آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

talkheporrang

نمایش اطلاعات دانلود در single.php

4 پست در این موضوع قرار دارد

درود خدمت دوستان عزیز..

میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه اطلاعات فایل دانلودی رو توی ادامه مطلب یعنی single.php توی یه بلوک جداگانه زیر مطلب قرار داد..مثل دکمه خرید.نه اینکه از شورتکد استفاده کرد.مثلا کد php باشه بعد بشه با  زمینه های دلخواه آیدی دانلودمون رو اضافه کنیم.باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از قابلیت های افزونه توانمند Advanced Custom Field استفاده کنید. کدهای مربوطه را با قالب دلخواه تون، داخل single.php بذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از قابلیت های افزونه توانمند Advanced Custom Field استفاده کنید. کدهای مربوطه را با قالب دلخواه تون، داخل single.php بذارید

سلام و عرض ادب.این افزونه رو نصب کردم و از کدهاش جاهای دیگر قالبم دارم استفاده میکنم اما مثلا برای دکمه پرداخت توی single.php اگه بخوام از کد php

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

استفاده کنم کد مربوط به این افزونه رو چجوری با این کد مرتبط کنم که آیدی دانلود رو وارد کنم که توی این کد وارد بشه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

فقط به جای ID_OF_THE_DOWNLOAD میتونید از افزونه ACF استفاده کنید .متن روبه رو کد استفاده از زمینه دلخواه در قالب هست (( <?php echo get_field('123456789'); ?> ))  

توجه بفرمایید 123456789 مدل می باشد و کد زمینه دلخواه خودتان را قرار بدهید

که نهایی به صورت 

خواهد شد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری