رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

تو بخش آمار سایت این صفحه رو( ?wc-ajax=get_refreshed_fragments) نشون میده که بازدید داره. و مربوط به وکامرس است اما اصلا چنین صفحه ای وجود نداره. چکار باید کرد؟ البته تو سایت های خارجی یه چیز هایی هست که کدی رو تو قسمت تم وکامرس کپی پیس کنی مشکل رفع میشه ولی من نتونستم اون قسمت رو در ویرایشگر وکامرس پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه وردپرس + ووکامرس تون رو بگید لطفا

نام قالبتون رو بگید

کد زیر رو در فانکشن قالبتون قرار بدید

add_action( 'init', 'stop_heartbeat', 1 );
function stop_heartbeat() {
wp_deregister_script('heartbeat');
}

لینک به ارسال

دقیقا همین مشکل برای من وجود داره و جزو یکی از بیشترین صفحات بازدیدی سایت هست. راه حل اساسی برای حل این مشکل چیه؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

نسخه وردپرس + ووکامرس تون رو بگید لطفا

نام قالبتون رو بگید

کد زیر رو در فانکشن قالبتون قرار بدید

add_action( 'init', 'stop_heartbeat', 1 );
function stop_heartbeat() {
wp_deregister_script('heartbeat');
}

با تشکر از حسن توجه شما

نسخه وردپرس و وکامرس هر دو آخرین نسخه موجود هستن و اسم قالب صحیفه اونم آخرین ورژن هستش(5.5.3)

جسارتا این کد چکار میکنه منظورم اونو مخفی میکنه یا اینکه نه کلا درستش میکنه؟ بازم تو قسمت آمار بازدید داشته و روز به روز زیاد میشه

ممنونم از پیگیریهایتان

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

کد رو گذاشتی  و فایده ای نداشت؟

بله گذاشتم ولی نتیجه ای نداشت لطفا آدرس زیر رو مشاهده کنید همچنین اون کدی که شما گفتین در بالای پیشخوان هم ظاهر شد و دیدم اثری بر اون برگه که ذیلا ادرس رو گذاشتمک نداشت دوباره پاکش کردم.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

لینک به ارسال

اگر کدی که دادم در پیشخوان نمایان شده یعنی شما درست قرار ندادید کد رو...

فایل فانکشن قالبتون رو اینجا بگذارید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

اگر کدی که دادم در پیشخوان نمایان شده یعنی شما درست قرار ندادید کد رو...

فایل فانکشن قالبتون رو اینجا بگذارید

اون کدها رو اینجا کپی پیس کنم یا باید یه جور دیگه ... لطفا راهنمایی کنید اخه کدها رو کپی پیس کردم از راست  به چپ نشون داد

لینک به ارسال

با سلام طبق فرمایش شما من کد ها را رو ارسال کردم امیدوارم بتونید این مشکل رو حل کنید در ضمن شما درست می فرمودید من اون کد رو درس جاگذاری نکرده بودم که در پیشخوان نمایان می شد ولی دوستان راهنمایی کردن من کد رو درست جاگذاری کرده و به خوبی بروز رسانی شد اما متاسفانه باز همچنان مشکل سر جاش بود. توکل به خدا

با تشکر

New Text Document.zip

لینک به ارسال

من هم همین مشکل رو دارم و یه قسمت در آمار مربوط به همین ادرس هست و در صفحه ای که لود میشه تنها این کد دیده میشه چطور باید رفعش کنم؟

{"fragments":{"div.widget_shopping_cart_content":"<div class=\"widget_shopping_cart_content\">\n\n<ul class=\"cart_list product_list_widget \">\n\n\t\n\t\t<li class=\"empty\">\u0633\u0628\u062f \u062e\u0631\u06cc\u062f \u0634\u0645\u0627 \u062e\u0627\u0644\u06cc \u0627\u0633\u062a.<\/li>\n\n\t\n<\/ul><!-- end product list -->\n\n\n<\/div>",".shooping-count-outer":"\t<span class=\"shooping-count-outer\"><i class=\"fa fa-shopping-cart\"><\/i><\/span>\n\t"},"cart_hash":""}

لینک به ارسال
در در 2/24/2016در10:58، hadi62 گفته است :

با سلام طبق فرمایش شما من کد ها را رو ارسال کردم امیدوارم بتونید این مشکل رو حل کنید در ضمن شما درست می فرمودید من اون کد رو درس جاگذاری نکرده بودم که در پیشخوان نمایان می شد ولی دوستان راهنمایی کردن من کد رو درست جاگذاری کرده و به خوبی بروز رسانی شد اما متاسفانه باز همچنان مشکل سر جاش بود. توکل به خدا

با تشکر

New Text Document.zip

کدی که در ابتدا دادم رو در انتهای همین کدت قرار بده...

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، Mohammad گفته است :

کدی که در ابتدا دادم رو در انتهای همین کدت قرار بده...

دستت درد نکنه این کار رو قبلا کرده بودم ، دوباره هم انجام دادم فایده ای نداشت....

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، jamshimi گفته است :

من هم همین مشکل رو دارم و یه قسمت در آمار مربوط به همین ادرس هست و در صفحه ای که لود میشه تنها این کد دیده میشه چطور باید رفعش کنم؟

{"fragments":{"div.widget_shopping_cart_content":"<div class=\"widget_shopping_cart_content\">\n\n<ul class=\"cart_list product_list_widget \">\n\n\t\n\t\t<li class=\"empty\">\u0633\u0628\u062f \u062e\u0631\u06cc\u062f \u0634\u0645\u0627 \u062e\u0627\u0644\u06cc \u0627\u0633\u062a.<\/li>\n\n\t\n<\/ul><!-- end product list -->\n\n\n<\/div>",".shooping-count-outer":"\t<span class=\"shooping-count-outer\"><i class=\"fa fa-shopping-cart\"><\/i><\/span>\n\t"},"cart_hash":""}

مثل اینکه این مشکل در ایران ناشناخته هستش و کسی نمیتونه حلش کنه. همچنین این مشکل مربوط به وکامرس هستش و این ما رو در حل کردنش یه قدم جلو می بره... البته با سرچ در سایت های خارجی به یه چیز هایی میرسیم مثل کد های ajax  وکامرس که متاسفانه برای ما که سواد کد نویسی نداریم نامفهومه...

لینک به ارسال

در حال بررسی این مورد هستم. این بسیار عجیب هست ، و دلیل نامشخص (در فروم های خارجی روش هایی دادن) که بهتون گفتم و کار نکرد.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ه‍.ش. در 12:59، Mohammad گفته است :

در حال بررسی این مورد هستم. این بسیار عجیب هست ، و دلیل نامشخص (در فروم های خارجی روش هایی دادن) که بهتون گفتم و کار نکرد.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

سلام صفحه بالارو ببینید منم همین مشکل رو دارم توی سایت همیار وردپرس هم چندین بار این مشکل مطرح شد کسی که پاسخ میداد میگفت سوالات رو نمیبینه!!!!!!! فکرشو بکنید طرف میگفت کامنت هایی که بلد نیس جواب بده رو نمیبینه واقعا خنده دار و تاسف باره

لطفا حل این مشکل رو در اولویت قرار بدید ممنونم از شما.

البته فک کنم یه ریدایرکت مشکل رو حل بکنه ولی خب اساسی نیست.

لینک به ارسال
add_action( 'wp_print_scripts', 'de_script', 100 );

function de_script() {
    wp_dequeue_script( 'wc-cart-fragments' );

return true;
}

این کد رو تست کنید.

لینک به ارسال

این کدهایی که میذارید همشون تست شده نمیشه تو انجمن های انگلیسی هم همینارو میشه پیدا کرد آخرین کدی که دیدم اینه دوستان تست کنن شاید مشکلشون حل شد

add_action( ‘wp_print_scripts’, ‘de_script’, 100 );

function de_script() {
wp_dequeue_script( ‘wc-cart-fragments’ );

return true;
}

ولی اینم ممکنه سبد خرید رو از کار بیندازه ... به هرحال یکی باید باشه تخصصی واقعا روی رفع این مشکل فکر بکنه ..

لینک به ارسال

اینم اساتید یه نگاه بندازن شاید یه ایده توش یافتن

You can try something like this below to strip the \n and \t characters from the String, but this assumes that the root problem has to do with the \n and \t characters in the String and does not have anything to do with the output buffer or JSON encoding.

Edit WooCommerce File: /woocommerce/includes/class-wc-ajax.php at code line: 170

Add|Edit: str_replace( '\n', '\t', "", $mini_cart )

// Fragments and mini cart are returned
		$data = array(
			'fragments' => apply_filters( 'woocommerce_add_to_cart_fragments', array(
					'div.widget_shopping_cart_content' => '<div class="widget_shopping_cart_content">' . str_replace( '\n', '\t', "", $mini_cart ) . '</div>'
				)
			),

Browser Output: {"fragments":{"div.widget_shopping_cart_content":"<div class=\"widget_shopping_cart_content\"><\/div>"},"cart_hash":""}

لینک به ارسال

آقا مدیران این انجمن تا الان نتونستید راه حل پیدا کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تعجب میکنم از اساتید بزرگ خواهش میکنم این مشکل رو بررسی کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری