ماه رو داشته باشه و ضمن اینکه، هزینه داره ارسال پیامک. به نظر من منطقی اینه که یه بار که رفت، دیگه حذف بشه. حالا من اگه بخوام این کار رو کنم که حذف بشه، راهنمایی میفرمایید مستقیما سروقت کدوم فایل برم؟ ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه عالیه. کاش علاوه بر اون موارد که گفتم، مدیریتی هم برای نظارت بر مشترکین باشه. مثلا کیا الان برای کدام محصول مشترک شدند یا مدیریتشون.

یا مثلا بشه بعدها به پیامک گروهی داد به کسانی که یک محصول خاصی را خریدند. خیلی عالی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برادرا برای ما سیستم ارسال اس ام اس برای آسانک هست الان چکار کنیم که بتونیم استفاده کنیم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برادرا برای ما سیستم ارسال اس ام اس برای آسانک هست الان چکار کنیم که بتونیم استفاده کنیم ؟

به مدیر آسانک تیکت میزنید و میگید با ایمیل info@woocommerce.ir یا hannanstd@

درخواست بدن تا شرایط اضافه شدن وبسرویسون بهشون گفته بشه .

البته توی پست اول گفتید برادر ! که اینجا پست نزنید !

teamnet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مدیر آسانک تیکت میزنید و میگید با ایمیل info@woocommerce.ir یا hannanstd@
درخواست بدن تا شرایط اضافه شدن وبسرویسون بهشون گفته بشه .

البته توی پست اول گفتید برادر ! که اینجا پست نزنید !

متشکرم دوست عزیزم آسانک زیر مجموعه یا همون پیمانکار مخابرات هست شک دارم همچین کاری کنند ... بازم من اطلاع می دم بهشون .

من اولین بار تو این تاپیک پست زدم ... !!! من نبودم بخدا

hannanstd.ir پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.من این افزونه رو نصب کردم.اطلاعات فراپیامک رو دادم.ولی کار نمیکنه.تو حالت ارسال پیامک هم که میرم وارد صفحه اپشن خود وردپرس میشه.مشکل کحاست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.من این افزونه رو نصب کردم.اطلاعات فراپیامک رو دادم.ولی کار نمیکنه.تو حالت ارسال پیامک هم که میرم وارد صفحه اپشن خود وردپرس میشه.مشکل کحاست؟

99 درصد احتمالش اینه SOAP روی هاست شما فعال نیست .

از تست soap زیر استفاده کنید اگه فعال نبود باید تیکت بزنید هاستینگ فعال کنه .

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این افزونه رو روی سایتم نصب کردم و از سرویس پرند اس ام اس استفاده می کنم اما وقتی خریدی انجام می دم هیچ اس ام اسی برام نمیاد در صورتی که در پنل پرند اس ام اس می نویسه که ارسال نشد ( یعنی اس ام اس رو میاره اما می نویسه ارسال نشد ) تمام تنظیمات رو هم انجام دادم کسی می دونه مشکل از کجاست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تکمیل سوالم باید بگم که soap برو روی هاستم فعال هستش و جالبی قضیه اینه که با یک قالب دیگه تست کردم و ارسال انجام شد از طریق همین پرند اس ام اس ولی با قالب فعلی سایتم انجام نمی گیره . کسی نمی تونه کمک کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالبتون رو بروز کنید...

اگه منظورتون من هستم که قالبم بروز می باشد و ورژن جدیدی از قالبم هنوز نیومده 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه منظورتون من هستم که قالبم بروز می باشد و ورژن جدیدی از قالبم هنوز نیومده 

به احتمال زیاد یک قسمتی از کد نویسی قالب با افزونه تداخل جی کوری داره.

پس کلا قالب رو عوض کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

افزونه رو نصب کردم، اما زمانی که سفارش در انتظار پرداخته هیچ پیامکی نه برای من نه برای خریدار ارسال نمیشه. ولی تو بقیه حالات پیاما برای من میان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری