تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس
36 36

438 ارسال در این موضوع قرار دارد

@98cell.ir آقا یه بار دیگه ایمیل بزن به این آسانک برادر ما الاف اینا شدیم خدا خیرت بده یه پیگیری کن ببین راه میده اینا ور هم اضاف کنی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آیا راهی هست که بشه خریدار شماره موبایلش رو با صفر وارد کنه؟

من تو پرند اس ام اس، پنل گرفتم ولی مشکل اینه که باید حتما شماره بدون صفر باشه. و مسلما عرف این هست که همه شماره موبایل رو با صفر اولش ثبت میکنن توی فیلد تلفن همراه

کسی نمیتونه راهنمایی کنه باید چی کار کرد؟

لینک به ارسال

آقا یه بار دیگه ایمیل بزن به این آسانک برادر ما الاف اینا شدیم خدا خیرت بده یه پیگیری کن ببین راه میده اینا ور هم اضاف کنی

دوست عزیز به 98 سل چه ربطی داره این قضیه ؟

ایشون یکی از کاربرهای خوب ما هستند که قصدشون فقط راهنمایی بود ......

برای آسانک هم عرض کردم به ما پیام دادن پاسخ دادیم دیگه پیامی ندادن (حالا شاید تیم مدیریتش ایمیل نزده باشه و صرفا یکی از کاربرهاشون بوده باشه) .... بهرحال از طریق خود آسانک پیگیر باشید.

لینک به ارسال

سلام

لطفا قوانین صفحه اول تایپیک مطالعه فرمایید :

3 - برای اضافه شدن وبسرویس خود با ایمیل info@woocommerce.ir و یا از طریق پیام خصوصی با مدیر hannanstd.ir در تماس باشید و در این تاپیک پست نزنید .

سلام . دوست عزیز ما هر وبسرویسی که اضافه میکنیم قبلا چند بار تست میگیریم . اگه اینطور بود که شما میگید قطعا کاری میکردیم که بدون 0 یا با 0 مشکلی نباشه . بعید هم میدونم جدیدا وبسرویس مذکور تغییری داده باشه .

لینک به ارسال

دوست عزیز به 98 سل چه ربطی داره این قضیه ؟

ایشون یکی از کاربرهای خوب ما هستند که قصدشون فقط راهنمایی بود ......

برای آسانک هم عرض کردم به ما پیام دادن پاسخ دادیم دیگه پیامی ندادن (حالا شاید تیم مدیریتش ایمیل نزده باشه و صرفا یکی از کاربرهاشون بوده باشه) .... بهرحال از طریق خود آسانک پیگیر باشید.

ای وای راست میگید من اصلا دقت نکرده بودم اصلا حواسم نبود شرمنده حق باشماست ...

امروز باهاشون تماس میگیرم ببینم چی میشه

لینک به ارسال

آقا یه کمکی هم به بنده میکنید؟

وقت بخیر...قبل از هر چیز برای زحمتی که برای این افزونه کشیدید کمال تشکر رو دارم ازت
من این افزونه رو نصب کردم و کل تاپیک پشتیبانی رو خوندم ولی همچنان این افزونه برای من کار نمیکنه

از وبسایت پارس گرین هم استفاده میکنم وب سرویس هم فعاله
عنایت میکنید بررسی کنی ببینی مشکل چیه؟هاستم هم مشکلی نداره من تست soap رو هم انجام دادم

توی پیغام خصوصی براتون یوزر و پس رو فرستادم

لینک به ارسال

سلام . دوست عزیز ما هر وبسرویسی که اضافه میکنیم قبلا چند بار تست میگیریم . اگه اینطور بود که شما میگید قطعا کاری میکردیم که بدون 0 یا با 0 مشکلی نباشه . بعید هم میدونم جدیدا وبسرویس مذکور تغییری داده باشه .

سلام جناب حنان عزیز.

ببینید توی اکثر پنل ها اینطور هست. پرند مستثنا نیست. من که فرضا پنل دارم میدونم توی این پنل ها باید شماره مقصد رو بدون صفر بزنم تا ارسال بشه. ولی ابردید کننده سایت که این موضوع رو نمیدونه. شماره موبایلش رو با صفر ابتداش میزنه ولی پیامکی براش ارسال نمیشه.

نمیدونم منظورمو درست میرسونم یا نه

لینک به ارسال

دوستان من با آسانک تماس گرفتم و درمورد این تاپیک توضیح دادم و ایمیل هم ارسال کردم و درخواست کردم با برنامه نویس پلاگین در ارتباط باشند و مورد رو حل کنند ... بازم اگر کسی هست که از آسانک استفاده می کنه تماس بگیره و اطلاع بده تا اونا پیگیری کنند . 

لینک به ارسال

سلام جناب حنان عزیز.

ببینید توی اکثر پنل ها اینطور هست. پرند مستثنا نیست. من که فرضا پنل دارم میدونم توی این پنل ها باید شماره مقصد رو بدون صفر بزنم تا ارسال بشه. ولی ابردید کننده سایت که این موضوع رو نمیدونه. شماره موبایلش رو با صفر ابتداش میزنه ولی پیامکی براش ارسال نمیشه.

نمیدونم منظورمو درست میرسونم یا نه

دوست عزیز منظورتون کاملا واضح هست و بنده هم متوجه نشدم .... ببینید اگرم باید بدون 0 وارد بشه حتما گذاشتیم که 0 اول رو کات کنه .... البته الان سورس رو چک نکردم ولی میدونم چطوری اضافه کردم یا نکردم . بهرحال فردا شب یوزر پس پنل + اسمش رو برام خصوصی کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز منظورتون کاملا واضح هست و بنده هم متوجه نشدم .... ببینید اگرم باید بدون 0 وارد بشه حتما گذاشتیم که 0 اول رو کات کنه .... البته الان سورس رو چک نکردم ولی میدونم چطوری اضافه کردم یا نکردم . بهرحال فردا شب یوزر پس پنل + اسمش رو برام خصوصی کنید

منظور حنان اینه ک ما قبل از ست وبسرویس با پلاگین شرایط و به قولی سورس اصلیو چک میکنیم ک اگر شرط خاصی مثل نشناختن فرمت +98 یا 0 داشته باشه نسبت به این شرط پلاگینو ست میکنیم با وبسرویس ارائه داده میشه

:-"

لینک به ارسال

ممنونم از پیگیریتون

من مجددا تست کردم و دیدم وقتی با صفر وارد میکنم کلا پیامکی ارسال نمیشه.

یوزر پسورد رو خصوصی کردم خدمتتون

لینک به ارسال

ممنونم از پیگیریتون

دوست عزیز با یوزر پستون + شماره فرستنده ای که داخل پنل بود یعنی 50001333108888 تست گرفتم و خیلی سریع هم ارسال شد ....

دوستان خواهشا تاپیک رو الکی با ایراد های بنی اسرائیلی منحرف نکنید و عیب الکی روی پلاگین نزارید ... اول از اطلاعات وارد شده مطمئن بشید حتما ...

لینک به ارسال

ممنونم از پیگیریتون

شاید شماره تماسی ک داری براش میفرستی بلک لیسته

برای خارج کردن شماره از بلک لیست مخابرات ( فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ) کافیست از خطوط همراه اول عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نموده و برای خطوط ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال فرمایید

:-"

لینک به ارسال

دوست عزیز با یوزر پستون + شماره فرستنده ای که داخل پنل بود یعنی 50001333108888 تست گرفتم و خیلی سریع هم ارسال شد ....

دوستان خواهشا تاپیک رو الکی با ایراد های بنی اسرائیلی منحرف نکنید و عیب الکی روی پلاگین نزارید ... اول از اطلاعات وارد شده مطمئن بشید حتما ...

داداش آزار ندارم ایراد بیخودی بگیرم.والا من تو یه روز دو بار تست کردم نمیشد. الان زدم کاملا اوکی بود و حق با شماست و پلاگین هیچ مشکلی نداشت از اول.

ممنون از اینکه دانشتون رو به این خوبی به اشتراک میذارید. به نظر من شما ووکامرس رو توی ایران متحول کردید واقعا. به امیدی پیروزی های پیاپی

لینک به ارسال

@hannanstd.ir

دوست عزیز امکانش هست راهنمایی بکنید که از چه طریق میشه گزارشی درباره محصولاتی که کاربران برای موجود شدن آنها در لیست قرار گرفته اند تهیه کرد؟ بسیار ممنون شما میشم.

لینک به ارسال

سلام . این ها رو نوشتم توی post_meta محصول ذخیره بشن ..... گروه ها و شماره ها و .... همه باهم توی یک پست متا هستن که بعد از explode شدن استفاده میشن . ان شاالله توی آپدیت های بعدی لحاظ میکنم ( ولی بعید میدونم به زودی فرصت بشه )

لینک به ارسال

سلام . این ها رو نوشتم توی post_meta محصول ذخیره بشن ..... گروه ها و شماره ها و .... همه باهم توی یک پست متا هستن که بعد از explode شدن استفاده میشن . ان شاالله توی آپدیت های بعدی لحاظ میکنم ( ولی بعید میدونم به زودی فرصت بشه )

بله دیروز کمی وقت گذاشتم و در postmeta پیدا کردم اطلاعات رو. با یه سرچ کوچیک و انطباق با کد محصولات میشه یه کارهایی کرد. بسیار ممنون.

لینک به ارسال

بله دیروز کمی وقت گذاشتم و در postmeta پیدا کردم اطلاعات رو. با یه سرچ کوچیک و انطباق با کد محصولات میشه یه کارهایی کرد. بسیار ممنون.

بله اگه کمی با اصول برنامه نویسی و وردپرس آشنا باشید هم خودتون میتونید کارتون رو پیش ببرید . اکی

لینک به ارسال

ermia_m در تاریخ 01 Jan 2016 - 5:22 عصر گفته است

snapback.png

باسلام و احترام

من از شرکت ساریناپیامک سرویس خریدم. وب سرویس هم داره. درخواست داشتم این شرکت رو هم به لیستتون اضافه بفرمایید.

API ها و نمونه کدهاش از این آدرس قابل دریافته:

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

سپاسگزارم بررسی بفرمایید.

سلام

لطفا قوانین صفحه اول تایپیک مطالعه فرمایید :

3 - برای اضافه شدن وبسرویس خود با ایمیل info@woocommerce.ir و یا از طریق پیام خصوصی با مدیر hannanstd.ir در تماس باشید و در این تاپیک پست نزنید .

سلام

با info@woocommerce.ir مکاتبه کردم ولی پاسخی نیومد. با شرکت هم مکاتبه کردم جواب ندادن.

امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟

لینک به ارسال

فقط خواستم یه تشکری بکنم از جناب

Hannanstd.ir

برای پیگیری مشکل بنده و اینکه کمک کردن و موضوع برطرف شد

من از پنل پارس گرین اسفتاده میکنم که به علت بی دقتی خودم و نخوندن داکیومنت ها...به جای استفاده از امضای دیجیتال از یوزرنیم خودم استفاده کرده بودم....

باز هم ممنون

لینک به ارسال

سلام!

من تو این افزونه به مشکل خوردم؛ امکان دسترسی به پنل مدیریت هم ندارم!

از هاست نام پوشه اافزونه پیامک رو تغییر دادم نشد، پوشه رو حذف کردم نشد و خلاصه هر کاری می کنم با ارور زیر مواجه میشم!

حتی فایل رو مجدد آپلود کردم اما بازم نشد!

home/filecode/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.settings.php

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

من چند وقتی هست که با این افزونه کار میکنم. عالی هست و تشکر می‌کنم.

الان مشکلی هست. اینکه زمان ارسال پیامک از سایت پیام:

«خطا: ارسال پیام با مشکل مواجه گردید. لطفا شماره دریافت کننده یا تنظیمات سیستم پیام را بررسی کنید !»

رو نشون میده. اما وقتی من وارد پنل اس ام اس میشم. پیام ارسال شده و حتی به گوشی هم رسیده.

به نظرتون دلیل این اخطار چی هست؟

از پنل sms.ir استفاده میکنم.

مشکلی از سمت افزونه نیست ، چون تغییری رخ نداده در سیستم. شاید تداخل ، یا تغییر هاست باعث این مشکل شده

من همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم و تست کردم اما متأسفانه باز این ایراد هست. قالب هم عوض نشده همون بوده که قبلا بدون مشکل بوده.

لینک به ارسال

سلام

من وقتی اطلاع رسانی را روشن می کنم این اخطار در صفحه محصول میاد به جای گزینه اطلاع رسانی البته جای تیک ها هست

به من از طریق پیامک اطلاع بده
Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /var/www/vhosts/mysite.com/httpdocs/files/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.notifications.php on line 191

لینک به ارسال

اره درسته . اونجا رو اشتباه کرده بودم .

خط قبلیش رو از

$options = !empty($options) ? $options : array();			

به

$options = !empty($options) ? $options : '';			

تغییر بدید و تست کنید  تا بروز رسانی بعدی این مورد رو رفع کنم

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید. بعد از بروزرسانی ووکامرس 2.5 به نظر میرسه حالت آجاکسی افزونه کمی بهم ریختگی پیدا کرده. امکانش هست چک کنید که آیا مشکل از قالب بنده هست یا خیر؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

36 36