آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

mehrpouya

پوسته پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

174 پست در این موضوع قرار دارد

در در 3/13/2016در19:32، MohsenGraph گفته است :

دوستان تو این پوسته یک افزونه هست به نام Ultimate Addons for Visual Composer

این افزونه خیلی خوبه اما کار نمیکنه و Purchase code یا همون لایسنس می خواد، کسی میدونه چه جوری میشه این لایسنسشو پیچوند؟

سلام

شما بروزرسانی رو درخواست دادید که خطا داده. وگرنه بسته نصب اولیه هیچ مشکلی نداره.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 3/1/2016در02:54، mehrpouya گفته است :

نسخه 2.8.2 منتشر شد.

دانلود:

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

سلام. ترجمه فارسی هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ ه‍.ش.در19:32، MohsenGraph گفته است :

دوستان تو این پوسته یک افزونه هست به نام Ultimate Addons for Visual Composer

این افزونه خیلی خوبه اما کار نمیکنه و Purchase code یا همون لایسنس می خواد، کسی میدونه چه جوری میشه این لایسنسشو پیچوند؟

با سلام

دوست عزیز

این افزونه فقط برای بروزرسانی نیازمند کد لایسنس هست و در نصب یا استفاده هیچ مشکلی نداره .

پس در صورت نیاز به بروز رسانی نیز تا انتشار نسخه جدید پورتو منتظر باشید چون سازنده قالب خودش میدونه کی باید ارتقا درست رو منتشر کنه تا تداخل زیادی نداشته باشه

در 5 ساعت قبل، Gamecock گفته است :

سلام. ترجمه فارسی هست ؟

با سلام

دوست عزیز

خیر دارای ترجمه فارسی نیست خودتون باید تلاش کنید برای فارسی سازی

موفق باشید

MohsenGraph mehrpouya پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 3/23/2016در21:06، جاویدان گفته است :

خیر دارای ترجمه فارسی نیست خودتون باید تلاش کنید برای فارسی سازی

موفق باشید

راست چین شده هست؟ منظورم همین ورژن 2.8.2 که جدید گذاشتید

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 40 دقیقه قبل، Gamecock گفته است :

راست چین شده هست؟ منظورم همین ورژن 2.8.2 که جدید گذاشتید

با سلام

دوست عزیز

این قالب به طور استاندارد راستچین هست

موفق باشید

Mohammad mehrpouya Gamecock پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد. شکل این قالب در موبایل تغییر میکنه. راهی هست برای جلوگیری از این تغییر؟ میخوام سایت همونجور که در کامپیوتر دیده میشه، در موبایل و تبلت هم به همان صورت دیده شود و تغییر نکند (ریسپانسیو نباشد)

در تنظیمات قالب چیزی در مورد واکنش گرا بودن قالب پیدا نکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Gamecock گفته است :

سلام مجدد. شکل این قالب در موبایل تغییر میکنه. راهی هست برای جلوگیری از این تغییر؟ میخوام سایت همونجور که در کامپیوتر دیده میشه، در موبایل و تبلت هم به همان صورت دیده شود و تغییر نکند (ریسپانسیو نباشد)

در تنظیمات قالب چیزی در مورد واکنش گرا بودن قالب پیدا نکردم.

سلام.

خیر. مگه اینکه شما قالب Child  رو حذف کنید.

موفق باشید

Gamecock پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، mehrpouya گفته است :

سلام.

خیر. مگه اینکه شما قالب Child  رو حذف کنید.

موفق باشید

قالب child رو اصلا آپلود نکردم. فقط همون قالب اصلی رو نصب کردم. راه دیگه ای نیست ؟

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز

این امکان پیش فرض فعال نیست چون این قالب از حالت ریسپانسیو پشتیبانی می کنه و برای بودن در حالت ثابت نیاز به کد نویسی Css  برای مدیریت و تنظیمات خواهد بود . در صورت نیاز باید خودتون تنظیمات بخش Css موبایل رو حذف کنید ولی یادتون باشه ممکنه کاربران از این حالت خوششون نیاد و البته دلایل دیگه که بعدا بتجربه خواهید فهمید.

در صورتی که نشد بهتره از یه قالب دیگه استفاده کنید.

موفق باشید

MorteZah mehrpouya Gamecock پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان مخصوصا

عزیز

من رو یکی از فروشگاه هام قالب porto رو نصب کردم، بعد آپدیت وردپرس به 4.5 مشکلات زیادی برای قالب به وجود اومده، تم فارست که رفتم انگار می گفت مربوط به آپدیت جی کوئری هستش و خریداران رو به بخش پشتیبانی هدایت میکرد.
دوستانی که از این قالب استفاده می کنن برای رفع مشکل راه حلی پیدا کردن؟ (البته راه حلی به جز بازگرداندن وردپرس به نسخه قدیمی تر!)

مشکلاتی که من مشاهده کردم:

• تصور محصولات به هم ریخته شده
  • محصولات مرتبط به نمایش در نمیاد
  • برخی از المان های ویژوال کامپوزر کار نمی کنه
  • بخش نمایش پرسش های متداول و هر گونه ی بازشونده کار نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، mehrpouya گفته است :

آخرین نسخه که 2 مارچ 2016 منتشر شده:

Porto v2.8.2

دوست عزیز من با این نسخه و نسخه قدیمی پورتو تست گرفتم، تمامی این نسخه هایی که داشتم با وردپرس4.5 مشکل دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، MohsenGraph گفته است :

دوست عزیز من با این نسخه و نسخه قدیمی پورتو تست گرفتم، تمامی این نسخه هایی که داشتم با وردپرس4.5 مشکل دارند

ویژوال کامپوزر ارتباطی به پوسته نداره. وقتی چندین مشکل ایجاد شده، قطعا اختلال افزونه ها و یا مشکل توی هسته وردپرسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان نسخه آپدیت 2.8.3 اومده

مشکلی هم که گفته بودم گویا حل شده

نقل قول

- Fixed minor javascript issue in wp 4.5.

کسی آپدیت جدیدش رو داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، MohsenGraph گفته است :

دوستان نسخه آپدیت 2.8.3 اومده

مشکلی هم که گفته بودم گویا حل شده

کسی آپدیت جدیدش رو داره؟

دوست عزیز شما اگه خیلی عجله داری میتونی مستقیما از خود تم فارست خرید کنی. چون تازه 24 ساعته این نسخه اومده و قیمت گذاری شده. تا بخواد لایسنسش بشکنه باید صبر کنید.

موفق باشید

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، logofun گفته است :

هنگام درون ریزی به مشکل برمیخوره

اخرین ورژن وردپرس

میشه کمک کنین ؟

علیکم السلام.

دقیقا مشکلتون کجاس؟

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا بعد از بارگذاری همش این پیغام رو میده؟؟؟

بیش تر از ده بار تلاش کردم ولی هر بار این پیغام رو میده :-/

می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، ebrahimzadeh گفته است :

چرا بعد از بارگذاری همش این پیغام رو میده؟؟؟

بیش تر از ده بار تلاش کردم ولی هر بار این پیغام رو میده :-/

می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

در در ۱۳۹۵/۲/۵ ه‍.ش.در22:12، logofun گفته است :

هنگام درون ریزی به مشکل برمیخوره

اخرین ورژن وردپرس

میشه کمک کنین ؟

با سلام

دوستان عزیز

این قالب رو نمیشه از پنل وردپرس درون ریزی کرد {علت حجم زیاد} چون به مشکل می خورید خود سازنده هم گفته موقع بروزرسانی از طریق روت سرور وارد بشید نام پوشه قالب پورتو رو دارای 1 کنید و سپس ذخیره .

حالا ورژن جدید رو بصورت زیپ و نه ورژن دیگری فقط زیپ آپلود کنید حالا اکسترکت کنید بعد از باز شدن چک کنید پوشه مستقیم به فایلها دسترسی بده حالا به پنل تنظیمات خود قالب برید به هیچ عنوان قالب رو در قسمت پوسته وردپرس تایید نکنید چون خودش تایید شده میشه  . حالا در پنل تنظیمات خود قالب یه بار ذخیره رو بزنید همین . همه تنظیمات قبلی جایگزین میشه اگر دیدید مشکلی نیست قالب قبلی رو حذف کنید .

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

دوستان عزیز

این قالب رو نمیشه از پنل وردپرس درون ریزی کرد {علت حجم زیاد} چون به مشکل می خورید خود سازنده هم گفته موقع بروزرسانی از طریق روت سرور وارد بشید نام پوشه قالب پورتو رو دارای 1 کنید و سپس ذخیره .

حالا ورژن جدید رو بصورت زیپ و نه ورژن دیگری فقط زیپ آپلود کنید حالا اکسترکت کنید بعد از باز شدن چک کنید پوشه مستقیم به فایلها دسترسی بده حالا به پنل تنظیمات خود قالب برید به هیچ عنوان قالب رو در قسمت پوسته وردپرس تایید نکنید چون خودش تایید شده میشه  . حالا در پنل تنظیمات خود قالب یه بار ذخیره رو بزنید همین . همه تنظیمات قبلی جایگزین میشه اگر دیدید مشکلی نیست قالب قبلی رو حذف کنید .

موفق باشید

خداییش من متوجه نشدم چی فرمودید

mehrpouya پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 41 دقیقه قبل، logofun گفته است :

خداییش من متوجه نشدم چی فرمودید

با سلام

دوست عزیز

شما مشکل درون ریزی داری درسته اول این فایل رو دانلود کنید و ذخیره کنید .

بهترین گزینه برای درون ریزی اینه که مستنداتش رو بخونید . دو راه وجود داره

راه اول در قسمت درون ریزی اولین گزینه تا آخرین گزینه رو دونه دونه میزنید و منتظر میشید تا درون ریزی براتون کامل انجام بشه و بهتون اعلام کنه یادتون باشه از اولین گزینه تا آخرین گزینه . سپس به قسمت بعد میرید و یه حالت رو انتخاب می کنید تا تنظیمات انجام بشه حتما منتظر پاسخ از سوی برنامه باشید . قبل از هر کاری یادتون باشه همه افزونه های مرتبط باید فعال باشند. در غیر اینصورت به مشکل می خورید .

راه دوم اینه ولی فقط برای کسانی که سایت خام دارند چون فقط احتمال پریدن همچی هست .

این فایل رو دانلود می کنید .

سپس این افزونه رو نصب کنید

فایل اولی رو داخل پوشه این افزونه تو سرور قرار بدید . با این افزونه این فایل رو نصب کنید .

حالا درون ریزی انجام شده و کافیه شما از قسمت دمو یه مورد رو انتخاب کنید . یادتون باشه این قسمت مجزا از قسمت قبلی هست و نباید قسمت اول رو انجام داده باشید چون احتمال تداخل هست .

موفق باشید

saeid_ms logofun mehrpouya پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون موفق شدم

فقط یه راهنمایی بفرمایید در خصوص ترجمه ی قالب

من هرچی گشتم فایل زبانش که بشه با po edit ویرایش کرد رو ندیدم

سورس زبانش رو کجا میشه پیدا کرد . ضمن اینکه از دمو های فارسی دانلود کردم یه مورد رو اما جواب نداد

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

بنده به شخصه 59 درصدش رو ترجمه کردم ترجمه هنوز روان نیست ولی قابل استفاده است اصلی ترین بخشها ترجمه شدن تنظیمات هم بخشیش هستش فایلش رو قرار میدم دوستان استفاده کنند اگر فرصت کردم تکمیلش می کنم نشد کسی تکمیل کرد قرار بده .

موفق باشید

mehrpouya saeid_ms پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

بنده به شخصه 59 درصدش رو ترجمه کردم ترجمه هنوز روان نیست ولی قابل استفاده است اصلی ترین بخشها ترجمه شدن تنظیمات هم بخشیش هستش فایلش رو قرار میدم دوستان استفاده کنند اگر فرصت کردم تکمیلش می کنم نشد کسی تکمیل کرد قرار بده .

موفق باشید

سلام.

من تا شب تکمیل و ویراستش می‌کنم.

اما خوب بود دوستان خودشون اقدام می‌کردن که لااقل چیزی یاد گرفته باشن.

جاویدان saeid_ms پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

موفق باشید

علی الحساب اینم گسترش ترجمه. تا ش هم اگه خدا بخواد تموم می‌کنم. بیشتر قسمت اصطلاحات طراح مونده که دنبال کلمات مترادف مناسبم.

logofun saeid_ms جاویدان پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری