رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
تیم توسعه ریوان

مشکل دریافت اطلاعات پرداخت در اسکریپت تم فارست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...

من از اسکریپت تم فارست نسخه بهینه استفاده می کنم.

پلاگین پی لاین رو از نسخه قبلی تم فارست کپی کردم ولی مشکل داره. مشکلش اینه که بعد از پرداخت فایل خریداری شده توی بخش دانلود نشون داده نمیشه.

من عبارت:

payline.ir/payment-test/gateway

رو به:

payline.ir/payment/gateway

تغییر دادم و حالا کاربر می تونه وجه رو واریز کنه ولی باز هم فایل نمایش داده نمیشه. انگار پرداخت انجام نشده.

پلاگین رو پیوست کردم بهش یه نگاهی بندازید.

اگر هم پلاگین سالمش رو دارید ممنون میشم بهم بدید.

Payline.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اسکریپت دیگر توسط ما پشتیبانی نمی شود.

از درگاه زرین پال استفاده کنید.

لینک به ارسال

@Mohammad

ممنون از پاسختون.

زرین پال با من مشکل داره. چند بار اطلاعات رو تائید کردم آخرش گفتن تائید نمیشی.

من دیدم بعضی ها از پی لاین استفاده می کنن. اگر اون دوستان پلاگین رو دارن ازشون می خرم.

لینک به ارسال

خود پی لاین مشکلی نداره پلاگینش . اما این اسکریپت در کل دچار مشکلاتی شد و پیشنهاد نمیشه استفاده کنید. تاپیکی بیش از 20 صفحه ایجاد شد با مشکلات ریز و درشت فراوان... سرچ کنید در جریان قرار میگیرید.

لینک به ارسال

@Mohammad

خیلی ممنون.

میدونم اسکریپت پشتیبانی نمیشه ولی چون شما توی این اسکریپت تجربه دارید خواستم نظرتون رو راجع به امنیتش بدونم.

من شنیدم قالب تم فارست وردپرس باگ امنیتی داره و میشه فایل هاش رو دانلود کرد. برای مثال راستچین گفته این باگ رو رفع کرده ولی بعضی از مارکت ها هنوز باگ دارن.

به نظر شما اسکریپتش امن هست یا اینم ممکنه فایل هاش دانلود بشه؟

همین رو پاسخ بدید دیگه مزاحمتون نمیشم :63:

لینک به ارسال

سایت راست چین از wpforest استفاده میکنه

نسخه ای که ایشون استفاده و تغییر دادن رو بنده تست نکردم. (تغییراتی هم در سیستم دادن)

اما در کل باگی مشاهده نشده. مخصوصا در سیستمی که از EDD استفاده میکنه برای فروش فایل ، خود EDD فایل رو امن میکنه

توی سیستم wpforest که قبلا توسط ما فروش می رفت هم ، فایل ها رو با htaccess امن می کردیم و فقط سیستم بهش دسترس داشت

لینک به ارسال

سلام

من کلی وقت گذاشتم اختصاصی سازیش کردم حالا دقبقا به همین مشکل برخوردم حالا سوالم اینه وقتی چیزی توسط شما ارائه میشه و دارای مشکلاتی هست و بعد پشتیبانی نمیکنید نباید از سایت هم حذف کنید یا حداقل تو سایت اطلاع رسانی کنید تا افرادی مثله من کلی وقت نزارن ؟!!!!!!

حلا لطفا میکنید مشکل پرداخت پی لاین رو راهنمایی کنید تا حل کنم یا کلا اعتمادمون به اینجور بسته های معرفی شده شما از دست بدیم؟ حاضرم هزینش رو هم بدم. الان به پب لاین متصل میشه پرداخت هم انجام میشه ولی در بازگشت میگه شما هیچ فایل دانلودی ندارید!!

اگر لطف می کنید مشخصات هاست رو هم براتون ارسال میکنم. ایمیل بنده info@tarhfarsi.ir

با تشکر

لینک به ارسال

من میتونم به راحتی این سیستم رو برای خودم راه اندازی کنم!. نمونه های زیادی هم راه اندازی شدند

اما به لطف هاست های مختلف ، مشکلات متعددی به وجود اومد که خیلی از اون ها خود ساخته بودند و خود کاربران در نصب ، پیکربندی و... مشکل داشتند

لطفا از payline پیگیری کنید. خودشون توسعه دهنده دارن و براتون رفع میکنن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری