• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

mehrpouya

پوسته پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

179 پست در این موضوع قرار دارد

فایل ترجمه زبان فارسی افزوده شد

--------------------------------------------------------

پوسته سوپر حرفه‌ای پورتو، نسخه 2.7.2 با قابلیت‌های:

26 نوع دمو

پشتیبانی کامل از زبان فارسی

راست‌چین استاندارد

قابلیت ترجمه با فایل استاندارد زبان

بیش از ده نوع سر برگ اختصاصی

بیش از ده نوع پابرگ اختصاصی

رنگ‌بندی بی‌نهایت

پشتیبانی کامل از فونت‌های گوگل 

و ده‌ها قابلیت دیگر

79d9-a700rXG-1-.jpg

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

پس از دانلود هر 5 فایل آن ها را از حالت فشرده خارج کنید. رمز بازگشایی: www.eastlightstudio.net

توجه!

نظر به اینکه با زحمت فراوون و صرف وقت بسیار این پوسته توسط بنده و مدیر انجمن به فارسی ترجمه شد و متاسفانه روی بسیاری از سایت‌ها به صورت غیرقانونی (رسما دزدی) برای فروش قرار گرفت؛ این آخرین بروزرسانی برای دانلود خواهد بود و از این پس پاسخگوی سئوالات دوستان در خصوص این پوسته نیستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چطور می تونم این پوسته رو نصب کنم؟

اگر نیازمند جزئیات هست لطفا توضیح بفرمایید؟

(به ساده ترین شکل):)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست من زحمت کشیدی دستت درد نکنه...

از دموهایی که داره میشه فهمید که میشه کارایه زیادی با این پوسته انجام داد.

موفق باشی دوست من...

Hopseda haleh mehrpouya پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، matisashop گفته است :

چطور باید نصبش کرد ؟

بعد از اینکه تم را دانلود کردید آن را از حالت فشرده خارج کنید بعد از اینکه اکسترکت شد فولدر porto272 را باز کنید بعد داخل این فولدر تعدادی فولدر دیگر می باشد شما فولدر Theme files را پیدا کنید که در آن دو فایل با پسوند زیپ می باشد  فایل porto.zip را در سایت از قسمت پوسته ها بارگزاری نمایید و بعد فعال کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشی.

سوالی داشتم در حضورتون که اینکه من پوسته رو دانلود کردم پورتورو و تو نمایش و پوسته و اپلود میکنم تا 100 میرسد و اخرش که 100 % تمام شد می نویسه خطای ووکامرس می تونم بپرسم مشکلش چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یک کمک من می خواهم این قالب رو روی لوکال زمپ نصب کنم ولی به حجمش گیر میده و نصب نمی کنه میگه این 16 مگه ولی باید 8 مگ باشه
چیکارش کنم آیا ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، matisashop گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشی.

سوالی داشتم در حضورتون که اینکه من پوسته رو دانلود کردم پورتورو و تو نمایش و پوسته و اپلود میکنم تا 100 میرسد و اخرش که 100 % تمام شد می نویسه خطای ووکامرس می تونم بپرسم مشکلش چیه ؟

با سلام

دوست عزیز

این پوسته کاملا از سایتش بروز هستش پس :

علت اینه ورژن 2.7.2 تا وکامرس 2.4 بود از 2.7.3 یا 2.7.4 باید استفاده کنید که توصیه 2.7.4 هستش .

در 2 ساعت قبل، naksha گفته است :

دوستان یک کمک من می خواهم این قالب رو روی لوکال زمپ نصب کنم ولی به حجمش گیر میده و نصب نمی کنه میگه این 16 مگه ولی باید 8 مگ باشه
چیکارش کنم آیا ؟!

دوست عزیز

بهتره به داخل قالب برید و قسمت افزونه ها ، افزونه ها رو حذف کنید در غیر اینصورت بهتره بخش تنظیمات لوکال رو از 8 به 20 ارتقا بدید کافیه برید روی config کلیک کنید و php.in رو کلیک کنید تا فایل txt باز بشه اونوقت دنبال 8 مگابایت بگردید و اون رو به 20 یا بالاتر ارتقا بدید و سپس ذخیره کنید برنامه رو ببنید و دوباره باز کنید و کلید ها رو فعال کنید براحتی تا 20 رو می تونید آپ کنید البته مقادیر بالاتر بسته به مقداریس که شما تعیین خواهید کرد

البته راه ساده تر آپلود پوشه قالب در مسیر پوسته های وردپرس هستش که به راحتی قابل شناسایی و بدون نیاز به این تغییرات هستش xampp\apps\wordpress\htdocs\wp-content\themes

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی بابت جواب قبلیم . و اینکه ورژن که من از این گروه دانلود کردم چند بوده است و ورژن 2.7.4 باید از کدوم قسمت دانلود کنم و سوالی دیگه که واسم پیش میاد اینه که احتمال داره از کندی اینترنت باش اون خطای ووکامرسی . بعد این که این خطا رو می نویسه میگه دوباره تلاش کندی . ممنون میشم ازتون اگه جواب و راهنمایی بکنید

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، matisashop گفته است :

مرسی بابت جواب قبلیم . و اینکه ورژن که من از این گروه دانلود کردم چند بوده است و ورژن 2.7.4 باید از کدوم قسمت دانلود کنم و سوالی دیگه که واسم پیش میاد اینه که احتمال داره از کندی اینترنت باش اون خطای ووکامرسی . بعد این که این خطا رو می نویسه میگه دوباره تلاش کندی . ممنون میشم ازتون اگه جواب و راهنمایی بکنید

با سلام دوستان عزیز

ورژن 2.7.4 رو باید قرار بدن تا در اختیار شما قرار بگیره خطای وردپرسی شما مربوط به کد نویسی است که باید تغییر کنه بنده  چون خودم از این قالب استفاده می کنم به مشکلاتش کمی آشنایی دارم پس صبور باشید تا ورژن جدید بیاد

در 9 ساعت قبل، reza2fatehi گفته است :

با سلام

اگر آموزش تنظیمات و چیدمانی دارد محبت کنید بزارید

با تشکر

دوست عزیز

آموزشی آنچنانی نداره ولی فعال کردن افزونه ها درش واجبه بیشتر بخشها به راحتی قالب فهم کامل هستش .

در 7 ساعت قبل، sadeghi8579 گفته است :

آقا فارسی نشده هنوز که ! نسخه فارسی نداره این پوسته ؟‌

دوست عزیز

نسخه ترجمه فارسی ورژنهای گذشته داره که تو سایتهایی که برای فروش گذاشتن در بخش دمو مسیر رو برید و با دانلود منیجر دانلود کنید . یا اینکه خودتون زحمت بکشید و ترجمه کنید البته ترجمش بسیار زیاده

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمانش مشخص نی که ورژن 2.7.4 گذاشته میشه ؟ پوسته فروشگاهی حرفه ای دیگه برای دانلود برای معرفی ندارید که دچار مشکل نباشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ابن دوتا رو بتونی فارسیشو پیدا کنی معرکند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، saeid_ms گفته است :

ابن دوتا رو بتونی فارسیشو پیدا کنی معرکند

دوست عزیز این تاپیک کلا برای پوسته پورتو و مبحث ووکامرس هستش. بحث ایزی دیجیتال دانلود سرفصلش مجزاس. درخواستتون رو اونجا مطرح کنید.

موفق باشید

saeid_ms Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوستان عزیز

اگر پس از بروزرسانی به این ورژن2.8  به مشکلی بر خوردید اعلام کنید چون برخی تنظیمات بصری شده و ممکنه اشکلاتی در نمایش پیش بیاد که با برخی فعال غیر فعال سازی ها درست میشه .

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام...

دوستان من این قالب رو نصب کردم اما متاسفانه کل سایت من این قالب رو به خودش گرفته در صورتی که من می خوام سایتم (صفحه اصلی)قالب خودش را داشته باشه و فروشگاهم قالب Porto را داشته باشه....چکار باید بکنم؟

ممنون

Vebeet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز

این امکان پذیر نیست مگر در حالت مولتی وردپرس سایت یا نصب دو وردپرس در کنار هم {این دو با هم فرق دارند} که در هر دو قرار دادن کاربران سایت اصلی در سایت بعدی کمی تا بسیاری سخت است .

موفق باشید

Fateme95 mehrpouya ACE پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جناب جاوید سلام و عرض ادب

آقا بسیار ممنونم...من یک سایت خبری دارم که در کنارش می خوام فروشگاهم رو نیز داشته باشم که ووکامرس باشه...آیا با توجه به صحبت شما راهی وجود داره؟چون فرمودید سخته عرض می کنم...یا بهتره از اسکریپت فروشگاه ساز استفاده کنم؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز

همونطور که گفتم و دراین انجمن در این مورد زیاد تاپیک هستش . اگر شما می خواید از این قالب استفاده کنید نیازی به وردپرس جداگانه یا مولتی یا فروشگاه ساز مستقل ندارید .

ولی اگر تعصب خاصی به قالب فعلی سایتتون دارید و دوست می دارید فروشگاه مستقل و با ظاهری متفاوت داشته باشید نصب یک وردپرس دیگر یا حتی فروشگاه ساز دور از بحث نیست .

همه اینها در یک نکته نهایی خلاصه می شود اگر سایت اصلی شما عضویت داشته باشد که قطعا برخی کاربران متوقع خواهند بود که با یک ثبت نام امکان استفاده در هر دو جا را داشته باشند ولی در صورتی که در سایت اصلی ثبت نام مسدود و در فروشگاه نیز نیازی به ثبت نام نباشد مشکلی نخواهید داشت و به راحتی امکان پذیر است .

در غیر اینصورت نیامند یک برنامه نویس خبره برای اتصال دو دیتابیس به هم خواهید بود.

ضمنا قبل از شروع کار برنامه مدون و طراحی شده و نوشته شده بر روی کاغذی یا حتی رایانه کمک زیادی در پیشرفت شما خواهد کرد و ضمن اینکه تحقیق کلی کنید اول چه چیزهایی رو دقیقا نیاز دارید سپس شروع کنید.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان تو این پوسته یک افزونه هست به نام Ultimate Addons for Visual Composer

این افزونه خیلی خوبه اما کار نمیکنه و Purchase code یا همون لایسنس می خواد، کسی میدونه چه جوری میشه این لایسنسشو پیچوند؟

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری