آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

mehrpouya

پوسته پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

174 پست در این موضوع قرار دارد

در 9 دقیقه قبل، mehrpouya گفته است :

سلام.

من الان سایت شما "بانوانه" رو دیدم. همه چیز سایت بهم ریخته هستش.

مطالب سایت رو یه بک آپ بگیرید. پوسته رو به 2016 تغییر بدید و تمام پوسته ها و افزونه هارو حذف ریشه ای کنید. یعنی از توی دیتابیس هم افزونه ها رو حذف کنید که تنظیماتشون باقی نموه. مجددا بسته پوسته رو که از اینجا دانلود کردید نصبب کنید و بعد از اکتیو کردن افزونه ها، نسخه دمو رو بارگزاری کنید. مطالبتونم از قبل موجودن.

فقط میمونه تنظیمات دلخواه خودتون.

موفق باشید

سپاس از شما

این به هم ریختگی بانوانه رو درست میفرمایید و علتش تلفیق دو تا قالب (ورژن قبل و ورژن جدید هست) برای پیدا کرد کد مربوز به این راستچین شدن. بک آپ قالب قبلی موجود هست.

ممنونم از راهنمایی شما

اما با توجه به تغییرات قالب قبلی سوییچ کردن به قالب 2016 حداقل فعلا برامون توجیه نداره

به علاوه اینکه این قالب الان همه نیاز های مارو برآورده میکنه و فقط مشکل همون از راست به چپ هست که طبیعتا چند خط کد هست از یه فایل که باید تغییر کنه!

اگر کسی از دوستان بتونه تو این موضوع من رو راهنمایی کنه ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 21 دقیقه قبل، Mirr0r گفته است :

سپاس از شما

این به هم ریختگی بانوانه رو درست میفرمایید و علتش تلفیق دو تا قالب (ورژن قبل و ورژن جدید هست) برای پیدا کرد کد مربوز به این راستچین شدن. بک آپ قالب قبلی موجود هست.

ممنونم از راهنمایی شما

اما با توجه به تغییرات قالب قبلی سوییچ کردن به قالب 2016 حداقل فعلا برامون توجیه نداره

به علاوه اینکه این قالب الان همه نیاز های مارو برآورده میکنه و فقط مشکل همون از راست به چپ هست که طبیعتا چند خط کد هست از یه فایل که باید تغییر کنه!

اگر کسی از دوستان بتونه تو این موضوع من رو راهنمایی کنه ممنون میشم.

در این صورت باید سئوالتون رو از منتشر کننده بسته قالب بپرسید. قطعا دستکاری هایی کردن که در حقیقت ارتباطی با طراح پورتو نداره.

موفق باشید

Mirr0r پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، mehrpouya گفته است :

در این صورت باید سئوالتون رو از منتشر کننده بسته قالب بپرسید. قطعا دستکاری هایی کردن که در حقیقت ارتباطی با طراح پورتو نداره.

موفق باشید

این قالب که من ضمیمه چند پست قبل کردم به صورت دیفالت از چپ به راست نمایش میده.

و بنده فقط نیاز به همون فایل یا همون چند خطی که نیازه تغییر کنه دارم.

سوال و مشکل بنده هم خیلی پیچیده ای نیست، با توجه به اینکه سورس قالب دست همه دوستان هست.

من گشتم، نتونستم این فایل رو پیدا کنم، گفتم شاید کسی از دوستان بتونه کمک کنه که کدوم فایل یا کده که این رو از راست به چپ نشون میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، Mirr0r گفته است :

این قالب که من ضمیمه چند پست قبل کردم به صورت دیفالت از چپ به راست نمایش میده.

و بنده فقط نیاز به همون فایل یا همون چند خطی که نیازه تغییر کنه دارم.

سوال و مشکل بنده هم خیلی پیچیده ای نیست، با توجه به اینکه سورس قالب دست همه دوستان هست.

من گشتم، نتونستم این فایل رو پیدا کنم، گفتم شاید کسی از دوستان بتونه کمک کنه که کدوم فایل یا کده که این رو از راست به چپ نشون میده.

دوست عزیز؛

بسته اصلی قالب همونطور که طراح منتشر کرده برای استفاده اینجاست. اگر اون بسته که گذاشتیم و نسخه اصلیه مشکلی داره؛ بله قابل بررسیه. اما بسته های نصبی که نمیدونیم از کجا اومده و اساسا چه دستکاریایی شده توش رو چطور میشه راهنمایی کرد؟!

شما بسته داخل تالارو اگه نصب کردید و به مشکل خوردید؛ قطعا قابل راهنمایی و رفع اشکاله.

موفق باشید

Mirr0r پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، mehrpouya گفته است :

دوست عزیز؛

بسته اصلی قالب همونطور که طراح منتشر کرده برای استفاده اینجاست. اگر اون بسته که گذاشتیم و نسخه اصلیه مشکلی داره؛ بله قابل بررسیه. اما بسته های نصبی که نمیدونیم از کجا اومده و اساسا چه دستکاریایی شده توش رو چطور میشه راهنمایی کرد؟!

شما بسته داخل تالارو اگه نصب کردید و به مشکل خوردید؛ قطعا قابل راهنمایی و رفع اشکاله.

موفق باشید

دوست گرامی

شما قالب نال رو از سایتی دانلود کردید و قرار دادید که البته هم کار دوستان راه می افته ...

من هم این رو که چند ورژن از قالب شما عقبتر هست رو از سایت معروفی که منتشر کننده قالب های نال هست گرفتم.

اینکه این کد یا این فایل کجاست طبیعتا ارتباطی با دستکاری قالب و اینها نداره

من فقط سوالم این بود و هست

اگر کسی از دوستان میدونه که این قسمتی که مشخص میکنه Poro Recent Post به چه شکل نمایش داده بشه در قالبی که در همین تالار قرار گرفته کجا هست من رو راهنمایی کنه ...

من که عرض نکردم بیاید مشکل رو در قالب بنده پیدا کنید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Mirr0r گفته است :

دوست گرامی

شما قالب نال رو از سایتی دانلود کردید و قرار دادید که البته هم کار دوستان راه می افته ...

من هم این رو که چند ورژن از قالب شما عقبتر هست رو از سایت معروفی که منتشر کننده قالب های نال هست گرفتم.

اینکه این کد یا این فایل کجاست طبیعتا ارتباطی با دستکاری قالب و اینها نداره

من فقط سوالم این بود و هست

اگر کسی از دوستان میدونه که این قسمتی که مشخص میکنه Poro Recent Post به چه شکل نمایش داده بشه در قالبی که در همین تالار قرار گرفته کجا هست من رو راهنمایی کنه ...

من که عرض نکردم بیاید مشکل رو در قالب بنده پیدا کنید ...

پوشه inc > پوشه plugins > پوشه porto-widgets

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، mehrpouya گفته است :

پوشه inc > پوشه plugins > پوشه porto-widgets

علیرغم اینکه من خودم فکر میکردم همین هست، متاسفانه این هم نبود.

حتی پوشه رو باز کردم و محتویاتشو ریختم توی پوشه پلاگین ها

منتها باز هم جوابی نگرفتیم.

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Mirr0r گفته است :

با سلام

دوست عزیز

یه راه حل بدون اینکه خودتون رو ناراحت و اذیت کنید اینکه اول قالب رو رسما از صاحبش بخرید و بعد مشکلتون رو براش مطرح کنید خودشون براتون درستش می کنند {تا 6 ماه گارانتی کارشونه}. چون اینجور کارها رو یه تیم انجام میده نه یه نفر آدم

ممکنه چندین کد درون قالب و دستورات جاوا اسکریپ و اینها نیز نیازمند تغییر باشند و جز تیم طراحی کمتر کسی بهش مسلط هست .

موفق باشید

Mirr0r mehrpouya پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Mirr0r گفته است :

در 5 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

دوست عزیز

یه راه حل بدون اینکه خودتون رو ناراحت و اذیت کنید اینکه اول قالب رو رسما از صاحبش بخرید و بعد مشکلتون رو براش مطرح کنید خودشون براتون درستش می کنند {تا 6 ماه گارانتی کارشونه}. چون اینجور کارها رو یه تیم انجام میده نه یه نفر آدم

ممکنه چندین کد درون قالب و دستورات جاوا اسکریپ و اینها نیز نیازمند تغییر باشند و جز تیم طراحی کمتر کسی بهش مسلط هست .

موفق باشید

1- پوشه پلاگینها رو برای آپلود مستقیم استفاده نباید می کردید. باید قبل آپلود باز می کردید و کدهای مورد نیازو تغییر می دادید.

2- چند بار عرض کردم که پوسته و پلاگینا رو به صورت کامل حذف کنید و بسته داخل فروم رو نصب کنید.

3- همونطور که جاویدان عزیز فرمودن، شما که انقدر اصرار به استفاده از این پوسته رو دارید، باید اقدام به خریدش می کردید که زحمت چک کردن کدها براتون نباشه.

4- فرمودین پوسته رو از یک سایت معتبر دانلود کردید؛ که کلمه اعتبار معناش پاسخگوئیه و باید درباره ارائه پوسته مورددار بهتون جواب بدن و راهنمایی کنن.

5- شما بسته نصب خودتونو ارسال کردید. اما این بسته نصبی رو چند ماه باید وقت گذاشت برای چک کردن کدها. تازه اونم اگر کسی پیدا بشه که حاضر بشه ریسک کنه از نظر امنیتی.

6- واقعا اگه بسته شما رو چک نمی کنم یا تک تک کدهای پلاگین بسته شما رو نگاه نکردم دلیلش اهمیت ندادن نیست. گرفتار ترجمه و بومی سازی پرسیسکو هستم که قبلا داخل تالار منتشر کردم.

موفق باشید

جاویدان Mirr0r پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب برای من خامشم هم مشکل داره تو هاستمون

عکس ها هم لود نمیشن توش

ممکنه ازهاست باشه؟

من مطمئن ام قالب رو درست نصب کردم   

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، sadeghgenavehi گفته است :

قالب برای من خامشم هم مشکل داره تو هاستمون

عکس ها هم لود نمیشن توش

ممکنه ازهاست باشه؟

من مطمئن ام قالب رو درست نصب کردم   

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

مشکل از چیزی نیستش گاها پیش می یادش موقع ایمپورت

من همین قالب رو خودم روش کار کرده بودم موقعی که تو انجمن معرفی نشده بودش.

باید خودتون به صورت دلخواه درش بی یارید سعی کنید ایمپورتی عمل نکنید معمولا بهم میریزه..

مشکلی داشتید دسترسی بدید. رو صفحه اصلی میتونم واستون اوک کنم کاملشو.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۲/۲۵ ه‍.ش.در13:39، harbiline گفته است :

مشکل از چیزی نیستش گاها پیش می یادش موقع ایمپورت

من همین قالب رو خودم روش کار کرده بودم موقعی که تو انجمن معرفی نشده بودش.

باید خودتون به صورت دلخواه درش بی یارید سعی کنید ایمپورتی عمل نکنید معمولا بهم میریزه..

مشکلی داشتید دسترسی بدید. رو صفحه اصلی میتونم واستون اوک کنم کاملشو.

موفق باشید

آخه همین قالب رو خامشم تست کردم باز مشکل داره...

چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 48 دقیقه قبل، sadeghgenavehi گفته است :

چیکار کنم؟

تنظیمات هاستتونو بررسی کنید. محدودیت دارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۲/۲۶ ه‍.ش.در15:15، sadeghgenavehi گفته است :

چیکار کنم؟

من بدون مشکل ازین قالب کاملا در حال استفاده هستم و مشکلی هم ندارم

mehrpouya پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز

متاسفانه برخی دوستان اصلا توجهی به نوع ایمپورت یا توضیحات قالب برای ایمپورت نمی کنند . یکبار قبلا همینجا بنده توضیح دادم روش ایمپورت کردن این قالب چگونه است .

اول شما بعد از نصب قالب باید تمامی افزونه های این قالب رو کاملا نصب و فعال کنید . بجز اون یکه مربوط به سایت تم فارست هستش . بعد از ایمپورت می تونید افزونه های غیر نیازتون رو خاموش کنید . به هیچ وجه ایمپورت در حالت فعال بودن و داشتن مطالب متنوع در سایت توصیه نمیشه .

شما 2 حالت برای ایمپورت دارید بخش ایمپورت این قالب 2 بخشیه یک اول درون ریزی دمو=ایمپورت فایلها بصورت نوبتی و آنلاین و پس از تکمیل هر 4 گزینه که کمی زمان بر هست و باید حتما اعلامیه تکمیل شدن هر بخش رو ببینید

دوم انتخاب دمو= از قسمت بعدی نوع قالب رو تعیین می کنید و کارتون نهایی میشه  نکته دیگه اینکه طبق گفته سازنده حتما ورژن php شما باید 5.4به بالا باشه .

البته یادتون باشه برخی فرم بندی ها این پوسته مشکل داره و مثلا شماره  Home 2

روش بعدی که قابل استفاده در حالت لوکال هستش اینه که این فایل 

رو دانلود می کنید و بعد این افزونه  رو

نصب و فعال می کنید و فایلی رو که گفتم دانلود کردید به همین صورتی که هست {فرمتش wpress} رو در پوشه این افزونه قرار میدید و از داخل افزونه اگر درست قرار داده باشید قابل رویت میشه و ریستور رو میزنید . اگر در حالت آنلاین خطر کمی برای ایمپورت وجود داشته باشه به گفته سازنده این یکی میتونه کمی خطر ساز باشه پس کسانی از این روش استفاده کنند که سایت خام دارند این روش بیشتر حالتها رو داره و کافیه شما فقط نوع قالب رو تعیین کنید.

موفق باشید

mehrpouya پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسم الله

سلام و خداقوت

دوستان من به یک مشکل برخوردم و اون هم اینکه وقتی سایتم رو به وردپرس 5.2 ارتقاء میدم

تمام المان هایی که توی صفحه اصلی ازشون استفاده کردم دیگه نمایش داده نمیشن!!! مثل Porto Recent Podt و ...

ضمن اینکه آخرین نسخه از قالبی که توی فروم هست رو نصب و فعال کردم بدون تغییر!

خواستم بدونم بقیه دوستان هم به چنین مشکلی برخورد داشتند؟

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Mirr0r گفته است :

بسم الله

سلام و خداقوت

دوستان من به یک مشکل برخوردم و اون هم اینکه وقتی سایتم رو به وردپرس 5.2 ارتقاء میدم

تمام المان هایی که توی صفحه اصلی ازشون استفاده کردم دیگه نمایش داده نمیشن!!! مثل Porto Recent Podt و ...

ضمن اینکه آخرین نسخه از قالبی که توی فروم هست رو نصب و فعال کردم بدون تغییر!

خواستم بدونم بقیه دوستان هم به چنین مشکلی برخورد داشتند؟

ممنونم

سلام.

لینک سایتو قرار بدید لطفا

Mohammad Mirr0r پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، mehrpouya گفته است :

سلام.

لینک سایتو قرار بدید لطفا

سلام مجدد

که الان بالا میاد چون بک آپ داشتم و برگردوندم.

الان روی 4.4.2 هست، آپدیت که میکنم به 5.2 دیگه این المان های توی صفحه بالا نمیاد

حتی روی یه یک سرور دیگه هم تست زدم و وردپرس خام رو نصب کردم و قالب رو

باز هم مشکل وجود داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، Mirr0r گفته است :

سلام مجدد

که الان بالا میاد چون بک آپ داشتم و برگردوندم.

الان روی 4.4.2 هست، آپدیت که میکنم به 5.2 دیگه این المان های توی صفحه بالا نمیاد

حتی روی یه یک سرور دیگه هم تست زدم و وردپرس خام رو نصب کردم و قالب رو

باز هم مشکل وجود داشت.

ظاهرا بنده از 2.8.2 استفاده کرده بودم، با آخرین نسخه یعنی 2.8.3 خداروشکر مشکل حل شد و راحت آپدیت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من از همین فروم نسخه نهایی رو گرفتم.

مشکلش اینه که وقتی ماوس میره روی عکسا، دور عکسو سفید میکنه! نه از وسط بلکه از سمت چپ و پایین.

خیلی ظاهر سایتو زشت میکنه اینطوری

توی ورژن قبلی که داشتم این مشکل نبودش

کسی در جریان رفعش هست؟

پیشاپیش ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، TebEslami گفته است :

سلام

من از همین فروم نسخه نهایی رو گرفتم.

مشکلش اینه که وقتی ماوس میره روی عکسا، دور عکسو سفید میکنه! نه از وسط بلکه از سمت چپ و پایین.

خیلی ظاهر سایتو زشت میکنه اینطوری

توی ورژن قبلی که داشتم این مشکل نبودش

کسی در جریان رفعش هست؟

پیشاپیش ممنونم

خدا را شکر حل شد.

لاین 3273 فایل plugin_rtl.css

transform-style: preserve-3d;
رو غیر فعال کنید حل میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/3/2016در00:50، .امیر گفته است :

سلام

الان فایل ترجمه رو جدا گذاشتید خودمون باید به قالب اضافه کنیم؟

با سلام

بله خودتون اضافه کنید چون ترجمه اولیه ناقص بود و با کمک دوستان تکمیل شده است . البته در بروزرسانی های بعدی احتمالا در خود قالب قرار بگیره

موفق باشید

mehrpouya .امیر پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام

بله خودتون اضافه کنید چون ترجمه اولیه ناقص بود و با کمک دوستان تکمیل شده است . البته در بروزرسانی های بعدی احتمالا در خود قالب قرار بگیره

موفق باشید

ممنون جاوید جان

میشه اموزششم بگی؟

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/14/2016در00:22، saji051 گفته است :

بعد از اینکه تم را دانلود کردید آن را از حالت فشرده خارج کنید بعد از اینکه اکسترکت شد فولدر porto272 را باز کنید بعد داخل این فولدر تعدادی فولدر دیگر می باشد شما فولدر Theme files را پیدا کنید که در آن دو فایل با پسوند زیپ می باشد  فایل porto.zip را در سایت از قسمت پوسته ها بارگزاری نمایید و بعد فعال کنید.

سلام دوست عزیز من طبق راهنمایی شما عمل کردم اما پیغام را میدهد

Warning: POST Content-Length of 16532954 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0

می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

البته من روی لوکال هاست کار می کنم و با برنامه xampp

مشکل چیست؟ لطفا جواب دهید

جاویدان پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری