اسکریپت مدیریت پست ها در فیسبوک phpSFP نسخه ۱٫۹
1 1

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

phpSFP-v1.9.png

با سلام و خسته نباشید

Task Sharing System نام یک اسکریپت تجاری بر پایه PHP میباشد که کاربران قادر به اشتراک گذاری و کنترل و مدیریت وظایف روزانه خود میباشد. البته این کار در حال حاظر یک سرگرمی به شمار می آید چون با وجود نرم افزارهای تلفن همراه دیگر نیازی به نرم افزار تحت وب نیست. به برخی از ویژگی های این اسکریپت اشاره میکنیم.

ویژگی های کلیدی :

• فرم ورود ساده
  • طراحی واکنش گرا
  • وظایف نامحدود
  • دسته بندی نامحدود
  • کاربران نامحدود
  • ابزارک  تقویم
  • تعیین وظایف به کاربران
  • اطلاع رسانی وظایف به کاربران
  • جستجو و فیلتر وظایف
  • قابلیت بومی سازی
  • اضافه کردن یادداشت ها در وظایف
  • اولویت کار
  • اضافه کردن یادداشت برای باز کردن وظایف
  • سفارشی کردن صفحه وظایف من
  • مدیریت کاربران
  • مدیریت نقش ها
  • صفحه کارفرما
  • ورود به حساب مشتری
  • مدیریت وظایف
  • فیلتر مدیریت وظایف
  • و بسیاری دیگر

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
| حجم فایل : 16.226 کیلوبایت

محتوای مخفی

| منبع اسکریپت :

محتوای مخفی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام الله

به بنده حقیر هیچ ربطی نداره ولی از جهت راعایت انسانیت و شرع با نظر پیامبر گرامی اسلامی به صورت امروزی انتشار فایل هایی که چندین نفر گاها با تلاش های شبانه روزی تهیه می کنند اگر به اشتراک گذاشته شود چون حقی از اون بنده خدا ضایع میشه حق الناس محسوب شده و گناهی نیست که بخشیده شود به خصوص که به واسط این فایل ها درامدی از تبلیغات هم که بدست میاد حلال نخواهد بود نظر بنده حقیر نیست ، دستور خداست و اگه از دید عقلی نگاه کنیم ضررهای زیادی حتی واسه خودمون داره به هر حال دوستانی که به این مسایل حساس هستند توصیه این برادر کوچک اینکه قبل از هر چیز کمی هم در مورد اون عمل تفکر کنیم . @

در پناه حق

لینک به ارسال

به نام الله

به بنده حقیر هیچ ربطی نداره ولی از جهت راعایت انسانیت و شرع با نظر پیامبر گرامی اسلامی به صورت امروزی انتشار فایل هایی که چندین نفر گاها با تلاش های شبانه روزی تهیه می کنند اگر به اشتراک گذاشته شود چون حقی از اون بنده خدا ضایع میشه حق الناس محسوب شده و گناهی نیست که بخشیده شود به خصوص که به واسط این فایل ها درامدی از تبلیغات هم که بدست میاد حلال نخواهد بود نظر بنده حقیر نیست ، دستور خداست و اگه از دید عقلی نگاه کنیم ضررهای زیادی حتی واسه خودمون داره به هر حال دوستانی که به این مسایل حساس هستند توصیه این برادر کوچک اینکه قبل از هر چیز کمی هم در مورد اون عمل تفکر کنیم . @

در پناه حق

سلام

اگر دوست من اینطوری که شما میگید باشه ، که باید عرض کنم به گردن تک تک ما (من و شما و بقیه) حق الناس خیلی خیلی افتاده تا الان

ولی از جهت راعایت انسانیت و شرع با نظر پیامبر گرامی اسلامی به صورت امروزی انتشار فایل هایی که چندین نفر گاها با تلاش های شبانه روزی تهیه می کنند اگر به اشتراک گذاشته شود چون حقی از اون بنده خدا ضایع میشه حق الناس محسوب شده و گناهی نیست که بخشیده شود

اگر اینطور که شما می فرمایید باشه ، ویندوزی که استفاده می کنیم ، نرم افزار هایی که روی ویندوزمان نصب کردیم ، گاها نرم افزارهای اندروید پولی که در گوگل پلی برای خرید وجود داره و بعضا ما اون ها رو از سایت ها دانلود می کنیم و همچنین ممکنه در طراحی های سایت خود از برخی سایت ها تکه کدی رو برداریم (کش بریم!) و همه ی اینها الان حق الناس داره به گردنمون و عذاب سختی هم در انتظارمون هست

ویندوز چند ده نفر شبانه روزی وقت گذاشتن و نوشتن ولی ما داریم رایگان استفاده می کنیم

نرم افزار ها هم حالا نه چند ده نفر ، ولی حداقل سه چهار نفری که شبانه روزی زحمت کشیدن و ما داریم استفاده می کنیم (مانند فتوشاپ ، ورد،آنتی ویروس و ..)

و ما بقی چیز ها هم به همین ترتیب

از مدیران عذرخواهی می کنم بابت نوشتن مطلب بی مورد (اسپم)

لینک به ارسال

سلام

اگر دوست من اینطوری که شما میگید باشه ، که باید عرض کنم به گردن تک تک ما (من و شما و بقیه) حق الناس خیلی خیلی افتاده تا الان

ولی از جهت راعایت انسانیت و شرع با نظر پیامبر گرامی اسلامی به صورت امروزی انتشار فایل هایی که چندین نفر گاها با تلاش های شبانه روزی تهیه می کنند اگر به اشتراک گذاشته شود چون حقی از اون بنده خدا ضایع میشه حق الناس محسوب شده و گناهی نیست که بخشیده شود

اگر اینطور که شما می فرمایید باشه ، ویندوزی که استفاده می کنیم ، نرم افزار هایی که روی ویندوزمان نصب کردیم ، گاها نرم افزارهای اندروید پولی که در گوگل پلی برای خرید وجود داره و بعضا ما اون ها رو از سایت ها دانلود می کنیم و همچنین ممکنه در طراحی های سایت خود از برخی سایت ها تکه کدی رو برداریم (کش بریم!) و همه ی اینها الان حق الناس داره به گردنمون و عذاب سختی هم در انتظارمون هست

ویندوز چند ده نفر شبانه روزی وقت گذاشتن و نوشتن ولی ما داریم رایگان استفاده می کنیم

نرم افزار ها هم حالا نه چند ده نفر ، ولی حداقل سه چهار نفری که شبانه روزی زحمت کشیدن و ما داریم استفاده می کنیم (مانند فتوشاپ ، ورد،آنتی ویروس و ..)

و ما بقی چیز ها هم به همین ترتیب

از مدیران عذرخواهی می کنم بابت نوشتن مطلب بی مورد (اسپم)

درود بر شما دوست فهیم و عزیزم

بنده نمی گم خداوند متعال فرموده ، اسمشو گناه که بزاریم چیز خوبی تو ذهن ما نقش نمی بنده اما باید به خاطر داشت گناهانی که ندانسه بوده با یه توبه بدون شک بخشیده خواهد شد هرچند حق الناس بوده باشه بله درسته خودم سالهاست از ویندوز استفاده می کنم اما پولی به خاط لایسنس ندادم و هزاران نرم افزار مفید و بزرگ ویندوز را دارم استفاده میکنم با کرک  .حرف شما کاملا درسته تا جایی که بتونم لایسنس تهیه می کنم اما اسکریپت ها که فایل های سبک و بسیار ارزان قیمت است را هم ما نمی توانیم درست استفاده کنیم ؟! آن پیامبر عظیم شان محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) که می فرماید "حتی اگر از کافری پول قرض کردید موظف به برگرداندن ان هستید" به هیچ وجه این مسایل را تایید نمی کند و بزرگترین مشکل این کار به هدر دادن زحمت هاس و پیشرفت آن شخص برنامه نویس و یا هر کس دیگر را کند می کند و هزران مشکل دیگر ، باز هم گفتم این بنده حقیر قصد نصیحت کردن ندارد بلکه ما نیز محتاج شما دوستان عزیز هستیم فقط گفتم شاید بهتر باشه یه یاد اوری کرده باشیم . 

از این که شما این قدر دقیق و با فهم با مسله برخورد کردید بسیار خرسندم ، شاد و سرزنده باشی دوست عزیز

لینک به ارسال

به نام الله

در پناه حق

عرض ادب ؛

بخوبی متوجه منظورتون نشدم...

ولی تا اونجایی که فهمیدم ، اسکریپت یا اسکریپت ها و یا قالب هایی که در سایت بنده هستش یا در انجمن های مختلف بنده دارم منتشر میکنم :

1 - نشر دهنده اصلی بنده نیستم

2 - تمامی مطالب من از سایت های خارجی با هزار زحمت (نبود لینک سالم ، حجم بسیار زیاد نسبت به حجم اصلی ، ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ و تحریم و ...)دانلود و متون و ... ترجمه میشه و به راحتی برای شما به دانلود گذاشته میشه

3 - به هیچ وجه کپی رایت خارجی ها رو رعایت نمیکنم چون کشور من سالهاست داره با تحریم های ظالمانه در هر زمینه ای دست و پنجه نرم میکنه و اینکه شما بگید تحریم  ها برای دولت ایران هستش و تقصیر برنامه نویس چیه؟ باید بگم که تحریم ها یا هر توهین دیگری هم که خارجی دارن بر ما اعمال میکنن بر علیه مردم هستش.

4 - هدف از ارائه رایگان ، بالا بردن دانش ایرانی هستش ، شما استفاده کنید حلال و حرام بودنش که با من ...

5 - سعی کن همیشه طرف کشور و مردمت باشی نه خارجی ها ( نمونه خود خارجی ها هستن که پشت هم رو پر میکنن ) اما ما داریم از این و اون انتقاده میکنیم و ...

لینک به ارسال

عرض ادب ؛

بخوبی متوجه منظورتون نشدم...

ولی تا اونجایی که فهمیدم ، اسکریپت یا اسکریپت ها و یا قالب هایی که در سایت بنده هستش یا در انجمن های مختلف بنده دارم منتشر میکنم :

1 - نشر دهنده اصلی بنده نیستم

2 - تمامی مطالب من از سایت های خارجی با هزار زحمت (نبود لینک سالم ، حجم بسیار زیاد نسبت به حجم اصلی ، ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ و تحریم و ...)دانلود و متون و ... ترجمه میشه و به راحتی برای شما به دانلود گذاشته میشه

3 - به هیچ وجه کپی رایت خارجی ها رو رعایت نمیکنم چون کشور من سالهاست داره با تحریم های ظالمانه در هر زمینه ای دست و پنجه نرم میکنه و اینکه شما بگید تحریم  ها برای دولت ایران هستش و تقصیر برنامه نویس چیه؟ باید بگم که تحریم ها یا هر توهین دیگری هم که خارجی دارن بر ما اعمال میکنن بر علیه مردم هستش.

4 - هدف از ارائه رایگان ، بالا بردن دانش ایرانی هستش ، شما استفاده کنید حلال و حرام بودنش که با من ...

5 - سعی کن همیشه طرف کشور و مردمت باشی نه خارجی ها ( نمونه خود خارجی ها هستن که پشت هم رو پر میکنن ) اما ما داریم از این و اون انتقاده میکنیم و ...

درود به هر حال فقط جهت یاد آوری گفته شد اما در مورد من ، بنده ناسیونالیسم هستم اما در این زمینه نه طرفدار ایرانم و نه خارج بنده طرفدار قانون خدا هستم .

زنده باشی دوست عزیزم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
1 1